Esileht Pereelu ja suhted Ei meeldi mehe sugulastele

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Ei meeldi mehe sugulastele

Postitas:

Kusjuures mul hakkab kusagilt hämarustest üks hädise meesterahva murekiri siin perekoolis meenuma, kus härral ei olnud lube ega autot, samas linnas elav exnaine (kes oli tyybi maha jätnud mingi autoremondilukksepa pärast) ei olnud enam nõus lapsi (keda oli ka 2 ja kes ei tahtnud isa juurde tulla) järjepidevalt transportima ja paha exnaine olevat saanud auto endale ja ka elamise (mis tglt oligi exnaise oma juba enne abielu).

Selline tunne seda teemaalgatust lugedes, et see hädine härra on nüüd endale kusagilt kellegi noore ullikese leidnud, keda siis oma exnaisele suguvõsa kokkusaamistel näidata.
Parandage mind, teised staažikad perekoolikad. 🙂

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.08 18:41; 01.08 18:58; 01.08 20:33; 01.08 21:04; 01.08 21:18; 01.08 21:30; 01.08 21:51; 04.08 12:54; 04.08 14:51; 04.08 17:18; 04.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga, kui poeg on läinud lahku ja tahaks et vanemad tema uue naisega hästi läbi saaks…kas siis vanemad peavad tegema nii nagu ise tahavad/kui tahavad hoida eksnaise poole. või peavad kenasti suhtlema uue naisega?

ütleme nii, et mina olen see ämm. kumma naise poole pean ma hoidma? kas selle poole, kelle poole poeg ütleb?

Mõistlik oleks tõesti teha nii nagu oma laps soovib. Uskuge, keegi ei hakka heast peast mustama inimest, kes on hea ema ja ka peale lahutust laste nimel koostööd teeb. Kui eksnaine teeb oma lapse suhtes halbu otsuseid, nõuab lapse isalt võimatut ja on isa nii majanduslikus kui vaimses mõttes viimasele piirile viinud, siis tõesti pole eriti nunnu pealt vaadata, kui ta (hea suhtlejana) lisaks veel eksämmal külas käib.
Kui poeg on selgelt väljendanud, et talle ei sobi, et ema eksnaisega sõbrannatab, siis oleks kena sellest kinni pidada. Lapselastega saab suhelda siis kui nad isaga on. Väiksemaid lapselapsi saab hoida võtta ka nii, et ei paku poja eksile kohvi ega hoia eksi uuest kooselust sündinud lapsi.
Mina hoiaks igal juhul oma lapse poole, sest mulle on oluline, et mu OMA LAPS minuga suhelda tahaks ja suhted ei katkeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne seda teemaalgatust lugedes, et see hädine härra on nüüd endale kusagilt kellegi noore ullikese leidnud, keda siis oma exnaisele suguvõsa kokkusaamistel näidata.

Mis häda oleks mehel käia EKS naise suguvõsa kokkutulekutel? Ja veel ullikesega?
Sa paned mitu teemat ühte kokku, selle “naine jooksus remondilukksepaga” ja “laste sünnipäeval issi käsi avalikult uue naise püksis”.

Aga vahet ei ole, sest praegune ullike tõenäoliselt pole nende mõlema teemaga nagunii kursis.
Tema vist elab üldse veel oma vanemate juures, kust siis igal võimalusel soovib mehe poole jalga lasta.
Aga mees on ta endale võtnud lihtsalt asendussuhteks, sest tunneb end halvasti, kuna eksnaisel juba on ammu uus mees olemas. Ja soovib laste kaudu saata eksnaisele signaali, et temalgi on nüüd imeilus armuelu.

Mis muu eesmärk oleks oma lapsed vaevu kaks korda kuus külla saanud mehel oma laste ees mingit tibinat süles hüpitada?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.08 14:10; 01.08 15:13; 01.08 20:32; 02.08 09:05; 02.08 19:17; 03.08 08:42; 03.08 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme lähen ja tänan enda isa ja kasuema, et nad minu nähes väljendasid armastust igapäevatoimetuste ja austava suhtlusstiiliga (võimalik, et mõni kallistus juhtus ka), mitte ei istunud üksteisel süles ega musitanud. Halloo, lastele EI PEA näitama, et teie üksteist armastate miilustades, mitte ükski teismeline EI taha seda näha, armastust saab normaliseerida ka teisiti.

Ükski laps ei taha näha oma vanemaid niiviisi käitumas, veel vähem oma isa ja ta uut naist.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muutumise protsessis peaks inimene muutuma ka tolerantsemaks, mitte egoistlikumaks. Kui kellegi varjugi enam ei taluta, siis on need varjud ta enda varjud.

Jah, ja kui ongi iseenda varjud (mida sa iganes selle kauni sõnakõlksuga mõtlesid). Ikka, miks peaks endale ebameeldiva inimesega magama või kümneid aastaid koos hommikusöögilauas istuma? Algses postituses ma ju kirjutasin, et algpõhjus võib vabalt olla sinus/minus endas, aga see ei kõrvalda ju tulemit – kui on tekkinud vastikus, siis on.

Mis puudutab seda, et muutumise protsessis peaks inimene muutuma tolerantsemaks, siis mis pagana aforism see on? Kes ütles, et peaks? Et vanemaks muutudes peaks üha iseenast hakkama salgama ja tolereeerima mõtet, et elu lõpuni elad ebameeldiva isikuga? Nunuh.

See mõttehiiglane, kellelt sa maha viksid oma lausungeid, on pisut…kääbus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 14:17; 01.08 17:17; 02.08 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed, misiganes vanuses nad ka ei ole, isegi täiskasvanuna, ei soovi tegelikult näha isa ja kasuema omavahelist käperdamist. see on ebaviisakas ja paneb mistahes kolmanda inimese miilustava paarikese kõrval end ebamugavalt tundma.

mees peaks rinna kummi lööma ja uut naist tutvustama ausa naisena, oma kaaslasena. mitte, et uus naine peab perre sisse hiilima, siis muudkui end painutama teiste meeleheaks, lisaks võiks mees oma uue naise eest seista, et eksnaisel ei tekiks võimalust lipitseda ega ülbitseda. mulle tundub mees paras mömm.

ma tegelikult ei saa aru, miks otsib teemaalgataja sugulaste heakskiitu? paljud pered ei aktsepteeri ei uusi naisi, üksteist, isegi mitte iseennast. minu mehe pere kahjuks samasugused. seega alati on alternatiiv ignoreerida kõiki kokkusaamisi ja sündmusi, mis toimuvad mehe sugulaste osavõtul. mehe laste sünnipäevadel ei pea sina küll käima. head sõbrad annavad kordades rohkem sulle tagasi, kui mingid mehe lehma lellepojad.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.08 13:03; 02.08 15:21; 03.08 00:21; 03.08 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida arvata nt sellest, et enne lapse sündi mehe emale kõlbas minuga suhelda jne ja nüüd enam mitte? Koos üle 7a ja lapsest ka välja ei tee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida arvata nt sellest, et enne lapse sündi mehe emale kõlbas minuga suhelda jne ja nüüd enam mitte? Koos üle 7a ja lapsest ka välja ei tee

mul samasugune ämm. midagi ära tee. mida vähem praegu suhtled, seda vähem on nii temal, mehe suguseltsil, kui ka mehel endal ootusi sinu suhtes vananeva ämma ees. mul on kordades lihtsam praegu oma lastega ise hakkama saada, palgata hoidjaid, kui et hakata maksma aastaid hiljem ämma vanadekodu arveid, või jumal hoidku selle eest, teda hooldama hakata. nii ei teki ka mehel endal ootusi, et kunagi ehk tooks oma emakese meie koju elama, meie hooldusele. see õnneks ei tule kõne allagi, sest tänu ämma praegusele aastatepikkusele ükskõiksusele minu ja minu laste suhtes, olen mina sama ükskõikne tema suhtes tema vanaduses. ära üle mõtle. iga inimesega ei pea elus suhtlema ega läbi saama.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.08 13:03; 02.08 15:21; 03.08 00:21; 03.08 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kordades lihtsam praegu oma lastega ise hakkama saada, palgata hoidjaid, kui et hakata maksma aastaid hiljem ämma vanadekodu arveid, või jumal hoidku selle eest, teda hooldama hakata. nii ei teki ka mehel endal ootusi, et kunagi ehk tooks oma emakese meie koju elama, meie hooldusele. see õnneks ei tule kõne allagi, sest tänu ämma praegusele aastatepikkusele ükskõiksusele minu ja minu laste suhtes, olen mina sama ükskõikne tema suhtes tema vanaduses. ära üle mõtle. iga inimesega ei pea elus suhtlema ega läbi saama.

Ma ei imesta, et ämm sellise “naisega” ei suhtle. See pole ju NAINE, vaid mingi mutant.
Ämmal ju tundei pole ja rohkelised prillid puuduvad, eks sellepärast saabki aru, et tegu ei ole inimesega.

Mis saab siis, kui su mees samuti sellest ühel heal päeval aru saab?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.08 14:10; 01.08 15:13; 01.08 20:32; 02.08 09:05; 02.08 19:17; 03.08 08:42; 03.08 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kordades lihtsam praegu oma lastega ise hakkama saada, palgata hoidjaid, kui et hakata maksma aastaid hiljem ämma vanadekodu arveid, või jumal hoidku selle eest, teda hooldama hakata.

Sina ei peagi ämma vanadekodu arveid maksma, aga su mees peab. Lapselaste ja miniaga suhtlemine/mitte suhtlemine ei oma tähtsust.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 22:22; 04.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käib palju tööl, et ära elada ja korterilaenu maksta. Eksnaine sai varajagamisega kõik endale kuigi mees panustas ka. Nüüd tal.majas uus mees ja kahekesi ju on kergem. Mees teeb ületunde ja ei jäägi aega midagi organiseerida. Ise elan 100km kaugusel ja millegi pärast sobivad lastele alati need nädalavahetused isa juurde minekuks kui mina seal olen.

Me ei amele laste ees, aga ikka kallistame ja suudleme ja paitame. Mees võtab sülle ja niisama naudime lähedust. Lapsed ju.peavad nägema, et tunnete väljendamine on normaalne.

Lapsed on 13 ja 10.

Lastele riiete ostmisega on nii, et sandaalid olid mingi 40€ aga pusa oli.kallim ja kõik kokku läks u 200. Eksnaine maksiski mingi 20€. Aga samas ise vibgib, et mees maksab vähe elatist ning ei panusta. Nüüd siis mees ostis lapsele asju ja kui eksnaine ütles, et maksab sandaalidest pool, siis pusa ju.läks ka lapsele, see ju ühine kulu.

Täna teatas see eksnaine, et tema ei viitsi enam.lapsi isa juurde sõidutada. Mehel.pole lube, minul on ja varasemalt tõi

eksnaine lapsed siis mehe juurde. Elavad ühes linnas ja autoga max 15 min sõitu. Eksnaine teatas, et mees maksku takso kinni või siis mina tulgu järgi, ete tema koguaeg sõidab ja tema uus mees ka. Otsib mingeid pseudokohti. Samas räägib, et lastele on oluline isaga aega veeta. Nüüd aga ise takistab seda.

Lihtsalt eksnaine kontroolib ja dikteerib kõike.

Mehe ema peab ka mehele loenguid kuidas lastega käituda ja loeb moraali kuidas lapsi kasvatada.

Kuulge, see ei saa olla päris teema ja päris inimene?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kordades lihtsam praegu oma lastega ise hakkama saada, palgata hoidjaid, kui et hakata maksma aastaid hiljem ämma vanadekodu arveid, või jumal hoidku selle eest, teda hooldama hakata.

Sina ei peagi ämma vanadekodu arveid maksma, aga su mees peab. Lapselaste ja miniaga suhtlemine/mitte suhtlemine ei oma tähtsust.

See ongi mehe kohustus. Peaasi, et ämma hooldus jääks võõraste inimeste teostada kuskil hooldekodus, mitte ei toimuks meie kodus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.08 13:03; 02.08 15:21; 03.08 00:21; 03.08 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi mehe kohustus. Peaasi, et ämma hooldus jääks võõraste inimeste teostada kuskil hooldekodus, mitte ei toimuks meie kodus.

Mutant, miks see teie kodus peaks toimuma? Hooldekodu on ju 10x odavam, kui ise ja omas kodus kedagi hooldada…
Seda viimast tehakse siis, kui süda käsib, aga mitte muul juhul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.08 14:10; 01.08 15:13; 01.08 20:32; 02.08 09:05; 02.08 19:17; 03.08 08:42; 03.08 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi mehe kohustus. Peaasi, et ämma hooldus jääks võõraste inimeste teostada kuskil hooldekodus, mitte ei toimuks meie kodus.

Mutant, miks see teie kodus peaks toimuma? Hooldekodu on ju 10x odavam, kui ise ja omas kodus kedagi hooldada…

Seda viimast tehakse siis, kui süda käsib, aga mitte muul juhul.

Ei tea küll ühtegi juhtumit, kus vanainimene lahkus rõõmuga oma kodust. Ikka alles toimub äraviimine siis, kui katus juba sõidab või inimene mängib tikkude ja gaasiga. Koduse hoolduse all võib mõelda nii enda juures hooldamist, kui vanainimese kodus hooldamas käimist. See viimane samuti ei tule kõne alla minu puhul. Kodune hooldus on tegelikult vanainimesele privileeg – see, kui su lapsed ei viska sind esimesel võimalusel lamama ja lage vaatama kuskile võõrasse kohta, kust mugavalt kord poolaastas 5 minutiks läbi hüpata.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.08 13:03; 02.08 15:21; 03.08 00:21; 03.08 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduse hoolduse all võib mõelda nii enda juures hooldamist, kui vanainimese kodus hooldamas käimist.

Ei saa nii mõelda. Kõige kallim on enda juures hooldada. Mees või naine peab ise töölt ära jääma ja hooldama. Kahju on päris suur.
Kui tikkudega veel ei mängi, aga putru ise ei tee ja kodust ära tulla ei taha, siis leitakse kõbus Maali, kes käib ja istub seal iga päev 10h. Kuni 24h.
Kõik sõltub kokkulepetest. See on pisut odavam, Maali ei taha päris keskmist ja peale palka.
Kõige odavam on hooldekodu, mingi tavaline on vist 800, ja 500-se pensioni puhul läheb see omastele 300 maksma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.08 14:10; 01.08 15:13; 01.08 20:32; 02.08 09:05; 02.08 19:17; 03.08 08:42; 03.08 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgperendus ongi keeruline

Minu arvates küll mitte. Eks see kõik ole suhtumise asi. Oma mehe eksnaisega ma puutun kokku minimaalselt ja kui laps meil on, ei ole mingit probleemi. Ostan mina talle asju ja kõik on ok. Kuna ka tema on meie pere, ei ootgi, et mees või eksnaine need asjad peaks kinni maksma.
Ämma ja äia poole pealt oleme kui üks pere.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga, kui poeg on läinud lahku ja tahaks et vanemad tema uue naisega hästi läbi saaks…kas siis vanemad peavad tegema nii nagu ise tahavad/kui tahavad hoida eksnaise poole. või peavad kenasti suhtlema uue naisega?

ütleme nii, et mina olen see ämm. kumma naise poole pean ma hoidma? kas selle poole, kelle poole poeg ütleb?

