Esileht Hobinurk Eestlannad pidid ju ilusad olema

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Eestlannad pidid ju ilusad olema

Postitas:
Kägu

aga see vist vale jutt https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120122684/foto-maailmakuulus-naitlejanna-eva-longoria-veetis-vana-aastaohtu-tuntud-eestlasega

kui isegi iluguru ja tema kaaskond on selline…

Ei tasu ikka juhuslikku tuntud restoranikaaslast pildile tirida. Võrdlus tuleb piinlik.

+5
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuulsuse narr ei ole kerge olla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega see Longoria parem välja näe – kõik sellised 50 ringis tibi-wannabed

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks üldse on vaja teha uudis iga kord, kui mõni eestlane välismaal kuulsust näeb. Mingi eneseuhkus võiks ikka olla.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julged inimesed, et ennast naerualuseks sätivad.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga see vist vale jutt https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120122684/foto-maailmakuulus-naitlejanna-eva-longoria-veetis-vana-aastaohtu-tuntud-eestlasega

Ei tasu ikka juhuslikku tuntud restoranikaaslast pildile tirida. Võrdlus tuleb piinlik.

Ma mõtlen alati sama asja, kui mõne eesti piduliku ürituse pildigaleriid vaatan, no nt Roosiaeda. Nii palju inimesi, kes isegi üleslööduna näevad välja allapoole keskmist. Kus kõik need ilusad eesti naised end küll peidavad?

+8
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge mida te jõurate? Härmat pole mu lemmik kunagi olnud, aga piinlik ei pea selle foto pärast kellegil olema.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge mida te jõurate? Härmat pole mu lemmik kunagi olnud, aga piinlik ei pea selle foto pärast kellegil olema.

Sinu arvates ei ole piinlik, kui sööklas süües hakatakse kõrvallauas istujaid tülitama ja nendega pildile ronima? Täiesti normaalne täitumine, sa teeks ka nii?

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loore Härmat on ju väga kena naine.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis võrdub “ilus” “mukitud”. Loomulikult ilusate näojoontega naisi peaaegu ei ole. On mingid keskpärased tibib igas eas. Neid siis peetakse ilusateks.
Õed Härmatid on ses mõttes erand, et nad siiski on ilusad naised.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tema siia praegu puutub?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on ju samuti sellel pildil. Teemaalgataja pani kõik ühte patta, et koledad naised. Härmatitel küll midagi viga pole, kenad naised.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on ju samuti sellel pildil. Teemaalgataja pani kõik ühte patta, et koledad naised. Härmatitel küll midagi viga pole, kenad naised.

Mitte kellelgi pole sellel pildil midagi viga, üle keskmise ilusad naised kõik.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pildil on siiski Reet Härmat.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loore on samuti, kõige parempoolsem.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub nagu ilusa keskmise naise pildile oleks need neli lahmakat kahele poole peale photoshopitud.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seebikarbiga see pilt tehtud on, mis isegi punaseid silmi ära ei võta!?  Meenutab üheksakümnendate “uhkeid” digifotokatega tehtud pilte, kus välguga nägu läigib ja silmad on nagu vampiiril. Longoria on kogenud ja ei roni otse fotokaläätse ette, nägu ei jää läikima ja paistab kenam. Asi on viletsas fotos. Ja nad ise lekitasid selle või? Veidi piinlik…

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esiteks, ei ole mitte ühelgi inimesel seal pildil midagi viga. Teiseks on kõik naised seal pildil 50+ vanuses. ma ei tea, otsida 50+ vanuses naises mingit lummavat ilu – selles mõttes et jah, vanus koledaks ei tee ja on ka 50aastased väga ilusad, aga nad on siiski vanad ja kindlasti ei saa nende ilu võrrelda 20aastase naisterahva iluga. Ma ise olen 40 ja pean ka end ilusaks, aga iga kell saan aru, et ma ei võistle nö objektiivse näoilu mõistes 20-30aastastega.

Küll aga mu oma mees pirtsutab iga kord, kui ainult naistega välja minnes midagi kitsamat endale selga panen, et liiga seksikas 😀 Ja see ongi see, mis loeb, kui oma kaaslane sind veel tahab 😀

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esiteks, ei ole mitte ühelgi inimesel seal pildil midagi viga. Teiseks on kõik naised seal pildil 50+ vanuses. ma ei tea, otsida 50+ vanuses naises mingit lummavat ilu – selles mõttes et jah, vanus koledaks ei tee ja on ka 50aastased väga ilusad, aga nad on siiski vanad ja kindlasti ei saa nende ilu võrrelda 20aastase naisterahva iluga. Ma ise olen 40 ja pean ka end ilusaks, aga iga kell saan aru, et ma ei võistle nö objektiivse näoilu mõistes 20-30aastastega.

Küll aga mu oma mees pirtsutab iga kord, kui ainult naistega välja minnes midagi kitsamat endale selga panen, et liiga seksikas 😀 Ja see ongi see, mis loeb, kui oma kaaslane sind veel tahab 😀

On ikka kõik 50+ või? Reet ei ole igatahes 50. Longoria ei ole ka.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja?? Mis sel kaaskonnal siis viga on, ma ei näe midagi halba?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

on ka 50aastased väga ilusad, aga nad on siiski vanad ja kindlasti ei saa nende ilu võrrelda 20aastase naisterahva iluga.

Mina küll inimesi nii ei vaata, et vanemad inimesed on koledad ja ainukesed ilusad on 20 aastased. Väga imelik arusaam sul küll. Mina olen küll vaadanud, et nii mõnedki 40+ naisterahvad on palju ilusamad kui 20 aastased.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

on ka 50aastased väga ilusad, aga nad on siiski vanad ja kindlasti ei saa nende ilu võrrelda 20aastase naisterahva iluga.

Mina küll inimesi nii ei vaata, et vanemad inimesed on koledad ja ainukesed ilusad on 20 aastased. Väga imelik arusaam sul küll. Mina olen küll vaadanud, et nii mõnedki 40+ naisterahvad on palju ilusamad kui 20 aastased.

Ma ütlen, see noorusekultus on ikka üks rõve asi..

+10
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Juhtusin kord nägema mingeid pilte mingitest ameerika kuulsustest, no et nii ilusad ja seksikad naised – ja seal olid nad nii meigiga kui täiesti ilma meigita. Jeerum, ilma meigita oli enamik neist täielikud Quasimodod ja praktiliselt täiesti äratuntamatud. Ja siis juhtusin nägema sarnaseid pilte eesti kauniks peetud naistest – meigiga ja ilma meigita.  Ütlen julgelt, et eestlannad tegid ameeriklannadele pika puuga ära. Nad nimelt olid ka ilma meigita täiesti oma nägu ja peaaegu sama ilusad kui meigigagi, st ikka tõeliselt kenad.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin jõulude ajal kontserdil. Esinesid noored neiud, umbes 60 tk oli neid laulmas, vanuses 13-18. Kogu koori peale leidsin ainult kaks kenade näojoontega neidu. Siis mõtlesin sama, et kus need kenad eesti tüdrukud on. Aga selles vanuses ongi paljud noored suht välimuseta, hiljem löövad õide.

Pildi peal on küll, mu arust, suht kenad naised kõik arvestades nende vanust. Kõige kenamad ongi naised vanuses 20-35. Enne 20. oled ebaküps ja peale 35. liiga küps 🙂

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin jõulude ajal kontserdil. Esinesid noored neiud, umbes 60 tk oli neid laulmas, vanuses 13-18. Kogu koori peale leidsin ainult kaks kenade näojoontega neidu. Siis mõtlesin sama, et kus need kenad eesti tüdrukud on. Aga selles vanuses ongi paljud noored suht välimuseta, hiljem löövad õide.

Pildi peal on küll, mu arust, suht kenad naised kõik arvestades nende vanust. Kõige kenamad ongi naised vanuses 20-35. Enne 20. oled ebaküps ja peale 35. liiga küps 🙂

13-18 on paljud veel üsna lopergused ja kasvavad alles. Mina ei näinud keskkooli alguses üldse hea välja. Paljudel veel akne ka sel ajal. 20. – ndate alguses on ka kõik veel sellised  veidi ümarad näost, lapselikud. Ma ise nägin enda arust kõige parem välja vanuses 25-33.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust sa seda tahtmist küll välja loed? Nii käituvad pigem armukadedad petistest mehed.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah? Looret ei ole?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Öeldakse, et pildile ronides vali alati taustsüsteemi. Silmnähtavalt vanal pole mõtet verinoore kõrvale end sättida. Pildil pole suurt häda midagi, aga see on küll mage instasse pilt panna #evalongoria. Nagu 12-aastane plika. Ja veetis aega koos=tegid ühe foto?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti õpetasid emad, et otsi sõbrannad endast vähem ilusad.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks üldse on vaja teha uudis iga kord, kui mõni eestlane välismaal kuulsust näeb. Mingi eneseuhkus võiks ikka olla.

Täpselt samad mõtted. Mingi pseudo-uudis on pastakast välja imetud. Keda huvitab, ausalt?! 😳

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Hobinurk Eestlannad pidid ju ilusad olema