Esileht Pereelu ja suhted Ei meeldi mehe sugulastele

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Ei meeldi mehe sugulastele

Postitas:

Ainuke, kes siis klatshib oled sina, teemaalgataja. Jube lugeda. Eksnaine siin ja seal, koll ja paha.

Ja kusjuures ma ise olen ka “uus naine”, kes sugugi hästi ei saa oma mehe eksiga läbi. Aga noo selline halajutt on ikka üle mõistuse. Pealegi, mis naine sa oled, kui te olete mehega alles mingi napp aasta koos olnud?

Ma küll ei ütleks, et ta klatšib- ilmselt räägib nii, nagu on, ja loetu põhjal mind ka selle eksnaise käitumine häiriks. Tuleb lihtsalt üle olla ja end mitte häirida lasta ega välja näidata.

Kuidas on ühel eksnaisel nii palju võimu? Lihtne, läbi laste. Nad on ju ikkagi su mehe vanemate lapselapsed ja bla-bla-bla. Isegi kui saaksite ühise lapse, olid need lapsed ikkagi enne teie oma ja on tähtsamad. Kurb on see kärgperendusse sattunud laste elu, aga ega vanemad ju ei mõtle, nemad tegutsevad. Oma õnne ja krt seda teab, mille nimel.

Las see eksnaine särab ja esineb, pole sinu teema. Eks ole ennegi seda nähtud, kus mehe vanemate või õdede-vendadega ei kõlba suhelda, aga peale lahkuminekut kutsutakse külla ja sünnipäevadele jne ja demonstreeritakse oma toredat elu. Mina sinu asemel end laste sünnipäevadele kaasa ei sätiks. Las mees väisab, tuleb koju, ongi kõik selleks päevaks. Teil on oma elu ja pole vaja sul kaasa minna.

Kas lugesid teema algust? Kuhu ühisesse koju see mees tuleb, kui see neiu ei ela oma nn mehega kooski, vaid uhab mingi 100km kauguselt nädalavahetustel mehe juurde külla – just siis, kui mehel lapsed külas on.

Jajaa, tõsi, nüüd mingist postitusest leidsin selle 100 km koha ka. Aga siiski, las mees läheb laste sünnipäevale, teemaalgataja püsigu sel ajal mehe kodus ja oodaku selle kojujõudmist. Laste sünnipäevale ma igatahes ei roniks. Ja kuna pole otsest kooselu ka, siis mehe pere teda ilmselt ei tunnustagi. Tema on selline siia-sinna nende arvates, mehe eksnaine, laste ema, tema on ikkagi lapsed ilmale toonud ja sellest ka selle naise ülistamine.

Kui eksnaine ei taha enam olla see, kes lapsed mehe juurde sõidutab, siis nii suured lapsed saavad bussiga ka liigeldud. Kuna mees teeb nii palju tööd, sealhulgas nädalavahetustel, tema ja teemaalgataja elukohad on erinevates asulates, siis loomulikult on nende kokkusaamised limiteeritud. Kumb nagu olulisem peaks olema, uus elu või lapsed? Uus elu, arvan mina. Kuna eksnaine oli see, kes perekonna lõhkus, siis kandku välja. Mitte et mees peab end tööl segi rabama, et endise perekonna vajadusi katta ja endale midagigigi lubada ja eksnaise ja enamuse siinkirjutajate arvates tal eluga edasiminekuks õigusi justkui olla ei tohiks.

Juba sellist küsimust küsida on päris imelik, et kumb on olulisem, kas uus elu või lapsed.

Kui sul on lapsed, siis tuleb nad ära mahutada oma uue elu kõrvale. Ja hetkel mees seda nagu teeb ka minu arvates. Lihtsalt uuele tüdruksõbrale (või siis visiitsuhtele nagu ma aru saan) asi ei sobi. Ja siis ta nüüd kirub avalikult mehe eksnaist ja seda, et mehe sugulased ei ajagi kõik tuleharkidega eksnaist enam taga vaid püüavad laste nimel säilitada viisakat suhtlust. Normaalsed inimeses nii teevadki ja ma olen üsna kindel, et mingit eksi “ülistamist” ja “kummardamist” seal tegelikult ei toimu.

Kui mehel on oma uue “naisega” siiski tõsisem tulevikuplaan, siis korraldab ta asjad nii, et kõik saavad aru, mis plaan tal selle naisega on ja teeb tema nö staatuse perekonnale samuti selgeks.

Seni aga võiks teemaalgataja säilitada oma eneseväärikuse ja suhtuda asjadesse neutraalselt. Kui on teada, et lapsed tulevad ja talle ei sobi, siis lükkab oma kohtumise nädala võrra edasi mehega. Kui juhtub lastega ühes seltskonnas olema, siis peab ennast üleval viisakalt ja mitte nagu esimest korda elus kiimlev 15-aastane ja kindlasti ei räägi laste emast halvasti, eriti laste ees! See kui nad mehega isekeskis eksnaist seljataga kiruvad, noh olgu siis, aga mulle tundub, et mees niiväga ei tahagi midagi kiruda ega muuta, kui teemaalgaja siin peab kurtma.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 16:01; 04.08 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ise taandad end sealt elukohast (mehe korteri sassisolek sind ei puuduta, sest sina seal ju ei ole), siis miks järsku mehe laste sealolekul arvad, et oled täieõiguslik pere liige? Kui te koos ei ole, sinu elukoht see ei ole, siis igati loogiline, et jätad mehel mehe vähesemastel lastega olemise ajal mehele ainult lastega olemise ruumi ja ei pea alati mehe juures olema sel ajal. Muidugi võivad kümne- ja kolmeteistaastasele ka avalikud miilustamised olla ebamugavad ja täiskasvanud seda ka arvestada.
Lapsed on kindlasti ka rohkem ekraanis, kui mees miilustab sinuga, arvestab sinuga ja ei võta ettegi laste huvidest lähtuvaid tegevusi. Ka see paneb lapsed tundma, et nad pole seal enam nii oodatud. Ema uues peres ehk siiski lapsi nii eemale ja tegevusetuks ei jäeta. Ja mehe sugulaste poolt ehk tähelepank, et mehe eksi uues peres toimivad asjad, aga mehe uus naine pigem jõuliselt dikteerib, kus poleks tema asi dikteerida, kui näidatakse välja mittesobivust. Kui sa tõesti ei ela tegelikult mehega koos, siis kas sa olid üleüldse oodatud mehe laste sünnipäevale?
See, et mees uisapäisa lapse sõnade peale ostab mida iganes näitab seda, et ta ikka pole (enam) kursis laste tegelike vajadustega, ei oska ka kohustusi jagada eksiga konsulteerides ja ehk üritab nö lapse meeleheaks ostudega tasandada tegelikult mittetegelemist.
Eksnaine ei pea tõesti olema transportöör. See, kuidas lapsed isa juurde jõuavad, peaks olema ka isa asi (mitte üleüldse tema uue nädalavahetuste kaaslase, sest te ju ei ela koos). Kui ühistranspordi ühendust ka on, siis tõesti ilmselt lapsed ise pole enam huvitatud tulema, aga mehel tuleks endale ka otsa vaadata, miks. Üldiselt on mehe kodu laste kodust sama kaugel kui laste kodu mehe kodust. Ehk kui mehele on see vahemaa laste enda juurde saamiseks ületamatu, siis lastele selle ületamatust ette heita pole ka õige. Kuigi laste vanused on sellised, et ise saaksid ise liigeldud, siis vastuminek näitaks ka, et lapsed on mehe jaoks oodatud (saaksidki ilma uue naise sekkumata kasvõi tagasiteel omavahel suhelda).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei amele laste ees, aga ikka kallistame ja suudleme ja paitame. Mees võtab sülle ja niisama naudime lähedust. Lapsed ju.peavad nägema, et tunnete väljendamine on normaalne.

Lapsed on 13 ja 10.

13-aastane on ju täiesti pubekas, muidugi tal võib ebamugav olla kui ta peab vahtima, kuidas isa ja isa kaaslane suudlevad, paitavad ja sületavad. Ja mitte ainult lastel. Kallistamine ja möödaminnes käe õlale panemine, üle juuste tõmbamine vms on okei, aga mina täiskasvanunagi tunnen ennast ebamugavalt, kui keegi samas ruumis minu ees suudleks (suudlemine ja musi on erinevad asjad, hetkel saan aru, et te lausa suudlete laste ees). Teiste ees paitamine võib ka üsna rõve olla, sõltub, kuhu piirini seda tehakse. Võib-olla nende laste kodus ema ja ema elukaaslane ei käitu laste ees nii romantiliselt ja siis neil ongi veider seda vaadata.

Täna teatas see eksnaine, et tema ei viitsi enam.lapsi isa juurde sõidutada. Mehel.pole lube, minul on ja varasemalt tõi

eksnaine lapsed siis mehe juurde. Elavad ühes linnas ja autoga max 15 min sõitu. Eksnaine teatas, et mees maksku takso kinni või siis mina tulgu järgi, ete tema koguaeg sõidab ja tema uus mees ka.

Lapsed on neil ju ikka ühised! Neil on võrdsed õigused ja kohustused. Ütlen ausalt, et mina ka ei viitsiks kogu aeg lapsi selleks sõidutada, et teine vanem saaks nendega koos olla. Kuskilt maalt võiks ikka see teine vanem ka vastu tulla ja panustada. Normaalne oleks see, kui ühe korra toob-viib üks vanem ja teine kord teine või siis nt et kumbki vanem “toob” lapsed enda juurde, st üks toob ja teine viib. Kas mees elab olematu ühistranspordiga kohas või miks üldse peaks 13- ja 10-aastast last kogu aeg autoga sõidutama? Sellises vanuses lapsed koolis käivad ju ilmselt ikka iseseisvalt, miks nad isa juurde ei peaks iseseisvalt liikuda saama?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei meeldi mehe sugulastele