Esileht Ilu .

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mulle tundus juba vanuses 25, et hõbeda aeg on läbi. Plastmassist rääkimata.
A suts enne 40 tuli Marmara vaimustus peale – tekkis tahtmine igapäevaselt ehteid vahetada. Mürasin nendega mingi aadtakese, nüüd jälle klassikaliste kuldehete juures tagasi. Ja kivid ehete küljes on ka “päris”.
Minu lahendus sobib laisale inimesele, ei pea iga riietuse juurde ehteid vahetama. See Marmara hooaeg oli palju nõudlikum. Aga ma hurraaga ahnitsesin ikka terve virna neid kokku ka.
Vot käekellad – neid peab olema ilusaid ja palju.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 12:10; 02.05 13:12; 02.05 13:15; 03.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsitööehete valmistaja ja müüjana olen püüdnud jälgida aastate jooksul klientide nõudmisi ja huvisid vastavalt eale. Kuid üllatusi on kogu aeg! Näiteks kõige odavamaid plastmassist või klaasist helmega ehteid ostavad igas vanuses inimesed, aga mitte just need, kellest ma seda kõige rohkem arvasin 20-30 aastased. Nemad ostavad kõige rohkem klaaskameedega ehteid. Swarovski kristallidega kõrvarõngad on minev kaup igas vanuses ostjatele, kuid viimasel ajal on märgata huvi langust just selle 20-30 aastaste põlvkonna poolt. See põlvkond ongi kõige suurem valija üldse… enamasti teevad selle põlvkonna inimesed oste seltskonnaga koos viibides ja natuke peotujulisena.

Ripatsid ja prossid huvitavad eelkõige 50+ inimesi. Üllatuslikult on tavalisestest klaashelmestest käevõrud, mida ma algselt vaid laste suuruses valmistasin, osutunud ülipopiks samuti just keskealiste ja vanemate inimeste hulgas.

Teismelised ostavad kõike, väljaarvatud kameedega kõrvarõngaid. Olen hakanud nüüd tegema ka klaaskameedega nööpkõrvarõngaid, näis, kes ja kas neid ostavad- pole siiani müügivõimalust olnud.

Internetist, vähemalt minul küll, ei osta mitte üheski vanuses inimesed ehteid..

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ära muretse, keegi on uue nupu avastanud.
Ma sain enda eelistuste kirjeldamise eest ka miinuse kirja ????

Pühapäeva pärastlõuna ja pahurad inimesed liikvel vist.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 12:10; 02.05 13:12; 02.05 13:15; 03.05 07:20;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ära torma! Ma sain ka hoiatuse. Lihtsalt hullud on lahti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 12:10; 02.05 13:12; 02.05 13:15; 03.05 07:20;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kunagi kandsin igasugu ehteid, küll väärismetallist ja- kividest, küll plastmassist, puidust, mingeid litreid ja helmeid, isetehtud jne. Nüüd juba aastaid pole mitte ühtegi ehet kandnud. Isegi imestan.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ära torma! Ma sain ka hoiatuse. Lihtsalt hullud on lahti.

No siis võiks ju neid hulle kuidagi reguleerida, miks peab tavainimesi kottida laskma?

Ise kannan hõbedat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin suuremadki asjad reguleerimata. Ma olen vist tükk nii tuima inimest, et see ebasobivaks märkimine sellisest teemast tulenevalt küll mingit emotsiooni ei tekita.
Inimene tahab ka vestlusesse sekkuda, aga kirjutada ei oska – mis tal muud üle jäänki, kui nuppudega mängida. Valitud põhjuse peale hetkeks mõeldes – ega ta lugeda ka veel suurt mõista.
Ah, las ta jääb.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 12:10; 02.05 13:12; 02.05 13:15; 03.05 07:20;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu .