Esileht Pereelu ja suhted egoisti ülestunnistus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: egoisti ülestunnistus

Postitas:

minu lugu:
Olen ilus naine (enda arvates), mul on ka mees (mitte väga ilus,aga ok. ikka minu enda arvates), kolm last on ka( kõige kaunimad). Ok, nüüd asja juurde.
Ma olen tegelikult juba nii vana küll, et mõistus peaks peas olema jne. jne Kuid tundub, et hoopis mõistus hakkab kaduma mingi 6aastat noorema mehe pärast. Mis toimub? Küsin ma iga päev endalt ning ei suuda ise endale vastata. Too noormees on sümpaatne, tark ja vaimukas ning tundub, et tema tulevik on vägagi helge. Töötasime kunagi koos ning saime hästi läbi- nii nagu tõelised head sõbrad ikka. Nii see asi läks ja koos oli rohkem ja rohkem lõbusam, toredam, huvitavam. Tahtsin teda koguaeg näha või kuulda.
Ta saatis tihti sõnumeid ja helistas ning vahel piirdusid kõned ainult sellega, et ütles kui hea, et ma üldse olemas olen. Krt, ta oskab ikka nii hästi naistele meele järele olla.
Ma olen armukade, kui ta teiste naistega räägib, olen kurb, kui ta mulle ei ole helistanud, olen üdini õnnetu, kui saan teada, et ta on käinud peol ilma, et mulle ei ole öelnud. AGA…. Nüüd ongi siin loos üks suur Aga, sest kindlasti olete juba mõtlema hakkanud, et nooh kindlasti juba voodiski käinud ning armukesed valmis jms. AGA ma ei taha teda , kui meest. Ma ei taha temaga magada, ma ei taha temaga suudelda. Kuid ma tahan teda, et ta oleks minu ja ainult minu. Väga egoistlik, eks? Mulle meeldib, kui ta on mu kõrval. Ootan koguaeg silmad punnis telefonisse sõnumit, ning rõõmustan kui väike plika tema sõnumite või tel. helina peale. Tahan ja otsin pidevalt tema kohta uudiseid(isegi halbu) ning tahan teda igal moel toetada ning tema eluga kursis olla. Aga ma ei saa aru mida ma temast siis tahan? Mul on ju oma perega okey olla ja teda ma füüsiliselt ei taha, kuid mida mul siis vaja on? Oma ego kergitada ja tunda, et olen ikka olemas ning tunda ennast noorena?
Aga tal on ju ka tunded ning millalgi ta leiab omale selle, kes teda tõeliselt armastab, kuid minul läheb pelgalt selle mõtte peale süda pahaks.
PS! Ma ei ole kunagi olnud selline tunnetega mängija ning kunagi ei ole hoidnud kahte rauda korraga tules.
Teilt tahan ma aga teada: Miks ma olen selline egoist ning ehk oskate lahti seletada minu käitumine.
Siiralt Teie:….Egoist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 21:16; 29.01 13:44; 29.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tuttav tunne, endalgi sellised tunnetetormid üle elatud. Muud ei oskagi öelda – küll aeg annab arutust ehk teadlik eneseabi tuleb kasuks. Kui praegu tahad temast iga paev kuulda, siis mõne aja pärast suudad ühe päeva ilma olla ning nutad teda ülepäeviti taga. Tasapisi saab päevast nädal, kuu ning vaikselt loksud oma igapäevaellu tagasi. Seda sa ju sellelt teiselt mehelt tahadki – tappa rutiini, tunda veelkord liblikaid, tunda, et keegi ülistab ja vajab sind. Kõike seda ilma igava argipäevata. Oled kindel, et noormehe näol pole pigem tegemist \”hapude viinamarjadega\”?

PS Enese alalhoiuinstinktist lähtudes oleks muidugi parem selle noormehega kõik suhted päeva pealt lõpetada, aga teoorias oleme me kõik tugevad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult häirivad inimesed, kes end avalikult ilusaks peavad. Ilu on iga inimese silmis erinev. See tähendab ka seda, et on väär rääkida endast, kui ilusast. Ja teiseks see, et mehe kohta ütled, no tavaline.
Lapsi pead jälle ilusateks. Samas kindlasti on nad teiste jaoks täiesti tavalised.
Sa oled egoist, eneseimetleja ja ka liigselt, naiivselt enesekindel.
Tegelikult on vaja vaid üht sõrmenipsu, et oma elus kõik kaotada. Sinu puhul on just selles sõrmenipsus praegu asi.
Kui tahad ellu põnevust, siis on teisigi võimalusi kui mängida oma mehe tunnetega ja flirtida vaid enda rahuks mingi noore kutiga.
Sa tahad olla keegi ,kes sa enam pole. Ilma lasteta. Noor nagu tema. Vaba naine.
Oska elu nautida ka muul viisil, kui oma pereelu ohtu seada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa aru,miks saadetakse sõnumeid inimesele kes on juba hõivatud?ja miks sina teemaalgataja sellele üldse reageerid?? fakt on see et sa vb kujutad ette et temaga on veelparem kui praeguse mehega agasee võib olla ka sama hull,see 6 a noorem mees vahetab sind mõne aasta pärast noorema vastu välja.üldiselt on nii et eksitakse elus ainult 1 kord ja siis pole vaja pärast hulguda.sinusugustele andestada on mõtetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egoist või asi. Tavaline peatsest best before läbitiksumisest tingitud ebakindlus, mida üritatakse noore lontu tähelepanuga kompenseerida. Tahad lihtsalt kinnitust, et sa oled ikka veel kuum ja pandav, muud midagi. Kui lontu oma teed läheb, siis avastad enda jaoks esoteerika ja muu new age pläma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahele eelnevat vastajaile. Ma ei taha teda oma ei meheks(ei näe temaga tulevikku) ja ega isegi omale armukeseks.
Kindlasti ongi asi selles, et tahan tunda ennast, nagu juba öeldud, pandavana(aga panna teda ei taha:P)
Kui ma ise ennast ilusaks pean on see ju normaalne. Või kuidas? Ega ma siis seda kõigile ütlema ei lähe, et nänänääänä, olen sinust ilusaam. Lihtsalt tunnen ennast oma kehas hästi ning näolapp on ka üpris kena. Lapsed on oma emale ikka alati kõige kaunimad , kuid mees ongi mul tavaline eesti mees (tegelikult venelane), kellel ei ole tõesti midagi sellist, mille kohta öelda, vow!(aga ta on tore inimene)
Tahaks veel arvamusi, sest tundub, et isegi negatiivsed arvamused toovad mind maapeale ning hakkangi ehk veidi teistmoodi mõtlema ja suudan inimesest lahti lasta ja eluga edasi minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 21:16; 29.01 13:44; 29.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sellise mehe pärast jätsin oma tropi mehe maha ja ma üldse ei kahetse!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

tavaline platooniline armumine, läheb üle poole aastaga. no maksimum aastaga. loe seda teemat aasta pärast uuesti ja ainult naerad.
läbi proovitud (koos perekooli teema tegemisega, aga ma isegi ei viitsi seda teemat enam otsida ;))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nujah, aga kui ma teatan, et see tunne on kestnud juba 3aastat? ah?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 21:16; 29.01 13:44; 29.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted egoisti ülestunnistus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.