Esileht Ilu Ei leia enam endale sobivat jumestuskreemi.

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ei leia enam endale sobivat jumestuskreemi.

Postitas:

No ei leia enam endale sobivat jumestuskreemi 🙁 nii palju olen proovinud ja kõigiga mingi jama.
Mul on näonahk selline, et nina kipub punaseks minema väga kergesti ( ei ole alkohoolik!). Seetõttu eelistan kasutada jumestuskreemi. Kreem on peal terve pika päeva, st 13 tundi vähemalt.
Ekh siis kreem peaks olema püsiv, hästi kattev, pigem matt.Ja tooni ka ei oska leida endale, küll on liiga hele, siis liiga tume jne.
Kuidas te proovite ja leiate selle õige? Mul on juba terve riiul potsikuid täis, aga hästi ei sobi neist mitte ükski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

punase peaks rohelise peitekreemiga ära neutraliseerima ja siis jumestuskreem peale.
õige tooni leiab pika katsetamise ja kogemusega. minule näiteks enamasti sobivad need, millel tooni nimes sand või beige. siis saab edasi proovima hakata. mingeid Ivory või caramel nimelisi pole mõtet proovidagi. ja kõigepealt tuleb aru saada, kas otsida roosa või kollaka alatooniga kreemi.
proovin nii, et teen triibud põse peale ja siis päevavalges vaatan, milline kõige nähtamatum on. seda siis panen üleni peale ja päev läbi ringi käies aegajalt erinevates valgustes peeglisse vaadates saab aru, kas sobib v ei. Kui näed, et on imelik ja võõras, siis ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 10:32; 02.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

punase peaks rohelise peitekreemiga ära neutraliseerima ja siis jumestuskreem peale.

õige tooni leiab pika katsetamise ja kogemusega. minule näiteks enamasti sobivad need, millel tooni nimes sand või beige. siis saab edasi proovima hakata. mingeid Ivory või caramel nimelisi pole mõtet proovidagi. ja kõigepealt tuleb aru saada, kas otsida roosa või kollaka alatooniga kreemi.

proovin nii, et teen triibud põse peale ja siis päevavalges vaatan, milline kõige nähtamatum on. seda siis panen üleni peale ja päev läbi ringi käies aegajalt erinevates valgustes peeglisse vaadates saab aru, kas sobib v ei. Kui näed, et on imelik ja võõras, siis ei sobi.

Jah. Mul ka cream või beige.aga kuidas Sa neid triipe proovid? Tõmbad poes peale ja lähed õue vaatama või? Testrid on ka enamuses need tumedad toonid kõik. Mul oli hea kreem mis sobis. See oli Max Factori skin luminaizer, natural. Aga võeti tootmisest maha. Riiulil seisab ka Diori jumestuskreem. Proovisin poes jne.. ja no nii vale noh!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 08:56; 02.02 10:49;
To report this post you need to login first.

just. lähengi õue vaatama. või siis hädapärast suure akna alla (põhjapoolse) seetõttu akendeta kaubakeskustest ei saagi selliseid asju osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 10:32; 02.02 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumestuskreem (ise kasutan tegelikult cc cream) ja PUUDER, puuder esiteks annab veel lisakatvuse ja püsivuse, samas ühtlustab näotooni kui nahka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende caramel, ivory, cream’ide järgi ei saa midagi paika panna, sest igal firmal on omad tooninimetused. Ühe firma ivory võib olla ok, teisel jälle liiga tume. Selle järgi küll ei saa võtta.

Kõigepealt tasub teha kindlaks, kas naha alatoon on külm (C), soe (W) või neutraalne (N) vaadates mis värvi veenid läbi naha kumavad. Siis otsida netist pilte jumestuskreemi kohta, ja leida keegi kellel sama näotoon, et teada, mis värv sobib.

Nt Estee Lauderi Double Wear on hästikattev, matt ja toone on absoluutselt kõigile. Mitte mingit puudrit ega peitekreemi pole peale ega alla vaja. MACil on suur valik. Tavapoest Revlon Colorstay ka hea, kattev ja püsiv.

Või teine võimalus on osta endale jumestuskreemi helendavad/tumendavad tilgad. NYXil on nt olemas, H&M-is müüdi isegi ka. Ma saan nii oma lemmikjumestuskreemi isegi suvel lõpuni kasutada, kui sellele paar tilka tumedamat värvi lisan.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamaja annab alati testri kaasa, et kodus rahulikult kogu näole proovida. Kui valmistestreid ei ole, siis panevad kilekoti või topsi sisse ise suurest testripudelist.

Vali poes mingi 3-4 tooni välja, võta testrid koju kaasa ja proovi. Võid ka nii teha, et ühe näpoole teed ühe, teise teise tooniga, kui lähedased toonid muidu mõlemad head tunduvad.

Aga jah – peamine on teada, kas su nahk on pigem kollaka või roosaka alatooniga ja siis vastavalt sellele valida.
Ja jumestuskreem võiks olla oma nahatoonile võimalikult lähedane (mitte “jumestav”), muidu saad maskiefekti. Sama kehtib liiga heleda tooni kohta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:51; 11.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsi müüja käest abi. Minule soovitati Stockmannis lõpuks ometi normaalne kreem, mis sobib ja ka toon oli õige. Nüüd tellin sama kreemi küll mujalt, sest on Stockmanniga 20 eurone hinnavahe. Aga probleem oli selles, et nahk on pinnakuiv pluss tundlik ja suurem osa jumestuskreeme hakkavad nagu rohkem ketendust välja tooma. Ei sobi peaaegu ükski kuivale nahale mõeldud kreem. Just talvel olen hädas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 23:38; 06.02 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust teema kaaperdamise pärast, aga palun jaga oma sobiva kreemi nime. Mul samasugune nahk ja probleem, eriti talvel.

Ega sulle ei pruugi sama sobida, aga mulle sobis SEE

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 23:38; 06.02 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvitooni valikul abistamiseks soovitan sellist lehte nagu https://findation.com/# Seal saad valida endale hästi sobinud jumestuskreemi firma, konkreetse toote nime ja tooni ning leht pakub siis erinevate firmade teisi tooteid, millel peaks sama toon olla. 100% ei saa usaldada, aga ma olen selle lehe abil ka pimesi netist jumestuskreeme ostnud ja seni on täppi läinud.

Vaatasin, et sinu Max Factori Skin Luminizer Miracle Foundation toonis 50 Natural on seal täitsa olemas ka 🙂

Minu enda lemmik on Giorgio Armani Luminous Silk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba aastaid kasutanud Loreal True Match. Vahepeal olen proovinud huvi pärast ka kallimaid kreeme, kuid alati pettunud ja ikka vana hea juurde tagasi tulnud. Soodne ka. Ise tellinnetis ja saan alla 9 eur pudel. Poes on ca 14 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loreal True Match, ma kasutan ka seda. Minu meelest see ikka kulub suht kiiresti näolt, puudriga ei kinnita, ehk see aitaks.
Kui ärritun või olen ärevil, tulevad punased laigud näole, ootan samuti loomuliku ja püsiva katvusega kreemi soovitust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loreal True Match, ma kasutan ka seda. Minu meelest see ikka kulub suht kiiresti näolt, puudriga ei kinnita, ehk see aitaks.

Kui ärritun või olen ärevil, tulevad punased laigud näole, ootan samuti loomuliku ja püsiva katvusega kreemi soovitust.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:51; 11.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus kortsulisele nahale jumestuskreemi leidmiseks. Mul on hetkel Max factor lasting perfomance ja see ei kogune küll iialgi kortsudesse, aga ei kata mu punetavaid laike näos kahjuks eriti. Mõned paksemad kreemid, mida olen poes testinud, aga toovad kortse esile ja teevad mu palju vanemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artdecol on head jumestuskreemid küpsele nahale. see nt:
https://pood.rosalind.ee/et/a/artdeco-high-performance-lifting-pinguldav-jumestuskreem-20

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud erinevaid, ka kallima hinnaklassi omasid ja lõpuks truuks jäänud keskmise hinnaklassiga Lumene kaubamärgile. Valikus on erinevaid, nii kergemaid kui katvamaid, ka päris matte jumestuskreeme. Viimased lemmikud http://mgbeauty.ee/et/a/lumene-blur-foundation-spf15-0.5-fair-nude-30ml ja http://mgbeauty.ee/et/a/lumene-invisible-illumination-fresh-skin-tint-medium-30ml
Tallinna Kaubamajas on väga pädev Lumene konsultant, kes alati lahkelt aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata sulle huvi pakkuvate brändide kodulehtedelt nende jumestuskreemide valikut ja mis omadustega need on. Vali välja need, mis sulle kõige paremini tunduvad sobivat, uuri ka nende toonide valiku kohta ja tee endale selgeks, millised nendest võiksid sulle sobida. Siis lähed poodi, kus neid müüakse ka palud, et müüja soovitaks sulle tooteid. Nii sa juba tead üht-teist nende kohta ja oled enesekindlam, kui tead, mida otsid ja mida sa täpselt tootelt ootad ning saad täpsustavaid küsimusi küsida, nii on ka pettumuse tõenäosus väiksem ja ühtlasi saad temalt paluda, et ta aitaks sul sobivat tooni valida. Alati soovitaks uut toodet proovida lõuajoonel, kaelal ja dekolteel, võimaluse korral ka põsel ja otsaesisel, sest nahatoon võib päris palju kõikuda, aga mis veelgi olulisem – jah, enne proovid poes ja lähedki õue naturaalse valguse kätte. Proovid erinevate toodete triipe näole ja lähed õue vaatama. Miks see sulle nii eriskummaline tundub?
Veelgi parem variant on küsida testereid koju kaasa. Kallima hinnaklassi ja luksusbrändide puhul on see võimalus täitsa olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Ei leia enam endale sobivat jumestuskreemi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.