Esileht Ilu ja tervis ei julge naeratada peale breketravi &kas veel kellelgi nii

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ei julge naeratada peale breketravi &kas veel kellelgi nii

Postitas:

Kandsin breketeid 2 a. Paar p2eva tagasi v6eti 2ra. Hambad on ilusad rivis nagu p2rlid. Olen 6nnelik ja rahul tulemusega, kuid hinges veidi kripeldab. Kuna tundub mulle, et ylemise ja alumuse hambakaare vahe on vist liiga suur. Esimene hamvakaar on vist liiga ettepoole, sest esimesed hambad j22vad alumise huule peale naeratades. Kannan ka momendil neid l2bipaistvaid kapesid ja tundub et need moonutavad ka veidi hambaid suuremaks. Kas kellelgi on veel peale breketeid imelik naeratada olnud. P6en ka sellep, et keegi pole tuttavatest konkreetselt ytlema tulnud, et ilusad hambad vms, tavaliselt pannakse ikka t2hele ju….:(((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, et läheksin kellelegi ütlema: ilusad hambad. See tundub kuidagi jube ebaviisakas, kommenteerida teise inimese kehaosi, olgu siis kasvõi positiivselt.

Sul on mingi ebaloomulik teravdatud tähelepanu oma välimuse suhtes. Arvatavasti lihtsalt sellest, et äsja breketid ära võeti. Püüa end teadlikult peatada iga kord, kui märkad et jälle oma hammastele või naeratusele mõtled – sest muidu võib see sul obsessiooniks muutuda, aju ei saa neist mõtetest enam lahti.

Sellest piisab, et sulle endale meeldib. Ära otsi teiste tunnustust, see on janu mida sa mitte kunagi kustutatud ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, mina just naeratasin esimesed päevad eriti laialt kõigile ja jagasin oma rõõmu, et näe, breketid võeti maha. Selle peale ütlesid küll sõbrad, et ohoo, väga ilusad hambad tõesti.

Mul oli pigem see, et kui breketid olid peal, tundus hambakaar kuidagi suurem/laiem ja kujutasin ette, millised hambad ilma breketiteta välja hakkavad nägema, aga tegelikkuses oli hambakaar ilma breketiteta kuidagi tükk maad väiksem kui ma ette kujutasin 🙂 Aga see tunne läks ruttu üle, ikka nii ilusad on reas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Naeratades jäävadki ülemised hambad alahuule peale. Jama on kui ülemised hambad on ka rääkides ja muidu unistades alahuule peal. Aga ameerikamaal pidi nii olema et lausa spetsiaalselt tellitakse ortodondilt selline naeratus (nagu tollel blondiinil seal eestisupermodellisaatejuhil on), sest selline hambarida on sealmaal just kõiksesuurem iluideaal.

Seega, ära stressa! Unusta mõneks ajaks oma hambad ja ole õnnelik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis ei julge naeratada peale breketravi &kas veel kellelgi nii

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.