Esileht Hobinurk Eesti Meisterkokk

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 123 )

Teema: Eesti Meisterkokk

Postitas:
Kägu

Ja mida Tallinna vesi arvab toidujäätmetest kanalisatsioonis?

Arvab hästi. Toidujäätmetest toodetakse kasvumulda.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kohtunikud tõesti maitsevad kolmekesi ühest taldrikust toitu?

Miks mitte? Sa oma pereliikmete/sõprade/töökaaslastega mitte?

Sa tavaliselt lased pudeli ka ringi ja kõik sõbrad võtavad lonksukaupa?

Kui mingi uus jook, mida keegi pole enne joonud, siis täitsa loomulik

palju õnne, mononukleoos on ka täiesti loomulik haigus https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mononukleoos/

küsi mõnelt sisehaiguste arstilt, kui paljud nakatunud täisealistest põdemise käigus emosse ja/või haiglasse jõuavad

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kohtunikud tõesti maitsevad kolmekesi ühest taldrikust toitu?

Miks mitte? Sa oma pereliikmete/sõprade/töökaaslastega mitte?

Sa tavaliselt lased pudeli ka ringi ja kõik sõbrad võtavad lonksukaupa?

Kui mingi uus jook, mida keegi pole enne joonud, siis täitsa loomulik

palju õnne, mononukleoos on ka täiesti loomulik haigus https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mononukleoos/

küsi mõnelt sisehaiguste arstilt, kui paljud nakatunud täisealistest põdemise käigus emosse ja/või haiglasse jõuavad

Eks ole huvitav suhtumine, kuidas nii ükskõikne saab olla nii enda kui ka teiste tervisest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et tööl lõunal läheb pada keset lauda ja te kõik koos sööte sealt??

Miks sa halvustad meie esivanemaid?? Kas sa üldse tead, millal eestlased hakkasid kasutama taldrikut, nuga ja kahvlit? Hari ennast ja lõpeta traditsioonide lammutamine.

Et ärge arenege??? Jäägem talupoegadeks?

Oled sa kunagi käinud näiteks Aasia-maades? Püüad väita, et nad on alaarenenud, kuna ei kasuta nuga ja kahvlit?

Nuga, kahvel ja taldrik ei ole arengu tunnuseks! Tegemist on vahenditega, mis lisavad söömisele mugavust. Need ei muuda sind targemaks ega ilusamaks. Isegi alaarenenud inimesed ja väikelapsed on võimelised kahvlit kasutama.

Olen käinud riikides, kus kasutati pulki.

Isegi berberid kasutasid kahvlit.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad proovivad ju toitu puhta kahvliga ja ei songi üksteise ampsus, milles su probleem on?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks saadet suutsin vaadata, totaalne jama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles käinud Hiina ja Marolos korduvalt, siis no keegi kõrgemal levelile elavatest ei söö vsid kätt kasutades. 

MMinnes vähem haritud piirkonda, siis jah.  Aga meie eestlased ei ole ju mingid harimatud ja päriselt seal koka saates toimuv eiole tänapäeval okey. Alustades toidu raiskamiseks igas saates ja lõpetades palja käsi toorme käperdamises.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen harjunud Ramsay karismaatilisusega,

Mina ei ole harjunud, paar korda olen püüdnud vaadata ja vastik on koleda vanamehe hüsteeritsemine nii et tatt lendab. Kas need saated on tehtud USA-s, inglise asjad on tavaliselt soliidsemad?

Need USA omad jh. Mulle ei meeldi, eelistan Austraalia oma

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi nagu vastuoluline on vaadata Õie Pritsoni kummardamist kui Gustavi peakondiitrit, samas kui selle firma koogid-tordid nii alla on käinud, et ostma käsi ei tõuse.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ksenia üleolev ja ülbe hoiak hakkab tõsiselt saader häirima, koguaeg jätab mulje, et mis teie ülejäänud teate, ma olen kui lilleke p..asameres. Võiks tagasi tõmmata.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga nõme ja ebaaus lahendus, et mõlemad saatesse jäeti, sest eelmine mees, kelle toidust leiti juuksekarv, tõsteti koheselt ukse taha

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häiris tohutult tema suhtumine ja väga ebaausa mulje jättis tema saatesse jätmine. Torditeema puhul suutis Katrin jääda rahulikuks, aga Ksenia käitus ju täiesti nõmetsevalt. Ja need tema pidevad kommentaarid (“olen teistest peajagu üle”) on ka väga häirivad. Väga nõme, et ta sisse jäeti.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates tehti õige otsus, sest tordid olid vahepeal osalejate pilgu alt väljas ja karva võib sinna ükskõik kes poetada. Eelmine juuksekarvaga osalejal oli kogu protsessi vältel oma toit silma all. On ka teiste riikide versioonides olnud seda, et ei saadeta kedagi või saadetakse 2 koju. Omamoodi ülbust on neis kõigis. See on skripti sisse kirjutatud loosungi all “ole enesekindel”. See uus tulija samuti oli ebareaalselt kindel, et ta ei lahku. Vaadates kõrvalt tundub paras käpard ja ka põikpäine. Pritson pakkus kõigile abi, see kiitis kuidas saab ise hakkama.

