Esileht Pereelu ja suhted Ei jaksa enam

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Ei jaksa enam

Postitas:

Kui tegu on nii tõsise vaimse häirega, et ta eelistab surnud olla, siis palun pöörduge erakorralise abi korras kiiremas korras psühhiaatrile.

On olukordi ja häireid, mis vajavad kohest psühhiaatrilist sekkumist.

Palun ära jää lootma, et äkki “võtab aru pähe” ja psühholoogi regulaarne pikaajaline käimine pole tema vaimset seisundit sugugi kergendanud või parandanud, vaid tal on nii valus ja paha olla, et eelistab siit ilmast lahkuda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palu abi Jumalalt. Tema näitab teid, mis on inimsilmale varjatud.

Natuke teemast mööda aga mina olen vahel jumalalt abi palunud. Olen palunud, et kasvõi uneski ilmuks mingi vastus või selgus. Olen otsinud märke, et äkki on kusagil tema vastus. Aga ta ei vasta ju. Mitte kunagi pole ma mingit vastust saanud. Kunagi lugesin Ema Theresa kohta, isegi tema ütles, et ta muudkui palvetab ja palub, kuid vastuseid ei tule. Nii et mis meist tavainimestest üldse rääkidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke teemast mööda aga mina olen vahel jumalalt abi palunud. Olen palunud, et kasvõi uneski ilmuks mingi vastus või selgus. Olen otsinud märke, et äkki on kusagil tema vastus. Aga ta ei vasta ju. Mitte kunagi pole ma mingit vastust saanud. Kunagi lugesin Ema Theresa kohta, isegi tema ütles, et ta muudkui palvetab ja palub, kuid vastuseid ei tule. Nii et mis meist tavainimestest üldse rääkidagi.

Ja sa arvad tõsiselt, et pole ühtki vastust/märki saanud? Sel juhul palu, et Jumal su silmad avaks 🙂

Aga pisut selgituseks: inimene on oma loomult kärsitu olend. Ta tahab alati nüüd ja kohe kõike saada, näha ja katsuda. Pisut ootamist peetakse mõistusvastaseks. Aga kannatlikkus on alles esimene õppetund, kui soovid Jumalat lähemalt tundma õppida.

Minu elus on algusaegade palvetele n-ö mittevastamine olnud parimaks lahenduseks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 22:30; 11.04 23:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei jaksa enam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.