Esileht Pereelu ja suhted Eesti mees ei oska naist hoida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Eesti mees ei oska naist hoida

Postitas:

Aga miks välismaa mehed oskavad? Kas nad näevad seda lapsepõlves, kuidas isa ema kiidab ja tema eest hoolitseb? Kes neile õpetab seda, et naisele tuleb pöörata tähelepanu ka siis, kui ta sul juba kodus on, teda kiita, tema ilu kiita, teda meeles pidada. Mitte hoida ainult kodumasinana, kes on vajalik koristamiseks-söögi tegemiseks.

Näen oma tutvusringkonnast, et minnakse lahku. Toredad inimesed, elanud koos üle kümne aasta ja ikka paljud paljud paarid. Ja mis välja tuleb. Naised tunnevad ennast üksiku ja õnnetuna. Nad ei tunne, et nad oleksid olulised, nad tunnevad, et nende pingutusi kodus ja lastega ei hinnata. Mees ei ütle midagi halvasti tavaliselt, aga midagi hästi ka ei ütle. Mida aeg edasi, seda harvem tuleb ette, et mees embab naist siiralt ja omaalgatuslikult, et ta vaatab oma naisele silma ja ütleb, et sa oled minu jaoks kõige ilusam. Tundub, et mõni lõunamaa mees peab elu lõpuni meeles seda, et ta on õnnistatud hea naisega ja ütleb seda ka välja aga eesti mees saab oma hea naise ning siis on suu lukus ja ei mingisugust emotsionaalset suhtlemist enam…
Miks see küll nii on?

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:20; 06.10 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine lõunamaa mehele ja rahu majas. Eks lõunamaa naised ole ka vaks paremad kui eesti naised. Viskab juba üle see ving kui paha on eesti mees.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:23; 06.10 17:08; 10.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mulle nüüd tõenduseks kõikide välismaiste riikide abielulahutuste statistikat. Sest sinu juttu lugedes tekib mulje, et seal kuskil müstilisel välismaal ei lahutata ühtki abielu, ei peteta ega pettuta…

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:24; 06.10 10:18; 06.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine valib ikka endale mehe. Need, mehed, kes ei oska naisi hoida, peaks elama üksi. Aga nad ei ela, kuna ikka on naisi, kes leiavad, et nad kasvatavad mehe ringi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:40; 04.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah kuule lõpeta ära. Lahutatakse ka “välismaa” meestest piisavalt palju ja siis on tavaliselt probleemid suuremad. Kuidas saada välismaalt koju, kuidas saada laps kaasa, kellele on mehel täpselt sama suur õigus jne. Leidub ka nende hulgas vägivallatsejaid. Tihti ei olda mehele võrdne partner, keelt ei oska, jne. Sealt need probleemid algavad.
Kui mõned libekeeled käivad siin lihtsameelsetelt naistelt seksi meelitamas ja jätavad mulje, et nad justkui on “hoolivamad”, ei tähenda see, et välismaalased keskmiselt paremad on kui eesti mehed.
Muuseas vene naised olevat paremad kui eesti omad 🙂 Ilusamad, hoolitsevad enda eest rohkem ja hindavad meest rohkem. Jälle mingi teatud seltskonna klishee.
Ärge siis võtke omale mingeid tümikaid meesteks, aga paremaid vist ei saa või milles probleem.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik pealkiri. Paljud naised ja mehed on ju introverdid ning ei pane suhtlemisele rõhku ei oma paarisuhtes ega elus üldse. Suhelda ei meeldi, suhelda ei osata. On ju (naiste)foorumis tihti teemad, et “külalisi ei kutsu”, “milleks need lapse klassiüritused koos vanematega”, “endine kooliõde võttis ühendust, et suhelda – milleks küll”, “ei näe mõtet klassikokkutulekutel”, “helistamine ei meeldi”, “milleks tervitada naabreid”, mul pole sõbrannasid”, “kolleeg on latatara” jne. Järelikult paljud naised ja mehed eelistavad olla omas mullis omaette. Kõik kena, aga suhtlemiseta ei ole suhet… on ainult üks või kaks introverti ühes korteris, üks või mõlemad üksinda “omas mullis”, olgu naine ja/või mees.
Pealegi, millised lapsed kasvavad sellistel “mul pole sõbrannasid” – “ma ei suhtle naabritega” emadel-isadel? Suhtlemisosavad, suhteid luua ja hoida oskavad lapsed? Vaevalt. Pigem samasugused sõnaahtrad “omamullitajad”. Mitte, et see kuidagi halb oleks. Igaühele oma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlengi seda, et inimesed ei oska omavahel suhelda! Et lihtsaid asju on nii raske välja ütelda. Mõned tunnustavad sõnad, tänu, heameel, kiitus. Eesti mehed on väga head mehed. Seda ma näengi, et toredad tublid inimesed lähevad omavahel lahku, sest nad ei suuda emotsioone väljendada üksteisele, üksteist hinnata. Natuke pingutada selle nimel, et kaaslane ennast erilisena tunneks. Ja kui naised pingutavad ja hoolitsevad enda, kodu ja sõprade eest, siis mehe jaoks on see nagu enesestmõistetav ja tema panus on ainult materiaalne. Aga vaja on ka tunnustust!

