Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestis müüdavate riiete kvaliteet

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Eestis müüdavate riiete kvaliteet

Postitas:
Kägu

Kas on kvaliteedivahet üheski meie kabanduskeskuses müüdavatest tavarõivabrändides?
Kui, siis milline on teie TOP3.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie kaubanduskeskustes onju igal pool samad poed. seega pole ju vahet kas ostad montoni seeliku kristiinest või ülemistelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie kaubanduskeskustes onju igal pool samad poed. seega pole ju vahet kas ostad montoni seeliku kristiinest või ülemistelt.

Brändide kohta oli küsimus, mitte keskuste. Monton on bränd, Ülemiste on keskus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kvaliteedi top3, neist üks on ainult kaubanduskeskuses. Kaubanduskeskus ei ole aastal 2018 mingi näitaja, väljaspool keskusi on samuti häid poode, samuti on netis alati hea valik.

Lenne
Helly Hansen
Burberry

Please wait...
Postitas:
Kägu

Top 3 ei reastaks, sest umbes 100 brändi hulgast, mida kannan, on seda esikolmiku valikut ikka väga raske teha ja suur hulk nendest on soetatud väljaspoolt Eestit. Kaubamajas ja Stockmannis müüdavatest brändidest on enamasti kõik üsna kvaliteetsed, kvaliteedilt kehvad on seal vähesed. Varem oli Eestis saada olevatest kaubamärkidest hinna ja kvaliteedi suhtelt minu absoluutne lemmik M&S, kes müüb erinevaid brände. Praegu kipub esikohta enesele saama Noa Noa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marks and Spencer oli ka minu lemmik hinna kvaliteedi suhte osas, lasteriietest on next ja päris häid asju võib leida ka lindexist kuigi seal ka palju asju materjalidest, mis lähevad kiirelt koledaks. Endale olen loobunud riideid ostmast, ainult äärmisel vajadusel, kvaliteet kehva enamasti ja kvaliteetsetel esemetel hinnad väga kõrged. Samas, kui uut t särki või teksat vaja, siis ostan pigem kallima ja kannan jälle aasta. Ära on jäänud lihtsalt emotsiooni ostud- ilus kleit, tore pluus või ostud stiilis “tahaks midagi ilusat”
jne. Shoppan ainult praktilisi asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb esemest. Kui rääkida kiirmoest, siis näiteks Zaral on OK kudumid ja jakid-seelikud-mantlid, aga särgid, trikotaaž ja teksa täisrämps. HM on OK teksad ja spordiriided, trikotaaž seinast seina, aga üleriided, jalatsid ja kudumid rämps. Reservedis olid varem OK jalatsid, aga selles osas alla käinud. Piltideta t-särgid on tõtt-öelda kõike vähem lirakad teismelistele mõeldud Croppis ja Houses. Mangol OK üleriided ja mõned pluusid-kudumid, aga jälle trikotaaž ja teksakraam kõlbmatu.
Kaubamajas ja Stockmannis vist eelkõige 50+ asjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti ma ostsin ikka rohkem eestist, nüüd ma olen palju tellinud netist. Aga Mosaicil, Montonil, Bastionil on olnud head asjad (need siis, mis olen ostnud), v.a üks kole lirakas pluus Mosaicilt, selle ostuga panin pange, halb ja odav kangas ja kulus ruttu ära ka. Orsay mulle vanasti meeldis ja asjad pidasid hästi vastu, aga viimasel ajal neil ei ole olnud midagi minu maitsele enam. Marks ja Spencer meeldis mulle ka ja debenhams on ka ok. Ma rohkem otsin konkreetset asja, kaubamärkidega jätan pigem meelde, kui milleski pettun või tean, et seal üldiselt ei ole mu maitsele esemed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust te kvaliteetseid t-särke ostate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust te kvaliteetseid t-särke ostate?

Neid, mis oleks hingavast materjalist ja peaks kaua vastu, ostan tööriiete kauplustest.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestis müüdavate riiete kvaliteet