Esileht Väikelaps Ei leia 5 aastasele Tartus lasteaeda igapäevast kleiti…äkki olete kuskil näinud…

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ei leia 5 aastasele Tartus lasteaeda igapäevast kleiti…äkki olete kuskil näinud…

Postitas:

No ei leia Tartus kuskilt lasteaeda lapsele tavalist puuvillast pikemate varukatega kleiti.Tartu täiesti tühi. Kus olete näinud,äkki on silma hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexi tuunikad annavad küll kleidi pikkuse välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar käis paeltega suvekleidiga ja siis t-särk all. Vahel, kui järgi läksin, siis oli t-särk ära võetud – väitis, et palav oli.

Kaltsukatest on kõik minu lapse kleidid pärit (kui see variant muidugi sobib).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ostnud seppäläst. Praegust valikut küll ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil enamus lasteaiariideid pärit- seppäläst, takkost, lindexist ja kaltsukatest. Vahel kui kuskil Soomes, rootsis vms käin, siis ostan H&Mist ka ühtteist ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sirtsu! kirjuta, mul on pakkuda kleite lasteaeda: mirmar.mirmar@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirtsu ju kunagi kekkas, kuidas tal õde elab Soomes ja kui tore see on:) Mu meelest saab ni H&M kui ka KappAhlist.

OK, Lindexist ju leiab ka. Ja Nextist saab tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 19:20; 09.12 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna u sama vanal lapsel oli just kena kleit seljas ja kui kiitsin, siis väitis, et Prismast pärit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägule.Mis vahet seal on kus mul õde elab? Küsimus on praegu kleidis,kus ma Tartus neid lasteaeda osta saaks.Seppeläst sain kaks tükki.Tänan,kes soovitasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt meenus kui uhkustavalt sa ükskord rääkisid, et kuidas sina kõikas asjad Soomest ostad (selles pole muuseas midagi iseäralikku:) ja kui tore on, et su õde Soomes ela. No ja siis nüüd selline avaldus, et kust kohast Tartus saab riideid osta:) Eksole. Sellest see avaldus.

PS! Tookord tundus see mulle üleoleva kirjutisena ja jäi meelde lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 19:20; 09.12 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leia selles küll midagi halba ,kui inimeme küsib,kus saab lapsele kleiti.Sa kägu oled jah natsa imelik.Mis see siis puutub ,kus kellegi õde elab? Ega siis soomes elav õde ei jookse iga kleidihilbuga… Ja võib olla teised asjad on sealt toodud,aga lasteaia kleiti on ju kohe vaja. Imelik kägu kes siin laimab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihtsalt meenus kui uhkustavalt sa ükskord rääkisid, et kuidas sina kõikas asjad Soomest ostad (selles pole muuseas midagi iseäralikku:) ja kui tore on, et su õde Soomes ela. No ja siis nüüd selline avaldus, et kust kohast Tartus saab riideid osta:) Eksole. Sellest see avaldus.

PS! Tookord tundus see mulle üleoleva kirjutisena ja jäi meelde lihtsalt.[/tsitaat]

siin räägib küll puhteestaslik kadedus, ei muud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Ei leia 5 aastasele Tartus lasteaeda igapäevast kleiti…äkki olete kuskil näinud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.