Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ehituspoed

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Ehituspoed

Postitas:
Kägu

nendes poodides on just selline kaup, mis hetkel kodus vaja läheb, nii mõnigi kodusistuja võttis remondi või ehituse ette ja aiatööd algavad juba nüüd

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nendes poodides on just selline kaup, mis hetkel kodus vaja läheb, nii mõnigi kodusistuja võttis remondi või ehituse ette ja aiatööd algavad juba nüüd

Jah, hädasti on vaja just praegu remonti teha! Inimesed ei ole kuulnud e-poest? See on lihtsalt hoolimatus ja ükskõiksus enda ja teiste tervise suhtes!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kus need massid teil on? Lasnamäel? Käisin eelmisel nädalal Õismäe K-Rautas, loomulikult valisin päevase aja, mitte vahetult enne sulgemist. Poe peale oli umbes 5 müüjat ja 3 klienti. Vestlema ei kippunud, hops, sisse, hops välja, kindad käes ja kassas kaardiga. Võrreldes väiksemate toidupoodidega tundus väga rahumeelne ja turvaline. Aiaosakonnas ei olnud peale minu kedagi, ei olnud vaja kusagil riiuli ees sappa võtta.

See jama kestab meil vahelduva eduga veel poolteist aastat. Täna õigel ajal külvatud taimed vähendavad poeskäike järgmise viiruselaine ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kus need massid teil on? Lasnamäel? Käisin eelmisel nädalal Õismäe K-Rautas, loomulikult valisin päevase aja, mitte vahetult enne sulgemist. Poe peale oli umbes 5 müüjat ja 3 klienti. Vestlema ei kippunud, hops, sisse, hops välja, kindad käes ja kassas kaardiga. Võrreldes väiksemate toidupoodidega tundus väga rahumeelne ja turvaline. Aiaosakonnas ei olnud peale minu kedagi, ei olnud vaja kusagil riiuli ees sappa võtta.

See jama kestab meil vahelduva eduga veel poolteist aastat. Täna õigel ajal külvatud taimed vähendavad poeskäike järgmise viiruselaine ajal.

Üle tee Bauhaus on rahvast pilgeni täis. Sõidan sealt iga päev mööda ja näha on, et parkla on autosid täis, inimesed käivad sisse-välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil hädavajalik suvilas küttekeha paigaldamisega tegeleda, siis saab pakku minna. Tellisime kulleriga aga pisiasjadeks peame vist poodi hüppama. Paneme maskid, desome ja üldsegi läheb mees üksi, ma ei pea sisse minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, hädasti on vaja just praegu remonti teha! Inimesed ei ole kuulnud e-poest? See on lihtsalt hoolimatus ja ükskõiksus enda ja teiste tervise suhtes!

jah, on küll vaja just nüüd teha, väga hea võibolla just ainuvõimalus kasutada oma kodus seda aega…on asju (spetsiifilised kaubad), mida ei saa päris klõpsides osta….ja ära närvitse, see hakkab sul tervisele, oled vastuvõtlikum viirustele, hoia ennast ja ära röögi teiste peale

Please wait...
Postitas:
Kägu

Homme-ülehomme lähen ehituspoodi, no näis, kuidas sisse saan või mis seal toimub.
Ja kuidas seemnetestendi ees 2-meetrist vahet hoida, ju tuleb järjekorda võtta :).

Helista enne K-Raua tohmanitele, äkki ajasid kuupäeva oma luulutuses segamini: https://www.k-rauta.ee/kp/biolani-muldade-valimuuk/8m

Või milleks on aasta vana kuulutust üleval hoida või mida nad üldse seal endast mõtlevad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma eriti ei usu, et ehituspoed on rahvast täis, ma olen saanud toidukoodides käia nii, et inimesed eemal, väga vähe inimesi poodides ja on võimalik distantsi hoida

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma eriti ei usu, et ehituspoed on rahvast täis, ma olen saanud toidukoodides käia nii, et inimesed eemal, väga vähe inimesi poodides ja on võimalik distantsi hoida

Mees töötab Bauhausis ja seal pidi olukord ikka väga hull olema. Kõigil on ju vaja korraga seinu värvida ja mutikestel taimi istutada.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ehituspoed