Esileht Pereelu ja suhted Eestlased ja ei oska seksida

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Eestlased ja ei oska seksida

Postitas:

Eestlased ei oska seksida

Nii tundub, et ka perekoolikad ei oska seksida, selle tõttu ollakse siin nii masendunud ja tõredad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli tõeliselt igav lugu. Sadu kordi selliseid loetud, ilmselt noore inimese kirjutatud, kes arvab, et leiutas jalgratta. Tüüpilisi stamparvamusi külge pookimas “näägutage vähem” jne, ma lootsin, et sealt tuleb midagi, mida ei tea veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teades algset teemat, millele vastuseks see postitus kirjutatud on, siis saan tollest Lindast aru kyll. Nimelt Mallukas postitas oma lehele kergelt üleoleva ja naeruvääristava koopia Linda blogipostitusest, kus too kirjeldas oma sekselu vms. Kommentaarideks tuli “oh oota kui sa alles lapse saad”, “iu mis rõvedus”, “issand mis tal viga on” jne. Mispeale Linda siis vastas, et no kammoon..mis krdi naised need on? Ma nõustun 100ga. Mul on kaks last aga mul on ka mees, keda ma armastan ja ihaldan. Seks pole mingi tabuteema ning sellest rääkimine ei peaks tãiskasvanud naisi karjas “iuu”tama panema. Ja tõesti- mida parem seks,seda parem suhe. Sitt lugu kui laps ettekäändeks tuuakse või muudmoodi oma enda mees eemale põlatakse. Siis ongi nii, et paar aastat hiljem uluvad samad memmed oma võrkukasvanud puhmaste otsas istudes ja 3eurist veini lürpides Perekoolis, et mees uue preilnaga minekut tõmbas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konn oma mätta otsas. Mina teen nii ja kõik peavad sama moodi arvama ja tegema.
Kes sama moodi ei tee, on masendunud näägutaja, kes ei lase mehel oma võimu näidata.
Mehel on vaja, hakake tema eest hoolt kandma.
Puudub veel lause, et muidu läheb mees mujalt otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konn oma mätta otsas. Mina teen nii ja kõik peavad sama moodi arvama ja tegema.

Ma ütleks seda nii antud Linda kui ka Molluka ja tema pooletoobiste kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oskan. Olen Eesti kodanik, see tähendab eestlane. Mu emakeel ei ole eesti keel, vaid võro keel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemat ei viitsi lugeda. Selline pealkiri tavaliselt peaks siis tähendama, et a) ütleja ei ole eestlane ja b) et tema oskab seksida. Omast arust 😛 Mina ka oskan, ei iuuta millegi peale. Eestlane olen ka. Ela nüüd sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Eestlased ja ei oska seksida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.