Miks peab mingeid pooli valima?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suva sellest mutist ja eksist. Mees peab suutma ennast kehtestada ja olukorda kainelt hinnata ja sind kaitsta kui räägitu on ka tegelikult nii. See ei peaks üldse sinu mure olema. Paraku tundub mees ise suht muna olevat. Ise ei suudaks sellise pinge all elada ja oleks ilmselt praeguseks väga vihane ja seda mehe suhtes, kes ei oska olukorda kontrollida. Aga noh, eks mulle meeldivad ka mehed, kes on adekvaatsed ja domineerivad, mitte ei lase kanadel võtta ülemvõimu.

/ninakaspreili

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsed ei taha teie juures olla, siis on ju vanaema poolt täiesti õigustatud küsimus. Eks tema ka muretseb lastelaste pärast ja soovib, et lapsed isast ei võõrduks.

Vanaema huvi on see, et tema poeg saaks ikka elatist maksta? Kui naine lõhkus ise perekonna, siis uus mees las lapsendab ka need lapsed. Saavad kõik normaalse elu, ka lapsed. Või peate normaalseks, et lapsed on nagu rändurid kahe “kodu” vahet?
Kui vanemad lähevad lahku, toimub loomulikult kaugenemine. Samuti olen täheldanud, et läbi laste manipuleeritakse päris palju.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 11:31; 04.08 12:19; 04.08 13:13; 04.08 16:57; 04.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema huvi on see, et tema poeg saaks ikka elatist maksta? Kui naine lõhkus ise perekonna, siis uus mees las lapsendab ka need lapsed. Saavad kõik normaalse elu, ka lapsed. Või peate normaalseks, et lapsed on nagu rändurid kahe “kodu” vahet?
Kui vanemad lähevad lahku, toimub loomulikult kaugenemine. Samuti olen täheldanud, et läbi laste manipuleeritakse päris palju.

Loomulikult tunneb vanaema huvi, et tema poeg lastelastega suhtleks ja ka rahaliselt panustaks. Sina võid ju loomulikuks pidada seda kaugenemist, kõik inimesed õnneks ei pea. Normaalne mees ei loobu oma lastest, et uus mees saaks nad lapsendada.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 22:22; 04.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema huvi on see, et tema poeg saaks ikka elatist maksta? Kui naine lõhkus ise perekonna, siis uus mees las lapsendab ka need lapsed. Saavad kõik normaalse elu, ka lapsed. Või peate normaalseks, et lapsed on nagu rändurid kahe “kodu” vahet?

Kui vanemad lähevad lahku, toimub loomulikult kaugenemine. Samuti olen täheldanud, et läbi laste manipuleeritakse päris palju.

Loomulikult tunneb vanaema huvi, et tema poeg lastelastega suhtleks ja ka rahaliselt panustaks. Sina võid ju loomulikuks pidada seda kaugenemist, kõik inimesed õnneks ei pea. Normaalne mees ei loobu oma lastest, et uus mees saaks nad lapsendada.

Olen näinud oma tutvusringkonnas ka sellist “normaalset” meest. Lapse mõlemad vanemad lõid uue perekonna (ema abielu kestab siiani), uus mees soovis lapsendada, ei antud luba. Tänaseks on laps täiskasvanud ja perekonnainimene, ema esimest meest oma isaks ei pea ega suhtle temaga. Ema uut meest peab oma isaks ja laste jaoks on ta vanaisa. See noor inimene valis omale sellise elu, ütleb, et talle ei olnud vastuvõetav ringi rännata. Kodu on üks ja pere on üks. Kes ei tea, et ta ema mees ei olegi talle “pärisisa”, see ei oska sellist asja arvatagi.
Teemaalgataja loo puhul mulle aga tundub, et see isa lastega eriti ju ei suhtlegi. Kord kuus ei ole mingi arvestatav kontakt ega lähedase suhte püsimajäämine.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 11:31; 04.08 12:19; 04.08 13:13; 04.08 16:57; 04.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema huvi on see, et tema poeg saaks ikka elatist maksta? Kui naine lõhkus ise perekonna, siis uus mees las lapsendab ka need lapsed. Saavad kõik normaalse elu, ka lapsed. Või peate normaalseks, et lapsed on nagu rändurid kahe “kodu” vahet?

Kui vanemad lähevad lahku, toimub loomulikult kaugenemine. Samuti olen täheldanud, et läbi laste manipuleeritakse päris palju.

Loomulikult tunneb vanaema huvi, et tema poeg lastelastega suhtleks ja ka rahaliselt panustaks. Sina võid ju loomulikuks pidada seda kaugenemist, kõik inimesed õnneks ei pea. Normaalne mees ei loobu oma lastest, et uus mees saaks nad lapsendada.

Olen näinud oma tutvusringkonnas ka sellist “normaalset” meest. Lapse mõlemad vanemad lõid uue perekonna (ema abielu kestab siiani), uus mees soovis lapsendada, ei antud luba. Tänaseks on laps täiskasvanud ja perekonnainimene, ema esimest meest oma isaks ei pea ega suhtle temaga. Ema uut meest peab oma isaks ja laste jaoks on ta vanaisa. See noor inimene valis omale sellise elu, ütleb, et talle ei olnud vastuvõetav ringi rännata. Kodu on üks ja pere on üks. Kes ei tea, et ta ema mees ei olegi talle “pärisisa”, see ei oska sellist asja arvatagi.

