Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: Eestlaste Kolmnurk

Postitas:
Kägu

+2-4

Mulle piisab juba sellest, et sa siin perekoolis figureerid. Nüüd saan aru kust need arutud kommentaarid tulevad.
Tõdemus: Kui sa arvad, et igas inimeses on midagi head, siis sa pole kõiki veel kohanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik 60k liiget ei ole sõgedad, vaid need, kes teevad laive ning need, kes neid vaatavad JA kommenteerivad. Mina olen sinna jäänud ka vanast ajast, kui see grupp oli tutvumiseks vist loodud, enam isegi ei mäleta, sest oma eesmärgi on see nii pikka aega tagasi minetanud. Algul lisaski üks või paar inimest järjest kõik noored oma sõbralistist sinna ja seepärast enamus sealsetest liikmetest polegi ise liitunud.

Ma siiralt loodan, et need kommenteerijad, kelle nimed eile Kuuuurijas näha olid, tunnevad natukenegi häbi ja saavad aru, mida nad teinud on nüüd Eesti ees avalikult häbipostis olles. Et nende tuttavad, sõbrad, pereliikmed näeksid ja annaksid vastu pead neile selle eest.

Aga, mis hoiab inimest kinni lehel, kus vaimupuudega inimesi mõnitatakse? Nende üle irvitatakse… Minumeelest ei ole seal küll midagi naljakat.

Mis hoiab kinni? Paljudele ei ilmugi neid postitusi seinale, paljud kerivad lihtsalt mööda ega pööra tähelepanu neile. Mina kasutan 99% ajast ainult Messengeri. Facebooki sirvin väga väga harva, seega mul suva, kuhu gruppidesse ma mingist ajast jäänud olen. Ei ole tundnud vajadust seadeid jms muuta, kui ma seal nagunii praktiliselt ei elutse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin, et viimase 30.päevaga on 6500 uut liiget liitunud!! Müstika!
Kui mind vanaema alati noomis, et pole viisakas ennast kellestki paremaks pidada, siis ausalt – sellest massist olen oma täiesti nähtamatu ja nende jaoks igava elauga küll peajagu üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sama saate Mariliis teeb praegu koos Kaja Linkmaniga laivi grupis “Sõbrad koos” 😀
Ülbitseb jubedalt vaatajatega ja kui keegi halvasti kommenteerib, siis sõimab täiega vastu.
Kaja on vist ka saateehmatusest kaineks saanud 😀 Muidu tegi laive alati umbjoobes, seekord täitsa selge ja isegi suuteline kommentaare lugema.
Paras huumorinurk…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama saate Mariliis teeb praegu koos Kaja Linkmaniga laivi grupis “Sõbrad koos” 😀

Ülbitseb jubedalt vaatajatega ja kui keegi halvasti kommenteerib, siis sõimab täiega vastu.

Kaja on vist ka saateehmatusest kaineks saanud 😀 Muidu tegi laive alati umbjoobes, seekord täitsa selge ja isegi suuteline kommentaare lugema.

Paras huumorinurk…

Su omad grupikaaslased ja sarnased inimesed – vabalt võid ju siis ka enda üle naerda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd mina enam ei imesta, et siia ilmub imelikke kirjutisi, sellised inimesed ONGI olemas! Hirmutav ainult, et neid on lausa 60 tuhat!

See ju ammu teada, et ega paljud PK ülesriputatud teemad on väljamõeldud ja provotseerivad. Mingil määral on aidanud nende vastu võitlemine, kuid vaevalt sellised siit ära kaovad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hea kui omasugused ikka üles leitakse. Arvatavasti võetakse sinna IQ numbri järgi uusi liikmeid.
Kas see Eestlaste kolmnurk tähendab, et välismaal elavad alkoholilembesed eestlased?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas selliste pooletoobiste tõuaretus kulgeb, kas kui mõlemad vanemad on pooletoobised, siis lapsed võivad sündida täiemõistuslikud või need saavad olema lausa veerandtoobised?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sohh, mina olen see kägu, kes eespool küsis, mis laive nad teevad. Keegi pani youtube’i lingid, aga ma ei julgenud vaadata neid. Klikkisin, lugesin pealkirja ja kommentaare ja ei vaadanud. Üldsegi vist on parem, et ma ei näinud seda saadet.
Seega ma nüüd küll täpselt ei tea, mis seal toimub, aga ikkagi tekkis küsimus, kuidas FB ja youtube lasevad sellist asja edastada. Kommentaarid olid ebatsensuursed, pehmelt öeldes, ju siis videos nähtust inspireeritud. Kas tõesti FB pole mitte keegi kunagi raporteerinud seda gruppi? Kas neil videote skännimiseks pole ühtegi algortimi? Nt Marketplace ju skännib fotosid ja viskab aegajalt keelu peale, isegi kui asi tegelikult sobilik on. Mul üks tuttav ei saanud müüa mingit lapse mänguasja, veepüstolit, sest peeti tulirelvaks.
Kuidas selline asi nii pikalt on toimuda saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sohh, mina olen see kägu, kes eespool küsis, mis laive nad teevad. Keegi pani youtube’i lingid, aga ma ei julgenud vaadata neid. Klikkisin, lugesin pealkirja ja kommentaare ja ei vaadanud. Üldsegi vist on parem, et ma ei näinud seda saadet.

Seega ma nüüd küll täpselt ei tea, mis seal toimub, aga ikkagi tekkis küsimus, kuidas FB ja youtube lasevad sellist asja edastada. Kommentaarid olid ebatsensuursed, pehmelt öeldes, ju siis videos nähtust inspireeritud. Kas tõesti FB pole mitte keegi kunagi raporteerinud seda gruppi? Kas neil videote skännimiseks pole ühtegi algortimi? Nt Marketplace ju skännib fotosid ja viskab aegajalt keelu peale, isegi kui asi tegelikult sobilik on. Mul üks tuttav ei saanud müüa mingit lapse mänguasja, veepüstolit, sest peeti tulirelvaks.

mis siis täpselt valesti on? maaraffal on ka õigus end eetris täis juua ja lollusi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Youtubes neid küllaga üles pandud.

Siin

Või siin

Ka saates olnud naise video on youtubes üleval.

Kui ma neid videosid nägin, siis tuli hirm peale. Millised inimesed meie ümber elavad. Need kes selliseid laive teevad ja need kes neid levitavad.

Sealt uhkest videovalikust üks on täpselt nagu Millingu Silvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigest mõni minut pärast eilset saadet olid Mari-Liisi videod Youtube’st eemaldatud ja tundmatu isiku poolt postitatud videoid enam Mari-Liisi teadmata internetis ei levi.
https://kuuuurija.postimees.ee/6527023/peale-kuuuurija-saadet-eemaldati-kahetsusvaarne-video?fbclid=IwAR0z2Z-3i82p_e83NlUDeVOeyimpGShUnk8rBh11yHvUETtfaB-WfCX9-QY

Please wait...
Postitas:
Kägu

(Teemast välja, sest Lusti saadet ei näinud ja ei hakka vaatama ka).
Meil siin endalgi on paar piiripealse isiksusehäirega Kägu, kes on leidnud endale väljundid Perekoolist, sest
siin neid loetakse,
siin neid kuulatakse,
siin neid arvustatakse ja vaieldakse nendega, kuna reaalelus ei viitsi keegi nendega nii pikalt keskustleda,
ja sellepärast on nad siin ja tunnevad ennast väga hästi.
Lugege, üle paari teema tulevad need, kes vaidlevad 30+ kommentaari millegi üle, millest ta ise ka lõpuks aru ei saa, mida ta tõestada püüab, et ainult pildil olla!
Muidugi on see tähelepanupuudus! Kuna need õnnetud on veel vähesema haridusega (meie Käod on üsna hea kirjaoskusega, kui ainult mõtet ka seal taga aimata oleks 🙂 ) ja isegi siia “arvamusliidriks” ei sobi, siis neile ongi see koht seal. Iga inimene tahab särada ja nähtud-kuuldud olla.

Mina olen tihti näinud huvitavaid teemasid, huvitavaid seisukohti, kus inimesed aktiivselt omavahel suhtlevad, lahkavad teemat jne..ja siis alati on teemasse sisse sõitnud mingi Kägu, kes hakkab parastama, et see või teine on nii mitu postitust juba teinud. Et justkui see oleks keelatud, et oma mõtted ja arvamuse pead vaid ühe ainsa või paari postitusega ära ütlema, aga see, millest sellised Käod aru ei saa, on see, et teema areneb ja seoses sellega tulevad uued arvamused, seisukohad jne. Pigem nagu tuntakse kadedust kui keegi on rohkem kommenteerinud, siis minnakse isiklikuks ja tavaliselt ainus, mis kommentaari on suuteline seesugune Kägu produtseerima, on seotud 30+ kommentaariga, aga ei ühtegi teemakohast kommentaari. Seega ma leian, ei peaks olema kade nende inimeste suhtes, kel on teemasse midagi öelda ega peaks neid kuidagi madaldama et näed 30+ korda kommenteerib vms. Isegi olen kommenteerinud, siis olen alati mõelnud, mil tuleb jälle see Kägu, kes hakkab ära panema puhtalt selle pinnalt, et palju olen sõna võtnud. Ei tasu kade olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin saadet. Antud grupist midagi eelnevalt ei teadnud.
Sain paraja ehmatuse, kui avastasin et üks saatekangelane oli mu kunagine klassivend. Tema oli siis see kohutavalt purjus KK nimeline mees, koos miski eriti purjus keskealise prouaga.
Kooli ajal ta oli veidi lihtsam ja naiivsem, aga südamlik ja tore. Ja no ausalt õeldes olen šokis. Teadsin fb kaudu, et tal pisikesed lapsed naisega, abielluski paar aastat tagasi.
Guugeldasin siis…
Naine istub imikuga vanglas mingite ravimitega hangeldamise eest! Sai veel 9 aastat 😳 ja meespool peaks siis kodus neid paari aastaseid lapsi kasvatama 😳
Ausalt, šhokk missugune.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see Mari-Liisi sõbranna tumeda peaga on Seija-Sandra. Käisime kunagi ühes koolis. Sellel neiul pole kunagi mõistust olnud. Ütle kes on su sõbrad, ütlen kes oled Sina. Täitsa peab paika 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline kiht ei kao kuskile. Isiklikult arvan, et see süveneb veelgi. Meie riigis puudub perekonna väärikuse mõiste. Liiga palju on väärastunud mudelitest sündinuid, kust nad võtavad eeskuju? Millele on neil toetuda? Nad polegi näinud oma elus muud kui nurgas kügelevaid joodikuid, musti nõusid näo ees, räpaseid hingi ja elusid. Liiga palju on väärkoheldud lapsi, nii poisse kui tüdrukuid. Küll kasuisade, kõikvõimalike onude ja muude juhuslike isikute näol, keda emade poolt lastele söödetakse. Need lapsed ei oskagi elult midagi tahta. Nad kahjuks ei arvagi, et neil on õigust millelegi muule, kui nende praegusele seisundile. See ongi laivitegijate kasvulava.

Huvitavam oli hoopis matuseguru sõnavõtt. Tema on jää peal – kalal. Normaalne mees. ; )))))

Aga täpselt seesama on näha siin perekoolis, kusjuures tegelasteks on haritud inimesed. Mentaliteedil pole mingi vahet, ainult ühed suudavad oma roppusi väljendada ilma sõnalise roppuse ja kirjavigadeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun: https://foorum.perekool.ee/teema/mees-tahab-strap-oni/
Mille poolest see seltskond on parem neist kolmnurgatajatest? Päriselt parem, ma mõtlen.
Või see: https://foorum.perekool.ee/teema/vallalised-mitu-partnerit-teil-aastas/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Youtubes neid küllaga üles pandud.

Siin

Või siin

Ka saates olnud naise video on youtubes üleval.

Kui ma neid videosid nägin, siis tuli hirm peale. Millised inimesed meie ümber elavad. Need kes selliseid laive teevad ja need kes neid levitavad.

Õudne. Samas vaatajaid ja huvilisi paraku on, seega on sellised poolemeelsed laivijad ülitugevaks konkurendiks staarblogijale. Sama liiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigest mõni minut pärast eilset saadet olid Mari-Liisi videod Youtube’st eemaldatud ja tundmatu isiku poolt postitatud videoid enam Mari-Liisi teadmata internetis ei levi.

https://kuuuurija.postimees.ee/6527023/peale-kuuuurija-saadet-eemaldati-kahetsusvaarne-video?fbclid=IwAR0z2Z-3i82p_e83NlUDeVOeyimpGShUnk8rBh11yHvUETtfaB-WfCX9-QY

Tuleb välja et Lust oma saatega suudab rohkem ära teha kui terve pesakond neid, kes peaks probleemidega tegelema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata ikka. See oli minu meelest veel hullem kui see, mida saates näidati. Ma näen nüüd maailma hoopis teise pilguga.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Lust võiks jah jätkata võsapetsi formaati. Sellest on telemaastikul puudus. Jätku tõsisemad teemad Pealtnägijale ja Radarile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see Mari-Liisi sõbranna tumeda peaga on Seija-Sandra. Käisime kunagi ühes koolis. Sellel neiul pole kunagi mõistust olnud. Ütle kes on su sõbrad, ütlen kes oled Sina. Täitsa peab paika 😀

No kui arvestada et sellises vanuses seltskond müttab ka siin, siis pole ju ime kui PK on kuidagi kiiva kiskunud. Kas Ämmaemandate Ühingul tõesti paremaid ideid ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui arvestada et sellises vanuses seltskond müttab ka siin, siis pole ju ime kui PK on kuidagi kiiva kiskunud. Kas Ämmaemandate Ühingul tõesti paremaid ideid ei ole?

Siis võib hoopis küsida, et mida teevad siin 50+ naised? Mis puutub neisse Ämmaemandate Ühing?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainult rumal inimene saab seda väita. Mis netti riputatd, see seal ka on. Kui mitme inimese arvutis see video raalselt olemas on? Millal see jälle välja ilmub, mis kanaleid pidi liigub ja paljuneb… seda ei suuda ta iial jälgida. Ja ka 20 aasta pärast ilmub midagi välja ja kuuuurijas on ta aegade lõpuni nähtav. Mõne aja pärast hakkab ta laps neid videosid saama… selline on elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb välja et Lust oma saatega suudab rohkem ära teha kui terve pesakond neid, kes peaks probleemidega tegelema.

Tubli Lust. Vaatasin ka selle saate ära. Mina ütleks küll, et naine antud loos on kannataja ja need enesetapule õhutajad tuleks karistada. See ei ole normaalne käitumine. Inimesel on õigus eksida. Aga teist inimest enesetapule õhutada ei tohi. Huvitav kohe lugeda perekoolikate kommentaare, et ise on süüdi. Ise on siis ka lapsed koolikiusamises süüdi?
Ise kindlasti sellises grupis liige ei oleks. Piinlik oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tubli Lust. Vaatasin ka selle saate ära. Mina ütleks küll, et naine antud loos on kannataja ja need enesetapule õhutajad tuleks karistada. See ei ole normaalne käitumine. Inimesel on õigus eksida. Aga teist inimest enesetapule õhutada ei tohi. Huvitav kohe lugeda perekoolikate kommentaare, et ise on süüdi. Ise on siis ka lapsed koolikiusamises süüdi?

Ise kindlasti sellises grupis liige ei oleks. Piinlik oleks.

Miks ei tohiks kedagi enesetapule õhutada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See, et sellist asja küsid, näitab, et oled hälvik. Mõnes riigis saavad sellised reaalsed vanglakaristused. Sama kui küsida, et miks ei või kedagi tappa?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohutav, ma ei teadnud, et Eestis on 60000 inimest, kellest osa tänu kesistele vaimsetele võimetele selliseid laive teevad ja siis ülejäänud enamus, kellelele meeldib vaimselt vähemvõimekate üle irvitada ja selliseid laive vaadata, ja edasi jagada, igaveseks internetiavarustesse kleepida. Jälk, ma lihtsalt ei saa seda peast välja, et need inimesed elavad minu ümber… Et neil ei ole oma eluga mitte midagi paremat teha, kui selliseid idiootsuseid teha ja vahtida. Mille poolest see tegevus parem on kui, see, mida vanasti avalikult tehti, näidati vaimse alaarenguga inimesele näpuga ja hüüti kõva häälega “väärakas”.

Üldiselt internetiajastu reeglid on veel välja kujunemata. Paraku tänapäeval isegi sügava psühhoosiga vaimselt haige inimene saab postitada järjest uusi ja uusi üldsuse arvamust mõjutavaid ja inimeste elusid rikkuvaid postitusi ja mitte midagi teha ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See, et sellist asja küsid, näitab, et oled hälvik. Mõnes riigis saavad sellised reaalsed vanglakaristused. Sama kui küsida, et miks ei või kedagi tappa?

Kuidas ühe küsimuse küsimine saab olla kuritegu? Mis sul viga on?
Endiselt küsin, miks ei tohi enesetapule õhutada?
Teeme asja lihtsamaks, oletame, et see isik, keda ma enesetapule õhutan, on Tshikatilo? Ikka ei tohi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohutav, ma ei teadnud, et Eestis on 60000 inimest, kellest osa tänu kesistele vaimsetele võimetele selliseid laive teevad ja siis ülejäänud enamus, kellelele meeldib vaimselt vähemvõimekate üle irvitada ja selliseid laive vaadata, ja edasi jagada, igaveseks internetiavarustesse kleepida. Jälk, ma lihtsalt ei saa seda peast välja, et need inimesed elavad minu ümber… Et neil ei ole oma eluga mitte midagi paremat teha, kui selliseid idiootsuseid teha ja vahtida.

Üldiselt internetiajastu reeglid on veel välja kujunemata. Paraku tänapäeval tõesti sügava psühhoosiga vaimselt väärastunud inimene saab postitada järjest uusi ja uusi üldsuse arvamust mõjutavaid ja inimeste elusid rikkuvaid postitusi ja mitte midagi teha ei saa.

Kui selline jamps sinu elu või arvamusi mõjutab, siis oled sa ise ka samasugune ajuveaga isik ja nagunii juba hukule määratud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk