Esileht Sünnitus Ehk-siis veebruari emmed.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Ehk-siis veebruari emmed.

Postitas:
Kägu

Ka on veel keegi kes see kuu sünnitama peaks?
Ma ise peaks 24 veebruar väikse poissi kätte saama !?
Oleks hea teada ,et ei ole ainus ..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Ehk-siis veebruari emmed.

Kindlasti pole sa ainus 🙂 Lapse ootamise all oli alles veebruarikate teema, võid üles otsida. Ise olen jaanuarikas, kes on kuidagi veebruari lohisema jäänud… laps vist ootab soojemat ilma. Loodan lähipäevil ikka ühele poole saada 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli laupäeval tähtaeg… laps pole veel isegi alla laskunud ja sipleb kõhus aktiivselt ringi (keerab külge) siiani. KTG järgi mingi emakatöö käib, aga ise ei tunne midagi… Ei taha esilekutsumisele minna, aga vist peab ikka kui see nädal ei tule. Esimene laps läks ka üle aja 9p.
Ahjaa… erinevalt teistest ootajatest, ma väga ei kibele sünnitama… naudin veel omaette aega (teine laps – seega tean, mis ees ootab).

Head ootamist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, TA oli 02.02. Siiani sama aktiivne, tunne endine 🙂
Mina ka ei kibele veel kuhugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kibelen ilmselt seetõttu, et tähtaeg juba üle ja väidetavalt laps üsna suur juba. Tulemas teine sünnitus, seega tean mis mind ees ootab ja võibolla seetõttu just natuke hirmutav tundubki, just seetõttu, et seekord laps suurem ja kardan ka esilekutsumist, mis mind ilmselt ees ootab. Esimesel sünnitusel ähvardati vahepeal vaakumiga ja arst ratsutas küünarnukiga kõhul, mis oli väääga valus, seega kui siis juba jõudu väheks jäi, siis mis ma seekord teen :S Aga tuleb loota parimat muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka esimene ja seegi yle l2inud:) TA oli 03.02. Poja on endiselt v2ga aktiivne ja minu enesetunne on selline, et enne m2rtsi kuud pole mul kuskile asja:D Mis on iseenesest kurb, sest ma t6esti ootan neid valusid ja k6ike muud \”toredat\” mis viib sammukese pojaga kohtumisele l2hemale:) Loodan,et ta otsustab ikka tulema juba hakata ja k6igile teistele soovin ka kiiret kohtumist oma pisikestega:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
jutake5

Minul TA homme. Kuna nii raske on olla ja laps päris suur, siis ootan juba väga sünnitama minekut. Libavalud juba käivad mitmed nädalad. Nüüd kaks päeva täielik vaikus, ei ühtegi valu. Laps väga aktiivne, nii et vist ei ole ka veel nii pea minekut 🙂

Please wait...
Postitas:
krotza

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka on veel keegi kes see kuu sünnitama peaks?
Ma ise peaks 24 veebruar väikse poissi kätte saama !?
Oleks hea teada ,et ei ole ainus ..
[/tsitaat]

Nagu minu sõnad :D. Poiss ja 24. veebruar.

Elan Rakveres, arst Tallinnas. Varem sünnitanud Tallinnas ITK-s ja sooviks ka seekord, aga kuidas kujundeb ei tea (käin 1x nädalas Tallinnas \”tööl\”) ja laps on samal ajal jälle Rakveres lasteaias).
Esimese lapsega olin kindel, et läheb üle ja läkski. Nüüd pigem loodaks, et tuleb hiljem, sest laps on pisike. Samas see segadus, kus lapsehoidmine tuleb ja mis linna sünnitama satun, tekitab vahel tunde, et oleks juba ära, siis saab see teadmatus läbi.
Eelmine nädal sai korra juba Rakvere haiglas oldud. Nüüd aga taas kodus ja naudin üksi olemist ja nokitsemisi (nt teen titale tekki :D. Eelmise lapsega läks teki tegemine beebi kõrvalt mitu kuud!!!!).

Please wait...
Postitas:
Kally

Mul ka esimene poja peaks tulema sel kuul 21 või 24, erinevatel arstidel erinev arvamus. Ei ole veel mingit sünnitama mineku tunnet, aga kõht läheb juba nii suureks, et hirm tuleb peale 🙂 Olen muidu päris sale. Oleks ehk vähe kergem, kui varem tuleks. Samas naudin viimaseid nädalaid rahu ja vaikust.

Please wait...
Postitas:
Kally

[small]krotza kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nagu minu sõnad :D. Poiss ja 24. veebruar.

Elan Rakveres, arst Tallinnas. Varem sünnitanud Tallinnas ITK-s ja sooviks ka seekord, aga kuidas kujundeb ei tea (käin 1x nädalas Tallinnas \”tööl\”) ja laps on samal ajal jälle Rakveres lasteaias).
Esimese lapsega olin kindel, et läheb üle ja läkski. Nüüd pigem loodaks, et tuleb hiljem, sest laps on pisike. Samas see segadus, kus lapsehoidmine tuleb ja mis linna sünnitama satun, tekitab vahel tunde, et oleks juba ära, siis saab see teadmatus läbi.
Eelmine nädal sai korra juba Rakvere haiglas oldud. Nüüd aga taas kodus ja naudin üksi olemist ja nokitsemisi (nt teen titale tekki :D. Eelmise lapsega läks teki tegemine beebi kõrvalt mitu kuud!!!!).
[/tsitaat]

Ma väga loodan, et ta tahab 24 kuupäeval tulla. Tekike on mul ka kootud :)))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil sama lugu, poiss ja TA 24.veebruar. Mul suur kahtlus, et ta just sellel kuupäeval sünnib, eelmised lapsed paar nädalat varem tulnud ja nüüdki annab juba päris kõvasti märku, et sünnitus kohe – kohe algamas. Pealegi on poiss juba päris suur, reedel näitas UH 3400g, seega päris paraja suurusega juba:)

Please wait...
Postitas:
Pohl

Meil tähtaeg 18.veebr.Preili on juba ammu ilusti alla laskunud ja pea fikseerinud,nagu ämmakas ütles.Praegu nii imelik olla,kõht läheb kõvaks aga valusid nagu ei ole!Eks näis!

Please wait...
Postitas:
merkake93

Meil tähtaeg 21.veebruar. Meie pisitüdruk ka juba 32 nädalast pole tuharseisus.:)

Please wait...
Postitas:
megatibu

Mul TA 19 veebr. Eile käisin uh-s, saime pildi ja vaadati kaalu. 3300g. Oldi rahul, arvestades, et mul on g.diabeet.
Nii et – neljap. arst otsustab, kas ikka lähen sõbrapäevaks esilekutsumisele või ootame õiget aega.
Peale sümfüüsivalu suurt kaebusi pole, lihtsalt väsitav, et magusat süüa ei saa, muudkui täistera ja soja….
Aga noh, eks imetamise aeg tuleb ju sama asjaga harjuda, lisaks veel kofeiinist ka loobuda…. Uhh!

Please wait...
Postitas:
megatibu

Mul TA 19 veebr. Eile käisin uh-s, saime pildi ja vaadati kaalu. 3300g. Oldi rahul, arvestades, et mul on g.diabeet.
Nii et – neljap. arst otsustab, kas ikka lähen sõbrapäevaks esilekutsumisele või ootame õiget aega.
Peale sümfüüsivalu suurt kaebusi pole, lihtsalt väsitav, et magusat süüa ei saa, muudkui täistera ja soja….
Aga noh, eks imetamise aeg tuleb ju sama asjaga harjuda, lisaks veel kofeiinist ka loobuda…. Uhh!

Please wait...
Postitas:
Jetha

Mina lähen homme sünnitama Fertilitasse (täna haiglasse õhtul), plaanilisele keisrile.
Täna öösel tundsin esimest tugevat libavalu, süda oli ka veidike paha, täna üldse selline haiglane tunne.

Tulemas teine laps, tütar.

Please wait...
Postitas:
mizty

Minul tähtaeg 11.02, mõtlen ITK-sse minna. Libavalusid nõrgemaid ja tugevamaid koos iiveldusega on olnud u nädala jagu. Eile tehti KTG, kõik on korras iseenesest. Lapse pea on tugevalt fikseerunud, liigutusi teeb palju vähem. Ehk siis ootan millal päris valud tekiksid ja saaks kohtuda tütrega 🙂

Kuulus limakork ei ole minul küll ära tulnud või siis ei ole ma seda näinud, kas teie olete seda kõik näinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tuli kuskil 2 nädalat tagasi see limakork ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ei ole veel limakorki ära tulnud…

Please wait...
Postitas:
mammu22

Ma lähen täna saatekirja järgi, et esile minna kutsuma. Tulemas teine laps, seekord siis poeg. Tütar 7-aastane ja ei jõua vennat ära oodata nagu me kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lähen homme saatekirjaga sisse (tähtaeg oli 27.01). Tulemas tüdruk, kodus ootamas ka 6a poeg. Kardan natuke seda esilekutsumist. Mingeid erilisi märke sünnitusest nagu pole, õhtuti natuke valutab, pitsitab allpool, justkui keegi surgiks nõelaga, aga hommikuks on kõik jälle möödas. Limakork pole eraldunud ja ka lootevett pole tulnud. Kardan, et sünnitus läheb pikale. Esimese lapsega oli kokku 25 tundi :S aga tuli õigeaegselt. Seekord pidavat laps suurem ka olema, ilmselt üle 4 kg juba. Hirmutav :S Aga samas ei jõua ära oodata, et saaks selle sünnitusega juba ühele poole ja lapse kätte 🙂

Please wait...
Postitas:
KaPo

Meil oli TA 04.02 ja ÄE laseb nädal veel oodata ja kui ei midagi, siis sõbrapäevaks esilekutsumine. Poeg on alla laskunud ja pea ilusti fikseerunud, aga limakorki pole näinud.
Nüüd treppidele ronima – pidi hästi sünnitust esile kutsuma:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lähen võtan ka õhtul selle treppidel ronimise ette, kuigi niiiii külm on:D

Please wait...
Postitas:
trintzy

Minu tähtaeg oli 14-15 veebruar aga pisike otsustas tulla hoopis 3ndal 🙂 Pühapäevast saime koju :))

Ilusat ootusaega teile 🙂

Please wait...
Postitas:
kaksteistkuud

Palju õnne Trintzy! Ise olen ootamisest juba tüdinenud:) Kas keegi on veel ära sünnitanud, kes selles teemas kirjutas, et tähtajast üle läinud:)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, ikka ootel veel. Homme arsti juurde, siis antakse tõenäoliselt saatekiri esilekutsumisele.
Täna söön eriti karrist riisi õhtuks – ehk hakkab tulema 😉
Aga noh muidu ei ole limakork ära tulnud ning pea ei ole ka veel alla vajunud, nii et lootust vähe.

Please wait...
Postitas:
mammu22

Mina ka veel ootan. Reede hommikul pean ITK-sse ilmuma, kui poja ise ei otsusta täna-homme sündida. Siis kutsutakse esile.

Please wait...
Postitas:
Jetha

No minu beebi sündinu, 2980g ja 48cm. Tudub siin enamuse ajast. Keiser Fertis oli väga ok, püsti saab alles homme. Eks siis näis kuidas taastun. Jõudu kõigile!

Please wait...
Postitas:
kaksteistkuud

Palju 6nne!:) Sain t2na ka saatekirja esilekutsumiseks, aga kuna selleni veel terve n2dal aega, siis loodan, et tuleb ikka ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sul juba 44+5 nädalat?nii kaua ju ei hoita enam?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Sünnitus Ehk-siis veebruari emmed.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.