Esileht Pereelu ja suhted Ei lase inimestel puhata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Ei lase inimestel puhata

Postitas:
Kägu

Mul puhkus ja olen suurel koristuslainel. Tahaks kõike korda teha ja paljut ära visata. Minu tänane hommik jätkub maja koristamiega. Jätkus, kuni tekkis tõrkeid. Mees pahane, et tal vaid 2 vaba päeva ja siis ei saa ka teleka ees istuda ja rahus olla. Rahus ta võiks ju olla, aga istuda ma tal ei tahtnud lasta, sest tahtsin diivanit oma kohalt tõmmata. Ok. Hakkasin siis pesusid sortima. Viisin lastele nende pesud nende tuppa. Sealt kostis, et ei lase magada.
Nüüd tegin pausi ja küsin, et kas ma peaks ikka ootama esmaspäeva et edasi koristada? Ma oskan küll vaadata asju ka nende poolt. Aga minu poolt paistab nii, et koristaks ära ja saaks veel nädala olla ise ka mõnusalt.

+5
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kell on 9.22 kui sa seda kirjutasid ja sel kellaajal ma täna alles ärkasin. Oleksin ka pahane kui keegi hommikuti kolistama hakkaks, vaja just diivanit siis liigutada kui peals istuks või vaja tuppa tulla kui magan veel.

Mäletan kuidas tahtsin nädalavahetusteti magada, aga nädalavahetused maal olid sellised, et ühekordne maja ja uksi keegi kinni ei pannud (ega see ka ei aitanud kui ma ainsana panin). Ühes toas hakkas hommikul kellraadio lõugama, teises toas telekas, et ikka kuulda oleks, köögis tehti kohvi, siis hõigati inimesed teise tuppa kohvile (köögis pidi ka muidugi raadio mängimaj a üle selle siis). Siis räägiti oma vahel ühest toast teise. Ja see ei olnud mingi 10+ ajal, vaid samuti mingi 6/7 ajal kui trall pihta hakkas kui vanavanemad ärkasid. Kohutav.

Kui on korter siis kannata lihtsalt, isegi pesumasina undamine võib häiriv olla. Kui on maja ja tahad hommikul miskit teha mine toimeta õues. Lase tõesti teistel olla. Eriti kui sul endal on terve nädal veel, et koristada.

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No sa ju ei lasegi teistel puhata. SINUL on puhkus ja SINUL on koristushoog. No kui tahad, siis vali mõni kummut või kapp, kust sa tahad kangesti midagi ära visata ja koristada ja tegele ise sellega, Las need inimesed, kel peale nv-d kool ja töö, puhkavad ja on.

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nüüd tegin pausi ja küsin, et kas ma peaks ikka ootama esmaspäeva et edasi koristada?

Jah, loomulikult.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nüüd tegin pausi ja küsin, et kas ma peaks ikka ootama esmaspäeva et edasi koristada?

Jah, loomulikult.

Ei tea nüüd – minu meelest, kui on kooliminejaid lapsi, võiks siiski teisipäeva ära oodata.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mehest on veel kahju, ta on tõesti nädal tööl olnud… siis lapsed on puhanud suvi läbi. magamatuse ajad on vaid need, mil nad on ise enda plaane teinud ja nt kell 5 koju jõudnud. Oleks et puhuks pasunat ja ajaks kõik üles koristama. seda pole tegelikult lootagi. Päeval tekivad neil juba omad plaanid ja appi keegi ikka ei tule. Mis kell oleks siin normaalne hakata koristama, kui 9.30 on liiga vara?
Ma ka magasin kuni üheksani, mitte ei alustanud 6 aegu. need 2 asja mida tahtsin teha tekitasid juba pahameele.

+1
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis kell oleks siin normaalne hakata koristama, kui 9.30 on liiga vara?

Kas mees ja lapsed juba keelduvad sinuga suhtlemast, et siia tuled täpset kellaaega küsima?

