Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eestis arsti, kes raviks pikka covidit?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eestis arsti, kes raviks pikka covidit?

Postitas:
Kägu

Kui keegi teab sellist arsti, siis palun väga vihjeid 🙂

Minu perearst laiutab paraku käsi ja ütleb, et ravi puudub.

Vaevlen veel kuid pärast mõõduka haiguse põdemist erinevate sümptomite käes, selline tunne on, et viirus elab/tegutseb jätkuvalt minu organismis 🙁

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa kindel ,et see on covid. Oled toitumise läbi vaadanud, liigud piisavalt, ei tarvita mõnuaineid, magad korralikult.  Lümfide tööd oled stiumuleerinud ?
ise samas olukorras pöörduks nende poole : https://www.teraapiakliinik.ee/

+1
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tutvusringkonnas mitu inimest, kes kurdavad jätkuvalt koroonajärgsete kõrvalmõjude üle. Ja tundub, et teha polegi midagi. Enamus kurdab nõrkuse ja/või õhupuuduse üle. Ja siis kui loed lollide kohta, kes otsivad seda haigust, et end mitte vaktsineerida, ei tea järelikult, et haiguse läbipõdemine võib palju hullem olla. Kunagi ei tea kuidas kellegi organism reageerib.

+13
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu ema otsib abi, et kes raviks tema vaktsiinist tulnud kahjustust. paraku laiutatakse sama moodi käsi.. (ps: koroona põdes ilma ühegi sümptomita läbi)

+10
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

Põen samuti pikka covidit. Haige olin eelmisel sügisel, mitte eriti raskelt, aga siiani puudub lõhn ja maitse, endiselt meeletu väsimus ja energiapuudus, lisaks liigesevalud. Nii et varsti juba pea aasta selle jama algusest, perearst arvas, et kuna see viirus ründab närvisüsteemi, siis tõenäoliselt need funktsioonid enam ei taastugi.

Samas võin öelda, et mu ämmal kadus peale vaktsineerimist samuti lõhn ja maitse. Nii et mine võta kinni, mis see õige on, riskida haigestumisega või vaktsineerida, iga organism reageerib individuaalselt.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu ema otsib abi, et kes raviks tema vaktsiinist tulnud kahjustust. paraku laiutatakse sama moodi käsi.. (ps: koroona põdes ilma ühegi sümptomita läbi)

Ja see on kindel, et kahjustus tekkis just vaktsiinist, mitte eelnevalt läbipõetud koroonast?

+12
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu mehe tädil sama probleem. Põdes koroonat eelmise aasta novembris. Haigus iseenesest kõige radikaalsemalt ei kulgenud, sest haiglaravi ta ei vajanud, aga kodus vindus ikka väga pikalt. Täielikult taastunud aga pole siiamaani. Võhma ja jõudu absoluutselt enam pole, pikalt kõndida ei suuda, rääkimata millegi raskema tegevuse tegemisest. Enne seda oli ta oma vanuse kohta väga hea tervisega ja aktiivse eluviisiga. Arstid arvasid samamoodi, et ilmselt ta enam kunagi ei taastugi kuna nii pika perioodi peale pole mingit progressi olnud.

Järjekordne näide koroonaohvrist, kes statistikasse küll kirja ei lähe, aga põhimõtteliselt on elu lõpuni invaliidistunud selle tagajärjel.

+8
-3
Please wait...
Postitas:

Samas võin öelda, et mu ämmal kadus peale vaktsineerimist samuti lõhn ja maitse.

Kuidas ta enne siis lõhnas ja maitses?

+7
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle nii meeldib kuidas vaktsiinivastased loobivad siin miinuseid neile, kes jagavad oma kogemusi koroonatüsistustega. Mis mulli sees ja eitusfaasis nad küll elavad.

P.S. Palun pange mulle ka palju miinuseid, sest mulle väga väga lähevad vakstiinivastaste arvamused korda!

+10
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle nii meeldib kuidas vaktsiinivastased loobivad siin miinuseid neile, kes jagavad oma kogemusi koroonatüsistustega. Mis mulli sees ja eitusfaasis nad küll elavad.

P.S. Palun pange mulle ka palju miinuseid, sest mulle väga väga lähevad vakstiinivastaste arvamused korda!

Ma olen vaktsineeritud, aga kui nii ilusti küsitakse, siis miinust võin ikka jagada. Pole tänu väärt.

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuskil oli juttu, et vaktsineerimine on osasid pika covidiga inimesi aidanud. Vb paneb immuunsuse uuest tööle, kui kuskil organisms see viirus veel pesitseb.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Helsingis avati selline Long Covidi osakond ühe haigla juures, minu teada Rootsis on ka. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/9387e903-5ecb-4ca2-aaaa-476812aa4d50

Väidetavalt kolmandik põdenutest kannatab selle all. Aga arstid alles õpivad selle ravi, kuigi kuuldavasti asi siiski edeneb. On katsetud tõesti Covid vaktsiinidega, nagu keegi ka mainis ja täitsa edukalt. Lugesin ühest katsest, kus pärast süsti muutus enesetunne kohe normaalseks ja püsis kuu aega, seejärel tuli jälle uus süst teha. Seda nüüd uuritakse edasi, et äkki ühel hetkel enam pole lisasüsti vaja ja imuunsüsteem rahuneb maha.

Võib olla tasuks ka osooniteraapiat proovida. Mina prooviks ka nõelravi, väga head tulemust on nõeltega saavutatud kopsude turgutamisel pärast põdemist.

0
0
Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eestis arsti, kes raviks pikka covidit?