Pritsoni ülistamine on omaette küsimus. Minul puuduvad Gustaviga head kogemused, pigem on need pettumust valmistanud.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need mõlemad venelased on ebameeldivalt enesekindlad. Üks väljakukkunud osaleja on juba vihjanud, et üks neist ka võidab (kumma kohta vihje käis, jäi ebaselgeks).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need mõlemad venelased on ebameeldivalt enesekindlad. Üks väljakukkunud osaleja on juba vihjanud, et üks neist ka võidab (kumma kohta vihje käis, jäi ebaselgeks).

Mõlemad? Seal ju veel ainult Ksenia

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jana on ka vene nimega. Mulle mõlemad meeldivad. Loogiline on, et üks neist võidab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles saaates ei tea jeegi hügieenist mudagi. Kus on mütsid, kindad… Mu meelest in elementaaarne teistele kokates mütsi kanda. Üks osaleja peoovib lusikaga toitu ja topib selle lusika toidu sisse tagasi… Kas nii siis restoranides käibki?  Mütse pole, karvad lendavad, kindaid ei kanta…..

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates tehti õige otsus, sest tordid olid vahepeal osalejate pilgu alt väljas ja karva võib sinna ükskõik kes poetada. Eelmine juuksekarvaga osalejal oli kogu protsessi vältel oma toit silma all. On ka teiste riikide versioonides olnud seda, et ei saadeta kedagi või saadetakse 2 koju. Omamoodi ülbust on neis kõigis. See on skripti sisse kirjutatud loosungi all “ole enesekindel”. See uus tulija samuti oli ebareaalselt kindel, et ta ei lahku. Vaadates kõrvalt tundub paras käpard ja ka põikpäine. Pritson pakkus kõigile abi, see kiitis kuidas saab ise hakkama.

Pritsoni ülistamine on omaette küsimus. Minul puuduvad Gustaviga head kogemused, pigem on need pettumust valmistanud.

Mu arust on need tordid liiga kallid. Ja ei ütleks, et maailma parimad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles saaates ei tea jeegi hügieenist mudagi. Kus on mütsid, kindad… Mu meelest in elementaaarne teistele kokates mütsi kanda. Üks osaleja peoovib lusikaga toitu ja topib selle lusika toidu sisse tagasi… Kas nii siis restoranides käibki? Mütse pole, karvad lendavad, kindaid ei kanta…..

Väga vähe on restorane, kus kantakse mütse. See pigem õppekõögi ja võistluste teema. Pikad juuksed pannakse kinni korralikult, mehed on lahtiste juustega. Habemed on ka kõik vabalt lehvimas. Kindaid üldiselt kantakse vaid väljastuses või millegi määrduvaga tegeledes. Köökides pestakse käsi nii palju, et kinnaste kasutamine ei ole koguaeg vajalik. Neid kantakse enda kaitseks pigem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pritsoni ülistamine on omaette küsimus. Minul puuduvad Gustaviga head kogemused, pigem on need pettumust valmistanud.

Gustavi napoleoni kook oli pikka aega minu “midagi head” kuni siis paar kuud tagasi üle tüki aja seda jälle ostsin vaatamata korralikult kerkinud hinnale. Kahjuks pidin aga pettuma, kreem oli vastikult rasvaseks muutunud ja ei olnud meeldiv seda süüa. Selle ühe koogitükiga käis kogu Gustavi maine minu silmis kolinaga alla ja iga kord kui saates Pritsonit kiidetakse, tuleb jälle see napoleon silme ette. Ise kvaliteeti hoida ei oska aga teistelt nõuab.

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei tule ette, et originaalsaates oleks võistlejatele retsept ette antud ja kogu protsessi aktiivselt juhendatud – võistlejad on ikka pidanud ise teadma, kuidas asju teha.
Tordi puhul jäi küll mulje, et vähemalt mingi elementaarne põhiretsept oli ette antud (kogu see koguste täpsuse rõhutamine, “kaaluge-kaaluge-kaaluge!”), rääkimata sellest, kuidas Pritson seal laudade vahel ringi vehkis ja käske jagas.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles saaates ei tea jeegi hügieenist mudagi. Kus on mütsid, kindad… Mu meelest in elementaaarne teistele kokates mütsi kanda. Üks osaleja peoovib lusikaga toitu ja topib selle lusika toidu sisse tagasi… Kas nii siis restoranides käibki? Mütse pole, karvad lendavad, kindaid ei kanta…..

