Esileht Kodunurk Eesti pehme mööbli tootjad – millist valida

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Eesti pehme mööbli tootjad – millist valida

Postitas:
Kägu

Meil on Softrendist lapsele voodi. See on küll tugev tükk. Kangas ka kena veel. Olnud 3 aastat.

Diivanid plaanime osta Ravest. Seal on olemas sellise suurema sügavusega ja kõrgemate jalgadega nagu soovime. Hinnad on seal mõistlikud, kvaliteeti ei tea.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eestist julgen soovitada vastupidavatest pehme mööbli tootjatest vaid RaSun’i ja Oot-oot’i. Ühe firma toodang mul kodus ja teine ämmal, väga hästi vastu pidanud juba aastaid.

Oot-oot pole veel tegutsenudki nii pikalt, et saaks rääkida, et küll on kauakestev mööbel 😀 Mõned aastad alles tegutsenud, selle aja peab enam-vähem igasugune diivan vastu.

Meil kusjuures ei pidanud. See polnud neil oma disain, vaid nende eelmine elu – uue kangaga üle löödud 70ndate uuskasutus. Diivanil endal pole siiani häda midagi, kangas oli nende tungiv soovitus, vaidlesin veel soovitajaga, aga lõpuks jäin teda uskuma, et parim ja tugevaim. Vähem kui aastaga topiline ja kulunud, mööbliprofid nad igatahes ei ole iga disainer ei ole veel professionaalne tootja.

Ma arvan, et vast ei maksa järeldusi teha praegusele olukorrale selle pealt, kui inimesed sul lihtsalt vana diivani korda tegid?
Nad ka eeldatavasti õpivad ja arenevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil on külalistetoas selline ja midagi halba pole öelda. igapäevaseks magamiseks on voodi kindlasti parem.

https://sotka.ee/et/product/duuri-diivanvoodi-za10088

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on erinevates elamistes 3 Rave lahtikäivat diivanvoodit. Diivanvoodi headus sõltub voodi konstruktsioonist – mida lihtsam seda parem. Ühe magamisosa kruvis mees kohe kinni, sest see kukkus alla, teised kaks on head (vist easybeds ja raamatu moodi lahtikäiv). Kangad on olnud korralikud (markindale vaatan ka), konstruktsioon pigem mööbliplaadist (ehk kerge, aga nõrk).

Alati tasub vaadata mööblieseme konstruktsiooni. Praegu moes olevad ülipeenikesed jalad näiteks meie pere nelja meest ei kannaks, samuti on mõni diivan mõeldud kas 2m korvpallurile või 1.5 m hiinlasele. Katsetades saab aru. Mulle tundub, et parimad on jätkuval 70ndatel tehtud korraliku puitkarkassiga asjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on erinevates elamistes 3 Rave lahtikäivat diivanvoodit. Diivanvoodi headus sõltub voodi konstruktsioonist – mida lihtsam seda parem. Ühe magamisosa kruvis mees kohe kinni, sest see kukkus alla, teised kaks on head (vist easybeds ja raamatu moodi lahtikäiv). Kangad on olnud korralikud (markindale vaatan ka), konstruktsioon pigem mööbliplaadist (ehk kerge, aga nõrk).

Alati tasub vaadata mööblieseme konstruktsiooni. Praegu moes olevad ülipeenikesed jalad näiteks meie pere nelja meest ei kannaks, samuti on mõni diivan mõeldud kas 2m korvpallurile või 1.5 m hiinlasele. Katsetades saab aru. Mulle tundub, et parimad on jätkuval 70ndatel tehtud korraliku puitkarkassiga asjad.

Kas Rave mööbel polegi puitkarkass ja vineer?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neiser

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Belluses toimub laomüük 16-17.11. Võid saada megahinnaga hea asja!

fb: bellus laomüük

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka Neiser

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Kodunurk Eesti pehme mööbli tootjad – millist valida