Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 335 )

Teema: Eesti otsib superstaari

Postitas:
Kägu

mina jälle ootan Alikalt korralikku rokki

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest hämmastav, et nii noor inimene nii usutavalt selle Piafi ära tegi.

Ma ka ootan finaalis Alikalt rokki.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ootan Alikalt ükskõik mida. Uskumatult küps ja hea laulja, ise nii noor. Minu meelest võiks temast ka täiesti maailmaklassi laulja saada. Hoian pöialt ja ootan põnevusega, mis temast edasi saab.

Kes siin kurtis, et Alikal ei ole karismat ja särtsu, see vist eile ei näinud, kuidas ta Koiduga koos laulis. Milline power, vaatemäng, energia… Kõik oli olemas. Fantastiline.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sotsiaalmeedia statistika viimatise (28.novembri) saate kohta:

A) Kolme võistlenud osaleja suhtelised hinnangud (kokku 21260 hinnangut):

ALIKA – 49%
WANDA – 35%
MARIBEL – 16%

B) Koos eriesineja (Poistekvartetiga) hinnangud (kokku 30488 hinnangut):

ALIKA – 34%
poisid – 30%
WANDA – 25%
MARIBEL – 11%

Huvitav nähtus: Poistekvarteti sadade kommentaaride hulgas leidus vaid 5 (viis!) mehe nimega kasutaja kommentaari, kõik ülejäänud sadades mass ainult naiste nimedega kommentaarid. Ka sama kvarteti mitme tuhande laigi hulgas ei suutnud silm tabada peaaegu üldse mehenimedega hinnanguandjaid. Kas tõesti ongi sellised vahepalad välja käidud vaid naisvaatajate õrritamiseks? Ja samas mehed ei taha/julge oma sookaaslaste juures isegi mitte lauluoskust hinnata!

Kui edasi prognoosida superfinaali, siis Alikal on ilmselt ca 50% toetust kindlalt taga. Teine 50% on senised Wanda ja Maribeli toetajad, edasi olenebki nüüd sellest, kelle taha lähevad toetama senised Maribeli fännid. Praegune sotsiaalmeedia kommentaaride koondpilt vihjab, et nad jagunevad enamvähem võrdselt nii Alika kui ka Wanda vahel. Ehk siis superfinaali matemaatiline lihtprognoos praeguse seisu baasil tuleks ALIKA 57% ja Wanda 43%. Aga see ei pruugi ka tegelikult midagi tähendada, eelkõige oleneb ikkagi mis laule nad superfinaalis esitavad ja kui hästi see neil seal õnnestub. Mõlemad lubasid superfinaali põhi(võidu)loona esitada ühe maailmatasemel suure laulu. Nende laulude nime muidugi ei ole lubatud enne saadet avalikustada.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sotsiaalmeedia statistika viimatise (28.novembri) saate kohta: A) Kolme võistlenud osaleja suhtelised hinnangud (kokku 21260 hinnangut): ALIKA – 49% WANDA – 35% MARIBEL – 16% B) Koos eriesineja (Poistekvartetiga) hinnangud (kokku 30488 hinnangut): ALIKA – 34% poisid – 30% WANDA – 25% MARIBEL – 11%

Kuule, aitab nüüd küll! Keda huvitavad mingid edetabelid, kus on juba ammu välja langenud tegelased?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, aitab nüüd küll! Keda huvitavad mingid edetabelid, kus on juba ammu välja langenud tegelased?

Aitab nüüd küll su virisemisest! Kas sa oled selle teema korrapidaja või milles mure, et ei suuda edasi kerida?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab nüüd küll su virisemisest! Kas sa oled selle teema korrapidaja või milles mure, et ei suuda edasi kerida?

Lihtsalt, see on natuke juba kinnisidee siin.
Inimene loeb laike ja arvutab nende põhjal protsente, vaatab tuhandete kommenteerijate nimed läbi?
Samas on ta ise mitu korda tõdenud, et see “sotsiaalmeedia statistika” ei peegelda üks ühele helistamist.
Kaua nende kuivade numbrite üle ikka arutleda.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las loeb ja arvutab, saad ju mööda kerida?

Mulle mõlemad finalistid meeldivad, olenevalt finaalsaatest ka hääletan. Varasemalt ole juba enne superfinaali endale lemmiku leidnud, kuid sel hooajal on väga tasavägine. Seda huvitavam on finaali oodata!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab nüüd küll su virisemisest! Kas sa oled selle teema korrapidaja või milles mure, et ei suuda edasi kerida?

Lihtsalt, see on natuke juba kinnisidee siin.

Inimene loeb laike ja arvutab nende põhjal protsente, vaatab tuhandete kommenteerijate nimed läbi?

Samas on ta ise mitu korda tõdenud, et see “sotsiaalmeedia statistika” ei peegelda üks ühele helistamist.

Kaua nende kuivade numbrite üle ikka arutleda.

mis see sinu asi on, keegi peale sinu ei vingu selle üle

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, aitab nüüd küll! Keda huvitavad mingid edetabelid, kus on juba ammu välja langenud tegelased?

Ma superstaarisaate andunud jälgija ei ole, aga lihtsalt analüüsi kontekstis üteln, et välja langenud osalejate pooldajad on oluline grupp – just nemad jagunevad ju saatesse allesjäänute vahel. Küsimus on, kuidas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis see sinu asi on, keegi peale sinu ei vingu selle üle

Tegelikult, ma saan aru, et mitut inimest häirib. Mina olen üks neist, kes siin on “vingunud”, aga näen, et on ka teisi. Ja, kui tema võib oma üüratuid tiraade siia kirjutada, siis võivad teised ka vinguda, kui tahavad.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võite vinguda, lihtsalt.. mille jaoks? See “tema teeb nii, siis võin mina ka” mentaliteet ongi ju pigem.. kuidas nüüd öelda.. mitte eriti suurt intellektuaalset pingutust nõudev järeldus. Seega ka arusaadav, et kui postituses ei ole arutatud kleidi/soengu/viisipidamise/salapära ja kes teab veel, mille üle, siis tekib lugedes igavus, häiritus. Et igapäevast negatiivsust vähem oleks, ongi soovitatud ebahuvitav edasi kerida. Lihtne.
Muidugi huvitav, et eespool on nende postituste eest tänatud ja huvitavaks peetud ja siis need “vingujad” peavad uuesti vajalikuks väljendada, et üks showsaade ei saa ometi mingi teise külje pealt põnev olla.

Ma tegin gümnaasiumis mingisugust statistikat Eurovisiooni võiduriikide kohta. Mitte mingisugust suurejoonelist järeldust ma sealt ei saanud, aga ikkagi oli põnev, kuigi ma ei pea ennast väga matemaatiliseks inimeseks.

Niiet esimene soovitus: ehk võiks kaaluda sellist varianti, et inimeste huvid ja lähenemisnurgad on erinevad ja milleks tühistada teiste valikuid, kui see ennast kuidagi ei kahjusta. Teine soovitus: vana hea, kerige edasi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis see sinu asi on, keegi peale sinu ei vingu selle üle

Nagu eelmine, ma vastasin enne siiski kellelegi teisele, keda ka häirib, seega meid on mitu ikka 🙂
Aga vahet pole, paari nädala pärast on see läbi.
Mulle tundub, et Wandal on küllalt suur šanss võita, kui tal vähegi finaalis esinemine õnnestub. Väljalangenute hääled lähevad suuremalt jaolt temale ja kuigi Alika on ilmselgelt ülikõva vokalist, on Wanda nö universaalsem ja võib laiemale publikule peale minna.
Alika teeb targalt, kui ühe esituse finaalis teeb veidi maalähedasemalt, mitte nagu olekski juba valmis Madonna mastaabiga staar. See aitab veidi lihtsama publiku südant võita

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, mis superfinaalis saama hakkab? Ma pole varasemaid hooaegasid vaadanud. Mitu laulu kumbki finalist esitab ja milline on laulude teema? Nagu oli koos kohtunikuga laulmine, eurovisioonilaul jne. Kas igas hooajas on samad teemad? Ma lähen kohapeale kuulama ja olen põnevil.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu laulu kumbki finalist esitab ja milline on laulude teema?

Tavaliselt pn kolm laulu olnud. 1 senistest esitusest, 1 laul mõlemal sama (see mida Soomes produtseeriti) ja 1 nn suur laul
Aga lisaks on teisi esinejaid ka, see on ikka täismahus kontsert

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vahet pole, paari nädala pärast on see läbi.

Jah, ja siis saab perekooli kasutaja “trt-teadja” ka hinge tõmmata.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh heldeke küll! Nüüd trt-teadjab saab nädalakese veel oma retsensioone kirjutada!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene laul (ühislaul) kõlas erakordselt halvasti. Ei saanudki aru, kas mingi tehniline probleem? Kas lauljad ei kuulnud saateansamblit? Kõik laulsid kuidagi mööda ja laul ei kõlanud kokku hästi. Idee oli muidu iseenesest hea, aga teostus ebaõnnestus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli jah õudne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Superfinalistid on hirmutavalt võrdsed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alika on väga hea, kuid etteaimatav. Wanda esinemises on täna kuidagi rohkem sügavust ja värve. Ootan Alika viimast laulu ka. Tahaksin mõlema võrdset võitu. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alikal on hea hääl, aga ta on igav.
Wanda on ilmekam.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

külmavärinad, see oli küll pauk.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänase saate põhjal tundub küll, et ükskõik, kes teiseks jääb, ikka on ebaõiglane

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimas lõpp võistlusele Alika poolt!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aalikast oleks Jacksoni loo esitamisel küll rohkemat oodanud

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Superfinalistid on hirmutavalt võrdsed

Alika on siiski peajagu tugevam. Mis ei tähenda, et Wanda ei oleks ka väga tugev. Tänane Wanda viimane laul oli väga ilmekas. Vaid ühes keerulises kohas läks natukene käest ära, aga muidu oli hea laul ja väga hästi esitatud ning puudutas sügavalt hinge.

Alika üllatas täna vähem, aga purjetas siiski oma vanas headuses. Häälematerjali ja selle valdamise poolest siiski tugevam. Ta on seda ühtlaselt koguaeg olnud, erinevalt Wandast, kes on saate jooksul silmnähtavalt arenenud ja paremaks läinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Superfinalistid on hirmutavalt võrdsed

Alika on siiski peajagu tugevam. Mis ei tähenda, et Wanda ei oleks ka väga tugev. Tänane Wanda viimane laul oli väga ilmekas. Vaid ühes keerulises kohas läks natukene käest ära, aga muidu oli hea laul ja väga hästi esitatud ning puudutas sügavalt hinge.

Alika üllatas täna vähem, aga purjetas siiski oma vanas headuses. Häälematerjali ja selle valdamise poolest siiski tugevam. Ta on seda ühtlaselt koguaeg olnud, erinevalt Wandast, kes on saate jooksul silmnähtavalt arenenud ja paremaks läinud.

Saate idee ongi ju näha kuidas tõugust saab liblikas. See aasta oli hooaeg kahetsusväärselt lühike.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saate idee ongi ju näha kuidas tõugust saab liblikas. See aasta oli hooaeg kahetsusväärselt lühike.

Saate idee on ikka see, et võidab kõige tugevam.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi piinlik oli vaadata, et teise koha saajale, Wandale, ei antud isegi lilli mitte. Külvati Alika kingitustega üle ja Wanda saadeti lihtsalt lavalt ära. Või ma ei näinud lihtsalt, et teine koht ka premeeritud sai.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 335 )


Esileht Hobinurk Eesti otsib superstaari