Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Teema: Eestlaste Kolmnurk

Postitas:
Kägu

Teeme asja lihtsamaks, oletame, et see isik, keda ma enesetapule õhutan, on Tshikatilo? Ikka ei tohi?

Jah, ei tohi, omakohtu rakendamine teatavasti on täiesti mõistlikel põhjustel keelatud. Ei ole vahet, kas sa ise tapad või õhutad enesetapule.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teeme asja lihtsamaks, oletame, et see isik, keda ma enesetapule õhutan, on Tshikatilo? Ikka ei tohi?

Jah, ei tohi, omakohtu rakendamine teatavasti on täiesti mõistlikel põhjustel keelatud. ei oole vahet, kas sa ise tapad või õhutad enesetapule.

Kas sa toetud praegu mingile seadusele või mõtlesid selle omast peast välja?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui selline jamps sinu elu või arvamusi mõjutab, siis oled sa ise ka samasugune ajuveaga isik ja nagunii juba hukule määratud.

Mismõttes ta siis ei mõjuta minu elu, need vaimuhiiglased on suures osas ju valimisõiguslikud inimesed.

Mismõttes see mõjutab minu arvamusi? Ei saanud aru. Ma olen kogu aeg arvanud, et vaimselt haigete inimeste üle irvitamine on absoluutselt kõige nõmedam meelelahutusviis ja ma ei taha, et taolised inimesed näiteks minu laste maailmapilti mõjutavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa toetud praegu mingile seadusele või mõtlesid selle omast peast välja?

Googelda, pane otsingusse sõnad “riigi teataja”, “omakohus”, ” enesetapule õhutamine” ja palun väga, loe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui selline jamps sinu elu või arvamusi mõjutab, siis oled sa ise ka samasugune ajuveaga isik ja nagunii juba hukule määratud.

Mismõttes ta siis ei mõjuta minu elu, need vaimuhiiglased on suures osas ju valimisõiguslikud inimesed.

Mismõttes see mõjutab minu arvamusi? Ei saanud aru. Ma olen kogu aeg arvanud, et vaimselt haigete inimeste üle irvitamine on absoluutselt kõige nõmedam meelelahutusviis ja ma ei taha, et taolised inimesed näiteks minu laste maailmapilti mõjutavad.

Kui sa kedagi vaimselt haigeks nimetad, siis ole valmis esitama diagnoos. Vastasel juhul oled ise varsti kohtumajas kliendiks.
Muide, suur enamus poliitilisi liidreid kogu maailmas on vastavalt uuringutele psühholoogilise kõrvalekaldega. Nii et hullude mõju all oleme me kõik kogu aeg nagunii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga paljunevad sellised inimesed hoolega, saatekangelasel oli ka pisike beebi, elukaaslane. Mul oli küll kurb vaadata neid inimesi. Ju pole vanematelt mingit tähelepanu saanud. Nüüd ei oskagi muud huvitavat välja mõelda kui ennast täis juua ja rumalusi hakata tegema. Selliseid inimesi on ju alati olnud, aga varem läksid ja lällasid natuke linna peal, sellega asi piirdus, aga nüüd on tagajärjed kehvemad.

Ma vaatasin sama, 9 klassi haridust ja juhm ja ilmetu pilk, sellised ei oskagi elus muud väljundit leida kui juua ja paljuneda.

Mul on samuti ametlikult 9 klassi haridust, kuna ajal mil minu klassikaaslased gümnaasiumi lõpetasid, võitlesin mina raske haigusega ja peale seda pidin hoolitsema selle eest et minul ja vanaisal leib laual oleks. Sellegipoolest olen täiskarsklane, end üles töötanud ja väljundi leidnud, sellest grupist kuulsin esimest korda ning ka seda saadet pean labaseks. Tühja pilgu kohta ei oska öelda, see on pigem vaataja silmades.

Vaatasin netist seda saadet ja hakkas piinlik. Piinlik ei hakanud niivõrd nende pärast, kes purjus peaga või vaimuhaigena sinna video üles panevad, vaid kommenteerijate pärast. Neid on küllaldaselt ka siin Perekoolis näha. Vähemalt üks enesetapp on Perekooli foorumi Kägude poolt ka juba provotseeritud. Ei ole paljud siinsed käod sugugi paremad, ainult peavad end paremaks. Nagu seal, mädaneb ka Perekool juhtkonnast peale ehk siis moraalist jääb puudu juba EÄÜ ja sealt edasi, moderaatoritest pole mõtet üldse rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“riigi teataja”, “omakohus”, ” enesetapule õhutamine”

Vastus, palun väga:

Sinu otsinguga – “riigi teataja”, “omakohus”, ”enesetapule õhutamine” – ei sobinud ükski dokument.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastus, palun väga:

Sinu otsinguga – “riigi teataja”, “omakohus”, ”enesetapule õhutamine” – ei sobinud ükski dokument.

Jumal küll, pane siis kahe kaupa eraldi “riigi teataja” ja “omakohus” ning “riigi teataja” ja”enesetapule õhutamine”, minu googlest tuleb mitu vastust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see Mari-Liisi sõbranna tumeda peaga on Seija-Sandra. Käisime kunagi ühes koolis. Sellel neiul pole kunagi mõistust olnud. Ütle kes on su sõbrad, ütlen kes oled Sina. Täitsa peab paika 😀

No kui arvestada et sellises vanuses seltskond müttab ka siin, siis pole ju ime kui PK on kuidagi kiiva kiskunud. Kas Ämmaemandate Ühingul tõesti paremaid ideid ei ole?

Siis võib hoopis küsida, et mida teevad siin 50+ naised? Mis puutub neisse Ämmaemandate Ühing?

See on hea küsimus. Olen ka ise imestanud, et vahest siinse keskkonna keskmine tase on nagu vaataks Võsa Petsi saadet. Vahe vaid selles, et tegelaskujud tuleb endal silme ette kujustada. Reklaamist saadakse kasumit ja pole vist vahet kes müttab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastus, palun väga:

Jumal küll, pane siis kahe kaupa eraldi “riigi teataja” ja “omakohus” ning “riigi teataja” ja”enesetapule õhutamine”, minu googlest tuleb mitu vastust.

Kuule ma ei pea sinu väidetele guuglist vastuseid otsima, jobu. Kui sa midagi väidad, siis tee ise enne uurimistöö ära või mine häbene nurgas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik 60k liiget ei ole sõgedad, vaid need, kes teevad laive ning need, kes neid vaatavad JA kommenteerivad. Mina olen sinna jäänud ka vanast ajast, kui see grupp oli tutvumiseks vist loodud, enam isegi ei mäleta, sest oma eesmärgi on see nii pikka aega tagasi minetanud. Algul lisaski üks või paar inimest järjest kõik noored oma sõbralistist sinna ja seepärast enamus sealsetest liikmetest polegi ise liitunud.

Ma siiralt loodan, et need kommenteerijad, kelle nimed eile Kuuuurijas näha olid, tunnevad natukenegi häbi ja saavad aru, mida nad teinud on nüüd Eesti ees avalikult häbipostis olles. Et nende tuttavad, sõbrad, pereliikmed näeksid ja annaksid vastu pead neile selle eest.

Aga, mis hoiab inimest kinni lehel, kus vaimupuudega inimesi mõnitatakse? Nende üle irvitatakse… Minumeelest ei ole seal küll midagi naljakat.

Mis hoiab kinni? Paljudele ei ilmugi neid postitusi seinale, paljud kerivad lihtsalt mööda ega pööra tähelepanu neile. Mina kasutan 99% ajast ainult Messengeri. Facebooki sirvin väga väga harva, seega mul suva, kuhu gruppidesse ma mingist ajast jäänud olen. Ei ole tundnud vajadust seadeid jms muuta, kui ma seal nagunii praktiliselt ei elutse.

Miks seda viimast postitust miinustatud on? Nii ongi ju, nagu kirjeldatud. Kui ei käi tegelikult neid postitusi lugemas ega laikimas ja sinu sõbrad ka seda ei tee, siis peagi need enam voogu ei ilmu ja ei pruugigi olla aimu, mis mingis grupis, millega aastaid tagasi mingil põhjusel liitusid, toimub.
Need, kes harvem kasutavad, ilmselt ei kuluta jah oma aega sellele, et käia uurimas, mis gruppides nad ikka on ja mis nendes gruppides parasjagu toimub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb välja et Lust oma saatega suudab rohkem ära teha kui terve pesakond neid, kes peaks probleemidega tegelema.

Tubli Lust. Vaatasin ka selle saate ära. Mina ütleks küll, et naine antud loos on kannataja ja need enesetapule õhutajad tuleks karistada. See ei ole normaalne käitumine. Inimesel on õigus eksida. Aga teist inimest enesetapule õhutada ei tohi. Huvitav kohe lugeda perekoolikate kommentaare, et ise on süüdi. Ise on siis ka lapsed koolikiusamises süüdi?

Ise kindlasti sellises grupis liige ei oleks. Piinlik oleks.

See naine ja kannataja? Haiglane tähelepanuvajadus on selle nimi! Peale saadet on ta juba mitmeid uusi laive teinud ja veel uhke enda üle. Kas selline on õnnetu ohver?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuule ma ei pea sinu väidetele guuglist vastuseid otsima, jobu. Kui sa midagi väidad, siis tee ise enne uurimistöö ära või mine häbene nurgas.

Tema küll pole see, kes teie mõttevahetuses häbenema peab.
Päris jabur on nõuda Riigi Teataja ümberkirjutamist Perekooli foorumisse, kuna ei oska piisvaalt hästi guugeldada ja loetus seoseid luua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb välja et Lust oma saatega suudab rohkem ära teha kui terve pesakond neid, kes peaks probleemidega tegelema.

Tubli Lust. Vaatasin ka selle saate ära. Mina ütleks küll, et naine antud loos on kannataja ja need enesetapule õhutajad tuleks karistada. See ei ole normaalne käitumine. Inimesel on õigus eksida. Aga teist inimest enesetapule õhutada ei tohi. Huvitav kohe lugeda perekoolikate kommentaare, et ise on süüdi. Ise on siis ka lapsed koolikiusamises süüdi?

Ise kindlasti sellises grupis liige ei oleks. Piinlik oleks.

See naine ja kannataja? Haiglane tähelepanuvajadus on selle nimi! Peale saadet on ta juba mitmeid uusi laive teinud ja veel uhke enda üle. Kas selline on õnnetu ohver?

Jah, selline inimene ilmselt ei saa oma tegude tagajärgedest hästi aru, mis tähendab, et ümbritsevad inimesed võiksid teda aidata ja mitte tagant õhutada. Probleem ongi selles, et tagant õhutajatel ja küberkiusajatel endal on ka mingi vaimne kiiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema küll pole see, kes teie mõttevahetuses häbenema peab.

Päris jabur on nõuda Riigi Teataja ümberkirjutamist Perekooli foorumisse, kuna ei oska piisvaalt hästi guugeldada ja loetus seoseid luua.

Kopimisest oled kuulnud? Kui sa midagi väidad, siis on väitja KOHUSTUS seda ka tõendada.
Aga paraku jah, sellist seadust, mis karistaks “enesetapule õhutamist” ei ole. Guugelda mis sa guugeldad, sellest ei muutu midagi. Ei Ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millalgi korrutati söögi alla ja peale, et internetist ei kustu miski. Nähtavasti need 60 000 inimest seda teadet ei saanud. Nad on hälbega, aga ka neil tuleb endale pea sisse taguda, et internetis esinetakse ainult nende asjadega, mida sa hiljem ei häbene ja et vähem on rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kopimisest oled kuulnud? Kui sa midagi väidad, siis on väitja KOHUSTUS seda ka tõendada.
Aga paraku jah, sellist seadust, mis karistaks “enesetapule õhutamist” ei ole. Guugelda mis sa guugeldad, sellest ei muutu midagi. Ei Ole.

Foorumis ei ole selliseid KOHUSTUSI. Et “ei tohi enesetapule õhutada”, võib olla ka kellegi isiklik arvamus. Kõik, mis pole hetkel seadustega keelatud, ei ole (moraalselt) lubatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Endiselt küsin, miks ei tohi enesetapule õhutada?

Sest see on vale, ebanormaalne, amoraalne ja sadistlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Foorumis ei ole selliseid KOHUSTUSI. Et “ei tohi enesetapule õhutada”, võib olla ka kellegi isiklik arvamus. Kõik, mis pole hetkel seadustega keelatud, ei ole (moraalselt) lubatud.

Seda ma ju KÜSISINGI, retakas, kas see on seaduse nõue. Inimene väidab et on ja soovitab GUUGELDADA:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest see on vale, ebanormaalne, amoraalne ja sadistlik.

Sinu arvates, peaks vist lisama;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda ma ju KÜSISINGI, retakas, kas see on seaduse nõue. Inimene väidab et on ja soovitab GUUGELDADA:)

Mine tee parem üks uus video sinna mis iganes saidile rahunemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma jälle mõtisklen siisn sellise küsimuse peale, et kas küsida haige käest tervist

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga paljunevad sellised inimesed hoolega, saatekangelasel oli ka pisike beebi, elukaaslane. Mul oli küll kurb vaadata neid inimesi. Ju pole vanematelt mingit tähelepanu saanud. Nüüd ei oskagi muud huvitavat välja mõelda kui ennast täis juua ja rumalusi hakata tegema. Selliseid inimesi on ju alati olnud, aga varem läksid ja lällasid natuke linna peal, sellega asi piirdus, aga nüüd on tagajärjed kehvemad.

Ma vaatasin sama, 9 klassi haridust ja juhm ja ilmetu pilk, sellised ei oskagi elus muud väljundit leida kui juua ja paljuneda.

Mul on samuti ametlikult 9 klassi haridust, kuna ajal mil minu klassikaaslased gümnaasiumi lõpetasid, võitlesin mina raske haigusega ja peale seda pidin hoolitsema selle eest et minul ja vanaisal leib laual oleks. Sellegipoolest olen täiskarsklane, end üles töötanud ja väljundi leidnud, sellest grupist kuulsin esimest korda ning ka seda saadet pean labaseks. Tühja pilgu kohta ei oska öelda, see on pigem vaataja silmades.

Vaatasin netist seda saadet ja hakkas piinlik. Piinlik ei hakanud niivõrd nende pärast, kes purjus peaga või vaimuhaigena sinna video üles panevad, vaid kommenteerijate pärast. Neid on küllaldaselt ka siin Perekoolis näha. Vähemalt üks enesetapp on Perekooli foorumi Kägude poolt ka juba provotseeritud. Ei ole paljud siinsed käod sugugi paremad, ainult peavad end paremaks. Nagu seal, mädaneb ka Perekool juhtkonnast peale ehk siis moraalist jääb puudu juba EÄÜ ja sealt edasi, moderaatoritest pole mõtet üldse rääkida.

Olen sinu jutuga täiesti nõus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei ole jah, enesetapule õhutamine võeti karistusseadustikust juba mitu aastat tagasi välja. Aga kenasti sobib selleks Karistusseadustik
§ 151. Sotsiaalse vaenu õhutamine

Tegevuse eest, millega avalikult on kutsutud üles vihkamisele või vägivallale seoses rahvuse, rassi, nahavärvi, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste veendumuste, varalise või sotsiaalse seisundiga, – karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Võta heaks. Vaja veel mõni kriminaalkaristuse paragrahv kopida?

On siingi nähtud enesetapule õhutamist, mis täide läks, on küberkiusamise juhtumeid siin hulgim, on Korolevi laimusüüdistusega trahvitud Käod ja muud toredad tegelased siingi, niiet ärge julgege ennast ka NIII paremaks pidada, kes siin teiste kallal õelutsevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei ole jah, enesetapule õhutamine võeti karistusseadustikust juba mitu aastat tagasi välja. Aga kenasti sobib selleks Karistusseadustik

Tegevuse eest, millega avalikult on kutsutud üles vihkamisele või vägivallale seoses rahvuse, rassi, nahavärvi, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste veendumuste, varalise või sotsiaalse seisundiga, – karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Kuidas see on sotsiaalse vaenuga seotud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik 60k liiget ei ole sõgedad, vaid need, kes teevad laive ning need, kes neid vaatavad JA kommenteerivad. Mina olen sinna jäänud ka vanast ajast, kui see grupp oli tutvumiseks vist loodud, enam isegi ei mäleta, sest oma eesmärgi on see nii pikka aega tagasi minetanud. Algul lisaski üks või paar inimest järjest kõik noored oma sõbralistist sinna ja seepärast enamus sealsetest liikmetest polegi ise liitunud.

Ma siiralt loodan, et need kommenteerijad, kelle nimed eile Kuuuurijas näha olid, tunnevad natukenegi häbi ja saavad aru, mida nad teinud on nüüd Eesti ees avalikult häbipostis olles. Et nende tuttavad, sõbrad, pereliikmed näeksid ja annaksid vastu pead neile selle eest.

Aga, mis hoiab inimest kinni lehel, kus vaimupuudega inimesi mõnitatakse? Nende üle irvitatakse… Minumeelest ei ole seal küll midagi naljakat.

Mis hoiab kinni? Paljudele ei ilmugi neid postitusi seinale, paljud kerivad lihtsalt mööda ega pööra tähelepanu neile. Mina kasutan 99% ajast ainult Messengeri. Facebooki sirvin väga väga harva, seega mul suva, kuhu gruppidesse ma mingist ajast jäänud olen. Ei ole tundnud vajadust seadeid jms muuta, kui ma seal nagunii praktiliselt ei elutse.

Miks seda viimast postitust miinustatud on? Nii ongi ju, nagu kirjeldatud. Kui ei käi tegelikult neid postitusi lugemas ega laikimas ja sinu sõbrad ka seda ei tee, siis peagi need enam voogu ei ilmu ja ei pruugigi olla aimu, mis mingis grupis, millega aastaid tagasi mingil põhjusel liitusid, toimub.

Need, kes harvem kasutavad, ilmselt ei kuluta jah oma aega sellele, et käia uurimas, mis gruppides nad ikka on ja mis nendes gruppides parasjagu toimub.

Las olla! Eks miinustamine on subjektiivne ja järelikult on 10 küünega gruppidest kinni hoidjaid ja mitte. Aktiivseid ja mitte, et mis põhjustel keegi kusagile grupi nimekirja kuulub, ongi erinev.
Umbes 2 aastat tagasi, huvi pärast liitusin selle sama suletud grupiga, kuna sellest oli juttu. Soov oli näha, et mis teema on sellega. Ei meenu, et midagi erilist seal oleksin märganud. Ilmselt sai korraks kerida ja nii ta jäigi. Kuuuurija saade, alles nüüd, tuletas meelde, et sai liituda ja võtsin end nimekirjast ära.
Kuuuurijas näidati samuti seda videot, mida minagi mäletan ja kunagi ka YTuubis jagati. Kus joobes pereisa, leidlikult oma parimat kolmest jalast käte vahel, vaidles mingi naisterahvaga (ilmselt ex), lapsed jooksid taustal. Ilmselt leidis, et vaidluste korral tuleb suguorganil ennast kehtestada.
Näib, et paljud, kes ongi liitunud, siis seal aktiivselt tegelikult ei tegutse ja midagi ka ´´kinni ei hoia´´ seal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sotsiaalse vaenuga on see nii palju seotud, et Sinu rumalust ja tegusid ei hakka õigustama see, et Sa ei mõista, mida tähendab § 151. Sotsiaalse vaenu õhutamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sotsiaalse vaenuga on see nii palju seotud, et Sinu rumalust ja tegusid ei hakka õigustama see, et Sa ei mõista, mida tähendab § 151. Sotsiaalse vaenu õhutamine.

Antud juhul oled see sina, kes ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei tohiks kedagi enesetapule õhutada?

Vabandust, nii kõneleb ainult värdjas. Mine tapa ennast ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei tohiks kedagi enesetapule õhutada?

Vabandust, nii kõneleb ainult värdjas. Mine tapa ennast ära.

Värdja käest kuulen 😄

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk