Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 335 )

Teema: Eesti otsib superstaari

Postitas:

Ma olen täiesti heas mõttes hämmingus kui ägedalt Diana-Maria rokkis!

+11
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eem, mulle meeldis täiega Katerina Agafanevova, kes just lõpetas aga kohtunikud tegid täiega tümaks ????.
No ma oleks veel tahtnud kuulata aga nojah…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Eem, mulle meeldis täiega Katerina Agafanevova, kes just lõpetas aga kohtunikud tegid täiega tümaks ????.

No ma oleks veel tahtnud kuulata aga nojah…

Laulda oskab, aga see lugu on nii äraleierdatud. Ajudele hakkab see korduv fraas.</p>

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Eem, mulle meeldis täiega Katerina Agafanevova, kes just lõpetas aga kohtunikud tegid täiega tümaks ????.

No ma oleks veel tahtnud kuulata aga nojah…

Laulda oskab, aga see lugu on nii äraleierdatud. Ajudele hakkab see korduv fraas.</p>

On küll jah aga kohtunikud väitsid, et närv vedas alt?
Ma küsiks, et kust otsast?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eem, mulle meeldis täiega Katerina Agafanevova, kes just lõpetas aga kohtunikud tegid täiega tümaks ????.

No ma oleks veel tahtnud kuulata aga nojah…

Mulle ka meeldib tema.

See rokkija tüdruk ka meeldib. Nii välimuselt, olekult, stiililt. Laulab ka hästi, aga seda veel ei tea, kas ta tavalise häälega ka hästi laulab. Sellise käriseva ja karjuva hääle sisse on lihtsam möödapanekud ära peita. Lihtsalt, tahaks teda kordki kuulda ka tavalise häälega laulmas.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle meeldisid mõlemad, kellest siin räägitud! Nii kihvtid

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid kõik edasisaanud.

Väga hästi laulavad teised ka, aga nagu eelmiste saadete põhjal on näha olnud, siis võib neist ükskõik kellest ilma tiitlita parem staar tulla kui lõplik võitja ja vastupidi.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katerina on super! Minu arvates parim esitus terves saates.

Peamine kriitika oli kohtunikelt, et MULLE ei meeldi see laul….kas see on mingi laulu meeldimise saade või?

Meribelil on ilus välimus aga laulu osas on ta kõigist teistest ikka üsna palju maas.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas Sinisele Äratusele on hääletamine kohustuslik tänavu?

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske oli kohe kolme lemmikut valida, aga üldjoontes olen edsisaanutega nõus – kõigis on see “miski” olemas. Kui kõigist esitustest rääkida siis:

Kauro – Ilus hääl, laulab puhtalt ja tunneb end laval mugavalt, aga mind kohutavalt häirib tema välimuses see hõre vunts. Minu hääle saaks ta alles siis, kui vunts on maha aetud, sest lisaks lauluoskusele võiks artistil ka välimuses kõik meeldiv olla.

Mirjam – Nii ilus ja huvitav tämber. Kujutan ette, et temast tuleb selline väärikas ja ajatu liisikoiksonlik artist kui ta rohkem kogemust ja koolitust saab. Väga meeldis! Valitud riietus tegi teda palju vanemaks, üllatusin, et ta on ainult 17.

Märten – Minu jaoks oli igav lauluvalik. See lugu ei näidanud hästi tema häält ega karakterit – eelvoorudes meeldis ta palju rohkem. Märtenil on väga ilus hääl ja ta tundis end laval mugavalt, aga laul oli lihtsalt nii igav – selline üks pikk sirge, ilma igasuguse kulminatsioonita, mis ei näidanud tema häält üldse nii hästi kui eelvoorude laulud. Loodetavasti edaspidi valib laulud, milles on rohkem särtsu.

Andres – Esitus algas kuidagi kobamisi ja jäi kogu aeg hästi ettevaatlikuks. Eelvoorudes meeldis väga, aga stuudiovoorus jäi nõrgaks. Huvitav, kas Maiken ei suuna neid lauluvalikul? Usun, et just vale laul sai saatuslikuks. Artistivälimus ja musikaalus on tal täiesti olemas, nii et vaja lihtsalt koolitust ja kogemust ning kujutan ette, et temast saaks lummava laulja.

Diana- Maria – Jäi meelde juba esimeses saates. Valmis artist – hääl, välimus, lavaline olek – kõik tiptop!

Tanel – Mind nii üllatas kui teda otse stuudiovooru saadeti – eelvoorudes tundus ta mulle tagasihoidlik, arg ja ei jäänud üldse meelde. Stuudiovoorus üllatas aga positiivselt – võimas ja ilus hääl. Lavaline olek on veel igav (Mihkli kommentaar, et meenutas füüsikaolümpiaadi, oli täpselt täkkesse), aga ilmselt kogemuse kasvades läheb see paremaks. Tundub nagu Uudo Sepp, et laulda oskab küll, aga lavasarmi ei ole. Ma olin väga nördinud, kui Uudo eelmisel korral võitis.

Katerina – Eelvoorudes jäi ta meelde väga positiivselt. Valitud laul ei näidanud kahjuks ta häält täies ilus. Mihkli kommentaariga 100% nõus. Zombie laul mulle isiklikult meeldib, kuid ainult originaalartisti esituses.

Elis – Ilus, armas, korrektne, aga jätab sellise pailapseliku mulje. Ei tõmba käima…

Andreas – Ilus. Pani kuulama ja kahju oli, kui laul nii ruttu otsa sai. Ideaalselt tema häälele ja karakterile sobiv laul. Mu üks lemmikesitusi selles saates.

Maribel – Eelvoorudes oli mu lemmik – nii särav, julge ja meeldejääv. Stuudiovoorus meeldis ka – stiilne, hea artist, aga tundus, et oli jälle halb lauluvalik nagu nii mõnelgi teisel – ei saanud teksti esitamisega hästi hakkama, sõnad tulid kuidagi kohmakalt ja kogu lugu kannatas seetõttu.

Loodan, et lohutusvoorust saavad edasi Katerina või Maribel. Neid tahaks küll finaalis veel näha – Katerinal on imeline hääl, aga peaks laulvalikul mõnelt asjatundjalt nõu küsima ja lavalise oleku osas tööd tegema. Maribelil jälle täielik staarigeen olemas, aga peab ka leidma sobiva laulu ja hääle kallal tööd tegema. Hoian mõlemale pöialt lohutusvoorus.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik edasi saanud lauljad meeldisid. Seda karjuvat rokkari tüdrukut tahaks päriselt laulmas kuulda.

Lohutusvoorust ei saa loodetavasti edasi Maribel. See siin on siiski laulusaade mitte teatriakadeemia.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diana-Maria teekonda saab olema kõige huvitavam jälgida (nii staarisaates kui ka pärast seda), aga ei saa öelda, et ta mulle otseselt sümpatiseeriks enam. Eelvoorus oli hirmus tore teda kuulata, paistis kohe silma ja pärast teda esinenud kandidaadid tundusid kohe jube lahjad nii häälematerjali kui isiksuse poolest. Järgmistes voorudes aga ta ei ole enam millegagi üllatanud – see kärisemine ja karjumine ja rögisemine tüütab pikapeale ära ning pealegi mõjub see hääleaparatuurile kurnavalt. Üks lugu ära laulda pole, jah, midagi, aga no ma ei kujuta ette, kuidas tema hääl vastu peab täispikki kontserte andes, kui ta selle karjumise ja distortioniga tagasi ei tõmba. See vokaaltehnika, mida ta kasutab, ei tundu olevat kõige häält säästvam pikas plaanis ja ta poleks esimene noor inimene, kes on arvanud, et häälepaelu võib lõpmatuseni kurnata ning selle kaudu oma karjäärile kriipsu peale tõmmanud.

Loodan, et D-M pakub finaalis eelnevale kontrastiks midagi eriti pehmet ja malbet, aga esitades seda nii, et tema isiksus siiski nähtavale jääb.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmikud olid Diana-Maria ja Mirjam. Taukar on hea saatejuht. Ma ei tea, kas ta on varem ka selline olnud, aga selles saates tegi mulle nalja kuidas ta ennast väljendas, päris julged naljad kohati, aga toimivad. Taukar: “hakatakse laulma nii, et kopsutükid lendavad”, “lauljate saatus on televaatajate käes, juhul kui selles käes on telefon” ja muud sellised killud.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid Märten, Diana-Maria, Pall ja see neiu, kes laulis  “Killing me softly”. Kahjuks viimase äraleierdatud laulu valik sai talle saatuslikuks. Loodan, et ta saab siiski edasi lohutusvoorus ja edaspidi nii kehva lauluvalikut ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taukar on hea saatejuht. Ma ei tea, kas ta on varem ka selline olnud,

Ma sel hooajal pole superstaari saadet vaadanud, aga Taukar ongi väga-väga hea saatejuht. Igal pool, kus olen teda selles rollis nägema sattunud, on ta lihtsalt suurepärane (Eesti Laul, varasemad staarisaated ja oli kunagi veel mingi meelelahutuslik mäng, mille pealkirja ei mäleta, ilmselt kuskil veel). Tema muusikast ma ei tea tõttöelda suurt miskit, aga just saatejuhina on ta tõepoolest jätnud ülihea mulje. Meeldiva olekuga, ladusa jutuga, ei ole labane, positiivse ja lugupidava hoiakuga saates osalejate suhtes jne. Loodetavasti suudab ta jätkata sama joont ja aja jooksul nö maha ei käi.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Katerina ja Mirjam võiksid edasi saada, nad on mõlemad nii ägedad!</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli jah väga tugev saade. Hea et Alika edasi sai. Tiina oli ülekiidetud, just oma eeliste pärast teiste ees. Tema pettumus oli ka silmnähtav. Mulle endale meeldisid veel Natalia ja Anna Maria.

NB! See on ainult minu arvamus????

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna-Maria ja Ingmar olid lemmikud. Tiina jääb täiesti arusaamatuks – miks teda kohtunikud nii väga promivad? Lausa ülivõrretes kommenteerisid, kuigi oli selge, et vokaalselt oli teistel paremaid esitusi….

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nime ei mäleta, aga too blond 30aastane oli minu lemmik. Kahjuks ei vaadanud otsesaadet, muidu oleks hääletanud esimest korda. Loodan, et saab lohutusvoorust edasi, polegi vist saates juba ammu sellist lemmikut olnud.

Ja too Saksamaal õppiv neiu meeldis ka väga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi veel imestas…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217641494743939&id=1676110624

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sugulasi ja sõpru palutakse on täiest tavaline ju, mida siin imestada ???? Laulja hea ka.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik oli sellest saates Tiina. Ta laul on tehniliselt perfektne, hääl ilus. Nii kahju, et edasi ei saanud

Minu jaoks oli mõistetamatu hoopis Wanda fenomen. Rolli mängis vist lihtsalt suur sõpruskond.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi veel imestas…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217641494743939&id=1676110624

Täiesti normaalne ju !Valimised on valimised.Miks ainult poliitikud võivad endale reklaami teha?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik oli sellest saates Tiina. Ta laul on tehniliselt perfektne, hääl ilus. Nii kahju, et edasi ei saanud

Minu jaoks oli mõistetamatu hoopis Wanda fenomen. Rolli mängis vist lihtsalt suur sõpruskond.

Kui väga skeptiline ja õel olla, siis võib ju öelda, et edasi said nunnu poiss, paljas piht ja paljas jalg. Tegelikult kipub nii olema, et edasi saavad omanäolised, ühetaolistest kipub edasi saama ainult üks, olgugi et nii mõnedki teised on mõnes mõttes paremad kui see teine omanäoline, kes edasi pääseb. Edu võis lisaks agitatsioonile ja suurele sõpruskonnale tagada ka eestikeelne laul. Ja Tiinaga sarnase teemaga laule oli seal ka mitu tk, eks enamik valib ikkagi sealt siis veel oma lemmiku, mitte ei hääleta kõigi kolme sarnase esineja poolt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulda oskavad seal absoluutselt kõik vàga hästi ja arukad noored üldse.

Wanda ja Tiina minu lemmikud. Nende kahe isiksused lihtsalt on mulle sympaatsed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi veel imestas…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217641494743939&id=1676110624

Ja siis? Eelmisel nädalal oli sarnane üleskutse nt Jaak Madissoni seinal oma elukaaslase venna toetuseks, tal jälgijaid palju rohkem.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi veel imestas…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217641494743939&id=1676110624

miks imestada, normaalne ju

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sugulasi ja sõpru palutakse on täiest tavaline ju, mida siin imestada ???? Laulja hea ka.

Oli seal mõni kehv laulja või? Selle neiu lauluvalik oli lihtsalt kehv,  alla tema võimete. Laulukarusselli tasemel. ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sugulasi ja sõpru palutakse on täiest tavaline ju, mida siin imestada ???? Laulja hea ka.

Oli seal mõni kehv laulja või? Selle neiu lauluvalik oli lihtsalt kehv, alla tema võimete. Laulukarusselli tasemel. ????

Aga samas paistis,et “töötas” ju! Sai mõnegi vanemaealise hääle ehk? Minu pensionärist emagi olevat helistanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sugulasi ja sõpru palutakse on täiest tavaline ju, mida siin imestada ???? Laulja hea ka.

Oli seal mõni kehv laulja või? Selle neiu lauluvalik oli lihtsalt kehv, alla tema võimete. Laulukarusselli tasemel. ????

Aga samas paistis,et “töötas” ju! Sai mõnegi vanemaealise hääle ehk? Minu pensionärist emagi olevat helistanud.

Eestikeelne lihtne lauluke ju. Loomulikult nö töötas, memmede ja taatide peal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 335 )


Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari