Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ei leia enda teemat

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ei leia enda teemat

Mõned päevad tagasi tegin teema, mille pealkirjaks oli “Kas köögiseinad läikivad või matid?”. Nüüd aga ei leia seda mitte kuskilt! Ei leia seda ka “Minu teemade” alt. Kas see on kustutatud? Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 16:08; 20.04 16:10; 25.04 21:55;
To report this post you need to login first.

Otsinguga tulebki välja, et teema on kustutatud. Miks ometi???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 16:08; 20.04 16:10; 25.04 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegid teema meelega valesse alafoorumisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumise foorumis on kustutatud kaks paljude vastustega teemat: “IVF märts-aprill” ja “39+ triibupüüdjad”. Teemade algatajad ütlevad, et pole neid teemasid kustutanud. Need teemad on asjaga tegelejatele väga olulised. Kas oleks võimalik need taastada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsinguga tulebki välja, et teema on kustutatud. Miks ometi???

Liitke ometi osadki surnud alafoorumid kokku, saavad inimesed mõnegi vastuse. Mida te punnitate neid õigeid/valesid kui kuskil peale ajaviitejuttude rahvas käia ei taha. Ok, ehk pereelus ka, mina seal ei käi.
Sama jonn nagu selle lollaka Käoga, kägu, kägu, küsib-vastab, küsib-vastab.. Miks ei võiks suvalise nime alt kirjutada, nii nagu Delfi naistekas. Saaks vähemalt enamuse puhul pihta kes mida ütleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Rasestumise alafoorumi teemad on tagasi, palun meile kindlasti teada anda, kui märkate veel miskit sarnast.

Uurime, mis probleemi põhjustas.

Ja mis minu teema kustutamise põhjuseks siis oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 16:08; 20.04 16:10; 25.04 21:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ei leia enda teemat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.