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui suur sul see elamine on ja kui segamini, et peab nädalavahetusel hommikul alustama ja kedagi appi? See pole muide sarkastiline küsimus, mul on paar sõbrannat sellised, kes ei saa nv-l midagi teha, sest nad koristavad ja minu jaoks on müstika, kuidas on võimalik elamine nädalaga nii pea peale pöörata, et selle kordategemine terve päeva võtab.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mehest on veel kahju, ta on tõesti nädal tööl olnud… siis lapsed on puhanud suvi läbi. magamatuse ajad on vaid need, mil nad on ise enda plaane teinud ja nt kell 5 koju jõudnud. Oleks et puhuks pasunat ja ajaks kõik üles koristama. seda pole tegelikult lootagi. Päeval tekivad neil juba omad plaanid ja appi keegi ikka ei tule. Mis kell oleks siin normaalne hakata koristama, kui 9.30 on liiga vara?

Mis vahet on mis kell inimene koju tuleb või mis kell magama läheb – teise und võiks austada. See on lihtsalt kius, et keegi peaks olema x kell üleval muidu on liiga kaua ja terve suve puhanud. Ette ei saa puhata ja samati ka tagantjärgi, iga uni on oluline.

9.30ks olid sul ju mitmed asjad juba tehtud. Aga kui mees istub diivanil ja lapsed magavad, alusta hoopis ju köögist. Pese wc ja vannituba, puhasta esik vmt. Pane pesud valmis, aga sa ei pea neid ju neile tuppa viima. Ilus oleks kui ei alustaks siis hommikul tolmuimejaga undamist. Paned veel köögi ukse enda järgi kinni, et mürasid summutata.

Päeval tekivad neil juba omad plaanid ja appi keegi ikka ei tule. – et kui lapsed ajad hommikul koristamisega üles, arvad, et nad on maru rõõmsad ja igavlevad, et tulevad appi?

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis kell oleks siin normaalne hakata koristama, kui 9.30 on liiga vara?

Kas mees ja lapsed juba keelduvad sinuga suhtlemast, et siia tuled täpset kellaaega küsima?

Hea mõte. ma küsin et mis kell oleks neile sobilik, millal võib koristamisega alata. oma perekonda ju ikka tead. nad ütlevad et polegi head aega. korista järmine nädal. aga ma tegelikult tahaks järgmine nädal ise ka puhata ja mitte koristada.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päeval tekivad neil juba omad plaanid ja appi keegi ikka ei tule.

Sa ei lase ju.
Aga kellaja osas võiks kehtida lihtsam arusaam, et elanikud ei häiri oma tegevusega teisi. Kui sul on võimalik koristada nii, et see ei sega kedagi (uuel nädalal, kui teised on koolis/tööl), tee ometi seda.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui suur sul see elamine on ja kui segamini, et peab nädalavahetusel hommikul alustama ja kedagi appi

Päris suur ja päris segi. sellest pole mingit abi, et kui ma ei koristaks, siis teised lõpuks hakkavad ka koristama. mul nüüd ongi nii segi, et ma rohkem ei suuda kannatada. ps algab kool ja töö ja tahaks et oleks algus helgem, korras, puhas.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma koristaks kuni kell 11 või isegi kell 12 kusagil, kus see teisi ei häiri. Küüriks nt vannitoa puhtaks, koristaks esikukappi … ei tea ju, mis magamistubadest-elutoast eemalasuvad ruumid veel su kodus on.
Aga kui teised on üleval, siis ma kaasaks nad keskpäeval koristamisse. Hea küll, sinul on puhkus, ja võib-olla mõned erilisemad koristustööd on tõesti sinu eralõbu (nt suure esikukapi koristamine, asjade sorteerimine ja äraviskamine). Aga tavaline tolmu pühkimine, põrandate pesu peaks olema ju kogu pere mure?

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui suur sul see elamine on ja kui segamini, et peab nädalavahetusel hommikul alustama ja kedagi appi

Päris suur ja päris segi. sellest pole mingit abi, et kui ma ei koristaks, siis teised lõpuks hakkavad ka koristama. mul nüüd ongi nii segi, et ma rohkem ei suuda kannatada. ps algab kool ja töö ja tahaks et oleks algus helgem, korras, puhas.

Aga MIKS sa ei alusta köögist, kus kedagi pole? Või vetsust ja vannitoast? Miks just diivanist, kus mees peal on või miks oli just sellel hetkel vaja pesud laste tuppa viia kui nad veel magasid?
Kui sa poleks diivanit läinud liigutama ja pesudega kannatanud ei olekski keegi su koristamisest probleemi teinud?

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie peres oli nii, et ema oli maja boss, kes hoolitses kõige ja kõigi eest ning kui ta laupäeva hommikul juba kell 9 kolistas tolmuimejaga ukse taga, siis nii oligi. Käis närvi peale küll, eriti kui meid vennaga ka maast lahti kangutas, aga ei olnud kellelgi niisama vedelemist. Kauem magada sai näiteks pühapäeval. Isa puhul ta tegi erandeid, kuna isa üldiselt oli nagunii ka vabadel päevadel juba kell 6 hommikul kohvitassi ja suitsuga aias, aga kui mingil põhjusel ta laupäeval või pühapäeval kauem magas, siis ei hakatud teda eraldi äratama. Isa oli ja on siiani kõva töömees ja rassija ning pole eluski kuulnud tema suust lauset, et nädal aega tööl olnud ja nüüd tahaks puhata või kauem magada.

Minu peres on nüüd samamoodi. Kui mul juba hommikul tuurid sisse löövad, siis hakkangi tegutsema. Ei maga siis keegi poole päevani ja saabki kodu puhtaks. Kellele ei meeldi, et mina teen, see saab ise hakata tegema. Eile näiteks juba 9 käisin põrandaid üle ning pesumasin undas, laste tubadesse sõelun, kui vaja midagi neile ära viia. Keegi ei kobise, sest kui ei sobi, siis, nagu öeldudki, tuleb maast lahti ja hakkab ise tegutsema.
Päris nii ka ei ole, et mina üksi vaid teen, aga kui mul tõepoolest tuleb koristamistuhin sisse, siis ma ei eelda, et teised peaksid ka koristama hakkama koos minuga. Meil on pühapäev alati koristuspäev ja siis teevad nagunii kõik oma osa.
Mulle on kaasa antud mentaliteet, et kui ema on rahul, siis on kõik rahul. Kui oma ema majas tige herilane oli, siis käisime kõik nagu munakoortel, sest perenaisel on palju vastutusi ja kohustusi. See veel puudub, et lapsed plõksivad ja mees on laiskvorst (ei taha öelda, et teemaalgataja mees ja lapsed seda on).

+2
-32
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina hoopis mõtlen, miks mees ei aita diivanit tõsta ja miks lapsed ise oma pesusid ära ei võta.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga MIKS sa ei alusta köögist, kus kedagi pole? Või vetsust ja vannitoast? Miks just diivanist, kus mees peal on või miks oli just sellel hetkel vaja pesud laste tuppa viia kui nad veel magasid?
Kui sa poleks diivanit läinud liigutama ja pesudega kannatanud ei olekski keegi su koristamisest probleemi teinud?

Täielik mõtlematus. Ma oleks pidanud eile sellele mõtlema, kui koristasin kööki ja vannituba.
Loomulikult poleks keegi probleemi teinud, kui ma poleks teisi häirinud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd tegin pausi ja küsin, et kas ma peaks ikka ootama esmaspäeva et edasi koristada? Ma oskan küll vaadata asju ka nende poolt. Aga minu poolt paistab nii, et koristaks ära ja saaks veel nädala olla ise ka mõnusalt.

Niisiis selle nimel, et ise nädal aega mõnusalt puhata, võtad sa mehelt tema ainsad kaks vaba päeva, kui tema tahaks mõnusalt puhata. Tubli naine!

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õudne, kuidas ma sellist käitumist oma ema poolt vihkan. Tal tuleb mingi tuhin peale ja siis arvab, et kogu pere peab kaasa kõike tegema sekundipealt just siis, kui tema tahab. Kusjuures ei ole nii, et ta üksi peab kõike tegema, asjad on korras, kogu pere teeb midagi, aga me (lapsed) oleme juba täiskasvanud, tahame neid asju teha siis, kui on endale sobiv hetk ja endal tuhin peale tuleb. Ema sellest aru ei saa. Ja käib siis etteheitvalt ringi, u samad kommentaarid nagu teemaalgatajal, et kas peab siis ootama. Selline passiv-agressiivne käitumine, lõpuks on kõigil tuju paha. Näiteks kasvõi aias millegi tegemine, mina mõtlesin, et rohin need peenrad pärastlõunal, ema aga on selline, kui tal mõte tuleb, siis peab seda kohe tegema tormama ja kui ei lähe tema tahtmise järgi kohe hommikul kell 9 neid peenraid rohima, siis tehakse etteheitvat nägu, ohitakse ja läheb ise tegema (sest keegi tema ütlemisele ju ei reageeri, kuigi ma olen selge sõnaga öelnud, et ma rohin need peenrad ära, ei tohiks ju olla vahet, kas lähen seda kohe tegema või mõne tunni pärast). Selline käitumine täiskasvanu poolt pere teiste täiskasvanute suhtes on väga häiriv. Õnneks koos me enam ei ela, jagame maakodu, aga sealgi on väga pingeline olla, sest ta tujutseb ja tahab, et kui tema ütleb, et hüppa, siis kõik peaksidki seda tegema.

