Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: Eestlaste Kolmnurk

Postitas:
Kägu

Minule jääb arusaamatuks miks seda enesetapu õhutamise pooldavat kägu siin maha ei võeta? Kus on moderaatorite silmad? Perekooli foorumis!
Kui mõda staarblogijat solvatakse võetakse sekundiga teema maha või blokitakse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule jääb arusaamatuks miks seda enesetapu õhutamise pooldavat kägu siin maha ei võeta? Kus on moderaatorite silmad? Perekooli foorumis!

Kui mõda staarblogijat solvatakse võetakse sekundiga teema maha või blokitakse!

Palun ütle, kus ma olen enesetapule õhutamist pooldanud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaestel inimestel on ka nüüd internetile ligipääs olemas ja läheb veel hullemaks.

Võibolla on see loodud selleks, et sinusugused saaksid ennast paremini tunda. Ilmselt enamus 60k liikmest on just selle eesmärgiga liitunud, et vaadata ülevalt alla endast õnnetumate ja elu poolt räsitud inimeste peale, et siis rahulikult oma keskpärase ja halli eluga edasi minna. Normaalne inimene ei erutu sellise teema peale ja ei jälgi/arutle inimeste üle, kes on elu hammasrataste vahele jäänud, vajadusel/võimalusel ulatab abikäe, kuid jäädes sealjuures diskreetseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga paraku jah, sellist seadust, mis karistaks “enesetapule õhutamist” ei ole. Guugelda mis sa guugeldad, sellest ei muutu midagi. Ei Ole.

Kahjuks ei ole jah, enesetapule õhutamine võeti karistusseadustikust juba mitu aastat tagasi välja. Aga kenasti sobib selleks Karistusseadustik

§ 151. Sotsiaalse vaenu õhutamine

Tegevuse eest, millega avalikult on kutsutud üles vihkamisele või vägivallale seoses rahvuse, rassi, nahavärvi, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste veendumuste, varalise või sotsiaalse seisundiga, – karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Võta heaks. Vaja veel mõni kriminaalkaristuse paragrahv kopida?

Kuidas see on sotsiaalse vaenuga seotud?

Sotsiaalse vaenuga on see nii palju seotud, et Sinu rumalust ja tegusid ei hakka õigustama see, et Sa ei mõista, mida tähendab § 151. Sotsiaalse vaenu õhutamine.

Antud juhul oled see sina, kes ei tea.

Antud juhul, ei olegi vaja teada, kuidas loll mõtleb. Ei mõtlegi ja selleks ongi seadused, et mitte lõpmatuseni vaielda lolluste üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas te selgitaks? tegi mingi nö saate. aga mis see tähendas, et unustas tel kinni panna? mida see telefon siis edastas veel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
muumi_mamma

Mul oli eile õhtul lõpuks aega kordus tv pealt see saade ära vaadata. Kuna minus pole veel taandarengut tekkinud, siis sinna gruppi ma ennast ei registreeri, aga vaatasin ära mõned videod youtube lehelt ja tundub et eestlaste kolmnurk on selline koht, mille kokkuvõtteks saab öelda, et issanda loomaaed on ikka suur ja kirju. Näiteks on seal Jaanus Meidla kaklus emaga. Ma vaatasin selle lõpuni ja seal videos jooksid kommentaarid kohe otse, mida teised kirjutavad, kui otse seda möllu vaatasid. Lõpuks tuli mitmeid kommentaare, 112, 112, 112, aga oleks siis keegigi sealt grupist helistanud 112. Ei, seda ei tehtud, kuigi inimese ees- ja perekonnanimi oli täielikult teada. Täiega nauditi seda, et mingi kaak terroriseerib oma ema. Tundus, et ema oli ka psüühikahäirega, aga ta aeti veel rohkem endast välja. See oli lihtsalt jube. Mida sellised inimesed üldse teevad? See vist ongi selline kolmnurk, kuhu kuuluvad need, kes ei käi tööl. Joovad, laaberdavad, kaklevad ja elatuvad äkki sellest ka, et mis ripakil, see ära. Ega ausalt, ei julge eriti linnas ka enam liikuda. Äkki pakuks mõnele lõbu see, kui mõni suvaline kolmnurga tüüp kargaks linnas suvalisele rahumeelsele inimesele kallale ja rahvas saaks kohe otse kodudes oma arvutite taga tsirkust ja leiba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli eile õhtul lõpuks aega kordus tv pealt see saade ära vaadata. Kuna minus pole veel taandarengut tekkinud, siis sinna gruppi ma ennast ei registreeri, aga vaatasin ära mõned videod youtube lehelt ja tundub et eestlaste kolmnurk on selline koht, mille kokkuvõtteks saab öelda, et issanda loomaaed on ikka suur ja kirju. Näiteks on seal Jaanus Meidla kaklus emaga. Ma vaatasin selle lõpuni ja seal videos jooksid kommentaarid kohe otse, mida teised kirjutavad, kui otse seda möllu vaatasid. Lõpuks tuli mitmeid kommentaare, 112, 112, 112, aga oleks siis keegigi sealt grupist helistanud 112. Ei, seda ei tehtud, kuigi inimese ees- ja perekonnanimi oli täielikult teada. Täiega nauditi seda, et mingi kaak terroriseerib oma ema. Tundus, et ema oli ka psüühikahäirega, aga ta aeti veel rohkem endast välja. See oli lihtsalt jube. Mida sellised inimesed üldse teevad? See vist ongi selline kolmnurk, kuhu kuuluvad need, kes ei käi tööl. Joovad, laaberdavad, kaklevad ja elatuvad äkki sellest ka, et mis ripakil, see ära. Ega ausalt, ei julge eriti linnas ka enam liikuda. Äkki pakuks mõnele lõbu see, kui mõni suvaline kolmnurga tüüp kargaks linnas suvalisele rahumeelsele inimesele kallale ja rahvas saaks kohe otse kodudes oma arvutite taga tsirkust ja leiba.

Seal video all oli kommentaar, et ta ema suri ära?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaestel inimestel on ka nüüd internetile ligipääs olemas ja läheb veel hullemaks.

Võibolla on see loodud selleks, et sinusugused saaksid ennast paremini tunda. Ilmselt enamus 60k liikmest on just selle eesmärgiga liitunud, et vaadata ülevalt alla endast õnnetumate ja elu poolt räsitud inimeste peale, et siis rahulikult oma keskpärase ja halli eluga edasi minna. Normaalne inimene ei erutu sellise teema peale ja ei jälgi/arutle inimeste üle, kes on elu hammasrataste vahele jäänud, vajadusel/võimalusel ulatab abikäe, kuid jäädes sealjuures diskreetseks.

Täiesti nõus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina töötan sotsiaaltöö valdkonnas ja saatest käis läbi 4 klienti.
Selle saate pärast läksime mehega isegi tülli, sest ta siis ruttu liitus selle FB grupiga, sest tahab näha kui rumalaid inimesi on olemas. Nüüd siis vahib ja naerab. Mina arvan, et kui ei meeldi pole vaja ka vaadata. Ega need tegijad ja kommenteerijad üksteisedt paremad pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean aitäh ütlema Lustile teema tõstatamise eest, nüüd tean, kust alustada sõbralisti puhastamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas te uut Kuuurija videot kuulsite/nägite? 🙁 Väidetavalt seal grupis on pilduga video, kuuurija omas ainult hääl. Nii jube, et klomp tuli kurku.
Mingi mees jõhkralt peksis oma naist, samal ajal nuttis väikelaps kõrval 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

meidlal ja grete mariel tegelikult hea positiivse programm, mida tore vaadata

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aasta ema tiitli väljakuulutamine on jälle üleval, vaadake ja siis tulge rääkima vaesest ohvrist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aasta ema tiitli väljakuulutamine on jälle üleval, vaadake ja siis tulge rääkima vaesest ohvrist.

Kes?

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eestlaste Kolmnurk