Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Naise kott

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Eesti Naise kott

Postitas:
Kägu

Kas see kott on mõeldud ainult neile, kes on uued tellijad või ka neile, kes on juba ammused tellijad. Kuskilt reklaamist sain aru, et kõik saavad, kellel on veebruari seisuga kehtiv tellimus, aga sõbranna ütles, et ainut uued tellijad saavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Eesti Naise kott

Keegi ei tea siis?

Please wait...
Postitas:
elenna

http://naistemaailm.ee/artiklid/39457/eesti_naise_tellijale_kingituseks_mahukas_kandekott_.html?art_magaz=8

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen eesti naise tellija ca 13 aastat nüüd. me ei ole mitte ühtegi kingitust saanud. tellisin ilma kampaaniata ja ongi kõik. 🙂
kapmaaniad on tavaliselt uutele tellijatele jah. see on nagu telefonifirmades: kampaaniad aiult uuetele, sina kes sa oled aegade algusest olnud, ei saa midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

uutele jah, pidin märtsis kätte saama. tegelikult on ebaõiglane – tellin ajalehti otsekorraldusega, aga soodsam oleks see kaktestada ja tellida mingi kampaania käigus soodsamalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina mõtlen, et kes sihukest kampaaniakotti üldse tahab? See on nagu mingi reklaamnokkmüts või firma logoga t-särk, pärast on pool linna samasuguse kotiga naisi täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina mõtlen, et kes sihukest kampaaniakotti üldse tahab? See on nagu mingi reklaamnokkmüts või firma logoga t-särk, pärast on pool linna samasuguse kotiga naisi täis.[/tsitaat]

Täpselt minu mõte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin pildi pealt, et nii hea oleks selle kotiga suvel mere ääres käia. Tegelikult tõesti nõme, et olemasolevaid kliente ei peeta millekski. Teinekord on ka nii olnud, et kui poest ajakirja ostad, siis see kile sees ja mingi asi kaasas. Ja see, kes on selle ajakirja omale siis koju tellinud, peab seda esiteks pikalt ootama ja siis tuleb ka lihtsalt ajakiri, ilma boonuseta. Ega see träni mind ju iseenesest ei huvitagi, aga eks see näitab suhtumist.
Ja minu jaoks pole vahet, kas kellegil on samasugune või mitte. ja usun, et ka paljudel teistel pole, kui kasvõi vaadata seda, kuidas Soomes ja juba ka Eestis, on suvel tänavad marimekko kotte ja muud lillelist täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul käis sama mõte peast läbi — miski 15 a tellinud ja ei midagi, mõtlesin, et lausa kirjutan toimetusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina mõtlen, et kes sihukest kampaaniakotti üldse tahab? See on nagu mingi reklaamnokkmüts või firma logoga t-särk, pärast on pool linna samasuguse kotiga naisi täis.[/tsitaat]

No mina ei telli, seega mina ei hakka selle kotiga linna peal käima 🙂 See, kes soovib, telligu aga julgesti. Ma ei usu, et pool linna nüüd nende kottidega käima hakkavad

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Naise kott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.