Esileht Hobinurk Ehted prillidest

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ehted prillidest

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi teab kedagi, kes teeb prillidest ehteid. Olen inimestel ägedaid prillidest tehtud ehteid näinud, aga kahjuks pole siis taibanud tellimust esitada ja praeguseks on kontaktid kadunud.

Aitäh!

 

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas see välja peaks nägema? Prilliklaasid ripuvad kõrvas?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane pilt, mida mõtled, hetkel küll üldse aru ei saa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Kahjuks pole pilti, aga olen näinud, et prilliraamid on huvitavalt erinevate kettide abil paigutatud (ehk annab neid kuidagi kokku sulatada, et eri kujuneid luua. Samuti saaks ehk klaasidest erinevaid mustreid teha, kui rohkem klaase on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on mingid pärisprillidest tehtud ehted? Taaskasutus? Kas siis klaasist või metallist või plastmassist või kuidas? Kus neid ehteid kantakse? Kõrvas, peas, riietele kinnitatult, kaelas?
Või mõtled huvitavalt ehitud prille, eriliste raamidega, mida ikka kasutataksegi nägemise parendamiseks?
Väga raske aru saada tõepoolest, mida silmas pead.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, päris prilliraamidest tehtud ehted, taaskasutus. Olen näinud kaelas kantavana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ometi

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, päris prilliraamidest tehtud ehted, taaskasutus. Olen näinud kaelas kantavana.

Ehk sa leiad nt ingliskeelse otsinguga midagi kas Printerestist või YTst? Katseta eri otsingusõnu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, päris prilliraamidest tehtud ehted, taaskasutus. Olen näinud kaelas kantavana.

Ehk sa leiad nt ingliskeelse otsinguga midagi kas Printerestist või YTst? Katseta eri otsingusõnu.

Toid ehk mõne näite? Ma pole küll teeemaalgataja, aga katsetasin huvi pärast otsingus erinevaid fraase, aga ei leidnud küll midagi. Ainult prillikette (prilli külge käivad ketid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, päris prilliraamidest tehtud ehted, taaskasutus. Olen näinud kaelas kantavana.

Ehk sa leiad nt ingliskeelse otsinguga midagi kas Printerestist või YTst? Katseta eri otsingusõnu.

Toid ehk mõne näite? Ma pole küll teeemaalgataja, aga katsetasin huvi pärast otsingus erinevaid fraase, aga ei leidnud küll midagi. Ainult prillikette (prilli külge käivad ketid).

Google’i otsingu tegemine on eraldi kunst, ma küll leidsin.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, päris prilliraamidest tehtud ehted, taaskasutus. Olen näinud kaelas kantavana.

Ehk sa leiad nt ingliskeelse otsinguga midagi kas Printerestist või YTst? Katseta eri otsingusõnu.

Toid ehk mõne näite? Ma pole küll teeemaalgataja, aga katsetasin huvi pärast otsingus erinevaid fraase, aga ei leidnud küll midagi. Ainult prillikette (prilli külge käivad ketid).

Google’i otsingu tegemine on eraldi kunst, ma küll leidsin.

Päris jubedad!

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pildilolev ehe on küll kohutav.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane ninale rippu nagu molekulil või laubale nagu Tarandil. Torkavad veel rohkem silma kui sinu meelest prillid kedagi ehivad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Ehted prillidest