Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti tootjate toetamine.

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Eesti tootjate toetamine.

Postitas:
Kägu

Praeguses olukorras oleks mõistlik osta tooteid eesti tootjatelt, et neid toetada. Kas olete teinud mõne otsustuse eesti tootja kasuks? Ise kaalun osta kosmeetikat, praegu on 30% soodsam ka.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei plaani mitte midagi osta peale toidu, sest pole teada, mis saab töökohast ja palgast, kui see koroonajama veel pikalt kestab.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole midagi peale toidu viimasel ajal ostnud. Toit enamjaolt jah eestimaine, aga selles osas pole vist vahet, paar päeva läks nagunii kõik müügiks. Meiki, riideid jms ei näe esialgu mõtet osta kui inimestega kokku ei saa, tööl ei käi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks osta küll ja toetada, aga ei julge praegu. Olukord on nii ebakindel. Mul pole veel palka kärbitud ega töökoormust vähendatud, aga ei saa kindel olla, et seda ei juhtu. Kõige keerulisem aeg on alles ees.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Luksuskaupu ma kohe kindlasti ei ostaks. Küll aga toitu, riideid, kreeme ja võib-olla mõne tarbeeseme.

*Arvan ka, et omasid tuleb toetada.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba tellisin, Põhjaka mõisast. Teisipäeval peaks saadetis Tallinnas olema. Sain nende jõulupaki kingiks, kraam oli hea ja ettevõtlikkus on ka toetamist väärt.

Ma eelistan muidu ka lähedal kasvatatud toitu, nüüdsel ajal seda enam.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina tellisin eile JOIK.EE lehelt uue näo- ja silmakreemi. seal oli -20%.
toitu püüan enamasti eesti oma osta.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti toitu ostan niikuinii nii palju kui võimalik.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas Madara tooteid olete kasutanud? Mul oleks vaja 50+ näonahale sobivat (nahk hakkab kuivaks muutuma).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Praeguses olukorras oleks mõistlik osta tooteid eesti tootjatelt, et neid toetada. Kas olete teinud mõne otsustuse eesti tootja kasuks? Ise kaalun osta kosmeetikat, praegu on 30% soodsam ka.

Ostan alati, kui see on võimalik, Eesti tootjate toodangut. Veel parema meelega lausa talutoodangut või mõne mutikese kasvatatud kapsast-kartulit. Selles mõttes ei muutu minu jaoks miski. Olen osav sildilugeja ja tunnen Eesti poodides müüdavat kaupa suhteliselt hästi, seega pole kogu see värk enamasti mulle raske.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kodumaine on reaalselt tarbitav toidu+ ja tarbekaup, siis jah.
Minu arvates aga suure osa Eesti toodangust moodustab nišikaup, mõeldud ärikingitusteks, igapäevasest tarbimisest oluliselt kallim, a la meedias kurtnud kitsejuustu tootja.
Täpselt nagu toitlustajad arvavad, et nädalalõpu väljasõitude sihtkohas soovivad inimesed süüa vaid käsitööburgerit ning Anguse lihaveist. Selliselt üles ehitatud äriplaan jääb minu poolt toetuseta.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin ka Joiki tooteid, Eestis toodetud sisustuskaupa ja toitu tellin hetkel Eesti tootja käest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noo ja kui korona viirus su kätte saab ja maja kooled, kes siis su kosmeetikat kasutab?
Või hilpe ja smogesid, mis suure toetamise ja soodukate hoos kokkku krabad.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ma eesti toitu püüan osta, tavapoest. Ekstra midagi otse tootjalt otsima ei lähe. Salvesti purgitoitu, peaks olema eesti oma. Leiba, piim. Juust, võijne. Kuid neist firmadest ma ei pruugi 100% teada, kõigist, et kas on eestis valmistatud iga asi. Kas see minu teada eesti firma pole pooleldi mingil ajal ühinenud mingi soome või läti omaga, et kus see konkreetne toode toodeti, et mina arvan,et meil, aga pärast selgub, et mujal.
Ühtegi talunikku või kodutootjat ei tunne.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui toode omaduste ja hinna poolest sobib, siis meelsasti eelistan kodumaist.

+1
-1
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti tootjate toetamine.