Kui midagi on hästi, siis pole vaja mainida aga kui midagi on valesti, siis sellele tuleb tähelepanu juhtida…
Ma ei räägi praegu päris tülidest ja vägivallast. Lihtsalt tavalistest inimestest. Oma vanemate pealt näen, et nad ei oska isegi kiitust vastu võtta, mõni saab veel pahasekski kui üritad hea sõna ütleda. See nagu ei sobi…

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:20; 06.10 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks välismaa mehed oskavad?

USA-s on praegu viimase 40ne aasta kõige kõrgem lahutuste protsent. Ehk juba kõvasti üle 50ne.
Ega see Euroopas teisiti ei ole. Stockholmis elab täna 80% inimestest ilma paariliseta.

Kas ehk täpsustaksid, millist VÄLISMAA meest sa oma peakeses mõtlesid? Mingit Utah`i mormooni?
Või muhamedi Ali`d?

P.S. Usas on kindlaks tehtud, et kõrgharidusega inimesed lahutavad harvemini, kui hariduseta töölised, neegrid (= sinu jaoks lõunamaa mees!) jne. Vaata selle pilguga ka oma tutvuskonnas ringi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:56; 06.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui naised pingutavad ja hoolitsevad enda, kodu ja sõprade eest, siis mehe jaoks on see nagu enesestmõistetav ja tema panus on ainult materiaalne. Aga vaja on ka tunnustust!

Oh õnnetut. Pole sulle mingit tunnustust vaja. Mine tee üks võileib.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlengi seda, et inimesed ei oska omavahel suhelda! Et lihtsaid asju on nii raske välja ütelda. Mõned tunnustavad sõnad, tänu, heameel, kiitus. Eesti mehed on väga head mehed. Seda ma näengi, et toredad tublid inimesed lähevad omavahel lahku, sest nad ei suuda emotsioone väljendada üksteisele, üksteist hinnata. Natuke pingutada selle nimel, et kaaslane ennast erilisena tunneks. Ja kui naised pingutavad ja hoolitsevad enda, kodu ja sõprade eest, siis mehe jaoks on see nagu enesestmõistetav ja tema panus on ainult materiaalne. Aga vaja on ka tunnustust!

Kui midagi on hästi, siis pole vaja mainida aga kui midagi on valesti, siis sellele tuleb tähelepanu juhtida…
Ma ei räägi praegu päris tülidest ja vägivallast. Lihtsalt tavalistest inimestest. Oma vanemate pealt näen, et nad ei oska isegi kiitust vastu võtta, mõni saab veel pahasekski kui üritad hea sõna ütleda. See nagu ei sobi…