Teemaalgataja loo puhul mulle aga tundub, et see isa lastega eriti ju ei suhtlegi. Kord kuus ei ole mingi arvestatav kontakt ega lähedase suhte püsimajäämine.

Kuulge lõpetage oma lapsendamisjutuga ära – see on absurd.

Olgu need isa-lapse suhted millised tahes, lapsed ei ole mingid asjad, mida aga lasta kooselu/abielu lõppedes bioloogiliselt isalt eemaldada ja järgmisele elukaaslasele lapsendada anda. Seda enam, et teemaalgatuses olevad lapsed on juba vanuses 13 ja 10.

See on nagu mingi püüe näidata ülejäänud maailmale, et näete, mul on traditsiooniline perekond, mu uus mees armastab mind nii palju, et lapsendas mu lapsed ka. Saaksin sellest aru kuidagi veel siis, kui bioloogiline isa oleks surnud, aga muul juhul – mis lolli te kogu maailma ees mängite?

Tean ka ise, millest räägin, mu isapoolse poolõega just nii läks (meie isa on küll surnud) ja tänaseks täiskasvanud naine ei tea, et tema isa ei ole tema isa, tema vanaisa on tegelikult tema onu ja et tema klassijuhataja koolis oli tema täditütar. Seda, et tal poolõde-vend on, ka ei tea, pole olnud talle südant šokki tekitada, kuigi suhtleme täiskasvanutena juba 10 aastat. Kõik ülejäänud suguselts ümberringi teab, aga selline saladus, tegelikult absurd.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.08 18:41; 01.08 18:58; 01.08 20:33; 01.08 21:04; 01.08 21:18; 01.08 21:30; 01.08 21:51; 04.08 12:54; 04.08 14:51; 04.08 17:18; 04.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema huvi on see, et tema poeg saaks ikka elatist maksta? Kui naine lõhkus ise perekonna, siis uus mees las lapsendab ka need lapsed. Saavad kõik normaalse elu, ka lapsed. Või peate normaalseks, et lapsed on nagu rändurid kahe “kodu” vahet?

Kui vanemad lähevad lahku, toimub loomulikult kaugenemine. Samuti olen täheldanud, et läbi laste manipuleeritakse päris palju.

Loomulikult tunneb vanaema huvi, et tema poeg lastelastega suhtleks ja ka rahaliselt panustaks. Sina võid ju loomulikuks pidada seda kaugenemist, kõik inimesed õnneks ei pea. Normaalne mees ei loobu oma lastest, et uus mees saaks nad lapsendada.

Olen näinud oma tutvusringkonnas ka sellist “normaalset” meest. Lapse mõlemad vanemad lõid uue perekonna (ema abielu kestab siiani), uus mees soovis lapsendada, ei antud luba. Tänaseks on laps täiskasvanud ja perekonnainimene, ema esimest meest oma isaks ei pea ega suhtle temaga. Ema uut meest peab oma isaks ja laste jaoks on ta vanaisa. See noor inimene valis omale sellise elu, ütleb, et talle ei olnud vastuvõetav ringi rännata. Kodu on üks ja pere on üks. Kes ei tea, et ta ema mees ei olegi talle “pärisisa”, see ei oska sellist asja arvatagi.

Teemaalgataja loo puhul mulle aga tundub, et see isa lastega eriti ju ei suhtlegi. Kord kuus ei ole mingi arvestatav kontakt ega lähedase suhte püsimajäämine.

Kuulge lõpetage oma lapsendamisjutuga ära – see on absurd.

Olgu need isa-lapse suhted millised tahes, lapsed ei ole mingid asjad, mida aga lasta kooselu/abielu lõppedes bioloogiliselt isalt eemaldada ja järgmisele elukaaslasele lapsendada anda. Seda enam, et teemaalgatuses olevad lapsed on juba vanuses 13 ja 10.

See on nagu mingi püüe näidata ülejäänud maailmale, et näete, mul on traditsiooniline perekond, mu uus mees armastab mind nii palju, et lapsendas mu lapsed ka. Saaksin sellest aru kuidagi veel siis, kui bioloogiline isa oleks surnud, aga muul juhul – mis lolli te kogu maailma ees mängite?

Tean ka ise, millest räägin, mu isapoolse poolõega just nii läks (meie isa on küll surnud) ja tänaseks täiskasvanud naine ei tea, et tema isa ei ole tema isa, tema vanaisa on tegelikult tema onu ja et tema klassijuhataja koolis oli tema täditütar. Seda, et tal poolõde-vend on, ka ei tea, pole olnud talle südant šokki tekitada, kuigi suhtleme täiskasvanutena juba 10 aastat. Kõik ülejäänud suguselts ümberringi teab, aga selline saladus, tegelikult absurd.

Need on ju kaks eri varianti. On lapsi, kes ei tea, et nad on lapsendatud, ja on lapsi, kes oleksid olnud lapsendamisega nõus, aga neid ei lastud lapsendada. Ennekõike vajaks laps traditsioonilist perekonda ja kui ema uus mees teda soovib lapsendada ja laps ise on ka nõus, siis miks mitte? Milline ISA on nii sõge, et ei soovi oma lapsele parimat ja ei luba teda lapsendada? Kui see lapsendamine on aga ema poolt peale pressitud ja ei ole uue mehe aus ja siiras soov, siis ma seda tõesti õigeks ei pea.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 11:31; 04.08 12:19; 04.08 13:13; 04.08 16:57; 04.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ise aga ei saa üldse aru, mis toimub

Jälle üks mees, kes ei saa mitte midagi aru, mis toimub.

