Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 335 )

Teema: Eesti otsib superstaari

Postitas:

Birgit Sarrap ootab osajatelt emotsioone jms, ise laulab täiesti emotsioonitult, nagu rõõmus koolitüdruk. ????

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Birx on jah kohtunikuga natuke ebaõnnestunud valik. Mis originaalsusest ja hingestatud esinemisest saab tema rääkida ja eeldada osalejatelt, kui tal endal see karisma täiesti puudub? 😀

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Birgiti itsitamine ajab juba närvi. Mida sa kõkutad.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Birx on jah kohtunikuga natuke ebaõnnestunud valik. Mis originaalsusest ja hingestatud esinemisest saab tema rääkida ja eeldada osalejatelt, kui tal endal see karisma täiesti puudub? ????

Kõik ei arva nii. Minu arust on Birgitil kõik need omadused täiesti olemas ja mulle meeldib ta ka kohtunikuna. Minu teistele pereliikmetele meeldib ta ka. Ei ole ebaõnnestunud valik.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis ka Wanda 😉

Miks tal vilets laul oli? Just lahe, vana laul.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siit nüüd edasi läheb? Osad said otse stuudiovooru, aga mis ülejäänutega tehakse? Ma üldse ei mäleta, kuidas see sõelumine käis.

Ja need, kes esimesest ja teisest stuudiovoorust edasi ei saanud, kas neil on veel mingi võimalus, või ongi nende aeg saates läbi? Kas lohutusvoor on neile, kes otse stuudiovooru ei pääsenud, või on lohutusvoor neile, kes esimesest ja teisest stuudiovoorust edasi ei saanud?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lohutusvoor on neile, kes otse stuudiovooru ei pääsenud, või on lohutusvoor neile, kes esimesest ja teisest stuudiovoorust edasi ei saanud?

Neile, kes edasi ei saanud stuudiovoorudest, aga ikkagi juba sinna vooru pääsesid. Ehk siis 14 stuudiovoorus väljajäänut konkureerivad 10-le lohutusvooru kohale ja siis nende 10 hulgast valib publik 3 ja kohtunikud 1 edasipääseja. Praegu mulle tundub, et see üks kohtunike valitud on Tiina, kui just publik teda juba ise edasi ei hääleta. Need 10 lohutusvooru pääsejat otsustavad puhtalt kohtunikud, 4 tükki ei saa teist võimalust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Mulle meeldis ka Wanda ????

    Miks tal vilets laul oli? Just lahe, vana laul.

    uusi kasutajaid tuleb nagu Vändrast saelaudu.
    Miks te oma vana kasutajanime alt ei julge kirjutada.  Mind küll need põhjendamata miinused ei häiri. Ja kes tahab ussitada ja teeb seda lausa kasutaja nimede, mitte kommentaaride põhjal,  laske käia. Rõõmus ja korras eluoluga inimene, ei sõima.  Ussitab ja närvitseb kodanik, kel endal kõik pahasti ja saab siis ennast välja elada siin.

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
  1. Mulle meeldis ka Wanda ????

    Miks tal vilets laul oli? Just lahe, vana laul.

    uusi kasutajaid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

    Miks te oma vana kasutajanime alt ei julge kirjutada. Mind küll need põhjendamata miinused ei häiri. Ja kes tahab ussitada ja teeb seda lausa kasutaja nimede, mitte kommentaaride põhjal, laske käia. Rõõmus ja korras eluoluga inimene, ei sõima. Ussitab ja närvitseb kodanik, kel endal kõik pahasti ja saab siis ennast välja elada siin.

See kasutajanimi on mul juba ammu. Kas sa arvad, et tegin selle kasutaja eile, pärast Superstaari saate vaatamist? 😀

Kus ma olen sõimanud, ussitanud või närvitsenud? Või milles su probleem praegu on, ma ei saa aru?

+11
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas siit nüüd edasi läheb? Osad said otse stuudiovooru, aga mis ülejäänutega tehakse? Ma üldse ei mäleta, kuidas see sõelumine käis.

Ja need, kes esimesest ja teisest stuudiovoorust edasi ei saanud, kas neil on veel mingi võimalus, või ongi nende aeg saates läbi? Kas lohutusvoor on neile, kes otse stuudiovooru ei pääsenud, või on lohutusvoor neile, kes esimesest ja teisest stuudiovoorust edasi ei saanud?

