Esileht Sünnitus Ehk-siis veebruari emmed.

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Ehk-siis veebruari emmed.

Postitas:
kaksteistkuud

RE: Ehk-siis veebruari emmed.

ei ole:D 40+5 on, läks valesti:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain siis täna kolmapäevaks esilekutsumise…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
megatibu

Mina sain esilekutsumiseks saatekirja esmaspäevaks, ent pean varem minema, kui lapse liigutused vähenevad. Põhjuseks: lootevee vähesus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugedes siin on ikka enamustel esilekutsumine. Minul sai täna tähtaeg täis kas tõesti jään ka esilekutsumist ootama 🙁
Pere-sõbrad ka muidugi helistavad koguaeg ja imestavad,et miks ta siis nüüd tulnud ei ole. Täiskantud rasedus on ju igati normaalne, tundub et kõigil on närvid läbi ja laps ei tahagi tulla 🙂

Please wait...
Postitas:
sheste

Palju õnne kõigile, kellel väiksed tibud käes 🙂
Mul tähtaeg 18-22 vvebr. Limakorki pole ära tulnud, või pole aru saanud. Laps on kõhus väga aktiivne, kardan, et läheb märtsini välja, ootan väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma lähen homme saatekirjaga sisse (tähtaeg oli 27.01). Tulemas tüdruk, kodus ootamas ka 6a poeg. Kardan natuke seda esilekutsumist. Mingeid erilisi märke sünnitusest nagu pole, õhtuti natuke valutab, pitsitab allpool, justkui keegi surgiks nõelaga, aga hommikuks on kõik jälle möödas. Limakork pole eraldunud ja ka lootevett pole tulnud. Kardan, et sünnitus läheb pikale. Esimese lapsega oli kokku 25 tundi :S aga tuli õigeaegselt. Seekord pidavat laps suurem ka olema, ilmselt üle 4 kg juba. Hirmutav :S Aga samas ei jõua ära oodata, et saaks selle sünnitusega juba ühele poole ja lapse kätte :)[/tsitaat] Panen siis oma tütrekese sünniloo ka kirja. Püüan lühidalt teha 🙂 tulin saatekirjaga pelgusse esilekutsumisele kolmapäeval. Siis pandi 2 korda päevas geeli, sest emakakael oli väga toores ja kaugel. Ka järgmisel päeval sain geeli, hommikul kohe terve päeva koguse, sest midagi polnud muutunud. Järgmisel päeval oli emakael lamenenud ja avatus oli 1-1,5 cm, seegi ilmselt eelmisel päeval venitamisest. Kell 13:00 pandi tablett. 4 h pärast sain suukaudselt uue, seis suht sama. Siis hakkasid valud 3-7 min vahedega, aga sellised nõrgukesed. Õhtul 21:50 vaadati läbi, avatus sama, emakakael lame. Arst mudis emakakaela natuke ja rohkem tabletti ei andnud. Jumal tänatud, sest peagi peale seda sain hakata valusid kirja panema – keskeltläbi 3-4 min vahedega ja tugevamad, kui päeval. Ja aina tugevamaks läksid, kuni valude vahe oli 2-3 min ja need olid välja kannatamatud. Valveämmakale kurtsin, aga kuna olin valutanud lühikest aega, siis saadeti mind tuppa tagasi valutama, tavaolukorras õige kah, sest mingi tunnike tagasi oli avatus alles 1-1,5 cm ning sünnitustuppa saab alles 2,5-3cm-ga. Üks hetk olid valid nii tugevad, et tundsin juba presse. Kurtsin ämmakale, et tunne on nagu laps juba sünniks. Siis kutsuti arst osakonda ja selgus, et mul on täisavatus. 23:55 helistasin mehele, et tulgu nüüd kohale, läheb äksjoniks. Aga kõik toimus nii kiiresti, et mees jõudis kohale peale lapse sündi. 00:06 oli beebi mu kõhul. Selline turbo-lõpuspurt siis 🙂 ja ma veel muretsesin, et kas sünnitada järil, kas valutada vees, kas paluda epiduraali jne 🙂 Kui ma poleks üleval kurtnud, et pressid on peal, oleks ilmselt sealsamas ära sünnitanud. Ja imelik, et esimese lapsega läks kokku 25 h, nendest 12 h haiglas. Aga noh, kõik on individuaalne. Jõudu ja jaksu kõigile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne sulle ja su perele! Kahju, et issi natuke hiljaks jäi, aga no lõpp läks ju ikka väga kiiresti ka.

