Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ei leia!

Postitas:
Kägu

Kuidas siin osad juba arvestavad oma tulumaksu mis veebruaris saavad? Sirvisin läbi Tolli-ja Maksuameti lehe ja mina küll ei leia seda kohta kus oleks kogu mu aasta tulud-kulud või veel enam valem kuidas ma seda arvestan. Tean, et aega on jne, aga huvitav ju 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: EI LEIA!!!!

TSD koondandmed

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtne ju, kui tead kui suured olid koolituskulud, intressid (kui sellised on), siis lihtne arvutada kui palju saad tagasi.
Lisaks kui on kaks last, siis juba + 362 ¤ tagasi (tingimusel kui töötasid), kui kolm, siis 362 x 2 jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]TSD koondandmed[/tsitaat]

Seal on ju erinevad kulud ja nendelt makstud tulumaks. Ühte koondarvu pole kuskil. Eks tuleb ikka veebruari oodata 🙂 ei saagi uudihimu rahuldatud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töötasu kokku
Kinnipeetud tulumaks
Arvestatud maksuvaba tulu
KP
TK
SM/VM
SM

Minul küll kõik need kirjas.Kõik, mis arvutamiseks vaja.
Kuidas sinul pole?

Või lootsid sealt leida tagastatava tulumaksu nr?
Seda tõesti pole. Ega tulegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seal on ju erinevad kulud ja nendelt makstud tulumaks. Ühte koondarvu pole kuskil. Eks tuleb ikka veebruari oodata 🙂 ei saagi uudihimu rahuldatud :)[/tsitaat]

kuda saab yks inimene olla nii udu. ausalt, ma ei suutnud, ma pidin seda siia kirjutama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuda saab yks inimene olla nii udu. ausalt, ma ei suutnud, ma pidin seda siia kirjutama.
[/tsitaat]

Okei!! Väga vabandan! Lootsin jah seda kergemalt teada saada!!! Sain kokku arvestatud need summad ning äkki oskab keegi targem öelda ka mingisuguse valemi mis nende arvudega edasi teha?

Please wait...
Postitas:
zensus

Okei!! Väga vabandan! Lootsin jah seda kergemalt teada saada!!! Sain kokku arvestatud need summad ning äkki oskab keegi targem öelda ka mingisuguse valemi mis nende arvudega edasi teha?[/tsitaat]

Alates II lapsest saad iga lapse eest täiendavalt tulumaksuvabastust, s.t alates II lapsest iga lapse pealt 362,88 eur tagasi.

Kui koolituskulud, eluasemelaenuintressid, siis nendelt 21% tagasi.

Kui endal kasutamata tulumaksuvaba summa tervenisti või osaliselt, siis selle arvelt samuti võimalik tagasi saada – tulumaksuvaba on igal inimesel 12×144. Ehk siis kui mõni kuu tulumaksuvaba kasutama, siis iga sellise kuu eest õigus tagasi saada 144×0,21 eur.

Seda muidugi siis juhul, kui on piisavalt äramakstud tulumaksu.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.