Esileht Kodunurk Ehistusregister

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ehistusregister

Postitas:

Mida tähendab ehitusregistris märge “kasutamise kavandatav lõpp 30.04.2038”? Kas see tähendab, et korterelamu lammutatakse? Millist riski võtan, kui korteri sellisesse majja ostan?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kohe huviga vaatasin selle teema peale, mis siis mu äsja päranduseks saadud korteril “best before” on: ehitusaasta registris 1900, aga lõpptähtaega küll mingit pole.

seaduse järgi peaks see lõpptähtaeg registris siiski vaid ajutistel ehitustel olema, nii et igaks juhuks võiksid sinna helistada ja uurida, äkki mingi näpuviga lihtsalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise hiljuti vanu hooneid Ehitisregistrisse kandnud. Kasutamise lõpp oli minu meelest ainult ajutise ehitise puhul. Uuri ehitisregistrist või kui väiksem koht, siis kohalikust omavalitsusest, et mida see tähendab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab ehitusregistris märge “kasutamise kavandatav lõpp 30.04.2038”? Kas see tähendab, et korterelamu lammutatakse? Millist riski võtan, kui korteri sellisesse majja ostan?

Lammutamisel on see risk, et omanik peab lammutamise kulu kinni maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lammutamisel on see risk, et omanik peab lammutamise kulu kinni maksma.

Haa…

Just viimane uudis oli, et seadust on muudetud ja et nüüd, kui näiteks mingis pommiaugu-majas on 4 korterit, kahel on aknad puruks ja kahes elatakse, siis riik või kov saab nende kahe omaniku käest need korterid sundvõõrandada ja elamu ise ära lammutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Ehistusregister

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.