Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 335 )

Teema: Eesti otsib superstaari

Postitas:
Kägu

Dianas ei ole lihtsalt selle saateformaadi jaoks materjali. Ta on liiga väljakujunenud tüpaaž. Ei kujuta ette, kuidas ta oleks lõpuni välja oma rokistiiliga vedanud. Alika on mitmekesisem ja kindlasti ka edukam selles formaadis.

Muidugi oleks võinud enne teda veel Andreas ja Maribel välja kukkuda, aga eks nad kukuvad ka peagi, nad on lauljana seal hetkel kõige nõrgemad. Märtenil on vist palju fänne ja sõpru, muidu ka tema ei sära seal teiste vahel kuigivõrd. Finaali võib jõuda Ingmar, Alika, võib-olla ka Tiina.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

Wanda oskab laulda küll, pigem Tiina on lisaks teistele sinu nimetatutele nõrk.

imelik, kui erinevalt inimesed asju tajuvad. Tegelikult on just Tiina tugev laulja. Alika on muidugi kõige tugevam.

rokitibi esines eile tv3 õhtuses saates. Nägin vaid lõppu esitusest. Ja tundus, et nüüd oligi ta pandud nö tavalise häälega laulma. Ja vähemalt see väike lõik, mida kuulsin, kinnitas eelnevaid kahtlusi, et tegelikult temas lauljamaterjali ei ole.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

Wanda oskab laulda küll, pigem Tiina on lisaks teistele sinu nimetatutele nõrk.

imelik, kui erinevalt inimesed asju tajuvad. Tegelikult on just Tiina tugev laulja. Alika on muidugi kõige tugevam.

rokitibi esines eile tv3 õhtuses saates. Nägin vaid lõppu esitusest. Ja tundus, et nüüd oligi ta pandud nö tavalise häälega laulma. Ja vähemalt see väike lõik, mida kuulsin, kinnitas eelnevaid kahtlusi, et tegelikult temas lauljamaterjali ei ole.

Mina ei kuule Tiinas mingit powerit, suudab kenasti ära laulda ainult mingis konkreetses registris, kuid sealt välja ei küündi. Wandas on power olemas, tema seest tuleb palju võimsam hääl välja. Ehk pole ta seda häält alati parimal viisil juhtida osanud, aga vähemasti on see temas olemas, samas kui Tiinas puudub.

Aga maitsed on muidugi erinevad. Ma siiani ei suuda uskuda, et mingi Uudo Sepa sugune on selle saate kunagi võitnud. Minu maitsele jääb nõrgaks ja kipub lausa mööda laulma.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

Wanda oskab laulda küll, pigem Tiina on lisaks teistele sinu nimetatutele nõrk.

imelik, kui erinevalt inimesed asju tajuvad. Tegelikult on just Tiina tugev laulja. Alika on muidugi kõige tugevam.

rokitibi esines eile tv3 õhtuses saates. Nägin vaid lõppu esitusest. Ja tundus, et nüüd oligi ta pandud nö tavalise häälega laulma. Ja vähemalt see väike lõik, mida kuulsin, kinnitas eelnevaid kahtlusi, et tegelikult temas lauljamaterjali ei ole.

Aa ja mis puutub Alikasse, siis minu poolest võiks selle saate filmimise üldse ära lõpetada, sest parim laulja on ammu selge 🙂 Alikale ei pääse keegi haisulegi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad Alika ja Ingmar. Tahaks näha-kuulda, mis nad järgmiseks teevad.

Wandal on nii häält kui karismat, aga väljakujunenud isikupära mitte. Formaati sobib, superstaarina ette ei kujuta, vähemalt mitte enne kui õige tiiva alla satub.

Tiina on küll väga musikaalne, väljakujunenud ka, aga minu jaoks igav. Märten ka väga musikaalne ja kogenud, aga… Ma pole vist sihtgrupp 😀

Andreases midagi on, aga jääb kuidagi kahvatuks ja liiga palju satub musti noote sisse.

Ja noh, Maribel… On kah toorevõitu veel, nii laulu- kui interpretatsioonioskuselt.

Aga ei, pigem ma saadaks Tiina ja Märteni enne välja, neist on seda ihaldatud arengut veel vähem oodata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Diana välja läks. Aerosmithi laul oli ikka super. Tänase esitusega läks alt, aga kui saatesse jäävad tema asemele Maribel, Wanda, Andreas, siis see on lihtsalt ebaaus.

Wanda oskab laulda küll, pigem Tiina on lisaks teistele sinu nimetatutele nõrk.

imelik, kui erinevalt inimesed asju tajuvad. Tegelikult on just Tiina tugev laulja. Alika on muidugi kõige tugevam.

rokitibi esines eile tv3 õhtuses saates. Nägin vaid lõppu esitusest. Ja tundus, et nüüd oligi ta pandud nö tavalise häälega laulma. Ja vähemalt see väike lõik, mida kuulsin, kinnitas eelnevaid kahtlusi, et tegelikult temas lauljamaterjali ei ole.

Millises TV3 saates ta oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad Alika ja Ingmar. Tahaks näha-kuulda, mis nad järgmiseks teevad.

Wandal on nii häält kui karismat, aga väljakujunenud isikupära mitte. Formaati sobib, superstaarina ette ei kujuta, vähemalt mitte enne kui õige tiiva alla satub.

Tiina on küll väga musikaalne, väljakujunenud ka, aga minu jaoks igav. Märten ka väga musikaalne ja kogenud, aga… Ma pole vist sihtgrupp ????

Andreases midagi on, aga jääb kuidagi kahvatuks ja liiga palju satub musti noote sisse.

Ja noh, Maribel… On kah toorevõitu veel, nii laulu- kui interpretatsioonioskuselt.

Aga ei, pigem ma saadaks Tiina ja Märteni enne välja, neist on seda ihaldatud arengut veel vähem oodata.

See Maribel on erakordselt piinlik, kui ta laulab. Tehku oma modellitööd.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maribeli karglemine oli tiba piinlik:D ja no nii mustalt laulda on oskus omaette 😀

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tiina lauluvalik tõmbab talle täna ilmselt kriipsu peale. Kahju natuke. Tahtis teha omapärast versiooni, aga pingutas üle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaa..Tiina võis alt minna.

Märteni esinemise ajal tuli teisest toast mu laps teleka ette ja küsis: kas see on Justin Bieber?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tiina lauluvalik tõmbab talle täna ilmselt kriipsu peale. Kahju natuke. Tahtis teha omapärast versiooni, aga pingutas üle.

Absoluutselt nõus. Nii kaunis meloodia, aga need keerutused-väänutused rikkusid ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tiina puhul kahtlustan, et pigem oli viga selles tegelases, kes muutis laulu seadet, mitte ei olnud asi niivõrd selles, et Tiina laulis halvasti. Liiga palju moonutamist ja väänutamist, mis muutis ilusa laulu koledamaks. Lisaks oli Tiinal raske seda laulda. Ja seda oli näha ka, et ta koguaeg nagu mõtles selle peale, et lugu õnnestuks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andreas laulis täna väga hästi, erinevalt varasemalt. Hästi ilus ja armas nägi laval välja ka.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis Maribeli outfit. Kui keegi teab, mis bränd oli seljas, tänab ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika on ikka uskumatult võimas. Kusjuures eelvoorudes ja ka esimestes finaalsaadetes paistis ta pigem sellise halli hiirekesena. Tundub, et see saade on just tema jaoks – kuidas muidu selline talent üles leitakse! Karisma peitubki pigem tema tagasihoidlikus olemuses ja lavapoweris üheaegselt.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Raud Andrease kohta otse-eetris nii halvasti ütles. Andrease eilne esitus oli hea ja nii julma kohtlemist ei olnud ta kindlasti ära teeninud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldis see saade! Märten meenutas jah Bieberit, niiet materjali mingile sihtgrupile on.. Minu lemmikud on Wanda ja Alika. Alika on muidugi klass! Andreas meeldib ka ja olen imestunud, et Raud niimodi ütles talle.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldis see saade! Märten meenutas jah Bieberit, niiet materjali mingile sihtgrupile on.. Minu lemmikud on Wanda ja Alika. Alika on muidugi klass! Andreas meeldib ka ja olen imestunud, et Raud niimodi ütles talle.

Jah. Andreasele ütles niimoodi, aga Maribeli kiidetakse taevani, kuigi ta on lauljana ikka väga kahvatu. Ei ole õiglane see kohtunike kriitika. Ainult Alika puhul peab paika – ütlesid nad ju kõik, et tema on valmis staar, samas kui teised teevad Laulukarusselli.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi vaadanud vaid üht – viimast saadet. Ja tekkis küsimus, et kas mitte see saade ei ludigi meie lauljaid ära? No mis isikupärast või üldse millestki huvitavast me räägime, kui ainus eesmärk on hääleulatust näidata? Või mis selle lõugamise põhjus seal on? Hea artist olemine on ju hoopis midagi muud, kui lihtsalt tugev hääl. Kas mitte see saade ei olegi meie Luisade ja Birgitite igavuse põhjuseks – mingi ühe stambiga kool käes ja edasi ei arene?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andreas on kohutavalt igav ja keskpärane.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andreas on igav, aga laulis ikka Playd paremini, kui Pootsmann. Ja siiamaani tema tugevaim esitus.

Võitja on Alika!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi vaadanud vaid üht – viimast saadet. Ja tekkis küsimus, et kas mitte see saade ei ludigi meie lauljaid ära? No mis isikupärast või üldse millestki huvitavast me räägime, kui ainus eesmärk on hääleulatust näidata? Või mis selle lõugamise põhjus seal on? Hea artist olemine on ju hoopis midagi muud, kui lihtsalt tugev hääl. Kas mitte see saade ei olegi meie Luisade ja Birgitite igavuse põhjuseks – mingi ühe stambiga kool käes ja edasi ei arene?

viimane saade oli eurolaulude saade, seal lõuataksegi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi vaadanud vaid üht – viimast saadet. Ja tekkis küsimus, et kas mitte see saade ei ludigi meie lauljaid ära? No mis isikupärast või üldse millestki huvitavast me räägime, kui ainus eesmärk on hääleulatust näidata? Või mis selle lõugamise põhjus seal on? Hea artist olemine on ju hoopis midagi muud, kui lihtsalt tugev hääl. Kas mitte see saade ei olegi meie Luisade ja Birgitite igavuse põhjuseks – mingi ühe stambiga kool käes ja edasi ei arene?

Kas sa ootasid noorte lauljate omaloomingut või mis isikupärast täpsemalt juttu? Hetkel kaverdataksegi, sest selline on saate formaat, neil noortel ei ole veel spetsiaalselt neile kirjutatud muusikat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andreas on kohutavalt igav ja keskpärane.

Temast veel kraad igavam on Märten.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rokitibi esines eile tv3 õhtuses saates. Nägin vaid lõppu esitusest. Ja tundus, et nüüd oligi ta pandud nö tavalise häälega laulma. Ja vähemalt see väike lõik, mida kuulsin, kinnitas eelnevaid kahtlusi, et tegelikult temas lauljamaterjali ei ole.

Millises TV3 saates ta oli?

1. novembril tv3 pealt, uudistesaate nö järelsaates ta laulis.

eelpool kommenteerijal oli täiesti õigus. mullegi absoluutselt ei meeldinud see esitus, tundus ikka väga nõrk

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andreas on kohutavalt igav ja keskpärane.

Temast veel kraad igavam on Märten.

Märteni pluss on omapärane, mõnusa tämbriga hääl. Aga muus mõttes on Märten tõesti pettumus. Mäletan teda Laulukarusselli aegadest ja seal jäi ta alati silma, oli teistest ilmselgelt peajagu üle – väga musikaalne, kihvti hääle ja unistava pilguga laps!

Kahjuks ongi ta aga kuidagi Laulukarusselli tasemele toppama jäänud: laulab puhtalt, täpselt, aga … igavalt! Ta ei oska oma häälega midagi peale hakata, laulab iga laulu puhul lihtsalt kenasti viisi ära, aga isikupära ei ole, lauljakarismast rääkimata. Selline tubli poistekoori/meeskoori solist, aga paraku mitte superstaar. Natuke kahju on tegelikult, potentsiaali justkui oli.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see saatesari nüüd edasi läheb? Jäänud on veel 5 saadet, aga osalisi on ka ainult 5 veel jäänud. Isegi kui nad nüüdsest alates ühekaupa välja visatakse, siis ikkagi saavad nad enne viimast saadet juba otsa. Või tuuakse vahepeal kedagi uuesti juurde? Ei leia kusagilt tulevaste saadete sisukirjeldusi, samuti ei suuda leida infot sellest, mis on järgnevate saateosade laulude teemadeks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et Raud Andrease kohta otse-eetris nii halvasti ütles.

Samas mulle jällegi meeldib Mihkli konkreetne otsekohesus ja impulsiivsus. Isegi kui ta sellega mõnele natuke haiget teeb. Meil üldiselt ühiskonnas kiputakse olema juba liiga harjunud poliitkorrektse läbi lillede rääkimisega. Andreas jah laulis seekord iseenda suhtes kõige paremini, kuid minu arvates Mihkel vaatab oludele ikkagi laiemas kontekstis ja ei näe temas potentsiaali.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temast veel kraad igavam on Märten.

Märteni suurim eripära võrreldes tänavuste teiste finalistidega on tema väga suur austajaskond (fännlus), mille ta on kogunud omale pikkade aastate jooksul rahva ees erinevates rollides esinedes. Selline fännklubi kipubki olema ka paraku niiöelda pimesi fännav, ükskõik kui hästi või halvasti Märten parajasti ka esineks/laulaks, alati hääletatakse kindlalt tema poolt. Kui see fännide hulk on piisavalt suur, siis võibki juhtuda, et nende telefonihäälte abil veetaksegi ta siin saates lõpuni välja. Kas ka päris võiduka lõpuni, selles ma siiski kahtlen, sest Alika (kellel seni polnud eestlaste hulgas mingit tuntust ega fänne) on nüüd hakanud kiiresti saama omale väga suurt toetajaskonda ja seda ka täiesti põhjendatult.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika on ikka uskumatult võimas. Kusjuures eelvoorudes ja ka esimestes finaalsaadetes paistis ta pigem sellise halli hiirekesena. Tundub, et see saade on just tema jaoks – kuidas muidu selline talent üles leitakse! Karisma peitubki pigem tema tagasihoidlikus olemuses ja lavapoweris üheaegselt.

Nõustun. Välja arvatud väide, et eelvoorudes ta kuidagi nõrk ja silmapaistmatu oli. See võib olla nüüd tagantjärgi tunduv petlik mulje, kuna seal ei võimaldatud temal pikemalt esineda ja teisalt muidugi ta tõesti püüab iga vooruga ennast paremaks teha, ülipüüdlik ja tahtejõuline perfektsionist nagu ta juba oma kaasasündinud loomult on.

Aga samas Alika vokaalne võimsus ja lauljameisterlikkus on juba ammu teada neile kes tema vägagi mitmekülgset muusikateekonda pikemat aega jälginud on. Soovitan väga kuulata-vaadata seda järgnevat videot, kus ta 9-aastasena esineb Arteki festivalil 15 000 pealise publiku ees hiigelsuurel laval. Kindlasti vaadake video lõpuni, kuidas ta oma juba tollal väga võimast häält ka juhib ja samas seal laval olekut iseendaga täielikult naudib:

https://www.youtube.com/watch?v=JeujRPYKOV4

Lisaks võiks tutvuda ka tema veelgi rohkem rokiliku poolega, samuti 9-aastasena, mootorratturite festivali laval Narvas (videos on järjest 2 eriilmelist lugu, helikvaliteet on küll kehv):

https://www.youtube.com/watch?v=EnNPNFTbUn4

Vanem raske-rock muusika (eriti 70ndatest) ongi olnud temal läbi senise elu lemmikzanr. Isa mõjul muidugi, kui kodus see muusika kogu aeg mängis juba tema beebieast alates, nii see siis välja kujuneski kõik. Aga häälevõimed on tal muidugi juba sündides kaasa saadud looduse kingitus, nii et võiks tõesti öelda, et tegemist on mõneti ka imelapsega.

PS! Youtubes leiab temalt sadakond videot, väga eriilmelisi. Ta suudab praktiliselt igas stiilis muusikat perfektselt esitada. Soovitaks kuulata eriti neid, mis salvestatud siis kui ta oli 16-aastane ja osales ETV+ kanali baltimaade laulukonkursil BRAVO!, mille ta muidugi ka ära võitis. Seal on valikus näiteks sellised väga hea seadega ja hea videotööga esitused erinevatest zanritest, mida soovitan kuulata (lingid leiate juba ise Youtubest):

– Amazing
– Smells Like Teen Spirit
– Personal Jesus (Näete ka tema trummarioskusi vahemängus)
– Yesterday (Beatles’ite lugu erilises jazz-seades)
– Gangsta’s Paradise (Rap tšellode saatel)

Aga pop-laulude osas otsesemalt veel, igihaljas “Paloma Blanca” tema 11-aastasena duetiesitusena kokku kolmes keeles samuti Krimmi festivali suurel laval:

https://www.youtube.com/watch?v=T3CpIW_Abdg

Ega siia polegi enam midagi rohkemat lisada, niivõrd kogenud esineja juba, nüüd ometi lõpuks avastab ka eesti publik tema (vahepeal Laulukarusselli 2015 finaalis osalemine oli siiski niššiväljundiks, mis kõigini ei jõudnud).

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 335 )


Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari