Esileht Kodunurk Eesti pehme mööbli tootjad – millist valida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Eesti pehme mööbli tootjad – millist valida

Postitas:

Väga palun mitte kodunurka tõsta, keegi ei käi seal 🙂

Olen endale valimas uut diivanit või diivanit+tugitooli, aga eelarve hirmus suur pole ja nt Softrend jt sarnased tootjad jäävad mulle liiga kalliks. Mida arvate Empakist, Krislingist, Ravest, Sofainnist, Ermatikost jt? Kellel on, palun muljetage, kuidas vastu pidanud on (just karkass, kas on hakanud aja peale vajuma).

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõu sulle anda ei oska, aga tahtsin just ka sarnase teema teha. Mul on väga palju nõudmisi uuele pehmele mööblile ja olen jõudnud juba veendumusele, et sellist pole olemaski! Ei tea, kas tellida saab kusagilt?
Minu soovid: 190-210 cm pikkus. Diivanvoodi, st et saaks magamisasemeks lahti tõmmata. Pesukastiga! See viimane juba peaaegu välistab kõik võimalused ja olengi juba hakanud vaatama, kas mahuks korteris kuhugi hoopis pesukast. Ja siis veel otsatoed või käetoed. Praegusel ajal on enamus pehmet mööblit ilma käetugedeta. No ja ideaalis võiks veel olla komplektis kaks tugitooli. Lisaks mul üks tuttav töötab mööblit edasimüüvas firmas ja ütleb, ära sa jumalapärast Poola oma osta!
Täna käisin Mööblimajas vaatamas. Pesukastiga diivanvoodeid oli kogu saali peale vist kolm tükki ja need ilma käetugedeta või siis liiga pikad, igatahes ei vastanud muudele nõudmistele. Lisaks enamus mis oleksid sobinud (va pesukast, see juba lootusetu), olid hirmkõvad. Müüja soovitas ka Läti mööblit vaadata, et on ka hea kvaliteediga, nagu Eesti mööbelgi. Eesti mööbli sektsioonist sobis üks diivanvoodi (ilma pesukastita), aga see oli must. Päris musta ka ei tahaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ka selliseid firmasid nagu Sofahouse ja Mööbel Sinule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 16:04; 02.11 14:13; 09.11 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

JAMA!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 16:21; 02.05 17:01; 28.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tööl olnud kunagi Askos ja Sotkas ja iial ei soovitaks Eestis valmistatud mööblit. Pigem Soomes tehtud pehme mööbel on kvaliteetne. Eesti omadest kõlbab vaid Neiser ehk.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tööl olnud kunagi Askos ja Sotkas ja iial ei soovitaks Eestis valmistatud mööblit. Pigem Soomes tehtud pehme mööbel on kvaliteetne. Eesti omadest kõlbab vaid Neiser ehk.

Just. Mangi oma kestab ka rohkem, kui 10aastat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 16:21; 02.05 17:01; 28.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Softrend ja see on täielik jama, mis nad toodavad. Lahtikäival diivanil on padjad allpool kui keha, magad pea allapoole. Kõik Softrendist ostetud tooted, mis on meil kodus, neil kulub kangas ülikiiresti. Täitsa räbalaks läheb ja sõbrannal oli samamoodi, et kangas kulub kiiresti katki. Kangast nad oma rahaga ära muidugi ei vaheta ja seetõttu ma neilt rohkem ei ostagi, kui alla aasta kõik on katki.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 17:23; 02.05 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Softrend ja see on täielik jama, mis nad toodavad. Lahtikäival diivanil on padjad allpool kui keha, magad pea allapoole. Kõik Softrendist ostetud tooted, mis on meil kodus, neil kulub kangas ülikiiresti. Täitsa räbalaks läheb ja sõbrannal oli samamoodi, et kangas kulub kiiresti katki. Kangast nad oma rahaga ära muidugi ei vaheta ja seetõttu ma neilt rohkem ei ostagi, kui alla aasta kõik on katki.

Sa ole ilmselt valinud kõige odava kanga, sellepärast lähebki. Meil on tiheda koega kallis kangas ja isegi kassid ei saa niite välja, kulumisest rääkimata. Softrendi mööbel on väga kvaliteetne ja kangast saab valida sadade seast.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Softrend ja see on täielik jama, mis nad toodavad. Lahtikäival diivanil on padjad allpool kui keha, magad pea allapoole. Kõik Softrendist ostetud tooted, mis on meil kodus, neil kulub kangas ülikiiresti. Täitsa räbalaks läheb ja sõbrannal oli samamoodi, et kangas kulub kiiresti katki. Kangast nad oma rahaga ära muidugi ei vaheta ja seetõttu ma neilt rohkem ei ostagi, kui alla aasta kõik on katki.

Sa ole ilmselt valinud kõige odava kanga, sellepärast lähebki. Meil on tiheda koega kallis kangas ja isegi kassid ei saa niite välja, kulumisest rääkimata. Softrendi mööbel on väga kvaliteetne ja kangast saab valida sadade seast.

Arvan ka, et probleem on odavas (viletsas) kangas. Mul on Softrendi voodi ja see ei saaks olla sirgemini ja täpsemini tehtud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Bellfire diivan. Pesukastiga ja lahtikäiv. Üle kolme aasta ja olen rahul.Valisin veidi kallima kanga ja ostsin otse tootjalt. http://Www.bellfire.ee
Me igapäevaselt lahti ei tõmba aga minu teismelised istuvad ikka hooga sellele peale. Siiani on vastu pidanud. Minu kogemus on et mida raskem karkass seda vastupidavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 21:05; 03.05 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Softrend ja see on täielik jama, mis nad toodavad. Lahtikäival diivanil on padjad allpool kui keha, magad pea allapoole. Kõik Softrendist ostetud tooted, mis on meil kodus, neil kulub kangas ülikiiresti. Täitsa räbalaks läheb ja sõbrannal oli samamoodi, et kangas kulub kiiresti katki. Kangast nad oma rahaga ära muidugi ei vaheta ja seetõttu ma neilt rohkem ei ostagi, kui alla aasta kõik on katki.

Sa ole ilmselt valinud kõige odava kanga, sellepärast lähebki. Meil on tiheda koega kallis kangas ja isegi kassid ei saa niite välja, kulumisest rääkimata. Softrendi mööbel on väga kvaliteetne ja kangast saab valida sadade seast.

Arvan ka, et probleem on odavas (viletsas) kangas. Mul on Softrendi voodi ja see ei saaks olla sirgemini ja täpsemini tehtud.

😀 vastupidi, meil olid valitud mõlemale diivanile, tugitoolidele ja voodile kõige tugevamate kangaste hulgast, me ise salongis arvestasime klienditeenindaja soovitustele ja sai valitud eriti tugev kangas, sest meil on lapsed peres. Sõbranna ütles selle kommentaari peale, et kui ta Softrendi sellest probleemist kirjutas, siis hakkasid algul sealt sama juttu ajama, aga siis selgus, et pole sugugi odav valitud. Siis aeti kõik kanga tarnija kaela, aga kliendile ikkagi mingit lahendust ei pakutud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 17:23; 02.05 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tööl olnud kunagi Askos ja Sotkas ja iial ei soovitaks Eestis valmistatud mööblit. Pigem Soomes tehtud pehme mööbel on kvaliteetne. Eesti omadest kõlbab vaid Neiser ehk.

Mu parim sòbrants töötab seal Asko/Sotka poes ja tema ùtles mulle, kui ma diivanit valisin, et KUI ÙLDSE Eestis valmistatud diivaneid osta, siis Kaluste oma- on mingi Antslas tegutsev sommide diivanitehas. Sotka mùùb odavamat kraami (Krisling jne), aga seal Askos peaks kùll Kaluste diivaneid mùùgil olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see antsla Kaluste teeb Pohjanmaale? Pohjanmaa on Maskus müügis. Kallis aga minu maitsele sobib. Ise siiski lähen Belluse teed – hinna tõttu. Ka puit/vineer raam. Lahtikäivad ei ole kuid see polnud mul ka eesmärgiks.
Käisin ka Ermatiko diivaneid vaatamas. pärnu mnt on neil pood. Hinnad oluliselt ilusamad kui Iskus ja kvaliteet tundus ka kena. Teise korruse diivan tuleb sealt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Softrend ja see on täielik jama, mis nad toodavad. Lahtikäival diivanil on padjad allpool kui keha, magad pea allapoole. Kõik Softrendist ostetud tooted, mis on meil kodus, neil kulub kangas ülikiiresti. Täitsa räbalaks läheb ja sõbrannal oli samamoodi, et kangas kulub kiiresti katki. Kangast nad oma rahaga ära muidugi ei vaheta ja seetõttu ma neilt rohkem ei ostagi, kui alla aasta kõik on katki.

Sa ole ilmselt valinud kõige odava kanga, sellepärast lähebki. Meil on tiheda koega kallis kangas ja isegi kassid ei saa niite välja, kulumisest rääkimata. Softrendi mööbel on väga kvaliteetne ja kangast saab valida sadade seast.

Arvan ka, et probleem on odavas (viletsas) kangas. Mul on Softrendi voodi ja see ei saaks olla sirgemini ja täpsemini tehtud.

???? vastupidi, meil olid valitud mõlemale diivanile, tugitoolidele ja voodile kõige tugevamate kangaste hulgast, me ise salongis arvestasime klienditeenindaja soovitustele ja sai valitud eriti tugev kangas, sest meil on lapsed peres. Sõbranna ütles selle kommentaari peale, et kui ta Softrendi sellest probleemist kirjutas, siis hakkasid algul sealt sama juttu ajama, aga siis selgus, et pole sugugi odav valitud. Siis aeti kõik kanga tarnija kaela, aga kliendile ikkagi mingit lahendust ei pakutud.

Palju selle tugeva kanga Martindale oli? Kangast toodavad ikkagi kangatootjad. Softrendil on kindlalt kulumiskindlusega 100 000 Martindale kangaid valikus olemas ja need sobivad juba ühsikondlikku interjööri. Peaks ka tugevamaid olema.
Ning tugevus ja odavus ei pruugi käia käsikäes, võib olla ka kallis kangas, aga vähese kulumskindlusega, sest hind kujuneb ikkagi materjalist ja disainist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Ermatiko diivan. Tehti hinnapakkumine 1075 eurot + kanga hind (see oli juba kolm aastat tagasi), aga ma seda ei ostnud. Leidsin nende kodukalt kohe laos olevate toodete seast 450-eurose diivani. Sama mudel muideks. Väga rahul, sest mulle see mudel kohutavalt meeldis. Kanga tugevus <100 000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Borg

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

Ausalt öelda ma ei mõista, mis peale riide ühe diivani juures üldse nii väga kuluda saaks? Ma ei ole näinud diivanit, mis paari aastaga kõlbmatuks muutuks. Ka kõige odavamad peavad aastaid vastu.

meil lagunes mingi odav Vene päritolu lahtikäiv ja pesukastiga kahe aastaga ära ja seda suvekodus kus vähe aega viibime. riie jäi terveks aga karkass vajus laiali. mingist saepuruplaadist oli.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 21:05; 03.05 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tellisime natukene üle kahe aasta tagasi Maskust Belluse Andango nurgadiivani ja siiani rahul (https://www.bellus.com/products/andango/) ka eesti firma

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öelda ma ei mõista, mis peale riide ühe diivani juures üldse nii väga kuluda saaks? Ma ei ole näinud diivanit, mis paari aastaga kõlbmatuks muutuks. Ka kõige odavamad peavad aastaid vastu.

Pole küll diivan, aga ostsin Askost tugitooli. Eestis toodetud, selline klassikalise joonega ja üsna kallis ühe tugitooli kohta. Selle probleem oli konstruktsioonis, et kui toolist tõustes käetugedele toetusid, siis murdus käetugi ära. Lahti võttes selgus, et käetuge hoidis üleval vaevalt sentimeetrine õhuke liist.

Väga palju oleneb ikka ka konstruktsioonist aga seda saad teada alles kasutamise käigus.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 22:56; 27.10 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll diivan, aga ostsin Askost tugitooli. Eestis toodetud, selline klassikalise joonega ja üsna kallis ühe tugitooli kohta. Selle probleem oli konstruktsioonis, et kui toolist tõustes käetugedele toetusid, siis murdus käetugi ära. Lahti võttes selgus, et käetuge hoidis üleval vaevalt sentimeetrine õhuke liist.

Väga palju oleneb ikka ka konstruktsioonist aga seda saad teada alles kasutamise käigus.

Seda on kahju kuulda.
Paistab jah nii, et ka mööblitootmises on suund liigse säästmise suunas. Kahju. Askos oli omal ajal kvaliteetne mööbel.

Kas said oma tooli välja vahetatud või mingi muu lahenduse?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:18; 27.10 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

Oot-oot pole veel tegutsenudki nii pikalt, et saaks rääkida, et küll on kauakestev mööbel 😀 Mõned aastad alles tegutsenud, selle aja peab enam-vähem igasugune diivan vastu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:38; 28.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Belluse nurgadiivan, pesukastiga. Oleme rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

Oot-oot pole veel tegutsenudki nii pikalt, et saaks rääkida, et küll on kauakestev mööbel ???? Mõned aastad alles tegutsenud, selle aja peab enam-vähem igasugune diivan vastu.

See on tõesti selline räme ülejala-reklaam, et anna kannatust! ????

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:18; 27.10 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kodus Belluse nurgadiivan juba ligi 15 aastat vastu pidanud. Pole ühtegi halba sõna öelda. Riie on ikka veel korralik. Nüüd alles hakkavad istumispadjad lohku vajuma. Ei oska öelda, kas ka praeguste toodete kvaliteet on neil nii hea.

Kas said oma tooli välja vahetatud või mingi muu lahenduse?

Lihtsam oli ise see käetugi korralikult ära toestada, ei olnud keeruline. Nüüd juba mitu aastat probleemideta vastu pidanud, kuigi jalad kipuvad alt ära tulema (sellised keeratavad täispuidust, aga istumisel keerduvad pesast välja, peaks sellega ka tegelema).

Tool ise muidu väga ilus, sellepärast ju ostsingi. Aga kui konstruktsioon oleks olnud korralikult lahendatud, siis poleks sellega üldse probleeme.

Samas on mul probleeme olnud ka näiteks Iskust ostetud mööbiga. Osad söögilaua toolid kõikusid sest jalad ei olnud ühtlased. Siis läksin küll ja vahetasin toolid välja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 22:56; 27.10 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palun mitte kodunurka tõsta, keegi ei käi seal ????

Olen endale valimas uut diivanit või diivanit+tugitooli, aga eelarve hirmus suur pole ja nt Softrend jt sarnased tootjad jäävad mulle liiga kalliks. Mida arvate Empakist, Krislingist, Ravest, Sofainnist, Ermatikost jt? Kellel on, palun muljetage, kuidas vastu pidanud on (just karkass, kas on hakanud aja peale vajuma).

Jube arvan. SEe koonerdamine ei vii sihile. Osta Askost või Sotkast siis kui 40 € soodukas. sAad igal juhul kvaliteetse ja vastupidavama tüki, kui need sinu valitud ” eesti tootjad”.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 16:21; 02.05 17:01; 28.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

Oot-oot pole veel tegutsenudki nii pikalt, et saaks rääkida, et küll on kauakestev mööbel ???? Mõned aastad alles tegutsenud, selle aja peab enam-vähem igasugune diivan vastu.

Meil kusjuures ei pidanud. See polnud neil oma disain, vaid nende eelmine elu – uue kangaga üle löödud 70ndate uuskasutus. Diivanil endal pole siiani häda midagi, kangas oli nende tungiv soovitus, vaidlesin veel soovitajaga, aga lõpuks jäin teda uskuma, et parim ja tugevaim. Vähem kui aastaga topiline ja kulunud, mööbliprofid nad igatahes ei ole iga disainer ei ole veel professionaalne tootja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Softrendist lapsele voodi. See on küll tugev tükk. Kangas ka kena veel. Olnud 3 aastat.

Diivanid plaanime osta Ravest. Seal on olemas sellise suurema sügavusega ja kõrgemate jalgadega nagu soovime. Hinnad on seal mõistlikud, kvaliteeti ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 16:24; 31.10 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

Oot-oot pole veel tegutsenudki nii pikalt, et saaks rääkida, et küll on kauakestev mööbel ???? Mõned aastad alles tegutsenud, selle aja peab enam-vähem igasugune diivan vastu.

Meil kusjuures ei pidanud. See polnud neil oma disain, vaid nende eelmine elu – uue kangaga üle löödud 70ndate uuskasutus. Diivanil endal pole siiani häda midagi, kangas oli nende tungiv soovitus, vaidlesin veel soovitajaga, aga lõpuks jäin teda uskuma, et parim ja tugevaim. Vähem kui aastaga topiline ja kulunud, mööbliprofid nad igatahes ei ole iga disainer ei ole veel professionaalne tootja.

Ma arvan, et vast ei maksa järeldusi teha praegusele olukorrale selle pealt, kui inimesed sul lihtsalt vana diivani korda tegid?
Nad ka eeldatavasti õpivad ja arenevad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:38; 28.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on külalistetoas selline ja midagi halba pole öelda. igapäevaseks magamiseks on voodi kindlasti parem.

https://sotka.ee/et/product/duuri-diivanvoodi-za10088

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Eesti pehme mööbli tootjad – millist valida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.