Kui lapsed on mehel külas, siis nad passivad peamiselt telefonis ja küll ei saa aru, et neil oleks ebamugav.

Lastega tuleb midagi ette võtta, et neid telefonist just eemale saada. Telefonis passida saavad nad mujal igal pool, selleks pole vaja isa juurde minna. Ja seda peab otsustama ja organiseerima vanem.

Lastele riiete ostmisega on nii, et sandaalid olid mingi 40€ aga pusa oli.kallim ja kõik kokku läks u 200. Eksnaine maksiski mingi 20€. Aga samas ise vibgib, et mees maksab vähe elatist ning ei panusta. Nüüd siis mees ostis lapsele asju ja kui eksnaine ütles, et maksab sandaalidest pool, siis pusa ju.läks ka lapsele, see ju ühine kulu.

Miks nii kalleid asju osta, kui rahaga on probleeme?

Me ei amele laste ees, aga ikka kallistame ja suudleme ja paitame. Mees võtab sülle ja niisama naudime lähedust. Lapsed ju.peavad nägema, et tunnete väljendamine on normaalne.

See on amelemine küll. Ja viimane lause tundub utoopiline, mis muudab teema minu jaoks libaks ka veel. Kas teemaalgataja on 18 või mida?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ise aga ei saa üldse aru, mis toimub

Jälle üks mees, kes ei saa mitte midagi aru, mis toimub.

Kui lapsed on mehel külas, siis nad passivad peamiselt telefonis ja küll ei saa aru, et neil oleks ebamugav.

Lastega tuleb midagi ette võtta, et neid telefonist just eemale saada. Telefonis passida saavad nad mujal igal pool, selleks pole vaja isa juurde minna. Ja seda peab otsustama ja organiseerima vanem.

Lastele riiete ostmisega on nii, et sandaalid olid mingi 40€ aga pusa oli.kallim ja kõik kokku läks u 200. Eksnaine maksiski mingi 20€. Aga samas ise vibgib, et mees maksab vähe elatist ning ei panusta. Nüüd siis mees ostis lapsele asju ja kui eksnaine ütles, et maksab sandaalidest pool, siis pusa ju.läks ka lapsele, see ju ühine kulu.

Miks nii kalleid asju osta, kui rahaga on probleeme?

Me ei amele laste ees, aga ikka kallistame ja suudleme ja paitame. Mees võtab sülle ja niisama naudime lähedust. Lapsed ju.peavad nägema, et tunnete väljendamine on normaalne.

See on amelemine küll. Ja viimane lause tundub utoopiline, mis muudab teema minu jaoks libaks ka veel. Kas teemaalgataja on 18 või mida?

Kui see teemaalgatus ei ole liba, siis teemaalgataja on kindlasti kohe varajastes kahekümnendates alles ja mees 35+. Nii naiivset juttu ei saa lihtsalt täiskasvanud naine ajada.

Ja see kallistamine ja suudlemine ja paitamine ja süles istumine jne on suht soft porno juba – normaalsel mehel läheb selle peale juba kõvaks, seega ei saa kindlasti pidada okeiks, et laste nähes selliseid asju tehakse.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.08 18:41; 01.08 18:58; 01.08 20:33; 01.08 21:04; 01.08 21:18; 01.08 21:30; 01.08 21:51; 04.08 12:54; 04.08 14:51; 04.08 17:18; 04.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke, kes siis klatshib oled sina, teemaalgataja. Jube lugeda. Eksnaine siin ja seal, koll ja paha.

Ja kusjuures ma ise olen ka “uus naine”, kes sugugi hästi ei saa oma mehe eksiga läbi. Aga noo selline halajutt on ikka üle mõistuse. Pealegi, mis naine sa oled, kui te olete mehega alles mingi napp aasta koos olnud?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 16:01; 04.08 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke, kes siis klatshib oled sina, teemaalgataja. Jube lugeda. Eksnaine siin ja seal, koll ja paha.

Ja kusjuures ma ise olen ka “uus naine”, kes sugugi hästi ei saa oma mehe eksiga läbi. Aga noo selline halajutt on ikka üle mõistuse. Pealegi, mis naine sa oled, kui te olete mehega alles mingi napp aasta koos olnud?

