Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ega siin ole kedagi, kes Ultraheli keskuses uh aega ära tahab öelda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ega siin ole kedagi, kes Ultraheli keskuses uh aega ära tahab öelda?

Postitas:

Igaks juhuks küsin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 20:17; 07.03 14:34; 07.03 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Sa aega ei pane? Vaevalt Sa minu 5nda aprilli aega tahad 🙂
Või kui Sul kiire, pane umbkaudne ajavahemik kirja, mis ajaks soovid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt tahtiski panna ise aega, aga seal on järjekorrad päris pikad. Vähemalt kuu aega tuleb ette aeg panna.

Kahjuks liiga hilja küsisid, mul oli 5.märtsi päeval aeg, mille samal hommikul tühistasin..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul kiirelt oli vaja aega, seal aga järjekorrad minu jaoks pikad. 5-nda õhtu poole sain alles teada oma arstilt, et last vaja põhjalikult üle vaadata. Sain aja Fertilitasesse homseks.
Teema oleks kustutatud, kuid uue süsteemi järgi ei lase kustutada ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 20:17; 07.03 14:34; 07.03 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma eelmine aasta sinna aega panin, siis küsiti, kas on midagi pakilist, mida tuleks kiiresti uurida. Eitava vastuse peale sain alles esimese vaba aja, mis oli 3 nädala pärast. Oleks vaja kiiresti saada, siis oleks aeg ka varem leitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seletasin oma mure ära- registraator oli küll väga ükskõikne (ütles vaid, mind tuleb väga kaua uh all vaadata) ja aega pakuti alles 21-22 märts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 20:17; 07.03 14:34; 07.03 21:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ega siin ole kedagi, kes Ultraheli keskuses uh aega ära tahab öelda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.