Esileht Pereelu ja suhted Eesti statistika- üksikemad-üksikisad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Eesti statistika- üksikemad-üksikisad

Postitas:

Kuna üksikemade ja üksikisade poole pealt oleme Euroopas esimesed, siis tekkis mõte, et kas n.ö üksisadel ka kusagil on mingi portaal. Kui keegi oskab vastata,siis oleks väga armas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 16:20; 24.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks olema üksikvanematel sõltuvalt soost erinevad portaalid? Mured ja rõõmud ja probleemid, mida jagada ja lahendada, on ju täpselt samad.

Võib-olla lapse soost sõltub isegi rohkem kui lapsevanema soost.

Ja veel küsimus, et kui esitad mingi konkreetse väite, siis ole valmis ka seda tõestama. Palun anna link, mis tõestaks su esimese lause esimese poole väidet! Mina leidsin lingi http://www.oecd.org/dataoecd/62/22/41919509.pdf kust näha, et oleme Läti järel Euroopas teisel kohal. Ja näiteks selline heaoluriik nagu Kanada edestab ka Eestit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kui ma ei väljendanud end täpselt ja teema kalduski statisikale, kuid tegelikult mõtlesin hoopis seda, et olen ka ise saatuse tahtel kaks korda üksinda jäänud ja lootust õnnele pole veel kadunud. Kusagilt on kõrvu jäänud, et ka sedakaudu olla üks tuttav kena kaaslase leidnud, aga üritasingi uurida,et keegi ehk oskab mälu värskendada …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 16:20; 24.04 10:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Eesti statistika- üksikemad-üksikisad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.