Esileht Pereelu ja suhted ehitame maja

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ehitame maja

Postitas:

Nagu öeldakse- esimene vasikas läheb ikka aia taha.. Aastatega on süvenenud arusaam, et olemasolev maja sai vale planeeringuga, vähe panipaiku jmt. Uue “lapsukese” peale mõeldes, minu ja mehe arusaamad aga põrkuvad. Olen vahepeal näinud teisi kodusid ja mõttes märkmeid teinud, missugune võiks olla ideaalne maja ja kuidas see krundil asetsema peaks. Mehe suhtumine on selline, et eks detailplaneeringu pealt paista, mida ja kuidas ehitada lubatakse. Üks krunt jäi juba sellepärast kõrvale, et sinna oli lubatud ainult valge “karpmaja”. Ma ei näe uue maja ehitusel üldse mingit mõtete kui mina seal kamandada ei saa 🙂 Merevaate eest niikuinii maksta ei jaksa, sooviks et vähemalt muus osas oleks enam-vähem..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mis su küsimus oligi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mis su küsimus oligi?[/tsitaat]

Ta tahab teada, et kuidas paremini kamandada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi, kaasa arvatud sinu mees, ei taha projekteerimislaua/ehitusplatsi juurde mingit põhimõttelist ja oma seisukohti mitte põhjendada oskavat “kamandajat”.
Kuna sa selle teema juba tegid, siis pane siiasamasse kirja, mida SINA tahad näha ideaalse maja juures.
Punkthaaval.

Näiteks:
1. madalad kulud talvel (kisub vist maakütte poole…)
2. köögi/elutoa/teiste tubade õige planeering
3. jne…

Siis saab edasi otsustada, kas üldse midagi asjast tead/arvad või tõesti ainult niisama kamandad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hea tahtmine küll -ehitada üks maja valmis, siis leida et see ei sobi ja hakata uut ehitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hea tahtmine küll -ehitada üks maja valmis, siis leida et see ei sobi ja hakata uut ehitama.
[/tsitaat]
juba vanarahvas ütles, et esimene maja ehita vaenlasele, teine sõbrale, kolmas iseendale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted ehitame maja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.