Mul tuleb vist kolmapäeval sama teema – emakakael on mul täiesti kinni ja lapse pea pole ka veel fikseerunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või saan siiski varem sünnitama… lootevett hakkas tulema aegajalt portshaaval.

Please wait...
Postitas:
Evely25

Oeh ma ka ikka ootan siin. Nädal aega on maru kahtlane olla, aga panen seda vist juba ettekujutuse arvele, sest ootus ärevus on suur. Tulemas teine sünnitus, olen pooleteise aastase pojaga kahekesi kodus, issi soomes tööl. Eile öösel hakkasid kahtlased valud kella 00 kuni poole neljani hommikul ja magada ei saanud, siis kuidagi tuli uni ja tuli välja et ju siis libakad. Sain ka need ära tunda, seda kas kõht alla vajunud või ei ma aru ei saa ja limakorki ei ole ma ka näinud. Päev otsa kõht ja selg vahldumisi tuikavad, aga ei usu veel, et asjaks läheb. Tüdimus on juba peal ja võiks juba ära sündida. Kõht mul eriti suur pole, laps kuidagi sees poole rohkem ja surub nii siseorganitele, et koguaeg on pissihäda ja õhupuudus. Lugesin, kes oma tibud kätte saanud ja pisar tuleb ka silma tublid naised! Loodan, et mul tuleb seekord ikka õigel ajal, eelmine läks 10 päeva üle ka poiss see kord eks näis. Edu ja jaksu veel kõigile ootajatele…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli tähtaeg 6 veebruar päevade järgi ja KV järgi 4 veebruar.Sünnitasin täpselt 4 veebruaril kell 18.30 pisikese tütre kaaluga 3908 ja pikkusega 54 cm:)
Jõudu ja jaksu Teile ootajatele 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Palju õnne sulle ja su perele! Kahju, et issi natuke hiljaks jäi, aga no lõpp läks ju ikka väga kiiresti ka.

Mul tuleb vist kolmapäeval sama teema – emakakael on mul täiesti kinni ja lapse pea pole ka veel fikseerunud.[/tsitaat]Aitähh 🙂 Loodan, et pääsed esilekutsumisest ja kohtud peagi oma pisiga! Parimat!

Please wait...
Postitas:
megatibu

Nii, minul siis täna Pelgusse minek! Nädalavahetusel paar libavalu, loodan et esialgu kasutataks miskit leebemat varianti esilekutsumiseks, ehk geelist aitab! Olen maratoniks valmis 🙂

Please wait...
Postitas:
megatibu

Ja ongi meie sõbrapäevakingitus käes- pisike poiss! Pelgus kasutati kõigepealt tabletimeetodit ja mulle sellest aitas! Terve päev ei toimunud suurt midagi ja siis äkki pauhh keset ööd nii intensiivsed valud, et minesta…
Palusin epiduraali suures hädas ja sain. Täisavatus tuli poole tunniga, ilma \”epiduralkata\” nagu arst ütles – oleksin vist kauem oodanud ja karjunud.
Pelgu personal oli muide väga meeldiv nii synnituseelses – kui ka sünnitusosakonnas.

Please wait...
Postitas:
Trips25

Palju Õnne Kõigile, kes lapsed käes. Nii põnev lugeda, ise veel ootel, TA täna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aitähh 🙂 Loodan, et pääsed esilekutsumisest ja kohtud peagi oma pisiga! Parimat![/tsitaat]millega ma siis nüüd miinused ära teenisin :)??

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Sünnitus Ehk-siis veebruari emmed.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.