Keegi eespool kirjutas, et tema kodus on mentaliteet, et kui ema on rahul, siis on kõik rahul. Ei ole ju tegelikult nii, sisimas on need “kõik” lihtsalt vihased ja tüdinud, sellest, et üks inimene majas ei saa aru, et see ei ole tema väike diktatuurivalitsus, vaid pere on kooslus, kus kõigil peaks olema võimalus end hästi tunda, mitte ei pea olema nii, et kogu pere peab olema valmis “ema” purseteks, kus tema end kehtestab. Ei ole ju normaalne elu. Päris jube on tegelikult sellises peres elada. Vaikne ja sisemine vimm koguneb ja koguneb. Just sellise elu pärast ongi meil peres lastel kokkupuude emaga ainult maakodus, kõik kadusid vanematekodust enda elu ja kodu looma väga kiiresti, sest nii sai lõpuks ise oma toimetusi teha, siis, kui endale sobib ja enda rütmis.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Tinti

Ma arvan, et sa ei lase teistel puhata! Mul on see läbitud faas, sest mina ärkan varem ja tahan toimetada. Teised tahavad magada. Toimeta asjadega, mis teisi ei sega. Mina toimetan köögis ja olen õppinud ka ise hommikul diivanil lebotama. Samas minu piir on kell 11, kui juba tahan tolmuimeja võtta ja midagi teha. Samas meil on laupäev toimetamiseks ja pühapäev puhkamiseks. Mõte on ju selles, et majapidamistööd ei küsi päeva ja neid on vaja ikka teha. Seega pole õiglane, kui kõik teised terve nädalavahetuse lebotavad ja mina teen süüa ja pesen pesu jms. Peres on teada, et laupäev pole ainult magamiseks. Pühapäev on pereaeg.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui suur sul see elamine on ja kui segamini, et peab nädalavahetusel hommikul alustama ja kedagi appi? See pole muide sarkastiline küsimus, mul on paar sõbrannat sellised, kes ei saa nv-l midagi teha, sest nad koristavad ja minu jaoks on müstika, kuidas on võimalik elamine nädalaga nii pea peale pöörata, et selle kordategemine terve päeva võtab.

Oi kui väikesed lapsed, siis on see vägagi võimalik. Tavaliselt kui ma ühe toaga lõpetan ja lähen teist koristama, lüüakse see koristatud tuba minutitega segi. 1.5 a laps kisub absoluutselt kõik kuskilt maha/välja kui sekundiks selja keeran.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui õudne!
Naine läheb hommikul vara liigutana diivanit, millel mees hetkel istub. Uskumatud naised.
Kägu 10.08 aga teeb kõigile silmad ette. Selline matriarh, ise uhke ka veel.
Mina ärkasin täna kell 8. Mees tegi kohvi ja tõi värsked ajalehed. Loeme ja naudime kohvi kuni teismelised ärkavad, siis sööme koos hommikusööki. Mõnus on nädalavahetusel värskelõhnase voodipesuga voodis ärgata.Meil ongi kogu aeg kõik korras. Tolmu imesime reedel peale tööd. Põrandaid peseme siis kui tundub vajalik. Pesu jätame vannituppa riiulile, lapsed ise võtavad sealt oma pesuvirnad või kui õues nööril kuivab, korjab igaüks sealt oma asjad.
Kangutada laupäeva hommikul mehe alt diivanit ja laste tubadesse asja teha on ikka klass. Passiiv-agressiivsus.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul puhkus ja olen suurel koristuslainel. Tahaks kõike korda teha ja paljut ära visata. Minu tänane hommik jätkub maja koristamiega. Jätkus, kuni tekkis tõrkeid. Mees pahane, et tal vaid 2 vaba päeva ja siis ei saa ka teleka ees istuda ja rahus olla. Rahus ta võiks ju olla, aga istuda ma tal ei tahtnud lasta, sest tahtsin diivanit oma kohalt tõmmata. Ok. Hakkasin siis pesusid sortima. Viisin lastele nende pesud nende tuppa. Sealt kostis, et ei lase magada.

Nalja teed või? Kas nemad ei elagi siis selles puhas kodus? Kui minul oleks selline asi kodus, kus ma keskpäeval koristades kuulen, et segan neid, siis oleks tulemuseks olnud olukord, kus ütlen, eks siis lõpetage see koristamine endale sobival ajal. Mehe käest autovõtmed ja aidaa oleksin puhkama läinud. Ja lisan ,et minu kojutuleks oleks kogu korralagedus ja laga puhas. Olen korra seda teinud. Kui sind käsitletakse kui mööblit, arukat kodumajapidamismasinat, siis on see tõttu, et sa ISE lased end niimoodi kasutada. Mis tähendab, et härral polegi kodu ees mingeid kohustusi, et tema käib TÖÖL ja kõik muu aeg on tema puhkus või? Miks ta üksi ei ela 1 toalises korteris, kus keegi ei mahugi teda segama ? Ulme ikka. Muidugi korista lõpuni kui oled nii otsustanud ja kui neile ei sobi, tehku aga ise. Ega sina üksi ei ela seal. Kõik peavad panustama. Aga muidugi kui sulle sobib, et sina teed kõike üksi, siis on tõesti sinu valik. Aga vähemalt austus sinu tehtava suhtes peaks olemas olema. Ja see sõltub ainult sinust endast. Kas lased endast ülesõita või mitte…Ka sinul on õigus tunnustusele ja peres KEEGI olemisele.

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest ta mängib saamatukest ning eile ta ju ei tulnud selle peale, et diivanit tõsta.
Kui mees seal lebades Prillitoosi EI vaadanud.
Ilmselt ongi selline “vaadake kõik, kui palju ma laupäeva hommikul meie kodu heaks tööd teen ning imetlege mind” – tädi. Ja valib varahommikul spetsiaalselt just need kohad, kus keegi veel pikutab….

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

10.53 kägu, su ema tahab, et tehakse koos temaga ja sellest tuleb tüli. Ma olen lootusetut sellele juba käega löönud. Nagu sa lugeda võisid, ei ole ka see hea, kui ma koristan pereliikmetele sobimatul une või puhke ajal. Aga ma ei jõua oodata, millal ärkab kell 5 hommikul koju tulnud teismelne. Tema und on 15-ni.
“Vaikne sisemine vimm muudkui koguneb” Ja täpselt on see ka minu tunne.
Ok, oled lohe, ära aita. aga et ema/naine koristab valel ajal…. kas pole ülbe?

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lase inimestel magada. Kui ärkavad, võid neile teha ettepaneku ilma sinuta koos kinno vms minna, kuhu su mees ka tahaks minna. Kasvõi randa või mingisse ägedasse muuseumi. Pärast käivad veel kuskil paremas restoranis. Veel äkki kuskil lastepargis (oleneb laste vanusest), poes mõnd riideeset ostmas ja kasvõi linnas jalutamas. Lapsed saavad isaga aega veeta ja sa saad rahus nii 4-5-7 tundi laamendada.

Ja ära nüüd vasta, et rahast kahju ja mis mõttes ilma sinuta restorani ja et ei osta mingeid riideid ja et sina tahad ise rahaasju valitseda ja et kodus on eilset kapsasuppi veel.

Sina sead ennast esikohale ja sinu iha on täna koristada – aga lase käia, korista, kuni teised (lapsed viimaseid enne kooli) puhkepäevi ja elu naudivad.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

10.53 kägu, su ema tahab, et tehakse koos temaga ja sellest tuleb tüli. Ma olen lootusetut sellele juba käega löönud. Nagu sa lugeda võisid, ei ole ka see hea, kui ma koristan pereliikmetele sobimatul une või puhke ajal. Aga ma ei jõua oodata, millal ärkab kell 5 hommikul koju tulnud teismelne. Tema und on 15-ni.

“Vaikne sisemine vimm muudkui koguneb” Ja täpselt on see ka minu tunne.

Ok, oled lohe, ära aita. aga et ema/naine koristab valel ajal…. kas pole ülbe?

Ei, see pole nii, et ta tahaks, et me teeme koos. Need koostegemise tööd on aastate jooksul paigas, nt kevadel kaevame kõik koos peenramaa jne. Need tema demonstratiivsed tööjagamised on sellised, et neid võib teha vabalt valitud ajal tegelikult ja kunagi pole miski tegemata jäänud. Aga ta teeb igast asjast nagu maailmalõpu küsimuse, st tuleb teha KOHE, kui tema seda ütleb. Ütleb ja ise läheb nt arvutiga mängima 😀 Selle päras ongi arusaamatu, et miks iga asi nagu põleks, kui kunagi midagi tegemata pole jäänud ja kõik pereliikmed teevad midagi. See on tal lihtsalt meeletu kontrollivajadus.

Kusjuures meil on peres alati olnud nii, et nii kui teatud tööst jaks üle käis, siis seda lapsed ka tegema hakkasid. Nii et sellised asjad, nagu perele õhtusöögi tegemine, tolmu pühkimine, põrandate pesemine jne olid sel ajal, kui vanematekodus elasime, puhtalt minu ja õe rida. Need asjad olid alati tehtud selleks ajaks, kui vanemad õhtul töölt tulid. Samamoodi aiatöödega, kastmised, rohimised. Nii et ei ole seda olnud, et lapsed on lohed, keda peabki niimoodi kamandama. Ja praegugi ühises maakodus, hoiame asjad korras, pigem on ema see, kes vanemaks saades on hakanud rämpsu kuhjama ja puhtusele enam nii suurt rõhku ei pane.

Ma arvan, et ema ongi harjunud selle kontrolliga, et kõik peab tema ütlemise järgi olema ja talle lihtsalt pole kohale jõudnud, et selleks, et asjad tehtud saaks, ei pea pereliikmetega nii nõmedalt käituma. Tema puhul on iga asja tegemine suur stress, enne kütab end üles, siis närveldab, siis ahastab. Kõik selle saab tegelikult tehtud täiesti rahulikult ja võiks neid tegemisi ka nautida, aga kui on selline inimene peres, kes tahab kõike kontrollida ja et tema sõna kõiges maksaks, siis on väga raske. Kogu aeg istu nagu pommi otsas ja oota, millest ta jälle draama välja imeb.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Kas nemad ei elagi siis selles puhas kodus? Kui minul oleks selline asi kodus, kus ma keskpäeval koristades kuulen, et segan neid, siis oleks tulemuseks olnud olukord, kus ütlen, eks siis lõpetage see koristamine endale sobival ajal.

Ja sina kägu jah kirjutad keskpäevast, aga antud teema kontekstis on see, et sa tuled aiaaugust rääkima.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi kui väikesed lapsed, siis on see vägagi võimalik. Tavaliselt kui ma ühe toaga lõpetan ja lähen teist koristama, lüüakse see koristatud tuba minutitega segi. 1.5 a laps kisub absoluutselt kõik kuskilt maha/välja kui sekundiks selja keeran.

Ma arvan, et need lapsed, kes kell viis koju tulevad, ei ole väga väikesed. Sama minu koristavate sõbrannadega, lapsed on kas hilisteismelised või juba täiskasvanud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täielik mõtlematus. Ma oleks pidanud eile sellele mõtlema, kui koristasin kööki ja vannituba.

Loomulikult poleks keegi probleemi teinud, kui ma poleks teisi häirinud.

Aga kui sa ise kirjutad, et sul jäi koristamine pooleli, kuid kui köök ja vannituba oli tehtud, siis pooleli jäädes oleks pidanud olema piisavalt muid kohti, mida koristada, ilma, et minna just mehe alt diivanit kakkuma ja lastele tubadesse sisse sadades? See reaalselt on pasiiv-agressiivne käitumine, et kõik ikka näeksid, et näe, ma siin üksi raban, te nii laisad, ei aita üldse. Vaadake mind, kas teil hakkab piinlik jne.

Pole ju raske teistega arvestada ja oma korisustplaane natukene ümber teha, et teed alguses muud asjad, mitte ei lähe diivani alt tolmu võtma kui keegi sinna peale istub või hommikul kell 8 lastele tuppa, kui tead, et nad hilja koju tulid. See on justkui selline kättemaks ja nina alla hõõrumine, et oi kui laisad, ups kas ma ajasin teid üles. Kuigi ise tead täpselt, mida sa teed ja mis kaasneb.

+15
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Pereelu ja suhted Ei lase inimestel puhata