Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eestis arsti, kes raviks pikka covidit?

NĂ€itan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eestis arsti, kes raviks pikka covidit?

Postitas:
KĂ€gu

Kui keegi teab sellist arsti, siis palun vĂ€ga vihjeid 🙂

Minu perearst laiutab paraku kĂ€si ja ĂŒtleb, et ravi puudub.

Vaevlen veel kuid pĂ€rast mÔÔduka haiguse pĂ”demist erinevate sĂŒmptomite kĂ€es, selline tunne on, et viirus elab/tegutseb jĂ€tkuvalt minu organismis 🙁

+7
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oled sa kindel ,et see on covid. Oled toitumise lĂ€bi vaadanud, liigud piisavalt, ei tarvita mĂ”nuaineid, magad korralikult.  LĂŒmfide tööd oled stiumuleerinud ?
ise samas olukorras pöörduks nende poole : https://www.teraapiakliinik.ee/

+1
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

Tutvusringkonnas mitu inimest, kes kurdavad jĂ€tkuvalt koroonajĂ€rgsete kĂ”rvalmĂ”jude ĂŒle. Ja tundub, et teha polegi midagi. Enamus kurdab nĂ”rkuse ja/vĂ”i Ă”hupuuduse ĂŒle. Ja siis kui loed lollide kohta, kes otsivad seda haigust, et end mitte vaktsineerida, ei tea jĂ€relikult, et haiguse lĂ€bipĂ”demine vĂ”ib palju hullem olla. Kunagi ei tea kuidas kellegi organism reageerib.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No minu ema otsib abi, et kes raviks tema vaktsiinist tulnud kahjustust. paraku laiutatakse sama moodi kĂ€si.. (ps: koroona pĂ”des ilma ĂŒhegi sĂŒmptomita lĂ€bi)

+10
-15
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ”en samuti pikka covidit. Haige olin eelmisel sĂŒgisel, mitte eriti raskelt, aga siiani puudub lĂ”hn ja maitse, endiselt meeletu vĂ€simus ja energiapuudus, lisaks liigesevalud. Nii et varsti juba pea aasta selle jama algusest, perearst arvas, et kuna see viirus rĂŒndab nĂ€rvisĂŒsteemi, siis tĂ”enĂ€oliselt need funktsioonid enam ei taastugi.

Samas vÔin öelda, et mu Àmmal kadus peale vaktsineerimist samuti lÔhn ja maitse. Nii et mine vÔta kinni, mis see Ôige on, riskida haigestumisega vÔi vaktsineerida, iga organism reageerib individuaalselt.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No minu ema otsib abi, et kes raviks tema vaktsiinist tulnud kahjustust. paraku laiutatakse sama moodi kĂ€si.. (ps: koroona pĂ”des ilma ĂŒhegi sĂŒmptomita lĂ€bi)

Ja see on kindel, et kahjustus tekkis just vaktsiinist, mitte eelnevalt lÀbipÔetud koroonast?

+12
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mu mehe tÀdil sama probleem. PÔdes koroonat eelmise aasta novembris. Haigus iseenesest kÔige radikaalsemalt ei kulgenud, sest haiglaravi ta ei vajanud, aga kodus vindus ikka vÀga pikalt. TÀielikult taastunud aga pole siiamaani. VÔhma ja jÔudu absoluutselt enam pole, pikalt kÔndida ei suuda, rÀÀkimata millegi raskema tegevuse tegemisest. Enne seda oli ta oma vanuse kohta vÀga hea tervisega ja aktiivse eluviisiga. Arstid arvasid samamoodi, et ilmselt ta enam kunagi ei taastugi kuna nii pika perioodi peale pole mingit progressi olnud.

JĂ€rjekordne nĂ€ide koroonaohvrist, kes statistikasse kĂŒll kirja ei lĂ€he, aga pĂ”himĂ”tteliselt on elu lĂ”puni invaliidistunud selle tagajĂ€rjel.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
talent

Samas vÔin öelda, et mu Àmmal kadus peale vaktsineerimist samuti lÔhn ja maitse.

Kuidas ta enne siis lÔhnas ja maitses?

+7
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle nii meeldib kuidas vaktsiinivastased loobivad siin miinuseid neile, kes jagavad oma kogemusi koroonatĂŒsistustega. Mis mulli sees ja eitusfaasis nad kĂŒll elavad.

P.S. Palun pange mulle ka palju miinuseid, sest mulle vÀga vÀga lÀhevad vakstiinivastaste arvamused korda!

+10
-7
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle nii meeldib kuidas vaktsiinivastased loobivad siin miinuseid neile, kes jagavad oma kogemusi koroonatĂŒsistustega. Mis mulli sees ja eitusfaasis nad kĂŒll elavad.

P.S. Palun pange mulle ka palju miinuseid, sest mulle vÀga vÀga lÀhevad vakstiinivastaste arvamused korda!

Ma olen vaktsineeritud, aga kui nii ilusti kĂŒsitakse, siis miinust vĂ”in ikka jagada. Pole tĂ€nu vÀÀrt.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuskil oli juttu, et vaktsineerimine on osasid pika covidiga inimesi aidanud. Vb paneb immuunsuse uuest tööle, kui kuskil organisms see viirus veel pesitseb.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Helsingis avati selline Long Covidi osakond ĂŒhe haigla juures, minu teada Rootsis on ka. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/9387e903-5ecb-4ca2-aaaa-476812aa4d50

VĂ€idetavalt kolmandik pĂ”denutest kannatab selle all. Aga arstid alles Ă”pivad selle ravi, kuigi kuuldavasti asi siiski edeneb. On katsetud tĂ”esti Covid vaktsiinidega, nagu keegi ka mainis ja tĂ€itsa edukalt. Lugesin ĂŒhest katsest, kus pĂ€rast sĂŒsti muutus enesetunne kohe normaalseks ja pĂŒsis kuu aega, seejĂ€rel tuli jĂ€lle uus sĂŒst teha. Seda nĂŒĂŒd uuritakse edasi, et Ă€kki ĂŒhel hetkel enam pole lisasĂŒsti vaja ja imuunsĂŒsteem rahuneb maha.

VÔib olla tasuks ka osooniteraapiat proovida. Mina prooviks ka nÔelravi, vÀga head tulemust on nÔeltega saavutatud kopsude turgutamisel pÀrast pÔdemist.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eestis arsti, kes raviks pikka covidit?