Esileht Tasuta teated Eesti tüdruku eest!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Eesti tüdruku eest!

Postitas:

Vahelduseks omavahelistele poliitilistele arveteklaarimistele võiks kõik koos Eesti tüdrukule head teha

https://polar.fjallraven.com/contestant/?id=4844&backpage=1&order=popular&country=64

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on heategu tehtud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tüdinenud nendest enesepromojatest: anna, tee, hääleta, aita mul. muudkui anna ja tee.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 13:56; 03.12 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tüdinenud nendest enesepromojatest: anna, tee, hääleta, aita mul. muudkui anna ja tee.

Anna andeks, et sind tülitasin.
Mina pole antud tütarlapsega kuidagiviisi seotud. Lihtsalt mõtlesin veidike positiivsust nendele poliitiliste teemade vahele tuua, aga kahjuks läks nagu alati.
Ma arvan, et selle minutehtud teema võiks nüüd lukku panna.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 13:29; 03.12 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tüdinenud nendest enesepromojatest: anna, tee, hääleta, aita mul. muudkui anna ja tee.

Kui mängureeglid ongi sellised, et peab endale promo tegema, ennast müüma (see toimub tegelikult igas eluvaldkonnas), siis kas süüdi on see, kes reeglid tegi või see, kes nende järgi peab mängima? Sina materdad asjatult praegu reeglite järgi mängijat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka enam ei viitsi. Neid eneseimetlejaid on pool ilma täis ja kõikvõimalikke palveid toetust avaldada sajab ustest ja akendest. Selle asemel, et kusagile kaugele põhja oma isiklikke ambitsioone rahuldama minna, võiks parem Eestis midagi tõsiselt kasulikku korda saata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tüdinenud nendest enesepromojatest: anna, tee, hääleta, aita mul. muudkui anna ja tee.

Kui mängureeglid ongi sellised, et peab endale promo tegema, ennast müüma (see toimub tegelikult igas eluvaldkonnas), siis kas süüdi on see, kes reeglid tegi või see, kes nende järgi peab mängima? Sina materdad asjatult praegu reeglite järgi mängijat.

eelmisel korral kui üks eesti tüdruk osales (ja vist ka võitis), siis ma olin loll ja andsin hääle. noh, et meie oma eesti tüdruk ja nii. ja mis ma vastu sain? seda sama reklaami hakkas tulema uksest ja aknast, ei möödunud ma arvan, et tundigi ilma, et selle tüdruku nimi või pilt mulle kuskil internetis vastu oleks vaadanud. ma ei osanud arvata, et neiu minu isiklikku ruumi sisse kolib. ja siis ma kahetsesin, et olin heatahtlik olnud. ausalt, süda läks pahaks sellest “mina, mina, minast”.

kõik. enam ei hääleta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 13:56; 03.12 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin lugeda, aga inglise keeles on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne, et lihtsalt sellepärast, et tüdruk Eestist on, ta seda reisi rohkem väärt oleks. Ja nii palju mul aega ega jaksu pole, et kõigisse kandidaatidesse süveneda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

anna, tee, ole ,milleks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsija suu pihta ei lööda! Kel on see annab, kel pole see muretseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tasuta teated Eesti tüdruku eest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.