Tegelt on see kivi ka eesti naise kapsaaeda. Võiks ju oma vajadustest mehele teada anda…aga õigel ajal ja normaalselt, mitte enne kümme aastat hambad ristis tunnustamist oodata, kuskil foorumis anonüümselt halada ja siis näägutades või vihahoos tüli ajal välja pursata.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:24; 06.10 10:18; 06.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean kahjuks nõustuma. Eesti meestega on nii, et kui nad lõpuks naisest ilma jäävad, vat siis on hala ja nuttu ja kahetsust ja loomulikult naine on kõiges süüdi ka veel. Nad ei tule üldse sellepealegi, et võivad ilma jääda enne, kui see hetk on lõpuks käes. Siis on ülla-ülla. Olen kord kuulnud ühe jorsi suust sellist juttu oma naise kohta, et kus tal ikka lapsega minna on. Tüüp kasutas seda lihtsalt ära, et naisel kuskile minna polnud lapsega ja lihtsalt nõmetses. Mu arust tuleks vähemalt enamus Eesti mehi saata psühhiaatrite juurde ekspertiisi ennem, kui nad üldse pereelu elama hakkavad.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 10:30; 06.10 11:34; 06.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaheta selles jutus mees ja naine ringi ja tõetera on rohkemgi. Eesti mees on loll jah, ta ei kiida lõunamaa temperamentset naist, kuigi peaks samamoodi nagu eesti naine seda teeb, ja loodab saada kohaliku jääkuninganna kiitusi ja hoolivust. Ilmselt 10a on eesti mehe kannatuse piir.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 11:01; 06.10 12:24; 11.10 17:30; 11.10 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean kahjuks nõustuma. Eesti meestega on nii, et kui nad lõpuks naisest ilma jäävad, vat siis on hala ja nuttu ja kahetsust ja loomulikult naine on kõiges süüdi ka veel. Nad ei tule üldse sellepealegi, et võivad ilma jääda enne, kui see hetk on lõpuks käes. Siis on ülla-ülla. Olen kord kuulnud ühe jorsi suust sellist juttu oma naise kohta, et kus tal ikka lapsega minna on. Tüüp kasutas seda lihtsalt ära, et naisel kuskile minna polnud lapsega ja lihtsalt nõmetses. Mu arust tuleks vähemalt enamus Eesti mehi saata psühhiaatrite juurde ekspertiisi ennem, kui nad üldse pereelu elama hakkavad.

Ja paari eesti jorsi põhjal võib üldistuse teha kohe kõikide eesti meeste kohta? Tõesti arvadki, et välismaal pole jorsse, kes samasugust juttu räägivad?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:24; 06.10 10:18; 06.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaheta selles jutus mees ja naine ringi ja tõetera on rohkemgi. Eesti mees on loll jah, ta ei kiida lõunamaa temperamentset naist, kuigi peaks samamoodi nagu eesti naine seda teeb, ja loodab saada kohaliku jääkuninganna kiitusi ja hoolivust. Ilmselt 10a on eesti mehe kannatuse piir.

Peabki olema jääkuninganna, sest meestele meeldib ju ise taga ajada. Igav ju, kui naine huvi üles näitab mehe vastu.
Mulle on mees otse öelnud, et talle ei meeldi, kui talle näidatakse oma tundeid, sest see olevat ahistav ja eemalepeletav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 10:30; 06.10 11:34; 06.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei võrdleks eesti mehi lõunamaiste meestega. Me ju ei taha, et meid, naisi, ka lõunanaistega võrreldaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mõni lõunamaa mees peab elu lõpuni meeles seda, et ta on õnnistatud hea naisega ja ütleb seda ka välja aga eesti mees saab oma hea naise ning siis on suu lukus ja ei mingisugust emotsionaalset suhtlemist enam…

Hahaa, olles juba paarkümmend aastat Itaalias elanud, võin sulle kinnitada, et sinu jutust on õige ainult osa.

Esiteks, “lõunamaa mehe” (kui mõtled siiski eurooplasi) esimene, suurim ja igavene armastus on tema mamma, kellest ettepoole ei liigu mitte ükski naine. Teiseks, oma naist tõesti kiidetakse ülevoolavalt ja valatakse komplimentidega üle nii omavahel olles kui avalikkuse ees, tehakse suuri žeste et naise enesetunnet tõsta. Meest, kes nii ei tee, peavad viletsaks isegi teised mehed. Kuid see on vaid maneer, komme, hea tava, isegi siiras hetke-emotsioon (rõhutan, hetke-). Tegelikult teevad nad naise selja taga kõike – peavad armukesi, käivad prostituutides või mehkeldavad poisikestega, kasutavad pere raha oma hobide või hasartmängude jaoks jne, teevad ise perekonna suured otsused. Kõike seda üleannetu poisikese-naeratuse saatel. Naist ei kaasata võrdväärsena, temaga ei arutleta, sõprade nõuanded on alati eespool naise omi. Omaette lugu on veel see, et naise väärtus nende silmis kestab niikaua kui ta on kaubandusliku välimusega mimm, kuid peale laste saamist ja teatud vanuse ületamist on loomulik, et mees pöörab oma seksuaalse tähelepanu noorematele naistele.

Sama käib tegelikult ka mamma kohta – teda küll ülistatakse taevalike sõnadega, kuid samas kasutatakse ka halastamatult ära nii finantsiliselt (tuttav itaalia mees saatis oma vanemad (nende raha eest muidugi) puhkusereisile ja kasutas vahepeal juhust, et nende säästudest endale tutikas BMW osta) kui teenusepakkumise mõttes – emale visatakse pesu pesta ja triikida, lapsed hoida, toit valmistada (st käiakse ema juures tema raha eest söömas, koos oma laste ja lastelastegagi, kuni emake veel püsti püsib), lastakse endale pensionieelikunagi veel mamma poolt taskuraha anda jne.

Lõppkokkuvõttes kujunebki seal selline sümbioos, et mees ülistab naist (või ema), saab selle eest teenuseid, naised on rahul kuna nende kõrvad on täis magusaid kiitusi ja süli täis lilli ja väikseid armsaid kingitusi – kuid tegelikkuses, oma tegudega, need mehed oma naisi ei austa ega võta võrdväärsetena, vaid ajavad oma “meeste asju” täielikult oma suva järgi, võttes endale ka kogu au selles osas, mida naised pere või mehe töö/äri heaks on teinud.

Ma ei kritiseeri sellist korraldust, kui see toimub nende maal, sest kui nad ise on rahul siis lasku käia. See on lihtsalt teadmiseks sulle, et “naise hoidmine” võib mitut moodi välja näha, ja ei ole üldse kindel, et sulle lõppkokkuvõttes meeldiks lõunamaa moodi hoitud olla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:09; 06.10 22:27; 11.10 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mõni lõunamaa mees peab elu lõpuni meeles seda, et ta on õnnistatud hea naisega ja ütleb seda ka välja aga eesti mees saab oma hea naise ning siis on suu lukus ja ei mingisugust emotsionaalset suhtlemist enam…

Hahaa, olles juba paarkümmend aastat Itaalias elanud, võin sulle kinnitada, et sinu jutust on õige ainult osa.

Esiteks, “lõunamaa mehe” (kui mõtled siiski eurooplasi) esimene, suurim ja igavene armastus on tema mamma, kellest ettepoole ei liigu mitte ükski naine. Teiseks, oma naist tõesti kiidetakse ülevoolavalt ja valatakse komplimentidega üle nii omavahel olles kui avalikkuse ees, tehakse suuri žeste et naise enesetunnet tõsta. Meest, kes nii ei tee, peavad viletsaks isegi teised mehed. Kuid see on vaid maneer, komme, hea tava, isegi siiras hetke-emotsioon (rõhutan, hetke-). Tegelikult teevad nad naise selja taga kõike – peavad armukesi, käivad prostituutides või mehkeldavad poisikestega, kasutavad pere raha oma hobide või hasartmängude jaoks jne, teevad ise perekonna suured otsused. Kõike seda üleannetu poisikese-naeratuse saatel. Naist ei kaasata võrdväärsena, temaga ei arutleta, sõprade nõuanded on alati eespol naise omi. Omaette lugu on veel see, et naise väärtus nende silmis kestab niikaua kui ta on kaubandusliku välimusega mimm, kuid peale laste saamist ja teatud vanuse ületamist on loomulik, et mees pöörab oma seksuaalse tähelepanu noorematele naistele.

Sama käib tegelikult ka mamma kohta – teda küll ülistatakse taevalike sõnadega, kuid samas kasutatakse ka halastamatult ära nii finantsiliselt (tuttav itaalia mees saatis oma vanemad (nende raha eest muidugi) puhkusereisile ja kasutas vahepeal juhust, et nende säästudest endale tutikas BMW osta) kui teenusepakkumise mõttes – emale visatakse pesu pesta ja triikida, lapsed hoida, toit valmistada (st käiakse ema juures tema raha eest söömas, koos oma laste ja lastelastegagi, kuni emake veel püsti püsib), lastakse endale pensionieelikunagi veel mamma poolt taskuraha anda jne.

Lõppkokkuvõttes kujunebki seal selline sümbioos, et mees ülistab naist (või ema), saab selle eest teenuseid, naised on rahul kuna nende kõrvad on täis magusaid ülistusi ja süli täis lilli ja väikseid armsaid kingitusi – kuid tegelikkuses, oma tegudega, need mehed oma naisi ei austa ega võta võrdväärsetena, vaid ajavad oma “meeste asju” täielikult oma suva järgi, võttes endale ka kogu au selles osas, mida naised pere või mehe töö/äri heaks on teinud.

Ma ei kritiseeri sellist korraldust, kui see toimub nende maal, sest kui nad ise on rahul siis lasku käia. See on lihtsalt teadmiseks sulle, et “naise hoidmine” võib mitut moodi välja näha, ja ei ole üldse kindel, et sulle lõppkokkuvõttes meeldiks lõunamaa moodi hoitud olla.

nii ongi. Need naised elavad pere jaoks ja on kiituse ära teeninud. Eesti naine elab ainult enda jaoks ja ei ole kiitusi väärt, järelikult

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 11:01; 06.10 12:24; 11.10 17:30; 11.10 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean kahjuks nõustuma. Eesti meestega on nii, et kui nad lõpuks naisest ilma jäävad, vat siis on hala ja nuttu ja kahetsust ja loomulikult naine on kõiges süüdi ka veel. Nad ei tule üldse sellepealegi, et võivad ilma jääda enne, kui see hetk on lõpuks käes. Siis on ülla-ülla. Olen kord kuulnud ühe jorsi suust sellist juttu oma naise kohta, et kus tal ikka lapsega minna on. Tüüp kasutas seda lihtsalt ära, et naisel kuskile minna polnud lapsega ja lihtsalt nõmetses. Mu arust tuleks vähemalt enamus Eesti mehi saata psühhiaatrite juurde ekspertiisi ennem, kui nad üldse pereelu elama hakkavad.

hahaa, nagu minu exist räägiks. tal oli sama jutt: “kuhu sa kahe lapsega ikka lähed. istu kodus, teeninda ja kannata ära et mina armukesi pean”
lahku läksime siis oli hala palju, et kuidas ma ikka nii julm olin. aga mul oli uus mees juba leitud, kes mind hoida oskab, mind armastab ja minu lapsi ka, kes mind kuulab, kallistab ja silma vaatab ning kodustest töödest osa võtab. ja nii juba 10 aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahaa, nagu minu exist räägiks. tal oli sama jutt: “kuhu sa kahe lapsega ikka lähed. istu kodus, teeninda ja kannata ära et mina armukesi pean”
lahku läksime siis oli hala palju, et kuidas ma ikka nii julm olin. aga mul oli uus mees juba leitud, kes mind hoida oskab, mind armastab ja minu lapsi ka, kes mind kuulab, kallistab ja silma vaatab ning kodustest töödest osa võtab. ja nii juba 10 aastat.

Ei tea, kas oli sinu ex, aga ma ta enda kodust välja viskasin koos enda mehega. Tegin koheselt selgeks, et minu kodus ja minu ees sellist teksti ei räägita ja selliseid inimesi ei too. Tundub, et mu tollane mees ei arvanud ka, et selle jorsi jutt vale oleks ja saabus ka mul selgus ja nüüdseks on ta ka mul ex.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 10:30; 06.10 11:34; 06.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on mees otse öelnud, et talle ei meeldi, kui talle näidatakse oma tundeid, sest see olevat ahistav ja eemalepeletav.

No ma jälle ei kujuta ette suhet, kus ma pean oma tunnete väljendamist tagasi hoidma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 13:13; 11.10 20:20; 12.10 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema minule. 5s päev taas vallaline. 11 aastane suhe lõppes. Just sellepärast, et ma tundsin end üksikuna. Koguaeg. Mul oli vaid mehe keha. Vaimu ei olnud. Lihtsalt eksisteerisime. Mina püüdsin ja proovisin, aga pole ikka see. Meeletult kurb tegelikult. Suhe nagu on ja mees majas aga tegelikult olin üksi. Midagi halba ei olnud, tülisid polnud, midagi head ka polnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mulle nüüd tõenduseks kõikide välismaiste riikide abielulahutuste statistikat. Sest sinu juttu lugedes tekib mulje, et seal kuskil müstilisel välismaal ei lahutata ühtki abielu, ei peteta ega pettuta…

Googelda ise see statistika välja, kui see niiväga huvitab. Keegi polegi öelnud, et mujal ei lahutata. Küsimus on pigem partneri väärtustamises ja kohtlemises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise on 60 ja naine kahekümnendates, siis seisab pea peal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 09:23; 06.10 17:08; 10.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mulle nüüd tõenduseks kõikide välismaiste riikide abielulahutuste statistikat. Sest sinu juttu lugedes tekib mulje, et seal kuskil müstilisel välismaal ei lahutata ühtki abielu, ei peteta ega pettuta…

Googelda ise see statistika välja, kui see niiväga huvitab. Keegi polegi öelnud, et mujal ei lahutata. Küsimus on pigem partneri väärtustamises ja kohtlemises.

Inimkond saab üha enam aru, et kellegagi kooselamine on mõttetu ja elatakse suurima heameelega üksi. Mis ongi normaalne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimkond saab üha enam aru, et kellegagi kooselamine on mõttetu ja elatakse suurima heameelega üksi. Mis ongi normaalne.

Huvitav, et teemaalgataja sellest aru pole saanud. Ikka ajab oma iba, et teine peab kogu aeg meelitusi soiguma; et siis ainult on õige asi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:56; 06.10 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna Eesti naine Eesti mehel lapse kasvatamise üle otsustada ei lase, siis ongi tulemuseks Eesti naise käe järgi kasvatatud mehed. Miks see hala, teemaalgataja? Ei saa aru.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimkond saab üha enam aru, et kellegagi kooselamine on mõttetu ja elatakse suurima heameelega üksi. Mis ongi normaalne.

Ei ole normaalne, kui mängus on lapsed. Lapsel on vaja nii isa kui ema argipäevast kohalolu, ainult siis kasvab temast eluga hästi kohandunud inimene.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:09; 06.10 22:27; 11.10 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milline välismasmees oskab hoida?? nad on lihtsalt sõnaosabad ja samas liiderlikud.
eesti mees on tuim oma kasvatuse pärast. Samas olen ma egoismi ka sõstrasilmade seas kogenud. yavad ikka maha ei jää Eestisse kolides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milline välismasmees oskab hoida?? nad on lihtsalt sõnaosabad ja samas liiderlikud.
eesti mees on tuim oma kasvatuse pärast. Samas olen ma egoismi ka sõstrasilmade seas kogenud. yavad ikka maha ei jää Eestisse kolides.

Ma arvasin ka noorena nii. Ikka levisid legendid libedatest lõunamaa meestest, kes lihtsameelseid tüdrukuid võrgutavad… ja Tõelistest Eesti Meestest, kelle välise kohmakuse ja sõnaahtruse taga on see ÕIGE tunne ja hool.
Nüüd olen tüki maad vanem ja elunäinum. Olen aru saanud, et müüdid need olidki, päris rumalad ja eksitavad müüdid. Erandeid muidugi on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Eesti mees ei oska naist hoida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.