Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ehituspoed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Ehituspoed

Postitas:
Kägu

Kas ehituspoed jäävad avatuks? Bauhof, Bauhaus? Kuidas aru saate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui need on eraldiseisvad poed, siis on avatud, kui nad on osa kaubanduskeskusest, siis peavad jääma suletuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte. Vaja jah neid llahti olla, et kui teised teevad kodus tööd arvutiga siis mõni segane hakkab seinu puurima auklikukscvõi põrandale uusi laage taguma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kui sul ootamatult toru või kraan pekki läheb või boiler, mis siis teed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka veel rumalaid, kes asja tõsidusest aru ei saa? Tõepoolest vaja keevitada koduuksed kinni!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea, ma hakkan kapitaalremonti tegema. Homme Bauhofist kipsi ostma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna on eraldiseisvad poed, siis peaksid lahti olema.
Lähengi homme värvi juurde ostma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea, ma hakkan kapitaalremonti tegema. Homme Bauhofist kipsi ostma.

Bauhausis odavam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tahaks loota, et keegi enam ei looberda niisama mööda poode ringi ja ei hakka niisama for fun remonti tegema. Samas on olukordi erinevaid ja vahel võib ehituspoe kaup olla sama elutähtis kui toit või peldikupaber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte. Vaja jah neid llahti olla, et kui teised teevad kodus tööd arvutiga siis mõni segane hakkab seinu puurima auklikukscvõi põrandale uusi laage taguma.

vastupidi. kui sa ise töötad kodunt, on väga mugav, kui kodus lihtsalt niisama istuv (sest tema tööd ei saa kaugteel teha) kaasa mingi mõistliku tegevusega hõivatud oleks.
meil on tänaseks vannitoa remont läbi saanud, õunapuuoksad lõigatud ning ka kõik viljapuud aias ära lubjatud. kui ehituspoed oleks kinni olnud, siis ma poleks suutnud ära kuulata seda vingumist, miks küll toit õigeks ajaks (tema, mitte minu meelest) valmis pole, miks mingid nõud (tema jättis!) kraanikausis juba lausa 15 min vedelevad, miks lapsed kuskil vaiba kahekorra on jätnud või miks koerakarvad diivanil on ja ma polegi veel neid ära koristanud.

ehituspoed karantiini ajal lahti = oluliselt parem vaimne tervis paljudel inimestel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ehituspoes pisut rohkem kui nädal tagasi – juba siis oli seal peale minu vaid 2 inimest terve suure poe peale. Tõepoolest oli võimalik teiste inimestega ka 20 meetrit vahet hoida, kui nüüd just müüjaid mitte arvestada. Kaubanduskeskused on kinni vast ka see-tõttu, et see üldse annab võimaluse eri kauplustel end kinni panna, seni ei saanud nad seda lepingutest lähtuvalt teha, nagu ma aru sain.

Please wait...
Postitas:
Ilus Elu

Mina olen see segane.
Arvutitöö on kõik tehtud. Inimesed töötavad, kõik on ok.
Olen sinu arust idioot? Sest jah, võtsin naabri käest perforaatori ja panin vannituppa kaks uuut lampi üles.
Perekooli segane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka veel rumalaid, kes asja tõsidusest aru ei saa? Tõepoolest vaja keevitada koduuksed kinni!

Sina võid näpud suus ja hirmust kaka püksis seina passida mitu kuud või nädalat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina võid näpud suus ja hirmust kaka püksis seina passida mitu kuud või nädalat.

No mul ei ole näpud suus ja kaka püksis, ometi olen kodus, nii nagu on rangelt soovitatud.
Ah, et miks? Eks ikka selleks, et see jama kiiremini läbi saaks ning normaalne elu saaks jätkuda. Ja muidugi tahan terveks jääda, tahan, et mu lapsed, abikaasa, ema, vanaema terveks jääksid! Kui raske on sellest aru saada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen väga, VÄGA selle poolt, et ranged meetmed kehtestada, aga vot ehituspoed on tegelt ka vältimatu lahti hoida. Mida sa teed, kui sul peldikupott katki läheb, ah?

Need poed võiks olla rangemalt reglementeeritud, nagu K-Rauta juba ka teeb. Piirata inimeste arvu, kes korraga poes on, näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mul ei ole näpud suus ja kaka püksis, ometi olen kodus, nii nagu on rangelt soovitatud.

Ah, et miks? Eks ikka selleks, et see jama kiiremini läbi saaks ning normaalne elu saaks jätkuda. Ja muidugi tahan terveks jääda, tahan, et mu lapsed, abikaasa, ema, vanaema terveks jääksid! Kui raske on sellest aru saada?

Olen ka kodus ja teen kuidas vaja, aga ega ma sellepärast hirmust lolliks ka minna ei kavatse. Elu läheb pärast siiski edasi ja vaja ikka normaalseks jääda. Ja kui tõesti ei lähegi see mul edasi, no mis teha siis, ju siis pidi nii minema. Hirm ja paanika ei aita küll kuidagi. Vastupidi just.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vastupidi. kui sa ise töötad kodunt, on väga mugav, kui kodus lihtsalt niisama istuv (sest tema tööd ei saa kaugteel teha) kaasa mingi mõistliku tegevusega hõivatud oleks.

meil on tänaseks vannitoa remont läbi saanud, õunapuuoksad lõigatud ning ka kõik viljapuud aias ära lubjatud. kui ehituspoed oleks kinni olnud, siis ma poleks suutnud ära kuulata seda vingumist, miks küll toit õigeks ajaks (tema, mitte minu meelest) valmis pole, miks mingid nõud (tema jättis!) kraanikausis juba lausa 15 min vedelevad, miks lapsed kuskil vaiba kahekorra on jätnud või miks koerakarvad diivanil on ja ma polegi veel neid ära koristanud.

ehituspoed karantiini ajal lahti = oluliselt parem vaimne tervis paljudel inimestel.

Anna mehele tolmuimeja kätte, las puhastab selle diivani ära. Kui süüa tahab, siis õppigu ise tegema ja nõud pesku ka pärast ära. Tore, et ta mingeid asju on juba teinud, aga kui sina hetkel perele leiba teenid, siis võiks mees vähemalt vingumise endale jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunnistan, et käisin Bauhofis kasvuturvast ja mulda ostmas – kohale sõites jäi ikka hing kinni ja kaalusin, kas minna välja või mitte – parkla oli autosid täis.
Õnneks olid vajalikus mullakotid väljatõstetud – lipsasin vaid kassa juurde, maksin soovitud mulla eest ja mees tõstis need peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilusalongid on ka ikka veel avatud. Hädavajalik teenus ju!

Ju siis ei ole ikka nii tõsine see olukord veel, kui nii lõdvalt suhtutakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilusalongid on ka ikka veel avatud. Hädavajalik teenus ju!

Ju siis ei ole ikka nii tõsine see olukord veel, kui nii lõdvalt suhtutakse.

Ametlikult ei olegi ju midagi suletud.

Kui keegi ka haigestub, siis ei saa ju näpuga näidata, et näe, sealt ilusalongist sain nakkuse, sest mitte keegi ei tea seda, kust nakkus saadi. Kellelegi pole otsaette kirjutatud, et ta nakatab praegu jõudsalt teisi.

Kes vähegi arukam on, see praegu ilusalongis ei käi. Samuti jätab ta meelde need ilusalongid, mis praegu nii lõdvalt suhtuvad. Hiljem, kui olukord normaliseerub, ei pea nendes ilusalongides käima, sest ilmselgelt võib neil ka muudest riskidest nagu näiteks hügieenitingimuste eiramine täiesti ükskõik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka siis see hull, kes remonti teeb korteris. Sest see on ainus asi, mida peale lastega tegelemise veel teha on. Vastasel juhul läheksin lihtsalt hulluks siin nelja seina vahel. Ei ole karantiinis, lihtsalt minu töökoht on hetkel pausil. Kuna varasemast remondist on enamus asju olemas, olen poest suht vähe lisa toonud, aga siiski olen. Ei tunne, et peaksin arvestama kusagil eemal korteris asuva kodukontoriga, ei maksa väga seda kodukontori asja üle ka paisutada. Tegemist on siiski kodude, mitte tööruumidega. Saan aru, et kellelgi on võimalus töötada kodus, aga kontorivaikust tervelt kortermajalt nõuda on ka veits jabur juba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen ka siis see hull, kes remonti teeb korteris. Sest see on ainus asi, mida peale lastega tegelemise veel teha on. Vastasel juhul läheksin lihtsalt hulluks siin nelja seina vahel. Ei ole karantiinis, lihtsalt minu töökoht on hetkel pausil. Kuna varasemast remondist on enamus asju olemas, olen poest suht vähe lisa toonud, aga siiski olen. Ei tunne, et peaksin arvestama kusagil eemal korteris asuva kodukontoriga, ei maksa väga seda kodukontori asja üle ka paisutada. Tegemist on siiski kodude, mitte tööruumidega. Saan aru, et kellelgi on võimalus töötada kodus, aga kontorivaikust tervelt kortermajalt nõuda on ka veits jabur juba.

Loomulikult, aga puurimise ja haisvate värvidega( ka vesialusel haisevad ja levitavad spetsiifilist lõhna) võiks ju tegeleda siis, kui kriis läbi ja vähem rahvast majas päevasel ajal. Praegu ON JU KÕIK KODUS JA PEAVAD TALUMA REMONTIJATE MÜRA. Ei ole alternatiivi ju ka, et lähed päeva ajaks linna peale või kinno või mingit muud tegevust. Püüaks äkki siiski teise mätta otsast ka vaadata?!!
Tee remonti aga aga ära haisuta ja ära tekita nädalaid kedtvat müra. Mõni puurib kuu aega end seinu auklikuks. Ma ei saa küll aru, palju neid pilte on mids vajs seinale kinnitada?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ehituspoed jäävad avatuks? Bauhof, Bauhaus? Kuidas aru saate?

Aru saab siis, kui uks on kinni ja silt peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Remonti saab teha ka päev otsa puurimatta. Vesialusel värv haiseb kõrvalasuvatesse korteritesse? Anna kannatust, tõesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kortermaja rõõmud! Ise valisid sellise elukoha, samuti töö köögilaual. See teine kontingent käib ehituspoodides aiatarbeid ostmas. Värske õhk, päike, muld, taimed, tuulevaiksel terrassil saab päikest võtta, väliköögis süüa teha ja grillida. Mõnus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee remonti aga aga ära haisuta ja ära tekita nädalaid kedtvat müra. Mõni puurib kuu aega end seinu auklikuks. Ma ei saa küll aru, palju neid pilte on mids vajs seinale kinnitada?!

Teen remonti.

Ja endal on kah imelik selle tänapäevase Vivacolori värviga värvida – no tõesti nagu mingi lõhnatu taignaga oleks tegu.
Kuskilt otsast nagu oleks värv, sest käsi ja pintslit määrib, aga mingigi lõhn täiesti puudub – no ei ole ju värv.

Kui järvest muda tuua, siis see haiseks sadu kordi rohkem.
Ehk siis proovi end tänapäevaste materjalidega kurssi viia ja ära kaaguta.

Mis puurimisse puutub, siis esikust läbi vannitoa kööki uue juhtme toomiseks läks kokku umbes 60sekundit puurimist. Tänapäevane perforaator on lihtsalt nii hea, et kukub betoonist ise läbi.
Suudad sa selle minuti ehk kuidagi üle elada?

Või kui ei suuda, siis ehk soetad omale eramaja? Kahte asja korraga (odav ja hea) pole elus võimalik, harju sellega.

P.S. Mul on värve ka aastast 1975, nendega värvisin garaazis kappi, ilus toon on.
Aga lõhn samuti puudub, mingi õli baasil nõukogude vene katusevärv on. (selle segamiseks pidin küll vana käsimikseri ohverdama ja uue ostma)
Mis asi sul seal haiseb, on täiesti arusaamatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks meie kortermajas on autode järgi arvestades paljud kodus. Seda on kuulda. Kes kuulab valjult muusikat, kes teeb vist aeroobikat helide järgi, kes mängib kitarri ja keegi kusagil ka puurib ennastunustavalt. Aga see ongi reaalsus. Inimesed on kodudesse sunnitud ja otsivad tegevust. Kui kõik see toimub päevasel ajal, siis milles probleem? Mina ei tunne ennast häirituna ja teen ka ise midagi, mis mind tegevuses hoiab. Neid “palun ometigi vaikust päevasel ajal” inim3si elab igas majas, kas enamus joondub nende järgi? Istume vaikuses ja põrnitseme lage, keelame lapsi, et ei jookseks ja ei häiriks naabrit, väldime valju lärmi tekitamist, sest keegi kusagil on kodukontoris? Mine sõida siis autoga loodusesse ja tee töö seal ära. Ärge muutuge paranoilisteks idiootideks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mul kütte tarne tühistati, siis ehituspoest sai mõneks päevaks küttevaru. Seega minu jaoks see pood elulise tähtsusega. Aga hullumaja oli seal küll jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mul kütte tarne tühistati, siis ehituspoest sai mõneks päevaks küttevaru. Seega minu jaoks see pood elulise tähtsusega. Aga hullumaja oli seal küll jah.

kus poes ja mis ajal sa seal käisid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on vaja varsti tomateid-paprikaid pikeerima hakata ja vastav muld on otsas.
Siis on vaja männikooremultši, seemneid veel valida.
Homme-ülehomme lähen ehituspoodi, no näis, kuidas sisse saan või mis seal toimub.
Ja kuidas seemnetestendi ees 2-meetrist vahet hoida, ju tuleb järjekorda võtta :).

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ehituspoed