Esileht Sünnitus Ei mäleta enam- riietus kui juba sünnitust ootamas haiglas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Ei mäleta enam- riietus kui juba sünnitust ootamas haiglas

Postitas:

Pealkiri pole küll eriti täpne aga- mõtlesin, et kui juba olen sünnitustoas ja nn valutan kas seal olen ilma pesuta st ainult selle haiglaöösärgiga? Lihtsalt mõtlesin, et endal esilekutsumine ootab ees ja üldse ei tea kuidas peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka selles hõlstis ainult jah:) või no rinnahoidjad võid jätta a alukatel pole mõtet, sest nad käivad koguaeg kontrollimas palju avatust on ja kas kõik okei ja avavad veed jne jne.minul esilekutsumisega oli nii. edukest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga loomulikult sa ei pea seda patsiendi ürpi kandma, vaid võid mingi enda (öö)särgi selga panna. mina kandsin nt mehe triiksärki, milles oli hästi mugav ja kodune olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 22:58; 13.03 22:12; 14.03 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

haiglast saad pika öösärgi ja hommikumantli.üldiselt pesu alla jätta ei lubata ja pole ka vajalik,sest ülakeha võid hoida senimaani peidus,kuni laps välja tuleb.allpool ei saa nagunii midagi jalas olla.
vabalt võid ka oma öösärgi või t-särgiga minna aga usun,et siis võid ta ka kohe minema visata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:53; 15.03 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on esilekutsumine, siis oleneb palju, mis põhjusel ja kuidas seda tehakse. Minul nt algul geelitati ja sellele läks kaks päeva. Seega olin need kaks päeva hoopis eelsünnitusosakonnas ja ootasin, millal \”asjaks\” läheb. Seal oli küll kordades mugavam olla oma riietes, kui selles haigla öösärgis. Minul olid seal t-särk ja retuusid ja ei kahetse. Ikka nö inimese tunne oli. Haigla öösärgi panin selga alles sünnitustuppa minnes, rinnahoidjat alla ei jätnud. Aluspüksid ka vist võtsin mingi hetk lõplikult jalast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vabalt võid ka oma öösärgi või t-särgiga minna aga usun,et siis võid ta ka kohe minema visata![/tsitaat]
milleks? millist kehavedelikku sa riietelt maha pole saanud? minu sünnitusel kasutatud triiksärk on ilus puhas ja nii mõnus mälestus sünnitusest, ilmselt läheb uuesti käiku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 22:58; 13.03 22:12; 14.03 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]haiglast saad pika öösärgi ja hommikumantli.üldiselt pesu alla jätta ei lubata ja pole ka vajalik,sest ülakeha võid hoida senimaani peidus,kuni laps välja tuleb.allpool ei saa nagunii midagi jalas olla.
vabalt võid ka oma öösärgi või t-särgiga minna aga usun,et siis võid ta ka kohe minema visata![/tsitaat]

Arvad, et sünnitusmaja öösärgid visatakse pärast 1 kasutust kõik minema? Loomulikult mitte. Täiesti edukalt saab puhtaks pesta.

Sünnitasin esimese küll haiglariietes, aga jalas olid oma villased sokid. Lapse väljudes tuli ära ka enamus looteveest. Olin järil ja lootevesi-veri-värk pritsis loomulikult sokkidele ka. Sain need täiesti puhtaks pärast. Ei olnud küll lumivalged sokid, aga plekke peale ei jäänud igatahes.

Samas öösärk jäi mul puhtaks, ainult higistasin sinna sisse. Ega sünnitus pole ka päris seatapp, et kogu ruum verd jms täis oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlen siin, et ostsin omale spetsiaalse öösärgi, selline mis käib seljatagant täies pikkuses lahti ja eest ka nii, et imetada saab. Aga ei julge nagu sünnituse ajaks selga panna, sest kardan, et määrin väga ära. Teen vist nii, et sünnitan haigla öösärgis ja kui laps sündinud ja ise kokku lapitud, siis panen selle oma öösärgi selga.
Esimese lapse sünnitasin ITK’s (teise sünnitan ka seal), mulle need öösärgid üldse ei meeldinud, see ava mis rinna peal on, see oli nii kole-suur, mul väga suured rinnad ja siis oli ees poole nabani lahtine ja lasin mehel tavalise t-särgi tuua, panin selle öösärgi peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 13:07; 14.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige olulisem ongi lihtsalt see, et sa tunned end võimalikult mugavalt ja vabalt terve sünnituse, see aitabki lõõgastuda ja avaneda. kui toetavaks on su oma riietus, siis oleks tark seda ka kanda.
kui sind haiglasärgis miski ei häiri, siis võid vabalt ka selles sünnitada.
minul isiklikult ei tulnud mõtetki haigla öösärki kanda, sest see oleks mind automaatselt patsiendi ja haige rolli viinud.
nii et tee täpselt oma sisetunde järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 22:58; 13.03 22:12; 14.03 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli muidugi rinnahoidja kogu aeg seljas, aga seetõttu, et mul hästi suured rinnad ja ilma lihtsalt ei saa olla.
Ja enne päris sünnitama hakkamist olid ka aluspüksid jalas ja suur side all, sest mul looteveed kogu aeg tulid ja tulid. Nüüd enam täpselt ei mäletagi millal need püksid siis lõpuks ära võtsin. Sünnitus kestis kokku 26 tundi, ma arvan, et enamus ajast olid ka aluspüksid mul jalas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 13:07; 14.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ploomikivike kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui on esilekutsumine, siis oleneb palju, mis põhjusel ja kuidas seda tehakse. Minul nt algul geelitati ja sellele läks kaks päeva. Seega olin need kaks päeva hoopis eelsünnitusosakonnas ja ootasin, millal \”asjaks\” läheb. Seal oli küll kordades mugavam olla oma riietes, kui selles haigla öösärgis. Minul olid seal t-särk ja retuusid ja ei kahetse. Ikka nö inimese tunne oli. Haigla öösärgi panin selga alles sünnitustuppa minnes, rinnahoidjat alla ei jätnud. Aluspüksid ka vist võtsin mingi hetk lõplikult jalast ära. [/tsitaat]

Mul oli täpselt sama stsenaarium. Ainult lõpu poole hakkasid riided segama…ja oma higistamine. Sünnitustoas olin ilma riieteta, sest sünnitasin vette. Kohver ja oma asjad käivad sünnitajaga kogu aeg kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh, ma olin viimased tunnid üldse paljalt 😀
Käisin dussi all edasi tagasi ja ei viitsinud mina siis uuesti seda särki selga tõmmata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

milleks? millist kehavedelikku sa riietelt maha pole saanud? minu sünnitusel kasutatud triiksärk on ilus puhas ja nii mõnus mälestus sünnitusest, ilmselt läheb uuesti käiku.[/tsitaat]

ega ei peagi ära viskama aga see üks varjant.unustasingi lisada,et saab ka imearmsa mälestusesemena samuti säilitada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:53; 15.03 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka püksid jalas. Sünnitus algas vee tulekuga, nii et see 12h mis ma seal sünnitustoas olin, tuli mul lootevett, verd jne.. ei ütleks, et ma väga puhtaks jäin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ilma riieteta, kuna du¨i alt tulles ei mõelnud enam riiete peale üldse. Algul planeerisin kanda rinnahoidjat(samuti suuremad rinnad)ja mingit laiemat särki, kuid elu tegi omad korrektuurid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Ei mäleta enam- riietus kui juba sünnitust ootamas haiglas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.