TV3 Seitsmestes just loeti lohutusvooru edasisaanud ette.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/94828639/teine-voimalus-tana-avalikustati-superstaarisaate-lohutusvooru-paasejad

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks see Maribel kukub kohe välja.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
  1. Mulle meeldis ka Wanda ????

    Miks tal vilets laul oli? Just lahe, vana laul.

    uusi kasutajaid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

    Miks te oma vana kasutajanime alt ei julge kirjutada. Mind küll need põhjendamata miinused ei häiri. Ja kes tahab ussitada ja teeb seda lausa kasutaja nimede, mitte kommentaaride põhjal, laske käia. Rõõmus ja korras eluoluga inimene, ei sõima. Ussitab ja närvitseb kodanik, kel endal kõik pahasti ja saab siis ennast välja elada siin.

See kasutajanimi on mul juba ammu. Kas sa arvad, et tegin selle kasutaja eile, pärast Superstaari saate vaatamist? ????

Kus ma olen sõimanud, ussitanud või närvitsenud? Või milles su probleem praegu on, ma ei saa aru?

Ei teinud eile jah, täna tegid. Ära endast nüüd nii hästi ka arva. Ei käi kogu mu kommentaari sisu sinu kohta. Üleüldiselt.  Või noh, kui sa omad umbes 35 kasutajanime, siis läheb jah osa aust sulle. ????

 

0
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei teinud eile jah, täna tegid. Ära endast nüüd nii hästi ka arva. Ei käi kogu mu kommentaari sisu sinu kohta. Üleüldiselt. Või noh, kui sa omad umbes 35 kasutajanime, siis läheb jah osa aust sulle. ????

Mis sul viga on ja mida sa öelda soovid? Wanda nime olen mina siin juba ammu näinud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Birgiti itsitamine ajab juba närvi. Mida sa kõkutad.

nõrgad närvid sul

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
  1. Mulle meeldis ka Wanda ????

    Miks tal vilets laul oli? Just lahe, vana laul.

    uusi kasutajaid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

    Miks te oma vana kasutajanime alt ei julge kirjutada. Mind küll need põhjendamata miinused ei häiri. Ja kes tahab ussitada ja teeb seda lausa kasutaja nimede, mitte kommentaaride põhjal, laske käia. Rõõmus ja korras eluoluga inimene, ei sõima. Ussitab ja närvitseb kodanik, kel endal kõik pahasti ja saab siis ennast välja elada siin.

See kasutajanimi on mul juba ammu. Kas sa arvad, et tegin selle kasutaja eile, pärast Superstaari saate vaatamist? ????

Kus ma olen sõimanud, ussitanud või närvitsenud? Või milles su probleem praegu on, ma ei saa aru?

Ei teinud eile jah, täna tegid. Ära endast nüüd nii hästi ka arva. Ei käi kogu mu kommentaari sisu sinu kohta. Üleüldiselt. Või noh, kui sa omad umbes 35 kasutajanime, siis läheb jah osa aust sulle. ????

Mitte midagi ei saa aru!

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Birgit ütles küll nõmedalt Maribelile.. ütleks siis, et originaal meeldis rohkem vms, aga et kohe “rikkus laulu ära”.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Birgit ütles küll nõmedalt Maribelile.. ütleks siis, et originaal meeldis rohkem vms, aga et kohe “rikkus laulu ära”.

</p>
Aga nad ju lörtsisidki selle loo ära – laul räägib suremisest ja selline esitus ja seade mõjus lihtsalt valesti.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rannap oli üllatavalt pabinas, käed värisesid ja kohati hääl ka. Tal on iseenesest ju palju telekogemust ja esinemiskogemust, aga ju on pikem vahe jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Birgit ütles küll nõmedalt Maribelile.. ütleks siis, et originaal meeldis rohkem vms, aga et kohe “rikkus laulu ära”.

</p>

Aga nad ju lörtsisidki selle loo ära – laul räägib suremisest ja selline esitus ja seade mõjus lihtsalt valesti.

Minu jaoks polnud hullu midagi, ma pole originaali kuulnud, aga seda kuulates sai aru küll, et laul räägib suremisest. Samas muidugi on Birgitil õigus oma arvamust avaldada ja ma saan temast väga hästi aru, kuna mulle üldse ei meeldi need teised seaded laulust, mida ma ühes variandis kuulnud olen ja mis mulle just sellisena meeldinud on. Kuigi ma arvasin, et muusikud on sallivamad, kuna neile ju meeldib neid teistsuguseid seadeid teha.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Birgit ütles küll nõmedalt Maribelile.. ütleks siis, et originaal meeldis rohkem vms, aga et kohe “rikkus laulu ära”.

</p>

Aga nad ju lörtsisidki selle loo ära – laul räägib suremisest ja selline esitus ja seade mõjus lihtsalt valesti.

Minu jaoks polnud hullu midagi, ma pole originaali kuulnud, aga seda kuulates sai aru küll, et laul räägib suremisest. Samas muidugi on Birgitil õigus oma arvamust avaldada ja ma saan temast väga hästi aru, kuna mulle üldse ei meeldi need teised seaded laulust, mida ma ühes variandis kuulnud olen ja mis mulle just sellisena meeldinud on. Kuigi ma arvasin, et muusikud on sallivamad, kuna neile ju meeldib neid teistsuguseid seadeid teha.

Siin ongi see teema, et kui laul on tuntud ja väga meeldib originaal, siis seade tuleb paremaks teha. Ja loo sõnumit alles jättes. Maribeli versioon oli püüdlikult lauldud, selline tublisti tehtud. Mul on endal ka paari looga emotsionaalne side ja rikub ikka küll tuju, kui see ära lörtsitakse.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Birgit ütles küll nõmedalt Maribelile.. ütleks siis, et originaal meeldis rohkem vms, aga et kohe “rikkus laulu ära”.

Vastupidi. Väga tabavalt ütles. Lisaks see olematu lauluoskus. Piinlik! Nagu laulukarussell.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldinud Diana Maria seekord. Ühest küljest olen ma väsinud sellest röökimisest, laulja võiks end teistest külgedest ka näidata. Õnneks kukkus välja. Teiseks rikkus ta Måneskin laulu ära.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldinud Diana Maria seekord. Ühest küljest olen ma väsinud sellest röökimisest, laulja võiks end teistest külgedest ka näidata. Õnneks kukkus välja. Teiseks rikkus ta Måneskin laulu ära.

Nõustun. Tema esinemismaneerid hakkasid korduma, pluss see võlts hääl. Ma nii ootasin, millal ta oma häälega laulab.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldinud Diana Maria seekord. Ühest küljest olen ma väsinud sellest röökimisest, laulja võiks end teistest külgedest ka näidata. Õnneks kukkus välja. Teiseks rikkus ta Måneskin laulu ära.

See pole mingi Maneskini laul, olge normaalsed nüüd.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

Wanda oskab laulda küll, pigem Tiina on lisaks teistele sinu nimetatutele nõrk.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

mul ka kahju, aga ootasin samuti midagi softimat tema esituses, võibolla oleks edaspidi ka tulnud, liiga vara läks, seal oli keegi, kes oleks väljaminemist rohkem ära teeninud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind pani imestama, et kui muidu on superstaarisaate klassika, kuidas kohtunikud pidevalt korrutavad, et “tahaks sinust ka mingit uut külge näha”, siis Diana puhul ei öeldud seda kordagi, kuigi ta tegi igas saates täpselt sama stiili. Mulle väga meeldis, kuidas ta rokkis, aga tekkis just seesama mõte, mida muidu teistele osalistele räägitakse – oleks tahtnud ka mingit muud külge näha. Ma arvan, et ta oleks palju võitnud sellest kui oleks vahelduseks ühe selge häälega loo laulnud ja oma häält teisest küljest näidanud.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldinud Diana Maria seekord. Ühest küljest olen ma väsinud sellest röökimisest, laulja võiks end teistest külgedest ka näidata. Õnneks kukkus välja. Teiseks rikkus ta Måneskin laulu ära.

See pole mingi Maneskini laul, olge normaalsed nüüd.

Sorry, aga Måneskini versioon on siiski parim:P

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldinud Diana Maria seekord. Ühest küljest olen ma väsinud sellest röökimisest, laulja võiks end teistest külgedest ka näidata. Õnneks kukkus välja. Teiseks rikkus ta Måneskin laulu ära.

See pole mingi Maneskini laul, olge normaalsed nüüd.

Sorry, aga Måneskini versioon on siiski parim:P

Küsimus ei ole ju selles, kelle versioon on parim, vaid et see ei ole Maneskini laul.

Kui keegi laulaks lugu “Saatanlik naine”, siis me ei nimetaks ju seda Tanel Padari looks, kuigi Padar on seda laulnud. Me ei saa seda ka Jaak Joala looks nimetada, kuigi esimene eestikeelne versioon sellest tuli Joalalt. See on Cliff Richardi laul.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 335 )


Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari