Esileht Pereelu ja suhted Ego ja hirmud, tunnen et piiran meest liiga palju

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ego ja hirmud, tunnen et piiran meest liiga palju

Postitas:

Olen mehega pea 10 aastat koos olnud ja viimasel ajal on tekkinud süümekad, kuna tunnen et piiran teda. Olen üsna noor ja parema taustaga kui tema, seega sisimas tahan et ta mind nö õnnelikuks teeks, koos käia-teha-olla jne. Ja tuleb tõdeda et viimasel ajal ta isegi ei kurda ja läheb minu ideedega kaasa. Samas näen et sisimas on ta rahulolematu, kuna peale minu nunnutamise peaks ta ka teatud muid asju tegema, aga mu ego ja hirmud on liiga suured et seda vabatahtlikult toetada. Ja tema jällegi ei taha et ma kurb oleks, seega ta teeb neid asju minimaalselt, aga ma näen et ka tema on sisimas kurb ja nõutu. Mõistus ütleb et tuleb aktsepteerida või lahkuda, süda ja ego aga ei taha kumbagi (ja need dilemmad on olnud iga päev need 10 aastat). Samas seisame justkui paigal, tahaks peret ja lapsi ja oma kodu, aga ei julge ühtegi sammu astuda. Mida teha?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 04:58; 26.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

astu samm

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähene seks

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat sama mehega koos ja lapsi pole???

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asju ta siis tahab teha, mis nii jubedad on? Ja see jant kestab iga päev juba 10 a?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asju ta siis tahab teha, mis nii jubedad on? Ja see jant kestab iga päev juba 10 a?

No ilmselt sõpradega koos saunas ja kalal käia ja paar õlut võtta. See on ju kohutav löök naise egole, kui mees on silmaulatusest väljas ja tema üle kontrolli pole.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muretsege lapsed, siis sa näed, et elul on ka muid tegevusi pakkuda, kui meest igal minutil valvata

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult tuleb olla lihtsalt selline naine, et meest valvata pole vaja. Vabatahtlikult tahab sinuga koos olla ja aega veeta. Käib oma sõprade juures ära ja pärast rabab kodus tööd teha kaks korda innukamalt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat sama mehega koos ja lapsi pole???

Mis huilgamine see nüüd oli? Mõned oskavad rasestumisvastaseid vahendeid kasutada nimelt.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole asi sõprades, on küll palju sõpru ja veedab nendega aega, aga teatud muud moraalsed kohustused. Minul on ainult töö, juba see võtab nii läbi et peale mehe ei viitsi rohlem kellegagi suhelda. Ka töögraafikud on meil erinevad, st kui mul on vaba siis tema on tööl ja vastupidi. Kui ta veel selle kolmanda asja jaoks aega peaks näpistama siis vist kahekesi aega ei jääkski. Kui veel lapsed ka saaks siis oleks puhta hullumaja.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 04:58; 26.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka töögraafikud on meil erinevad, st kui mul on vaba siis tema on tööl ja vastupidi.

No aga siis tal on ju vaba aega, et sellega teha mida soovib, sest sina oled ju tööl? Ma ei saa probleemist aru, teil ei ole ju lapsi, keda te korda-mööda hoidma peaksite.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui noor sa oled siis? Kui 10 aastat koos, siis 20 vist ei ole enam, et nii jube nooreks võiks pidada. Võiks juba natuke küpsem küll olla. Inimesed vajavad hingamisruumi, eriti kui juba 10 aastat koos oldud. Mina tahan ka oma asju teha, mina ei taha, et mees kogu aeg sabas käib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge lahku, ela üksi ja saa iseseisvaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Ego ja hirmud, tunnen et piiran meest liiga palju