Esileht Hobinurk Eesti Meisterkokk

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 123 )

Teema: Eesti Meisterkokk

Postitas:
Kägu

Vaatasin vaid paar esimest saadet ja sattusin seda teemat siin lugema kus tehakse maha kedagi Pritsonit. Kas sinu arvates on kõigil siin saate vastu nii suur huvi, et peab kõiki teadma ja tuvastama? Sa oled tõesti masendav inimene kui ühe väikse küsimuse peale nii pöördesse lähed.

Ei pea teadma ja kui huvi pole, kes sul käsib otsida ja googeldada. Aga kui huvi pole, miks küsid üldse siis?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te Pritsonit maha tambite? Ega tema personaalselt neid Gustavi torte ja kooke ei valmista. Ma usun küll, et ta võib olla väga osav kondiiter, kui ta oma kätega midagi valmistab. Gustav on siiski tööstuslik tootmine ja seal käivad asjad teistmoodi. Aetakse taga kuluefektiivsust ja maksimaalset kasumit. Eks siis kasutataksegi võimalikult odavaid tooraineid ja võimalikult palju säilitusaineid, mis kõik kajastub lõpptulemuses. Ma olen suht kindel, et paljude toodete puhul Pritson teab küll, et seda maitstes on hinnang maksimaalselt “ah, käib kah”, aga kuna eesmärk on ärile raha teenida, siis nii ongi.

Tema on kõikide retseptide taga.. Aga tööstus on jah Suurkööki siirdunud kahjuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te Pritsonit maha tambite? Ega tema personaalselt neid Gustavi torte ja kooke ei valmista. Ma usun küll, et ta võib olla väga osav kondiiter, kui ta oma kätega midagi valmistab. Gustav on siiski tööstuslik tootmine ja seal käivad asjad teistmoodi. Aetakse taga kuluefektiivsust ja maksimaalset kasumit. Eks siis kasutataksegi võimalikult odavaid tooraineid ja võimalikult palju säilitusaineid, mis kõik kajastub lõpptulemuses. Ma olen suht kindel, et paljude toodete puhul Pritson teab küll, et seda maitstes on hinnang maksimaalselt “ah, käib kah”, aga kuna eesmärk on ärile raha teenida, siis nii ongi.

see võistluse näidistort olla ju tema tehtud, aga lahti lõigates oli näha, et biskviidi- ja kreemikohid polnud sugugi võrdsed ja sirged, nagu peaksid olema 😀

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainuke kes arvab, et Jana ja Piret oleks pidanud ka ikkagi edasi võistlema eilses saates? Et neid ei oleks rõdule saadetud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eilses saates oli küll nii, et ühe lusikaga söödi mitu korda samast taldrikust.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eilses saates oli küll nii, et ühe lusikaga söödi mitu korda samast taldrikust.

ma ka vaatasin. ja suppi söödi taldriku kohal nii, et see mööda lõuga taldrikusse tilkus 🙁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainuke kes arvab, et Jana ja Piret oleks pidanud ka ikkagi edasi võistlema eilses saates? Et neid ei oleks rõdule saadetud.

Nad võitsid ju esimese vooru, seega ei oleks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan ka, et ei oleks pidanud neile puutumatust andma.

Kohtunike lagastamine toiduga ja ebahügieeniline degusteerimine on öökima ajav. Algusest peale olen arvanud, et ebaõnnestunud valik kohtunikeks.

 

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reeglid on reeglid ja kui oli selline võistlus, millele tuli valida võitjad, kes said sellega seoses ka puutumatuse, siis minu meelest küll õiglane. Võib-olla oli hoopis see ülesanne ise kehvasti koostatud, sest anti aega liiga vähe vms ja seetõttu polnudki võimalik seda paremini teostada.

Aga see lusika limpsimine… ma ei usuks, kui poleks ise näinud. Kusjuures üks lusikas oli kohtunikul, millega käis erinevaid toite maitsmas. Vähe sellest, et tatistatakse oma lusikaga täis ühe inimese konkreetne kaste, liigutakse selle sama tatise lusikaga veel järgmisi toite maitsma. Ulme lihtsalt. Nüüd ma enam ei kahtlegi, et antud kokad oma restoranides sama teevad…

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jäi viimasest saatest Janast väga ebasümpaatne mulje, targutas ja kamandas Piretit ikka väga nõmedalt.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Robert Rooli kokasaade on palju etem ja sõbralikum.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jäi viimasest saatest Janast väga ebasümpaatne mulje, targutas ja kamandas Piretit ikka väga nõmedalt.

Sama. Varem on Jana üks mu lemmikuid olnud.

Piret ise ka veel käitus nagu tõeline alluv. See on tobe, et mõni osaleja justkui vabatahtlikult tunnistab, et ta pole konkurendi kõrval midagi väärt. Kõik saates olijad võiks ikka tunda, et neil on potentsiaali võita. Mis selle asja mõte muidu on…

Marko ja Jarno on ägedad. Hoian neile pöialt.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jäi viimasest saatest Janast väga ebasümpaatne mulje, targutas ja kamandas Piretit ikka väga nõmedalt.

Sest Piret oli ebakindel ja vajaski käsutamist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piret on hetkel nõrgim ja Jana üks tugevamaid, tee loogiline järeldus.

PS! Kes iganes sellele Jarnole kunagi ütles, et need päikseprillid seal kuklas on coolid… Iga kord pööran pilgu ära, jube vaadata.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See habemega kohtunik on eriline tuus selles saates. Käitub nagu universumi jumal. Siis veel see tüsedam kondiitrist tädi. Ka tema parim enne on juba ammu möödas, vana rasva pealt üritab veel midagi arvata. Aeg oleks tal juba pensionile minna.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Eesti Masterchef märksa rohkem kui Usa versioon, sõbralikum, ausam, vähem närvilisem saatejuhtide poolt ja mõnusalt tempokas.

Esimest hooaega iseloomustab üllatus eestlastliku käitumise kohta – selles saates on sõbralikud, toetavad, lahedad ja toredad inimesed, kallistavad üksteist ja elavad kaasa.  Ei midagi sellist, et eestlane on kade, tige, tõsine ja konkureeriv, kõik on vastupidine ja seetõttu on peale saadet hea tunne, et eestlased on üks kokkuhoidev rahvas, vähemalt selles Masterchefi saates.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib see saade väga. Isegi kurb oli, et Piretit ja Jarnot enam pole:)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Eesti Masterchef märksa rohkem kui Usa versioon, sõbralikum, ausam, vähem närvilisem saatejuhtide poolt ja mõnusalt tempokas.

Esimest hooaega iseloomustab üllatus eestlastliku käitumise kohta – selles saates on sõbralikud, toetavad, lahedad ja toredad inimesed, kallistavad üksteist ja elavad kaasa. Ei midagi sellist, et eestlane on kade, tige, tõsine ja konkureeriv, kõik on vastupidine ja seetõttu on peale saadet hea tunne, et eestlased on üks kokkuhoidev rahvas, vähemalt selles Masterchefi saates.

Toredad tunduvad kõik peale Jana. See, kuidas ta viimases saates Marko toitu maha tegi, oli veel eriti madal.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen saatele algusest peale kaasa elanud ja iseenesest saade meeldib, aga kõigest kõige rohkem häirib mind hoopis see, kuidas ilmselgelt ühtesid osalejaid eelistatakse teistele. Kogu põnevus kaob juba varakult kui on näha, kes ilmselt finaalis on.. sest neid hoitakse kui sedasammust pilpa peal.

Ühes osas Mihkel keeldus ühe võistleja toitu proovimast, kuna ta laud ei olnud korras. Veidi hiljem näidati Jana lauda, mis nägi kordades hullem välja, aga temaga polnud härra kohtunikul mingit probleemi ja limpsis seal toitu hoolega.

Mereannivaagna puhul polnud küll keegi immuunsust ära teeninud, aga vb tõesti formaat nõudis, et ikka valiks parima. Samas oleks võinud valida ülesande jaoks vähemalt seisu, kus võistlejaid paarisarv ja kuna esimest korda pidid koos tegema, oleks võinud äkki rohkem aega anda.

Esimene härra saadeti juuksekarvaga kohe välja, aga ülbust täis Ksenjale anti küll uus võimalus ja kuna seetõttu kedagi koju ei saadetud, pidid selle eest maksma järgmises osas teised osalejad, keda saadeti 2tk korraga koju, kuigi mõlemad nad küll seda ärateeninud polnud. See oli ikka väga ebaaus. Ausalt öeldes tuli mul pettumusest peaaegu pisar isegi.. Jah, just nii suurelt kaasa elangi haha.

Nüüd kui end välja elada tahaks, ei tulegi enam kõik meelde mis häirinud on. Hakka või uuesti vaatama. 😀

Allesjäänutest hoian igatahes pöialt Markole ja Katrinile. Nii muhedad ja siirad inimesed tunduvad, kuigi sisetunne ütleb, et favoriitidele nad vastu ei saa.. Aga lootus sureb viimasena. 😀

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühes osas Mihkel keeldus ühe võistleja toitu proovimast, kuna ta laud ei olnud korras. Veidi hiljem näidati Jana lauda, mis nägi kordades hullem välja, aga temaga polnud härra kohtunikul mingit probleemi ja limpsis seal toitu hoolega.

No seda ma ju röögingi, et see habemik on eriline kuningas selles saates. Enne saadet ei teadnud 99% vabariigi elanikest selle mehe nimegi ja seda et ta üldse kokk on.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle Mihkel kohtunikuna meeldib, sest talle meeldivad lihtsad ja selged maitsed, samuti ei maitseks keegi toitu mis on ebahügieeniline. Järgmine kord Hiiumaale minnes külastan kindlasti tema restorani, sest intervjuus jäi temast hästi sümpaatne mulje. Keegi peabki otse ütlema, et enne teeni oma tööga austus välja ja niisama ei ole mõtet sõnu loopida kui su toit ei räägi enda eest. Loodan, et Ksenia ei võida, enne võitku Jana kui Ksenia, sest Ksenia võib hästi toitu teha, aga sellise suhtumisega ta võitjaks ei tohiks tulla. Kujutan ette kui halvasti selline inimene teiste töötajatega oma restonis käitub.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühes osas Mihkel keeldus ühe võistleja toitu proovimast, kuna ta laud ei olnud korras. Veidi hiljem näidati Jana lauda, mis nägi kordades hullem välja, aga temaga polnud härra kohtunikul mingit probleemi ja limpsis seal toitu hoolega.

No seda ma ju röögingi, et see habemik on eriline kuningas selles saates. Enne saadet ei teadnud 99% vabariigi elanikest selle mehe nimegi ja seda et ta üldse kokk on.

See pole küll mingi näitaja, 99% vabariigi elanikest ei tea nagunii ühegi valdkonna tunnustatud spetsialiste. Selle jaoks on vaja olla Ostrati-sugune aferist ja esineda kollase ajakirjanduse veergudel rohkem kui köögis.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Eesti Masterchef märksa rohkem kui Usa versioon, sõbralikum, ausam, vähem närvilisem saatejuhtide poolt ja mõnusalt tempokas.

Esimest hooaega iseloomustab üllatus eestlastliku käitumise kohta – selles saates on sõbralikud, toetavad, lahedad ja toredad inimesed, kallistavad üksteist ja elavad kaasa. Ei midagi sellist, et eestlane on kade, tige, tõsine ja konkureeriv, kõik on vastupidine ja seetõttu on peale saadet hea tunne, et eestlased on üks kokkuhoidev rahvas, vähemalt selles Masterchefi saates.

Toredad tunduvad kõik peale Jana. See, kuidas ta viimases saates Marko toitu maha tegi, oli veel eriti madal.

Ja ise sai hoopis seista viimaste seas. Ju ta nii harjunud selle kogu aeg parima olemisega????

mulle isiklikult meeldib Marko neist kõigist enam????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Eesti Masterchef märksa rohkem kui Usa versioon, sõbralikum, ausam, vähem närvilisem saatejuhtide poolt ja mõnusalt tempokas.

Esimest hooaega iseloomustab üllatus eestlastliku käitumise kohta – selles saates on sõbralikud, toetavad, lahedad ja toredad inimesed, kallistavad üksteist ja elavad kaasa. Ei midagi sellist, et eestlane on kade, tige, tõsine ja konkureeriv, kõik on vastupidine ja seetõttu on peale saadet hea tunne, et eestlased on üks kokkuhoidev rahvas, vähemalt selles Masterchefi saates.

Toredad tunduvad kõik peale Jana. See, kuidas ta viimases saates Marko toitu maha tegi, oli veel eriti madal.

Ja ise sai hoopis seista viimaste seas. Ju ta nii harjunud selle kogu aeg parima olemisega????

mulle isiklikult meeldib Marko neist kõigist enam????

Noh, mis sulle ei sobinud… oli ka inetu peale lendamine Markole kui too julges tema toitu soolaseks nimetada.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marko naine andis natuke liiga lihtsa toidu tegemiseks…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam oli minu arvates sinimerikarbid ja Tom Kha, salatitega on kahjuks nii, et kõigil on erinev maitse, märksa lihtsam on suppi teha ja karpidega ei tohiks mingit raskust olla. Kui saia ei oleks kõrvale teinud, oleks Katrin võinud ka välja minna.

Jana plov oli ülikeeruline, plov tahab tunde haududa, aga Jana tegi imet.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam oli minu arvates sinimerikarbid ja Tom Kha, salatitega on kahjuks nii, et kõigil on erinev maitse, märksa lihtsam on suppi teha ja karpidega ei tohiks mingit raskust olla. Kui saia ei oleks kõrvale teinud, oleks Katrin võinud ka välja minna.

Jana plov oli ülikeeruline, plov tahab tunde haududa, aga Jana tegi imet.

Jah, nõustun. Supi saab kui vähegi maitseid tunneid kohe paika, sama karpidega. See saia nüke oli muidugi hästi läbi mõeldud ja täitsa efektselt kukkus välja ka. Janal oli kõige raskem seekord, nii kiiresti ei ole seda toitu võimalik teha hästi. Ja ta oli seepärast õigusega  närvis ka. Marko aga peaks oma naisega rohkem rääkima, et milles ta end kindlalt tunneb, Salati oskab igaüks kokku keerata. Mind hämmastas mereanniteemas see kaheksajala osa – sa pole elus seda varem teinud, aga võtad ikka, kuna näeb välja efektne? 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jana vääris võitu palju rohkem kui Ksenia, sest Ksenia oli liiga enesekindel ja see talle kaotuse tõigi, sest ta rõhutas koguaeg kui kindel on ta oma toidus. Katrini toidud olid head, aga ajast ei piisanud kuidagi, aga kui saates oleks valitud kõige sõbralikum ja toredam kokk, siis oleks Katrin kindlasti võitnud. Jana võidu üle on mul ikkagi hea meel, sest temas oli rohkem sisu ja tulevikus on läheksin tema restorani, Ksenia toidud ja arrogantsus ei ole päris need mis teeks temast peakoka. Igal juhul ootan uut hooaega, esimene hooaeg oli kordades parem kui lootsin.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et ei ava see Jana mingit restorani ja töötab politseis uurijana edasi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et ei ava see Jana mingit restorani ja töötab politseis uurijana edasi.

Ta ju ei tööta politseis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 123 )


Esileht Hobinurk Eesti Meisterkokk