Esileht Pereelu ja suhted ei kannata oma meest enam :( kuidas olla tolerantsem?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: ei kannata oma meest enam :( kuidas olla tolerantsem?

Postitas:
Kägu

ma ei kannata oma meest üldse.
vahel on tunne, et olen juba eos ja pimesi iga ta idee ja arvamuse vastu.
võibolla ka seepärast, et ta on alati minu arvamustele vastupidiseid arvamusi arvanud ja seetõttu ka mulle alati vastu vaielnud andes mõista, et ma olen lihtsalt üks totulotu.
ei kannata üldse, kuidas ta ennast imetleb, et oo näe, mis lause ta praegu välja mõtles. et täitsa ise mõtles, et võibolla keegi tark seda veel kunagi öelnud aga… ja siis ta ütleb selle oma lause välja ja mõtlen – ok. palju õnne. eks iga üks taipab mingeid asju omal ajal. tema aeg oli siis lõpuks nüüd.
kuidas tolerantsem saaksin olla?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: ei kannata oma meest enam :( kuidas olla tolerantsem?

lahuta

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei saa – lapsed.

ja kunagi ma ju arvasin, et tema ongi see õige. mitmeid kordi tunnistasin endale, et ei taha kedagi teist peale tema. et tema jääb mu viimaseks meheks ja tahan olla truu.
kuidas seda tunnet tagasi saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei saa – lapsed.

ja kunagi ma ju arvasin, et tema ongi see õige. mitmeid kordi tunnistasin endale, et ei taha kedagi teist peale tema. et tema jääb mu viimaseks meheks ja tahan olla truu.
kuidas seda tunnet tagasi saada? [/tsitaat]

Jäta meelde lause – \”KÕIKE SAAB\”
Aga kui sulle meeldib elada õnnetut elu, siis ära teistel küll vahele sekkuda lase ja veel vähem siit nõu tulla küsima

Please wait...
Postitas:
Kägu

haha, mul on samamoodi, ma vihkan oma kallist meest! armastasin täiega teda enne lapse saamist. kõige parem mees oli mulle maailmas, aga nüd on ta vastik. iga tema mõte, käik, idee või ütlemine ajab mind närvi. tundub nii loll ja naiivne ja nagu sin oma \”et vow täitsa ise mõtlesin välja\”. ma thaaks ka teada kuidas endist tunnet tagasi saada. Vahel nii vihkan teda, et tahaks lüüa kohe:S aga lahutada ei SAA,sest LAPS on.
ja tead paljud räägivad, et see läheb üle. Migni suhtekriis on…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et siis laps peab elama pidevas ema vihaväljas? Viha on kõige enam just läheduses tunda. Nii et lapse jaoks oleks kõige õigem teda vihaga ülekallavast inimesest võimalikult kaugemal olla. Kui ema on vihane, siis laps saab esimese laine omale. Ta peab kas emaga sideme äralõhkuma või siis põgenema. Tulemuseks on haigused, mille ainus põhjus on ema viha kellegi vastu. Kas tõesti lapsest kahju pole, et teda karistada selle eest, et te tema isa vihkate. Vähemalt neutraalne võiks olla oma lapse eostaja suhtes. Et last teha kõlbas, aga vaat elada ei kõlba ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Et siis laps peab elama pidevas ema vihaväljas? Viha on kõige enam just läheduses tunda. Nii et lapse jaoks oleks kõige õigem teda vihaga ülekallavast inimesest võimalikult kaugemal olla. Kui ema on vihane, siis laps saab esimese laine omale. Ta peab kas emaga sideme äralõhkuma või siis põgenema. Tulemuseks on haigused, mille ainus põhjus on ema viha kellegi vastu. Kas tõesti lapsest kahju pole, et teda karistada selle eest, et te tema isa vihkate. Vähemalt neutraalne võiks olla oma lapse eostaja suhtes. Et last teha kõlbas, aga vaat elada ei kõlba ?[/tsitaat]

asi pole kõlbamisest. ma armastasin seda meest. 6 aastat! aga ühel päeval muutus kõik. hakkas närvidele käima, tundub liiga tundlik ja saamatu. ei meeldi enam! ei taha elada temaga!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

