Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestis suri 31 a mees peale Covid vaktsiini saamist

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Eestis suri 31 a mees peale Covid vaktsiini saamist

Postitas:
Kägu

https://www.postimees.ee/7192808/itks-suri-vaktsiini-saanud-mees-uuritakse-seost?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=share-buttons&utm_content=7192808&fbclid=IwAR0eqr4ZW574ZR0YYcEcaEbiGqjtSPgdIQhOtOBgi8evptKZ-3tPXDGecYA

+12
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paranda pealkiri ära. Keegi ei tea veel. Paanikaõhutaja.

Edit: tänan, et muutsid.

+41
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mürk, genotsiid! Saage juba aru, et kõigil vaktsineeritute on varem või hiljem tervis pees! Enne põgenen metsa nagu voitkad, kui lasen endale seda vägisi sisse süstida! Enne olgu koroona.. Ausalt.

Rahvaarvu tuleb ju vaikselt vähendama hakata, loogika.

+17
-58
Please wait...
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Aga kui sureb haiglas inimene,kes on tulnud sinna mingil muul põhjusel aga on andnud positiivse testi,siis on piisavalt andmeid,et see koroonasurmana kirja panna?</p>

+16
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Aga kui sureb haiglas inimene,kes on tulnud sinna mingil muul põhjusel aga on andnud positiivse testi,siis on piisavalt andmeid,et see koroonasurmana kirja panna?</p>

Aga, aga, aga… Saad ju aru, et küsimuste raskusaste on üsna erineval kohal. Lisaks ei panda seda koroonasurmana kirja, vaid öeldakse, et suri koroonaviirusega nakatunu. TAI hiljem (kuid hiljem) täpsustab neid surmasid.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartu-Tallinn maanteel saab pidevalt inimesi surma. Igas vanuses ja vahest ka hulgakaupa. Ja me kõik kasutame seda Tartu-Tallinn maanteed endiselt.

+41
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda juhtumit uuritakse. Miks panna sellist valeinfot siia. Kui saab kinnitust, et surmal ja vaktsiinil on seos, siis on arusaadav, et sellest peab rääkima. Hetkel seda infot pole ja seega teemaalgataja levitab konkreetselt vale infot.

+49
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartu-Tallinn maanteel saab pidevalt inimesi surma. Igas vanuses ja vahest ka hulgakaupa. Ja me kõik kasutame seda Tartu-Tallinn maanteed endiselt.

Ja mõni neist surmasaanutest võib olla ka vaktsineeritud.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eestis suri 31 a mees Covid vaktsiini tagajärjel

Kommentaar eemaldatud.

3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-73
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kes saigi surma näiteks autoõnnetuses, ja tal oli nn koroona. Siis muidugi päriselt suri ta ju nn koroona pärast.

+1
-33
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahvaarvu tuleb ju vaikselt vähendama hakata, loogika.

Absoluutselt teemast sõltumatult olen selle väitega nõus.
Suures plaanis – kui maakera elanikkond ise seda ei suuda, siis reguleerivad looduskatastroofid või kea teab mis.
Loodan, et sinagi oled teinud kõik, mis sinu võimuses, ja kasutanud võimalust mitte paljuneda.

+24
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvata oligi, et vaktsiinivastased haaravad sellest infokillust kinni ja kohe tehakse vaktsiin süüdlaseks. See, et inimesel võis olla mingi muu äkiline tervisehäda, nende lamedatesse peadesse ju ei mahu.

+45
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kindlasti on nendegi surmade hulgas vaktsineerituid! Kõrvaltoime!!!!!

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mõni neist surmasaanutest võib olla ka vaktsineeritud.

Heh, sorri, täpselt sama mõte 🙂

+12
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma polnud siis veel 40, tüüpne kodumajapidamises toimetamistes õmblusnõela torge. Olin mõnda aega surnud. Arstid nägid kurja vaeva, aga hetkel olen elus. Kas süüdi on vanus alla 40 või õmblusnõel?
Eelmise aasta nii keskpaigast ootan asjaomaste (nimetatakse arstideks) otsust, millal läheb klappide või siis lausa südame vahetuseni. Seni on totaalne vaikus.

Kas süüdi on õmblusnõel? Viirused ja kurjad bakterid on sama ettearvamatud, kui terav asi.

+14
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kardaks inimesed suitsu ja viina samapalju kui vaktsiini. Õudne kui palju tegelikult sureb suitsu ja viina tagajärjel.

+35
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid kilde on päris palju juba. Üle maailma surevad. Eestis seda meedias ei kajastata. Muidu äkki ei ole kedagi vaktsineerida.

+10
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kaks nädalat oli vaktsiini ja surma vahel.
Kui ma näen halba und ja kaks nädalat hiljem suren, kas ma siis suren halva unenäo tõttu?

+20
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma näen halba und ja kaks nädalat hiljem suren, kas ma siis suren halva unenäo tõttu?

Kirjutab ju,et kohe peale vaktsineerimist hakkas juba halb ja see süvenes.

+20
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, et sa perekoolis postitamise tõttu ei sure! Seos on Oma Peaga Mõtlejate jaoks ilmselge.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis suri 31 a mees Covid vaktsiini tagajärjel

Kommentaar eemaldatud.

Ja covidisse surnute protsent on veelgi madalam,seega ei näe vaktsiinil mõtet.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjutab ju,et kohe peale vaktsineerimist hakkas juba halb ja see süvenes.

“Siiski tekkis valuvaigistit võtnud mehel 10 päeva hiljem tõsisem terviserike, misjärel viidi ta haiglasse. Kolmapäeval kella 12 paiku teatati mehe surmast. ”
– siit küll ei loe välja, et algne haigusseisund süvenes vaid hoopis, et tuli uus haigus.

+23
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvata oligi, et vaktsiinivastased haaravad sellest infokillust kinni ja kohe tehakse vaktsiin süüdlaseks. See, et inimesel võis olla mingi muu äkiline tervisehäda, nende lamedatesse peadesse ju ei mahu.

Õnneks on neid vaktsiinivastaseid vähemus, kahjuks aga teevad nad kõvemat kisa. Statistika järgi on valdavalt maski- ja vaktsiinivastased madalama haridustasemega inimesed. Mida sest teisest Eestist siis tahtagi?

Aga las kisavad, karavan läheb edasi 👍

+18
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võimalik ka, et vaktsiini kõrvaltoime varjutas terviserikke – inimene tõlgendas oma halvenevat enesetunnet vaktsineerimisega seonduvana (seega tõenäoliselt “mööduvana”) ning ei mõelnudki selle peale, et mõni teine koht organismis hoopis streigib ja vajab sekkumist. Ja õigeaegne sekkumine jäi hiljaks.

Ei ole seepärast vaktsiin halb. See nagu muu tervishoiuga pandeemia ajal – teised haigused ei kao ära, surevad ka mittecovidiga inimesed, kuid need surmad ja haigused on kui teisejärgulised (nii meediateemaks, kommunikatsioonis kui  sekkumisprioriteetides)

+16
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis aja pärast peale vaktsineerimist on lubatud surra, et seda automaatselt vaktsiini kaela ei ajataks?

+25
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võttis valuvaigistit. Äkki ibubrofeni mille kõrvaltoimeks võib olla mao verejooks.
Mul ka pea nii tihti valutab et mõtlen sellele ibuprofeni tüsistusele iga kord kui jälle võtan.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis aja pärast peale vaktsineerimist on lubatud surra, et seda automaatselt vaktsiini kaela ei ajataks?

Mõnede inimeste meelest mitte kunagi.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võttis valuvaigistit. Äkki ibubrofeni mille kõrvaltoimeks võib olla mao verejooks.

Mul ka pea nii tihti valutab et mõtlen sellele ibuprofeni tüsistusele iga kord kui jälle võtan.

Miks sa võtad siis? Punktmassaaž/akupunktuur on hea või kui tingimata tahad tablette võtta, siis paracetamol.
Kõige mõistlikum on muidugi ennast uurida lasta. Oled lasknud või meeldib rohkem tablette krõbistada?

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa võtad siis? Punktmassaaž/akupunktuur on hea või kui tingimata tahad tablette võtta, siis paracetamol.

Kõige mõistlikum on muidugi ennast uurida lasta. Oled lasknud või meeldib rohkem tablette krõbistada?

Soovitan samuti punktmassaaži. Vähemalt proovi ära, võib-olla polegi rohkemat vaja. Mina sain peavaludest lahti. See oli ülim õnnetunne, kui sain aru, et aitaski ja ma saan ilma valuta elada.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan samuti punktmassaaži. Vähemalt proovi ära, võib-olla polegi rohkemat vaja. Mina sain peavaludest lahti. See oli ülim õnnetunne, kui sain aru, et aitaski ja ma saan ilma valuta elada.

Kui perearstile muret kurta, võib ta ka mõne muu ravimi kirjutada, ega Ibukas pole ainus peavalurohu variant. Sama toimeainega tehakse ka ohutumaid ravimeid, mis ei riku seedimist, on ette nähtud tihti ja pikka aega võtmiseks.

+1
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestis suri 31 a mees peale Covid vaktsiini saamist