Ma küll ei ütleks, et ta klatšib- ilmselt räägib nii, nagu on, ja loetu põhjal mind ka selle eksnaise käitumine häiriks. Tuleb lihtsalt üle olla ja end mitte häirida lasta ega välja näidata.
Kuidas on ühel eksnaisel nii palju võimu? Lihtne, läbi laste. Nad on ju ikkagi su mehe vanemate lapselapsed ja bla-bla-bla. Isegi kui saaksite ühise lapse, olid need lapsed ikkagi enne teie oma ja on tähtsamad. Kurb on see kärgperendusse sattunud laste elu, aga ega vanemad ju ei mõtle, nemad tegutsevad. Oma õnne ja krt seda teab, mille nimel.
Las see eksnaine särab ja esineb, pole sinu teema. Eks ole ennegi seda nähtud, kus mehe vanemate või õdede-vendadega ei kõlba suhelda, aga peale lahkuminekut kutsutakse külla ja sünnipäevadele jne ja demonstreeritakse oma toredat elu. Mina sinu asemel end laste sünnipäevadele kaasa ei sätiks. Las mees väisab, tuleb koju, ongi kõik selleks päevaks. Teil on oma elu ja pole vaja sul kaasa minna.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 11:31; 04.08 12:19; 04.08 13:13; 04.08 16:57; 04.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke, kes siis klatshib oled sina, teemaalgataja. Jube lugeda. Eksnaine siin ja seal, koll ja paha.

Ja kusjuures ma ise olen ka “uus naine”, kes sugugi hästi ei saa oma mehe eksiga läbi. Aga noo selline halajutt on ikka üle mõistuse. Pealegi, mis naine sa oled, kui te olete mehega alles mingi napp aasta koos olnud?

Ma küll ei ütleks, et ta klatšib- ilmselt räägib nii, nagu on, ja loetu põhjal mind ka selle eksnaise käitumine häiriks. Tuleb lihtsalt üle olla ja end mitte häirida lasta ega välja näidata.

Kuidas on ühel eksnaisel nii palju võimu? Lihtne, läbi laste. Nad on ju ikkagi su mehe vanemate lapselapsed ja bla-bla-bla. Isegi kui saaksite ühise lapse, olid need lapsed ikkagi enne teie oma ja on tähtsamad. Kurb on see kärgperendusse sattunud laste elu, aga ega vanemad ju ei mõtle, nemad tegutsevad. Oma õnne ja krt seda teab, mille nimel.

Las see eksnaine särab ja esineb, pole sinu teema. Eks ole ennegi seda nähtud, kus mehe vanemate või õdede-vendadega ei kõlba suhelda, aga peale lahkuminekut kutsutakse külla ja sünnipäevadele jne ja demonstreeritakse oma toredat elu. Mina sinu asemel end laste sünnipäevadele kaasa ei sätiks. Las mees väisab, tuleb koju, ongi kõik selleks päevaks. Teil on oma elu ja pole vaja sul kaasa minna.

Kas lugesid teema algust? Kuhu ühisesse koju see mees tuleb, kui see neiu ei ela oma nn mehega kooski, vaid uhab mingi 100km kauguselt nädalavahetustel mehe juurde külla – just siis, kui mehel lapsed külas on.

Isiklikult arvan, et kui see neiu lõpetaks mehe juurde sõitmise, siis alles saaks selgeks, kui väga see mees teda tegelikult tahab. Kuna mehel pole autot ja lubasid, siis vaevalt ta ennast hakkab 100km kaugusele nädalavahetustel vedama.

Nn ühisest perest on aga selle suhtlemise puhul ikka asi veel väga kaugel.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.08 18:41; 01.08 18:58; 01.08 20:33; 01.08 21:04; 01.08 21:18; 01.08 21:30; 01.08 21:51; 04.08 12:54; 04.08 14:51; 04.08 17:18; 04.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke, kes siis klatshib oled sina, teemaalgataja. Jube lugeda. Eksnaine siin ja seal, koll ja paha.

Ja kusjuures ma ise olen ka “uus naine”, kes sugugi hästi ei saa oma mehe eksiga läbi. Aga noo selline halajutt on ikka üle mõistuse. Pealegi, mis naine sa oled, kui te olete mehega alles mingi napp aasta koos olnud?

Ma küll ei ütleks, et ta klatšib- ilmselt räägib nii, nagu on, ja loetu põhjal mind ka selle eksnaise käitumine häiriks. Tuleb lihtsalt üle olla ja end mitte häirida lasta ega välja näidata.

Kuidas on ühel eksnaisel nii palju võimu? Lihtne, läbi laste. Nad on ju ikkagi su mehe vanemate lapselapsed ja bla-bla-bla. Isegi kui saaksite ühise lapse, olid need lapsed ikkagi enne teie oma ja on tähtsamad. Kurb on see kärgperendusse sattunud laste elu, aga ega vanemad ju ei mõtle, nemad tegutsevad. Oma õnne ja krt seda teab, mille nimel.

Las see eksnaine särab ja esineb, pole sinu teema. Eks ole ennegi seda nähtud, kus mehe vanemate või õdede-vendadega ei kõlba suhelda, aga peale lahkuminekut kutsutakse külla ja sünnipäevadele jne ja demonstreeritakse oma toredat elu. Mina sinu asemel end laste sünnipäevadele kaasa ei sätiks. Las mees väisab, tuleb koju, ongi kõik selleks päevaks. Teil on oma elu ja pole vaja sul kaasa minna.

Kas lugesid teema algust? Kuhu ühisesse koju see mees tuleb, kui see neiu ei ela oma nn mehega kooski, vaid uhab mingi 100km kauguselt nädalavahetustel mehe juurde külla – just siis, kui mehel lapsed külas on.

Jajaa, tõsi, nüüd mingist postitusest leidsin selle 100 km koha ka. Aga siiski, las mees läheb laste sünnipäevale, teemaalgataja püsigu sel ajal mehe kodus ja oodaku selle kojujõudmist. Laste sünnipäevale ma igatahes ei roniks. Ja kuna pole otsest kooselu ka, siis mehe pere teda ilmselt ei tunnustagi. Tema on selline siia-sinna nende arvates, mehe eksnaine, laste ema, tema on ikkagi lapsed ilmale toonud ja sellest ka selle naise ülistamine.
Kui eksnaine ei taha enam olla see, kes lapsed mehe juurde sõidutab, siis nii suured lapsed saavad bussiga ka liigeldud. Kuna mees teeb nii palju tööd, sealhulgas nädalavahetustel, tema ja teemaalgataja elukohad on erinevates asulates, siis loomulikult on nende kokkusaamised limiteeritud. Kumb nagu olulisem peaks olema, uus elu või lapsed? Uus elu, arvan mina. Kuna eksnaine oli see, kes perekonna lõhkus, siis kandku välja. Mitte et mees peab end tööl segi rabama, et endise perekonna vajadusi katta ja endale midagigigi lubada ja eksnaise ja enamuse siinkirjutajate arvates tal eluga edasiminekuks õigusi justkui olla ei tohiks.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 11:31; 04.08 12:19; 04.08 13:13; 04.08 16:57; 04.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke, kes siis klatshib oled sina, teemaalgataja. Jube lugeda. Eksnaine siin ja seal, koll ja paha.

Ja kusjuures ma ise olen ka “uus naine”, kes sugugi hästi ei saa oma mehe eksiga läbi. Aga noo selline halajutt on ikka üle mõistuse. Pealegi, mis naine sa oled, kui te olete mehega alles mingi napp aasta koos olnud?

Ma küll ei ütleks, et ta klatšib- ilmselt räägib nii, nagu on, ja loetu põhjal mind ka selle eksnaise käitumine häiriks. Tuleb lihtsalt üle olla ja end mitte häirida lasta ega välja näidata.

Kuidas on ühel eksnaisel nii palju võimu? Lihtne, läbi laste. Nad on ju ikkagi su mehe vanemate lapselapsed ja bla-bla-bla. Isegi kui saaksite ühise lapse, olid need lapsed ikkagi enne teie oma ja on tähtsamad. Kurb on see kärgperendusse sattunud laste elu, aga ega vanemad ju ei mõtle, nemad tegutsevad. Oma õnne ja krt seda teab, mille nimel.

Las see eksnaine särab ja esineb, pole sinu teema. Eks ole ennegi seda nähtud, kus mehe vanemate või õdede-vendadega ei kõlba suhelda, aga peale lahkuminekut kutsutakse külla ja sünnipäevadele jne ja demonstreeritakse oma toredat elu. Mina sinu asemel end laste sünnipäevadele kaasa ei sätiks. Las mees väisab, tuleb koju, ongi kõik selleks päevaks. Teil on oma elu ja pole vaja sul kaasa minna.

Kas lugesid teema algust? Kuhu ühisesse koju see mees tuleb, kui see neiu ei ela oma nn mehega kooski, vaid uhab mingi 100km kauguselt nädalavahetustel mehe juurde külla – just siis, kui mehel lapsed külas on.

Jajaa, tõsi, nüüd mingist postitusest leidsin selle 100 km koha ka. Aga siiski, las mees läheb laste sünnipäevale, teemaalgataja püsigu sel ajal mehe kodus ja oodaku selle kojujõudmist. Laste sünnipäevale ma igatahes ei roniks. Ja kuna pole otsest kooselu ka, siis mehe pere teda ilmselt ei tunnustagi. Tema on selline siia-sinna nende arvates, mehe eksnaine, laste ema, tema on ikkagi lapsed ilmale toonud ja sellest ka selle naise ülistamine.

Kui eksnaine ei taha enam olla see, kes lapsed mehe juurde sõidutab, siis nii suured lapsed saavad bussiga ka liigeldud. Kuna mees teeb nii palju tööd, sealhulgas nädalavahetustel, tema ja teemaalgataja elukohad on erinevates asulates, siis loomulikult on nende kokkusaamised limiteeritud. Kumb nagu olulisem peaks olema, uus elu või lapsed? Uus elu, arvan mina. Kuna eksnaine oli see, kes perekonna lõhkus, siis kandku välja. Mitte et mees peab end tööl segi rabama, et endise perekonna vajadusi katta ja endale midagigigi lubada ja eksnaise ja enamuse siinkirjutajate arvates tal eluga edasiminekuks õigusi justkui olla ei tohiks.

Naerukoht – järgmine lillelaps, kes arvab, et lahutusega muutuvad ka lapsed endisteks lasteks ja suvaline suhe (mitte abielu ega isegi kooselu) on olulisem kui oma lapsed.

Minu arvates peaks ikkagi lapsed olema prioriteet, sest kes on kohustatud seda isa aitama-toetama, kui tema kord vana on? Ikka lapsed, mitte suvaline naine (kui ei ole ära abiellutud).

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 01.08 18:41; 01.08 18:58; 01.08 20:33; 01.08 21:04; 01.08 21:18; 01.08 21:30; 01.08 21:51; 04.08 12:54; 04.08 14:51; 04.08 17:18; 04.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei meeldi mehe sugulastele