Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari

Näitan 5 postitust - vahemik 331 kuni 335 (kokku 335 )

Teema: Eesti otsib superstaari

Postitas:
Kägu

ausalt öeldes tundus mullegi see halb, saates olid tal mitmed etteasted väga head, Cia lugu, see prantsuskeelne laul ja nii mõnigi veel, tunduski üllatusena, et miks küll nii

Nüüd oli näha, kuidas saab hakkama ilma taustalauljateta (seal vist polnud neid)
Ta on jäänud üheplaaniliseks, laulab kuidagi üphtlase tugevusega algusest lõpuni. Lisaks tundub, et hääl pisut “ära karjutud” (ilmselt on palju esinemisi olnud)
+ heli polnud ka parim sooloesituse jaoks, superstaari saadetes oli heli viimseni paika timmitud.
Loodetavasti ei jää Alika loorberitele puhkama, vaid läheb nüüd korralikku hääle- ja laulukooli. Ja kuigi ta kiidab oma senist õpetajat taevani, oleks aeg täiskasvanutega tegeleva professionaalse õpetajaga edasi minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on panna Alika videot Tõnis Mäe lauluga? Laul räägib Tõnis Mäe tütrest Liisist. Laul “Kaunilt kaua”. Mõni aeg tagasi olen juutuubis seda laulu näinud, aga enam mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on panna Alika videot Tõnis Mäe lauluga? Laul räägib Tõnis Mäe tütrest Liisist. Laul “Kaunilt kaua”. Mõni aeg tagasi olen juutuubis seda laulu näinud, aga enam mitte.

Miks sa TV3 kodukalt Supertaari klippide alt ei vaata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle muidu Alika väga meeldis, aga kui ta “Kaunilt kaua” lugu kuulasin, siis arvasin küll, et esimest korda saate jooksul saab ka korralikku kriitikat. Minu jaoks lihtsalt see lugu on vaikne ja órn unelaul, mitte jóuline lauluoskuse näitamine. Sama tundsin ka Jacksoni “Earth songi” puhul. Mólema puhul oli veidi ülelauldud, kisatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, et teatud laulud talle ikkagi ei sobi. Mõtlesin juba, et kas ma olen ainus, kellele see Kaunilt kaua versioon üldse ei meeldinud? See on õrn ballaad, mis ei vaja sellist häälega manipuleerimist lihtsalt. Nüüd on teda pandud ka teisi tuntud poplaule esitama – Inglite ajas näiteks, ja see singel pole ka päris tema lugu ikkagi.

Aga mõistan, et noorel võitjal pole esialgu veel võimalik “ei” öelda, kohustuslikud ülesastumised tuleb ära teha ja teeb seda nii nagu oskab. Loodan peagi superstaari enda nägu ka laval näha-kuulda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 331 kuni 335 (kokku 335 )


Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari