Esileht Väikelaps ei istu potile

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: ei istu potile

Postitas:

mida teha ja kuidas läheneda probleemile, et laps ei ole nõus ilma püksteta potile istuma? tean, et paljud käivad ammu juba selles eas potil, aga minu laps on potti kartnud esimesest päevast peale, kui selle koju tõin :S Andke nõu, tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:33; 24.01 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta rahulikult. Minu omal käis veidi enne kahte aastat see klõps ära ja hakkas potil käima. Enne polnud ka üldse nõus istuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, need kelle lapsed potil käivad sellises vanuses ei ole potitamisega äsja alustanud vaid reeglina harjub laps potil istuma juba siis kui ta istumiseks üleüldse võimeline on.

Ära seda last ilmaasjata traumeeri. Oota tõepoolest natukene. Las pott olla lihtsalt silma all ja seleta talle poti funktsiooni, näita potitamise raamatuid jne. Peale seda eeltööd kuskil suvel võta asi uuesti ette ja ikka nii et paned aluspüksid jalga mitte ei jäta talle mähet alla. Laps saab varsti ise ka aru et parem on potti teha häda kui märgu pükse kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta mingi hoopis teistsugune pott, teise kujuga, teist värvi jne.
Kas ta muidu pissib seal potil istudes läbi pükste? Ega sa potti kuskil jahedas ei hoia, ses mõttes, et ega pott ei tundu vastu sooja paljast tagumikku külm?
Endal verivärske veidi teist laadi kogemus – 1,5 aastane istus ilusti potil, aga ei pissinud sinna, püksi ka ei pissinud, võis tunde pissimata olla kuni lõpuks halastasin ja mähku panin. Ja siis mingil suvalisel hetkel käis klõps ja piss hakkas potti tulema, seega ilmselt pole sul lõpuks ka muud varianti, kui seda \”klõpsu\” oodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, et paljud 1,7-aastaselt potil käivad, ei ole mingi näitaja. sinu laps hakkab potil käima, siis kui tema jaoks õige aeg.
sinu kirjast kahjuks ei selgu, kas tegu poisi või tüdrukuga. kui tüdruk, siis ei oska kahjuks nippe jagada, aga kui poiss, siis teoreetiliselt ei peagi pissimiseks potile istuma 😉 minu poisil muutus asi huvitavaks sellest päevast peale, kui lasin tal potti püstiseistes pissida. hiljem, kui asi käpas, hakkas ka istudes pissima, kakama potti, siis kõike seda suure poti peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ei taha istuda, siis ei panegi sa teda sinna potile. ja nii ongi.

minu lapsel oli potistreik vanuses u 1-2 aastat. ta polnud mitte mingi hinna eest potile nõus istuma.

sa võid muidugi proovida lasta lapsel a la enda lemmiktegelasega kleepsu potile kleepida või poes ise pott välja valida. no et last kaasata asja.
ja potil püüdke käia koos 🙂 . kui ise lähed, võta laps koos potiga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu noorim laps istus potile ja tegi sinna esimese pissi täpselt 2 aasta sünnipäeval. enne seda keeras poti kummili ja lasi südamerahuga püksi.sellest päevast alates hakkas ise käima regulaarselt potil ja 2 kuu pärast oli ka öösel mähkmevaba. meil pott peres kogu aeg olnud, kuna rohkem lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest! Minu tüdruk ei näe loomulikult esimest päeva potti, enne ei olnud ka riietega nõus sinna istuma, nüüd käime koos wc, aga pükse ei ole nõus ära võtma, eks püüan mänguliselt läheneda ja annan veel aega selle mõttega harjuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:33; 24.01 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata, need kelle lapsed potil käivad sellises vanuses ei ole potitamisega äsja alustanud vaid reeglina harjub laps potil istuma juba siis kui ta istumiseks üleüldse võimeline on.
[/tsitaat]

Õige jutt. Mina alustasin siis kui laps oli 5-kuune ja istumine oli talle väga huvitav tegevus. Ei kujuta küll ette kui raske see potile panek võiks olla kui lapsel juba jalad all ja tal palju omi tahtmisi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps ei istu potile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.