Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ehituspoodide hinnapoliitika?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Ehituspoodide hinnapoliitika?

Postitas:
Kägu

Ma ei nõustu teie väidetega. Tarbija jaoks ei tohiks vahet olla e-poe ja müügisaali hindadel.

Kle, kui mul on pood, siis ma müün seal, mis hinnaga tahan. Ja epoes müüngi teise hinnaga.
Ning kirjutan ausalt juurde: “.1. Kaubad ja nende hind K-rauta kauplustes ja e-poes võivad erineda.”

Mis asja sa jaurad? Lugeda ei oska, siis mine osta mujalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meie ostame enamus kaupa K-Rauast. Allahindlustega on seal vaieldamatult kõige odavam kaup. Kõige kallim on Bauhofis. Veidi odavam on ka Bauhausis.
Meie kohalikus K-Rauas on näiteks selline asjapulk nagu erakliendihaldur. Üks tuttav tegi mu mehe temaga tuttavaks ja nii me tema kaudu olemegi enamus asju ostnud. Ja me ostame palju. Korteriremont käsil ja samas ehitame ka maja. Üldiselt on nii, et kui kaubal nagunii -30 allahindlus, siis kliendihaldur rohkem sealt alla teha ei saa. Maksimum kuskil -40% suudab teha ja mitte ka kõikidelt kaupadelt.
Kõige halvem kogemus on mul isiklikult Bauhofiga. Reklaamivad, et kõik vaarikad ja sõstrapõõsad mingi protsent allahinnatud. Lähed poodi kohale ja ei saa üldse aru, mis alla hinnatud ja mis mitte. Ostsin siis 7 taime ja välja tuli, et 3 neist olid allahinnatud ja ülejäänud mitte. Ometigi oli ju kliendilehes kirjas, et KÕIK on allahinnatud näiteks 30%. Kusjuures leti juures pole mingit silti, et üldse midagi oleks alla hinnatud. Põhimõte on neil selles, et meelitavad allahindlusega inimese poodi, et küll ta ikka sealt midagi ostab. Ema otsis allahinnatud krüsanteeme, aga neid me ei leidnudki.

Vanasti toimis küll ehituspoodides see, et ütled firma nime ja tehakse allahindlus. Ükskord mees ostis vist parketti ja müüja ise vaatas kuskilt nimekirjast järgi mingi firma, millel oli kõige parem allahindluse protsent. See oli küll hea üllatus. Tänapäeval on üks ehituspood (Agrotarve), kus ütleme alati tuttava ehitusfirma nime ja saame allahindlust. Pole mingit probleemi. Aga Agrotarve on ka mõnusalt nostalgiahõnguline pood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin Espakus ühe toote välja ja läksin siis sooduka nädalalõpul ostma. Selgus, et toode oli riiulilt kadunud. Peale soodukapäevi ilmus jälle välja 😂 Nii käibki.
K-rauta ja Espak mõlemad mängivad sellele, et tavahind kõrge ja soodukags siis ostad normaalse hinnaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin Espakus ühe toote välja ja läksin siis sooduka nädalalõpul ostma. Selgus, et toode oli riiulilt kadunud. Peale soodukapäevi ilmus jälle välja 😂 Nii käibki.

Tõega arvad, et kui poes tehakse 1000-le tootele allahindlus, siis keegi käib käruga kõik letid läbi ja tassib need tahatuppa peitu?
Selle peale ei tulnud, et magasid hommikul kaua ja keegi oli lihtsalt varem ette jõudnud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ehituspoodide hinnapoliitika?