anna ära,siin perekoolis ja igal pool mujal palju näljaseid naisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks, pole lahutus kindlasti lahendus vaid põgenemine. Mul on hämming, kuidas iga mure peale tuleb kohe inimeste rekasioon lahuta ära või mine minema. Saan mudugi aru, kui mees pekasb, on alkohoolik, narkomaan, korduv petja aga muudel juhtudel on ju basurd oma kaalsase juurest kohe minema jalutada. Ime kah, et meil pereelud nii sassis on.
Sellises olukorras on kindlasti kõige suurem abi asjatundjatelt 🙂 Pm lahendus on , et oma mõtlemised tuleb ümber sättida aga mitte siin perekoolis lahutus mõtteid lasta pähe panna 🙂 Soovitaks leida endale hea nõustaja, kes siis oskaks sind ennast sasipuntrast natukene välja tuua ning seejärel ka paarinõusamist. Kahjuks ei oska küll nõustaja leidmisel aidata, sest inimene, kes mind on nõusatnud ja minu elukvaliteeti kõvasti tõstnud paar aastat tagasi on kahjuks EEstist töölt lahkunud:( Igati edu ning esimesena on hea, et sa oled üldse probleemi tunnistnud ning kuna sa otsid ka kuidas olla tolerantsem oma mehe vastu, see näitab , et sa otsid ka juba lahendust – see kõik on juba pool võittu, nüüd leida lihtsalt sobivad vahendid!

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

asi pole kõlbamisest. ma armastasin seda meest. 6 aastat! aga ühel päeval muutus kõik. hakkas närvidele käima, tundub liiga tundlik ja saamatu. ei meeldi enam! ei taha elada temaga! [/tsitaat]

mina kahtlustaks vaimse tervise häiret.

Please wait...
Postitas:
Lise01

[tsitaat]ei saa – lapsed.

[/tsitaat]

Saab küll, kui vaja- alimendid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

6 õnnetu suhte tunnust :

http://www.ohtuleht.ee/463261

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]6 õnnetu suhte tunnust :

http://www.ohtuleht.ee/463261%5B/tsitaat%5D

Täpselt nii on 🙁

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Muide, meenus täna, et lugesin eelmisel aastal artiklit selle kohta, kuidas pillid suhteid lõhuvad. Nimelt mõjutab meie hormonaalne tasakaal ju põhimõtteliselt kogu meie olemust – seda, kui energilised me oleme, kui palju keskenduda suudame, kuidas probleemidele reageerime (kui \”tuliseks\” läheme) jne. Näiteks on katsed näidanud, et paljude noorte naiste õpitulemused paranevad pärast pillide võtma hakkamist, sest keskendumisvõime paraneb. Nii et mees, kes hakkab käima naisega, kes võtab pille, ei tea tegelikult, milline see naine loomulikult oleks. Ühel päeval otsustavad nad saada lapse, nii et naine jätab pillide võtmise ära – ja järsku elab mees koos hoopis teise inimesega. Veel hullem, sellel hoopis teist inimest võivad nüüd erutada hoopis teistsugused lõhnad – ja hoopis teistsugused mehed.

Lisaks muidugi veel see, et rasedus lööb nagunii hormonaalse tasakaalu paigast ära, mis tähendab, et raseduse ajal ja mingi ajavahemik pärast sünnitust (mõne naise puhul suisa kuni 2-3 aastat) naine ei olegi tema ise. Tunnen isiklikult naist, kes läks mehega seitsmendal raseduskuul lahku, sest leidis, et ta ei ole tegelikult seda meest kunagi armastanud. Õnneks tuli tema mõistus juba ca kolm kuud pärast sünnitust koju tagasi ja õnneks polnud tegu sellise mehega, kes oleks vahepeal rõõmsalt ringi laskma kukkunud. Aga minu soovitus on küll selline, et selliseid otsuseid ei tasu teha rasedana ja päris pisikese lapse kõrvalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muide, meenus täna, et lugesin eelmisel aastal artiklit selle kohta, kuidas pillid suhteid lõhuvad. Nimelt mõjutab meie hormonaalne tasakaal ju põhimõtteliselt kogu meie olemust – seda, kui energilised me oleme, kui palju keskenduda suudame, kuidas probleemidele reageerime (kui \”tuliseks\” läheme) jne. Näiteks on katsed näidanud, et paljude noorte naiste õpitulemused paranevad pärast pillide võtma hakkamist, sest keskendumisvõime paraneb. Nii et mees, kes hakkab käima naisega, kes võtab pille, ei tea tegelikult, milline see naine loomulikult oleks. Ühel päeval otsustavad nad saada lapse, nii et naine jätab pillide võtmise ära – ja järsku elab mees koos hoopis teise inimesega. Veel hullem, sellel hoopis teist inimest võivad nüüd erutada hoopis teistsugused lõhnad – ja hoopis teistsugused mehed.

Lisaks muidugi veel see, et rasedus lööb nagunii hormonaalse tasakaalu paigast ära, mis tähendab, et raseduse ajal ja mingi ajavahemik pärast sünnitust (mõne naise puhul suisa kuni 2-3 aastat) naine ei olegi tema ise. Tunnen isiklikult naist, kes läks mehega seitsmendal raseduskuul lahku, sest leidis, et ta ei ole tegelikult seda meest kunagi armastanud. Õnneks tuli tema mõistus juba ca kolm kuud pärast sünnitust koju tagasi ja õnneks polnud tegu sellise mehega, kes oleks vahepeal rõõmsalt ringi laskma kukkunud. Aga minu soovitus on küll selline, et selliseid otsuseid ei tasu teha rasedana ja päris pisikese lapse kõrvalt.[/tsitaat]

Just, mina kui naine, 2 rasedust ja sünnitust ja pillide võtmist ja mittevõtmist üle elanud, sekundeerin. Kõik on keemias kinni, aga katsu sa seda mõnele mehele öelda. Sain vastuseks, et \”alati on sul mingi vabandus olemas\” ja nii edasi. See reakstsioon muutis muidugi minu viha veel suuremaks. Igal juhul see mees ei olenud piisavalt kannatlik ja mõistev, et mulle raskel ajal toeks olla, vaid läks teise käte vahele lohutust otsima.

Please wait...
Postitas:
runde

Põhjus võib olla ka see, et olete lahku kasvanud: sina arenenud edasi vaimselt, tema mitte. Vanust ka koguneb iga aastaga jne. Mis noorena oli fun, nüüd on lausa häbi omalgi teinekord, mida sai mõeldud või öeldud vanasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muide, meenus täna, et lugesin eelmisel aastal artiklit selle kohta, kuidas pillid suhteid lõhuvad. Nimelt mõjutab meie hormonaalne tasakaal ju põhimõtteliselt kogu meie olemust – seda, kui energilised me oleme, kui palju keskenduda suudame, kuidas probleemidele reageerime (kui \”tuliseks\” läheme) jne. Näiteks on katsed näidanud, et paljude noorte naiste õpitulemused paranevad pärast pillide võtma hakkamist, sest keskendumisvõime paraneb. Nii et mees, kes hakkab käima naisega, kes võtab pille, ei tea tegelikult, milline see naine loomulikult oleks. Ühel päeval otsustavad nad saada lapse, nii et naine jätab pillide võtmise ära – ja järsku elab mees koos hoopis teise inimesega. Veel hullem, sellel hoopis teist inimest võivad nüüd erutada hoopis teistsugused lõhnad – ja hoopis teistsugused mehed.

Lisaks muidugi veel see, et rasedus lööb nagunii hormonaalse tasakaalu paigast ära, mis tähendab, et raseduse ajal ja mingi ajavahemik pärast sünnitust (mõne naise puhul suisa kuni 2-3 aastat) naine ei olegi tema ise. Tunnen isiklikult naist, kes läks mehega seitsmendal raseduskuul lahku, sest leidis, et ta ei ole tegelikult seda meest kunagi armastanud. Õnneks tuli tema mõistus juba ca kolm kuud pärast sünnitust koju tagasi ja õnneks polnud tegu sellise mehega, kes oleks vahepeal rõõmsalt ringi laskma kukkunud. Aga minu soovitus on küll selline, et selliseid otsuseid ei tasu teha rasedana ja päris pisikese lapse kõrvalt.[/tsitaat]Täpselt samamoodi vaheldub ka meeste hormonaalne tasakaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun klubiga.Mina ei kannata ka oma elukaaslast,abielus ei ole (õnneks). Tunnen iga oma keharakuga, kuidas meie mõttemaailm on täiesti erinev. Lapse pärast elamegi koos,aga see on juba pikem jutt, mida siin lahkama ei hakka. Ise olen endale selle supi kokku keeranud, ei süüdista kedagi, lihtsalt tahtsin südant puistata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapse pärast elad koos? Kahju sellest lapsest.
Ja kahju sinust ka, et lased oma elul endast mööda minna. Sul on kaks variant: ela või sure. Võib-olla tuleks endamisi arutada, millise variandi sa valinud oled ja kas see ikka on see, mida sa tahad. Vihjeks nii palju, et ka elades võib surra.

Samuti hämmastab mind see, et kui mees ei peksa, ei joo ja ei peta, tuleks sellisega elu lõpuni koos elada. Ennast ei tohiks ikka niiväga alahinnata. Väärtustage ennast ise, siis teevad seda ka teised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühinen ka, samuti ei armasta oma meest (ei tea, kas olengi üldse kunagi armastanud) ja nüüd juba vihkan teda täiega. Kahjuks elame veel koos, aga loodan, et see peagi muutub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga miks just sina leiad, et sinu väheses tolerantsuses on probleem? Kirjutad, et mees vaidleb põhimõtteliselt kõigele vastu ja seejuures veel naeruvääristab sinu arvamusi – mida mõistlikku sa siin ikka ette võtta saad, kui ei ole just nõus oma arvamust täiesti ära unustama? Et nõustud mehega, et oledki totu ja sinu arvamus on mõttetu?

Sa ei taha ju niimoodi elada. Seega peaks mees hoopis selle kallal tööd tegema, et oma naist inimesena kohelda.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Pereelu ja suhted ei kannata oma meest enam :( kuidas olla tolerantsem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.