Esileht Beebi ja mitmikud Ei maga õues, ei maga toas korralikult :)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ei maga õues, ei maga toas korralikult :)

Postitas:

Oeh jah kui väsitav, ei maga õues vankris ja ei taha magada ka toas.. magab korralikult ainult öösel ja siis ka paar korda tahab süüa 🙂

Liikuvas vankris healjuhul magab kokku 20-30 minutit.. toas magab ainult 15-20 minutit.. kas tõesti magab öösel oma une täis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõuseb ülesse, healjuhul 10 minutit vaatab ja siis pistab kisama…
Tuppa magama panek on ka selline väljakutse,et ohhhooo… kussutan süles magama, nii kui nina voodit puudutab on kõik..ja siis alustame jälle otsast peale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka laps ei tahtnud selles vanuses magada, kuigi kõik rääkisid \”Oh, mis sul viga. Nii pisike ainult magabki ju\”. 🙂 5k. paiku hakkas alles magama nagu karu. Kusjuures ei maganud ka kärus. Nüüd kohe silm loojas, kui kärru saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See muutub t6enäoliselt ajaga. Laps kasvab ja sina kasvad koos lapsega ning 6pid tema väsimuse märke ja magamamineku harjumusi.
Minu tütre magamapanek oli samuti 2. elukuust kuni 5. elukuuni katsumus. Viimased nädalad on toonud väikseid edusamme. Ööunne jääb oma voodis ning iseseisvalt, aega v6tab see max. 30 minutit. Sellele eelneb väike rituaal ning siis istun tema voodi juures, kuni ta uinub. Päevauned teeb vankris terassil. Peale ärkamist läheb kuskil 2-2,5 tundi, kui ta väsimusemärke hakkab ilmutama, siis topin ta riidesse, panen vankrisse ja tiirutan temaga terassil ja ta jääb ilma kisata magama. Minu jaoks on need ikka t6sised edusammud v6rreldes eelneva tundidepikkuse kussutamise ja kisaga. On olnud ka tagasilööke ja vahel olen pidanud teda öösiti ikkagi kussutama.
Pikk jutt, aga lühidalt – kannata ja oota muutusi, aga ole ise tähelepanelik.

Lisaks soovitan sul pidada päevikut tema une ja söögiaegadega, et tunda ära mingisugunegi muster.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta sul toas uinub?
Ma pakiks lapse teki sisse nii, et käed on ka kinni, Tekiga käest ärapanek on vähem ehmatav, külje alune ei muutu jahedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti magamisega keeruline. Mõni päev rohkem ei maga, kui ainiult tukub paarkümmend minutit rinna otsas. Mõnel päeval aga teeb kokku paar tundi päevaunesid. Millest see sõltub, ei tea. Vankris magamist ei taha tunnistada, kõhukotis natuke isegi magab. Aga alati tuleb teda natuke sundida magama, ise ta ei jää 🙁 Seega marsin ringi, poiss kõhukotis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homsest hakkangi ülesse kirjutama kuna mida teeb..
Magama jääb toas kuidas kunagi.. vahest jääb nii,et ta kõhuli minu jalgade peal, vahest liikuvas kiigus ja harva ka tissi otsas aga siis pean ise ka kõrval olema..nii kui tiss suust kaob nii ka plõks üleval.. nüüd imekombel jäi üksinda edasi magama 😛
Kalendrisse peab vist risti tõmbama 🙂

Vanema lapse ajast enam ei mäleta kuidas unedega lood oli.. tema sündis suve alguses..magas vist enamus päevauned vankris,õhtuti kussutasime kõhul magama mehega kordamööda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ei maga õues, ei maga toas korralikult :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.