Esileht Pereelu ja suhted Ei mõista

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Ei mõista

Postitas:

Ei mõista neid, kes on tegelikult suhtes aga FB staatus on vallaline. Oskab keegi seletada?

+3
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 16:56; 25.05 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, ei vaeva ennast sellega. Mis ma selle teadmisega peale hakkaks?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oskan küll. Vallaline tähendab, et pole abielus. Suhe pole abielu.

+21
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista neid, kes on tegelikult suhtes aga FB staatus on vallaline. Oskab keegi seletada?

On hulgaliselt inimesi, kes jätavad suhte üldse märkimata. Miks ma peaks üldse midagi märkima. Ilmselt olen ka vallalise kirjas. Mis siin mõista on, mõnda lihtsalt ei huvita, mida teised näevad tema suhete kohta, ise ta ju ometi teab, kas on suhtes või mitte. Mina ei mõista neid inimesi, keda huvitavad, mida teised teevad? Äkki selgitad? Kas oma elu ka nii hästi tead ja märkad, kui seda, mida teised teevad või tegemata jätavad? Selgita palun, miks sind teised niipalju huvitavad?

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista neid, kes on tegelikult suhtes aga FB staatus on vallaline. Oskab keegi seletada?

On hulgaliselt inimesi, kes jätavad suhte üldse märkimata. Miks ma peaks üldse midagi märkima. Ilmselt olen ka vallalise kirjas. Mis siin mõista on, mõnda lihtsalt ei huvita, mida teised näevad tema suhete kohta, ise ta ju ometi teab, kas on suhtes või mitte. Mina ei mõista neid inimesi, keda huvitavad, mida teised teevad? Äkki selgitad? Kas oma elu ka nii hästi tead ja märkad, kui seda, mida teised teevad või tegemata jätavad? Selgita palun, miks sind teised niipalju huvitavad?

No aga vallalisena tahaks tutvust sobitada aga mida ma sobitan kui inimene on tegelikult juba kinni.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 16:56; 25.05 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga vallalisena tahaks tutvust sobitada aga mida ma sobitan kui inimene on tegelikult juba kinni.

Sobita, kes sul keelab. Inimene pole kinni, vaid ta on teadlikult tagaukse lahti jätnud. Kui tuleb ilusam tramm, siis astub sellele peale.
Kui ei ole ilusam, siis ei astu.
Lihtne.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 19:48; 25.05 19:56; 25.05 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga vallalisena tahaks tutvust sobitada aga mida ma sobitan kui inimene on tegelikult juba kinni.

Kas FB on sinu arust mingi tutvumisportaal või? Ma ei saa aru, mis seal viimasel ajal lahti on läinud. Mingid võhivõõrad mehed on hakanud kirjutama ja mõni on veel päris pahane, kui tutvuda ei soovi.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas FB on sinu arust mingi tutvumisportaal või?

FB on teatud inimgrupi jaoks päriselu. Neil rohkem polegi midagi.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 19:48; 25.05 19:56; 25.05 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB ei ole elu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB ei ole elu.

Tee uus teema: Kas teie jaoks facebook on elu või ei ole?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 19:48; 25.05 19:56; 25.05 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista, et keegi üldse käib mööda profiile ja uurib.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks FB-s üldse suhtestaatus märgitud olema? Tuttavad teavad minu perekonnaseisu ju nagunii ja võõraste asi see ei ole.

Üks tuttav (üsna pikas kooselus olev naine) märkis end kunagi FB-s vallaliseks lootuses, et alukaaslane talle selle peale abieluettepaneku teeb. Üsna lapsik minu meelest (ja abieluettepanekut pole ka siiani tulnud).

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi huvi tundnud, millise suhtestaatuse mu sõbrad on endale facebooki pannud. Vaatan väga imelikult tuttavaid, kes teatavad avalikult facebookis, et on suhtes. Pane kirja, kui tahad, aga miks seda on vaja teavitusena kõigile laiali saata? Või on muul ajal nii suur tung seksisõbraks pakkujaid, et muidu ei saa neist lahti? Imelik minu jaoks. Ise ma ei tea, mis mul endal seal suhte kohapeal kirjas on, pole vaadanud kunagi. Mees mul facebooki kontot ei oma ja ennast seal eksponeerida ei luba.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see, kes lõpetas oma suhtestaatuse märkimise pärast seda, kui 21-aastasena lagunes minu esimene suhe ning häbi ja kurbus olid suured, kui ühtäkki kadus endise peika nimi mu profiililt.

Nüüd, 8 aastat hiljem leian, et mingist vanusest on kuidagi veider jagada selliseid teateid.
Ma olen nii privaatseks muutunud sotsiaalmeedias, et ilmselt ka pulmad ja esimese lapse sünd jäävad teistele jagamata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb, et mõne jaoks on FB tõsine elu, mitte meelelahutus. Mis tähtsust sellel on, mis Su suhtestaatus seal on? 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakun, et need inimesed ei tea ise ka, mis neil suhtestaatuseks on ja et see üldse seal on 😀 Mina näiteks ei tea, kas mul on suhtestaatus märgitud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab oma eraelulisi andmeid terve ilmaga jagama? Ainult rumal inimene ei saa sellest aru, miks mõned inimesed oma eraelulist teavet teistega ei jaga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest FB on nagu kardina tagant piiluv naabritädi, ei ole vaja talle kogu oma elu kandikul ette kanda. Las tal jääb ka väike avastamisrõõm.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakun, et need inimesed ei tea ise ka, mis neil suhtestaatuseks on ja et see üldse seal on ???? Mina näiteks ei tea, kas mul on suhtestaatus märgitud.

No kuidas ei tea? Kui vaatad oma fb, siis on see ju koolid-töökoht jm rivis avalikult nähtav. Seda ei pea spetsiaalselt otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas FB on sinu arust mingi tutvumisportaal või?

FB on teatud inimgrupi jaoks päriselu. Neil rohkem polegi midagi.

A kas perekool on päriselu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üllatunud et kedagi üldse huvitab mis FB ssw märgitud on kellelgi teisel. Peaasi et enda pildi all palju laike oleks, muu eriti ei loe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin oma eksmehega juba neli aastat koos elanud, kui tema eks teada sai, et me paar oleme. Kuigi neid ei sidunud lähemale kümme aastat enam midagi, siis meie staatusest teadasaamine oli talle miskipärast ärritav. Igatahes ta muudkui kirjutas ja pommitas, et miks tema midagi ei tea???? Oli kah selline teemaslgataja sarnane, et iga piiks ja prääks peab netis kajastatud olema. Minul pole näiteks töökohti mainitud, siis selle kohta kobises ja, et ju nii odav koht, et ei julge mainidagi. Kui aastake hiljem ta lennureisil kohale juhendasin, lõpetas nõmetsemise.

Kas see pole mitte igaühe oma asi, mida feissi märkida? Miks see teemaalgatajat ärritab?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 11:15; 02.06 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista neid, kes on tegelikult suhtes aga FB staatus on vallaline. Oskab keegi seletada?

On hulgaliselt inimesi, kes jätavad suhte üldse märkimata. Miks ma peaks üldse midagi märkima. Ilmselt olen ka vallalise kirjas. Mis siin mõista on, mõnda lihtsalt ei huvita, mida teised näevad tema suhete kohta, ise ta ju ometi teab, kas on suhtes või mitte. Mina ei mõista neid inimesi, keda huvitavad, mida teised teevad? Äkki selgitad? Kas oma elu ka nii hästi tead ja märkad, kui seda, mida teised teevad või tegemata jätavad? Selgita palun, miks sind teised niipalju huvitavad?

No aga vallalisena tahaks tutvust sobitada aga mida ma sobitan kui inimene on tegelikult juba kinni.

Sa hakkad feissis tutvuseid sobitama? Suvaliste inimestega?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 11:15; 02.06 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aastake hiljem ta lennureisil kohale juhendasin, lõpetas nõmetsemise.

/quote]

Assa raks! Oledki stjuardess?? Päriselt väää??? Niii laheee 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assa raks! Oledki stjuardess?? Päriselt väää??? Niii laheee ????

Miks stjuardess?
Piloot on ta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei mõista

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.