Väga vähe on restorane, kus kantakse mütse. See pigem õppekõögi ja võistluste teema. Pikad juuksed pannakse kinni korralikult, mehed on lahtiste juustega. Habemed on ka kõik vabalt lehvimas. Kindaid üldiselt kantakse vaid väljastuses või millegi määrduvaga tegeledes. Köökides pestakse käsi nii palju, et kinnaste kasutamine ei ole koguaeg vajalik. Neid kantakse enda kaitseks pigem.

 

Sp see ebameeldiv ongi. Käisin hiljuti ühes söögikohas, kus siis töötasid mehed ja ma sain mitu karva toidust. Vaatasin kööki ja kokkasid kõik mütsideta mehed. Tänu sellele kogemusele jääb pidevalt silma kuidas ka mehed ilma mütsideta tootavad. Ka meeste lühikesed karvad lendlevad ja on üsna ebameeldiv neid toidust leida.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pritsoni ülistamine on omaette küsimus. Minul puuduvad Gustaviga head kogemused, pigem on need pettumust valmistanud.

Gustavi napoleoni kook oli pikka aega minu “midagi head” kuni siis paar kuud tagasi üle tüki aja seda jälle ostsin vaatamata korralikult kerkinud hinnale. Kahjuks pidin aga pettuma, kreem oli vastikult rasvaseks muutunud ja ei olnud meeldiv seda süüa. Selle ühe koogitükiga käis kogu Gustavi maine minu silmis kolinaga alla ja iga kord kui saates Pritsonit kiidetakse, tuleb jälle see napoleon silme ette. Ise kvaliteeti hoida ei oska aga teistelt nõuab.

Kes nendest Pritson on?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes nendest Pritson on?

No…. kas tõesti peab seda ka Perekoolist küsima…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes nendest Pritson on?

No…. kas tõesti peab seda ka Perekoolist küsima…

Hakkan googeldama mingit suvalist inimest, tõesti pole teha midagi 😀

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkan googeldama mingit suvalist inimest, tõesti pole teha midagi ????

Nali seisneb milles? Sa tõesti ei suuda tuvastada ainsa Eesti “Meisterkoka” saates kolmest kohtunikust ühte?
Tõesti masendav.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te Pritsonit maha tambite? Ega tema personaalselt neid Gustavi torte ja kooke ei valmista. Ma usun küll, et ta võib olla väga osav kondiiter, kui ta oma kätega midagi valmistab. Gustav on siiski tööstuslik tootmine ja seal käivad asjad teistmoodi. Aetakse taga kuluefektiivsust ja maksimaalset kasumit. Eks siis kasutataksegi võimalikult odavaid tooraineid ja võimalikult palju säilitusaineid, mis kõik kajastub lõpptulemuses. Ma olen suht kindel, et paljude toodete puhul Pritson teab küll, et seda maitstes on hinnang maksimaalselt “ah, käib kah”, aga kuna eesmärk on ärile raha teenida, siis nii ongi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkan googeldama mingit suvalist inimest, tõesti pole teha midagi ????

Nali seisneb milles? Sa tõesti ei suuda tuvastada ainsa Eesti “Meisterkoka” saates kolmest kohtunikust ühte?

Tõesti masendav.

Vaatasin vaid paar esimest saadet ja sattusin seda teemat siin lugema kus tehakse maha kedagi Pritsonit. Kas sinu arvates on kõigil siin saate vastu nii suur huvi, et peab kõiki teadma ja tuvastama?

Sa oled tõesti masendav inimene kui ühe väikse küsimuse peale nii pöördesse lähed.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te Pritsonit maha tambite? Ega tema personaalselt neid Gustavi torte ja kooke ei valmista. Ma usun küll, et ta võib olla väga osav kondiiter, kui ta oma kätega midagi valmistab. Gustav on siiski tööstuslik tootmine ja seal käivad asjad teistmoodi. Aetakse taga kuluefektiivsust ja maksimaalset kasumit. Eks siis kasutataksegi võimalikult odavaid tooraineid ja võimalikult palju säilitusaineid, mis kõik kajastub lõpptulemuses. Ma olen suht kindel, et paljude toodete puhul Pritson teab küll, et seda maitstes on hinnang maksimaalselt “ah, käib kah”, aga kuna eesmärk on ärile raha teenida, siis nii ongi.

Oleksin ise sama kirjutanud, peakokk või peakondiiter võib palju nõuda, aga kui ülemustelt tuleb käsk kokku hoida ja maksmimaalset kasumit teenida, siis kvaliteet alati kannatab. Ilmselt nii on Gustaviga läinud.

Tellisin kevadel laste sünnipäevaks tordi, ei olnud endist maitset ja headust, välja nägi ilus, aga maitse olin nõrk ja ühekülgne.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu arvates on kõigil siin saate vastu nii suur huvi, et peab kõiki teadma ja tuvastama?

Eeee… ei ole, aga sa ise ju küsisid, kes ta on (või keegi teine küsis), sellest käib jutt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 123 )


Esileht Hobinurk Eesti Meisterkokk