Esileht Kodunurk Ehk keegi teab põrandasoojenduse kohta

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ehk keegi teab põrandasoojenduse kohta

Postitas:

kas keskküttega korterisse saab põrandasoojendust lisada

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Elektriga põrandakütet ikka, kui elektrisüsteem kannatab. Vesipõrandakütet tõenäoliselt tavalisse keskküttesüsteemi liita ei saa…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektriga põrandakütet ikka, kui elektrisüsteem kannatab. Vesipõrandakütet tõenäoliselt tavalisse keskküttesüsteemi liita ei saa…

Saab aga ei tohi! Ka elektrikütte kaabli paigaldamiseks peab projekt olema ja kilbis vastav võimsus. Seda kõik teab ja oskab projekteerija arvestada ning paigaldaja paigaldada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie panime majja  õhk-vesisoojus pumba, kui näiteks on suur korter ja pumba saab/võib rõhule panna – siis saab panna küll  põhimõtteliselt põrandakütte, aga ilmselt nõuab projekti vms., ja on suht kallis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne küsimus ja lihtne vastus- saab.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav elektrik pani omale vannituppa elektriga põrandakütte, koos nõuetekohase rikkevoolukaitsmega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vannitoas elektriga põrandaküte. Oli paigaldatud enne minu kolimist. S-toru seal pole mis täiendavalt soojendaks.

Miinuseks on suurem elektriarve iga kuu.

Kogu korterisse põrandakütte panek tundub ebatõenäoline kui tegemist on tavalise keskküttega paneelikaga. Maja küttesüsteem läheb paigast.

Meie korterelamus paigaldas üks geenius S-toru vee voolama vannitoa põranda alla. Tulemuseks oli et 3 korruse korterid samas püstakus jäid normaalselt sooja veeta. Ja see tuli üsna ruttu välja ja pidi ümber tegema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:33; 27.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie korterelamus paigaldas üks geenius S-toru vee voolama vannitoa põranda alla.

See oli umbes aastal mingi 1980, eksole?
Sest tänapäeval neid S-torusid enam läbi kellegi kraanivee ammu juba ei toideta; samuti on suht rumal sellest “kogemusest” aastakümneid pajatada.

Teemaalgatajale: muidugi saab, aga iseasi on see, kas sel mõtet on. Pigem vaheta oma läbituhisevad puuaknad välja ja juba on tuba soojem….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keskküttega korterisse saab põrandasoojendust lisada

Kas see peaks töötama elektriga või tsentraalse keskkütte pealt?

Esimene on mõeldav väikesel pinnal. Meil on vannitoas u 3m2.

Teist ei ole võimalik panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie korterelamus paigaldas üks geenius S-toru vee voolama vannitoa põranda alla.

See oli umbes aastal mingi 1980, eksole?

Sest tänapäeval neid S-torusid enam läbi kellegi kraanivee ammu juba ei toideta; samuti on suht rumal sellest “kogemusest” aastakümneid pajatada.

Teemaalgatajale: muidugi saab, aga iseasi on see, kas sel mõtet on. Pigem vaheta oma läbituhisevad puuaknad välja ja juba on tuba soojem….

Ei, see teema võeti üles minu ühistu koosolekul 3 aastat tagasi.

Meie 1967.aastal ehitatud paneelikas jookseb s -torudes kraanivesi. Seda sellepärast et oleks veeringlus.

Mis vesi seal veel peaks jooksma?

19080ndatel olin ma teismeline ja ei elanud kortermajas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:33; 27.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Ehk keegi teab põrandasoojenduse kohta