Esileht Pereelu ja suhted Eesti mees tõsine mõku?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Eesti mees tõsine mõku?

Postitas:

No miks te olete nii pidurid,praegu on mul 3 varianti,ainult ühel noormehel neist on vanaisa ühest teisest rahvusest ja suhtluses on seda kohe tunda,ta on poole aktiivsem,kui seda on minu ülejäänud 2 poisssõpra,nad ontäielikud mõkud kaine peaga,muidu näevad armsad välja,aga kaine peaga ei tule suust ei midagi romantilist. Olen nii vihane,sest ise olen suht emotsionaalne ja ihkan kirge jne,aga need eesti mehed oskavad aint täis peaga romantikat teha,kaine peaga ei julgeta isegi helistada…………ülinõme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa seda juttu praegu kirjapildi järgi otsustades küll ise ka kaine peaga kirjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav jah et need temperamentsed eesti naised selliseid mökusid sünnitavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle peale pole tulnud, et nad ei taha kaine peaga helistada lihtsalt? eks joogisena tulevad ikka lahked tibid meelde.
kui mees on huvitatud, siis ta helistab absoluutselt igas olekus.
romantika on jah selline asi, mida kas on või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]huvitav jah et need temperamentsed eesti naised selliseid mökusid sünnitavad…[/tsitaat]

Välismaalased muuseas on tihti imestanud, et kuidas see küll nii on, et naised on Eestis nii ilusad ja mehed üsna mööda – et kuidas ilusatel emadel inetud pojad sünnivad. Nii et müsteerium jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline üldisuvõime, et kõik on…. võimaldab alati kohtuda alati ainult selle üldisutega. Ehk siis niikaua kui sul on suhtumine, et kõik eesti mehed on mökud, ei ole sul lootuski mõne teistlaadi mehega kohtuda. Sina ise häälestad oma maailma selliselt, et kõik mehed on mökud ja sa ei kohtu iial teistlaadsetega.
See on sinu valik et magad purjus meestega. Ja see valik on tegelikult nõme ju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kirge sa otsid, sul on vaja areneda veel. 10a pärast, kui sul puberteet on mõõdas, siis anna uus hinnag eesti meestele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule teemaalgataja, mine mõnele tshurkale naiseks, kes sind pärast ka klobib. Küll siis hakkad eesti meeste vaoshoitust hindama – kui on hilja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla suudab ainult see segavereline välja kannatada, et sa kolmelt mehelt korraga romantikat ootad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oled ise selline, kellega ei saa või ei sobi kaine peaga suhelda?
Või äkki on need poiss-sõbrad su kirjastiili näinud? Kui minu potentsiaalne sõber niimoodi kirjutaks, siis ma põgeneks tagasi vaatamata.
Ja ärge tulge rääkima, et teemaalgataja pole eestlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa ikka 100% kindel, et need kolm on sinu \”poissõbrad\”? Äkki nad ei teagi, et neil sinuga \”suhe\” on? Kuidas sul nende kolmega kokkusaamised korraldatud on? Kui kolmega korraga sebid, siis ongi see asi pinnapealne ja möödaminnes, küllap nad aduvad, et sa ei ole ise eriti huvitatud ja mis romantikat või kirge sellise naisega ikka kütta, otsivad ehk mõnd niisugust naist, kes poleks jõhker mitmemehepidaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on temperamentne romantika?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No miks te olete nii pidurid,praegu on mul 3 varianti,ainult ühel noormehel neist on vanaisa ühest teisest rahvusest ja suhtluses on seda kohe tunda,ta on poole aktiivsem,kui seda on minu ülejäänud 2 poisssõpra,nad ontäielikud mõkud kaine peaga,muidu näevad armsad välja,aga kaine peaga ei tule suust ei midagi romantilist. Olen nii vihane,sest ise olen suht emotsionaalne ja ihkan kirge jne,aga need eesti mehed oskavad aint täis peaga romantikat teha,kaine peaga ei julgeta isegi helistada…………ülinõme[/tsitaat]

Mina arvan, et sa oled millestki valesti aru saanud. Sinu jaoks on olemas 2 Eesti meest ja 2 välismaa mees. Kui need kolm pole sinu maitse järgi, siis äkki küsid enda käest, kuidas sa neid mehi valid või kuidas siis nüüd nii, et kolmega korraga nii mööda sai valitud? Eesti mees ei ole möku – ta on Eesti naise jaoks vähemalt olemas. Kui vaja, siis mitmekesi lausa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Välismaalased muuseas on tihti imestanud, et kuidas see küll nii on, et naised on Eestis nii ilusad ja mehed üsna mööda – et kuidas ilusatel emadel inetud pojad sünnivad. Nii et müsteerium jah.[/tsitaat]

see on nüüd küll äärmuslik arvamus. Ilusaid mehi on Eestis palju, koledaid naisi on eestis palju. Ja igas teises riigis ka. Just nagu ka ilusaid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]huvitav jah et need temperamentsed eesti naised selliseid mökusid sünnitavad…[/tsitaat]Ta ei rääkinud mökudest, vaid mõkudest. Siin on suur vahe. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühel tibil tutt sügeleb ja poisid es jõvva ära sügada ve?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Eesti mees tõsine mõku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.