Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Teema: Eestlaste Kolmnurk

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et keegi peale minu Kuuuurijat ei vaata aga äkki käis see saade kellegi kodus taustaks ja olete saatega kursis.
Ma ei ole üleliia haritud ja ei oma edukat ettevõtet. Mul ei ole tähtsaid sõpru ja ei tegele huvitavate hobidega. Pean ennast täitsa tavaliseks inimeseks.
Saadet vaadates ma olin väga üllatunud. Kes on need täiskasvanud, kes neid laive teevad? Üks osa on haigeid ja on hunnik alaealisi… aga ülejäänud? Ma ei suuda oma tuttavatest kahtlustada mitte kedagi, kes võiks sellise jamaga hakkama saada. Mis peredest nad küll tulevad? Kas teie tuttavate seas võiks olla potensiaalseid selliste laivide tegijaid? Kes nad on ja millisest perekonnast tulevad? Hea õppesaade kõigile, kellele meeldib igat jama endast postitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nüüd mina enam ei imesta, et siia ilmub imelikke kirjutisi, sellised inimesed ONGI olemas! Hirmutav ainult, et neid on lausa 60 tuhat!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei saanud kahjuks vaadata, muidu oleks seda osa vaadanud küll, sest olen ammu kuulnud, et mingi imelik grupp on olemas ja seal kahtlased lood toimuvad. Mis laive nad seal teevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Youtubes neid küllaga üles pandud.
Siin
Või siin
Ka saates olnud naise video on youtubes üleval.
Kui ma neid videosid nägin, siis tuli hirm peale. Millised inimesed meie ümber elavad. Need kes selliseid laive teevad ja need kes neid levitavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis arvate, kas see on koht neile, kes muidu elus millegi erilisemaga hakkama ei saa. pole hea pea, et näidata tarkust koolis või tööl. aga tahaks ikka saada ka tähelepanu. võib ju mõelda et see nõuab ka teatud julgust või nagu on pop ja tunnustav mõelda-kompeksivabasust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu meelest on sellistel inimestel mingi kõrvalekalle.
Nende üle irvitavad ja mõnitavad samasugused häirega inimesed. Ei saa kedagi keelata ennast täis tegemast. Tundub, et seal levib sündroom, mina olen vägevam- julgem- tegijam jne kui teised. Kohutav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saates ju ütles, et see Jaanus on vaimselt haige. Aga ega need teisedki ju korras pole. Raja tn ja Jämejala sundravi osakonnast tehakse otseülekandeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga paljunevad sellised inimesed hoolega, saatekangelasel oli ka pisike beebi, elukaaslane. Mul oli küll kurb vaadata neid inimesi. Ju pole vanematelt mingit tähelepanu saanud. Nüüd ei oskagi muud huvitavat välja mõelda kui ennast täis juua ja rumalusi hakata tegema. Selliseid inimesi on ju alati olnud, aga varem läksid ja lällasid natuke linna peal, sellega asi piirdus, aga nüüd on tagajärjed kehvemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga paljunevad sellised inimesed hoolega, saatekangelasel oli ka pisike beebi, elukaaslane. Mul oli küll kurb vaadata neid inimesi. Ju pole vanematelt mingit tähelepanu saanud. Nüüd ei oskagi muud huvitavat välja mõelda kui ennast täis juua ja rumalusi hakata tegema. Selliseid inimesi on ju alati olnud, aga varem läksid ja lällasid natuke linna peal, sellega asi piirdus, aga nüüd on tagajärjed kehvemad.

Ma vaatasin sama, 9 klassi haridust ja juhm ja ilmetu pilk, sellised ei oskagi elus muud väljundit leida kui juua ja paljuneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tundub niivõrd õõvastav, et see leviv lollus tuleks otsekohe ära keelata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tähelepanu puuduse teooria on üsna loogiline jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

varem tehti neid laive “võsareporteris”, nüüd see väljund puudub ja on netti kolitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lusti saadet ei näinud, aga selle lehe nimetus tuli tuttav ette ühest siinsest teemast, leidsingi üles: https://foorum.perekool.ee/teema/mehe-naissobrad/
Juba seal tundus tegu jabura ja kahtlase keskonnaga, mis samas mingit veidrat sõltuvust ka tekivad (hakkad seal suhtlema, saavutad mingisuguse “staatuse”, millest raske välja tulla)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selline kiht ei kao kuskile. Isiklikult arvan, et see süveneb veelgi. Meie riigis puudub perekonna väärikuse mõiste. Liiga palju on väärastunud mudelitest sündinuid, kust nad võtavad eeskuju? Millele on neil toetuda? Nad polegi näinud oma elus muud kui nurgas kügelevaid joodikuid, musti nõusid näo ees, räpaseid hingi ja elusid. Liiga palju on väärkoheldud lapsi, nii poisse kui tüdrukuid. Küll kasuisade, kõikvõimalike onude ja muude juhuslike isikute näol, keda emade poolt lastele söödetakse. Need lapsed ei oskagi elult midagi tahta. Nad kahjuks ei arvagi, et neil on õigust millelegi muule, kui nende praegusele seisundile. See ongi laivitegijate kasvulava.
Huvitavam oli hoopis matuseguru sõnavõtt. Tema on jää peal – kalal. Normaalne mees. ; )))))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd usun ka mina teise Eesti olemasolu.
Kahetsen, et seda saadet vaatasin, sest mul läks lausa füüsiliselt süda pahaks.

Tõsi on see, et see naine ole ise süüdi ja sai nüüd oma elu kõige valusamad vitsad.
Õpetlik lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaestel inimestel on ka nüüd internetile ligipääs olemas ja läheb veel hullemaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nüüd usun ka mina teise Eesti olemasolu.

Kahetsen, et seda saadet vaatasin, sest mul läks lausa füüsiliselt süda pahaks.

Tõsi on see, et see naine ole ise süüdi ja sai nüüd oma elu kõige valusamad vitsad.

Õpetlik lugu.

Ma ei tea, see oli juba mingi kolmas-neljas Eesti.

Kui ise poleks oma silmaga näinud, ega siis oleks raske uskuda ka, et selliseid inimesi eksisteerib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube. Neid opakaid siin Eesti nimelisel maalapil ikka leidub hulgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eestlaste allakäik on ilmne. õõvastav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See naine pidi olema 22, aga välja paistis tugevalt üle kümne aasta vanem. Ja näost oli näha, et see polnud mingi-ah võtsime sõbrantsiga üle hulga aja paar pudelit veini, sest mees läks kodust ära- vaid, et joomine on selle naise pea igapäevane tegevus. Sõnavara ka muidugi vastav, aga läksin siis eile ise peale saadet ka varikontoga vaatama sinna “kuulsasse gruppi” ja tõesti…olen näinud elus igasuguseid inimesi, olen kuulnud igasuguseid sõnu ja eks vahest tuleb endal ka mõni “sarviline või karvane” üle huulte. Aga see, mis seal toimub ületab igasugused piirid! Kohati on isegi naljakas vaadata, kuidas inimesed on lolliks teevad (see- eestlase parim toit on teine eestlane- teema), aga tegelikult ikka väga jube, kuhu see sajandivahetuse-eelne ja hilisem põlvkond jõudnud on.
Ja hämmastama paneb politsei ning igasuguste andmekaitsjate jne suhtumine! Jah, kui inimene on teinud end lolliks ise, kas siis sellepärast tõesti võib südamerahus pidevalt soovitada tal jõkke hüpata? Halloo, see on ju enesetapule õhutamine ning kahtlemata on selle grupi laivide tegijad kas siis püsivalt, või vähemalt laivi tehes ebastabiilsed.
Ja kui keegi teebki sellise suhtumise peale enesetapu otse-eetris…mida politsei siis ütleb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See naine pidi olema 22, aga välja paistis tugevalt üle kümne aasta vanem. Ja näost oli näha, et see polnud mingi-ah võtsime sõbrantsiga üle hulga aja paar pudelit veini, sest mees läks kodust ära- vaid, et joomine on selle naise pea igapäevane tegevus. Sõnavara ka muidugi vastav, aga läksin siis eile ise peale saadet ka varikontoga vaatama sinna “kuulsasse gruppi” ja tõesti…olen näinud elus igasuguseid inimesi, olen kuulnud igasuguseid sõnu ja eks vahest tuleb endal ka mõni “sarviline või karvane” üle huulte. Aga see, mis seal toimub ületab igasugused piirid! Kohati on isegi naljakas vaadata, kuidas inimesed on lolliks teevad (see- eestlase parim toit on teine eestlane- teema), aga tegelikult ikka väga jube, kuhu see sajandivahetuse-eelne ja hilisem põlvkond jõudnud on.

Ja hämmastama paneb politsei ning igasuguste andmekaitsjate jne suhtumine! Jah, kui inimene on teinud end lolliks ise, kas siis sellepärast tõesti võib südamerahus pidevalt soovitada tal jõkke hüpata? Halloo, see on ju enesetapule õhutamine ning kahtlemata on selle grupi laivide tegijad kas siis püsivalt, või vähemalt laivi tehes ebastabiilsed.

Ja kui keegi teebki sellise suhtumise peale enesetapu otse-eetris…mida politsei siis ütleb?

Ei ole olemas sellist seadust, mis keelaks “enesetapule õhutamist”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mu arust olid kõik haiged

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole olemas sellist seadust, mis keelaks “enesetapule õhutamist”.

Seaduseauk jah selle koha pealt siis.. Mille poolest on ähvardamine räigem, kui enesetapule õhutamine, et esimene neist karistatav on ja teine mitte? Mõlemad mõjuvad inimese psühhikale laastavalt, eriti kui see toimub pidevalt! Jah, tegi end lolliks, jah, ei mõelnud…aga kas see võtab temalt ära õiguse elada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

(Teemast välja, sest Lusti saadet ei näinud ja ei hakka vaatama ka).
Meil siin endalgi on paar piiripealse isiksusehäirega Kägu, kes on leidnud endale väljundid Perekoolist, sest
siin neid loetakse,
siin neid kuulatakse,
siin neid arvustatakse ja vaieldakse nendega, kuna reaalelus ei viitsi keegi nendega nii pikalt keskustleda,
ja sellepärast on nad siin ja tunnevad ennast väga hästi.
Lugege, üle paari teema tulevad need, kes vaidlevad 30+ kommentaari millegi üle, millest ta ise ka lõpuks aru ei saa, mida ta tõestada püüab, et ainult pildil olla!
Muidugi on see tähelepanupuudus! Kuna need õnnetud on veel vähesema haridusega (meie Käod on üsna hea kirjaoskusega, kui ainult mõtet ka seal taga aimata oleks 🙂 ) ja isegi siia “arvamusliidriks” ei sobi, siis neile ongi see koht seal. Iga inimene tahab särada ja nähtud-kuuldud olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kus see beebi siis on seni, kui isa läks kodust ära ja ema joob? Inimene võiks oma lapsega tegeleda, aga jälle jääb see ripakile. 15 aasta pärast uus samasugune jälle platsis, kes oma kohta elus ei oska leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik 60k liiget ei ole sõgedad, vaid need, kes teevad laive ning need, kes neid vaatavad JA kommenteerivad. Mina olen sinna jäänud ka vanast ajast, kui see grupp oli tutvumiseks vist loodud, enam isegi ei mäleta, sest oma eesmärgi on see nii pikka aega tagasi minetanud. Algul lisaski üks või paar inimest järjest kõik noored oma sõbralistist sinna ja seepärast enamus sealsetest liikmetest polegi ise liitunud.
Ma siiralt loodan, et need kommenteerijad, kelle nimed eile Kuuuurijas näha olid, tunnevad natukenegi häbi ja saavad aru, mida nad teinud on nüüd Eesti ees avalikult häbipostis olles. Et nende tuttavad, sõbrad, pereliikmed näeksid ja annaksid vastu pead neile selle eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult see kōik oli nagu “suletud uste taga” telejaama poolt produtseeritud saade. Selliseid asju päris elus ei ole ja häbenege nüüd oma räpaseid väljaütlemisi. Ma arvan, et nii mōnigi siin kommenteerinud on isegi see “kolmas vōi neljas Eesti” ja neid peaks “ära keelama”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik 60k liiget ei ole sõgedad, vaid need, kes teevad laive ning need, kes neid vaatavad JA kommenteerivad. Mina olen sinna jäänud ka vanast ajast, kui see grupp oli tutvumiseks vist loodud, enam isegi ei mäleta, sest oma eesmärgi on see nii pikka aega tagasi minetanud. Algul lisaski üks või paar inimest järjest kõik noored oma sõbralistist sinna ja seepärast enamus sealsetest liikmetest polegi ise liitunud.

Ma siiralt loodan, et need kommenteerijad, kelle nimed eile Kuuuurijas näha olid, tunnevad natukenegi häbi ja saavad aru, mida nad teinud on nüüd Eesti ees avalikult häbipostis olles. Et nende tuttavad, sõbrad, pereliikmed näeksid ja annaksid vastu pead neile selle eest.

Aga, mis hoiab inimest kinni lehel, kus vaimupuudega inimesi mõnitatakse? Nende üle irvitatakse… Minumeelest ei ole seal küll midagi naljakat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eh, pole siin päikese all miskit uut. alati on olnud neid ullikesi, kes tähelepanu tahavad ja neid, kellele meeldib näha, et keegi on temast rumalam ja kehvemal järjel. võsapets lihtsalt ei jõudnud neid kõiki üles filmida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis arvate, kas see on koht neile, kes muidu elus millegi erilisemaga hakkama ei saa. pole hea pea, et näidata tarkust koolis või tööl. aga tahaks ikka saada ka tähelepanu. võib ju mõelda et see nõuab ka teatud julgust või nagu on pop ja tunnustav mõelda-kompeksivabasust.

Veidike teemast välja:

Sinu kommentaari kõrval oli mul arvutis ühe tunnistatud draamasarja “Meie elu” reklaam 😀 Nagu kalambuur 😀

Mina vaatasin saadet ja ütlen ausalt, et kui umbes neljandik vaadatud oli, siis sain aru, et see on PÄRIS asi ja mitte mingi paroodia. Ausõna, ma ei jaganud enne matsu. See on ikka nii kohutav, et ma ütlen siiralt – meie kohalikud külapoetagused on kõrgklass nende inimeste kõrval! See ei ole enam teine või kolmas eesti, see on mingi väga viltuläinud projekti tulem ja see kasutajaskond on lihtsalt hirmuäratavalt suur. Jube!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk